Santrauka: kas kaltas kad pagalbos sauksmas buvo ciniskai neisgirstas
Tema sukurta: 2013.09.22 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2013.09.22 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulenas
saulenas
Naujokas
Ka manot apie tai kas kaltas kad pagalbos saukusi mergina, tris kartus skamnusi bpc numeriu ir puse valandos nesulaukusi realios pagalbos buvo gyva sudeginta automobilyje....kas del to kaltas....musu politikai ziurintys tik kaip prasukt eu lesas ir kad jos nusestu savu kisenese, bpc darbuotojai kuriems kogero buvo pamainos galas ir ....policininkai kuriems taip pat buvo pamainos galas ir ....
Bet to viso pasekoje gyvas zmogus buvo sudegintas saukdamas puse val i rageli kad gelbekit,o kitam gale buvo bejausmis kogero tipas...nes juk turi musu vrm ir vsd iranga kuri fiksuoja tel buvimo vieta netgi jei jis isjumgtas, tik svarbu kad butu neisimta baterija...o mergina juk kalbejo ir su draugu tai pasakeles kad tel buvo be sim isvis absurdiskos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Epitaph
Epitaph
Pradedantysis
Labai liūdna, bet toks jau tas gyvenimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Na, tie, kurie tai padare aiskiai psichiniu sutrikimu turi. Bet del to atsekimo del sim korteles nebuvimo gal ir tiesa. Nes sunku patiketi, kad grinai TINGEJO gelbeti.. Juk visi apie tai suzinotu, apie si ivyki kalbetu (kaip kalba dabar)...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Keturi ekipažai buvo pasiūsti ieškoti, tai sakyt, kad niekas nieko nedarė yra negarbinga. Netikiu, kad bet koks žmogus esant tokiai situacijai spjautų į viską ir varytų namo nes "pamainos galas".. Tiesiog nepavyko laiku išgelbėti žmogaus, visko būna, aišku gaila, aš tikiu kad ir patiems pareigūnams abydna, bet čia yra kiek didesnės problemos visų pirma, kad be SIM kortelės neina atsekti, nors URM buvo siūlyta įranga už 3 mln. litų kuri galėtų tai padaryti tačiau konkursas buvo atšauktas. Mano nuomone URM ministras turėtų atsistatydinti, jeigu bent kiek turi sąžinės, nes kaip matome, tokių žmonių sprendimai daug ką lemia ateityje. O tuos tris kuriuos sulaikė tikiuosi pasodins ilgam, už itin žiaurų nužudymą ir dar pripaišyčiau už nužudymą visuomenei pavojingu būdu, nes vistik degant automobiliui galėjo ir daugiau kas užsidegt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O aš, manau, visus prisidėjusius prie nusikaltimo sušaudyt prie sienos.. hmm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
Ta proga norėčiau paraginti pasirašyti šią peticiją ir prisijungti prie >4000 kitų filistinų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mirties bausmė nėra sprendimas, todėl nepasirašyčiau, o beto ji prieštarauja konstitucijai o ir šiaip belelenkokių enternetiniu "peticijų" pasirašinėjimas bus tik pirstelėjimas kosmose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
prie ko čia peticijos. Čia tiesiog šiukšlės ir kalėjimas jų nebeperauklės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
ale tiksliai, tegul pirštais gramdo kramtoškes nuo asfalto visą likusį gyvenimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
saulenas rašė:

Ka manot apie tai kas kaltas kad pagalbos saukusi mergina, tris kartus skamnusi bpc numeriu ir puse valandos nesulaukusi realios pagalbos buvo gyva sudeginta automobilyje....kas del to kaltas....musu politikai ziurintys tik kaip prasukt eu lesas ir kad jos nusestu savu kisenese, bpc darbuotojai kuriems kogero buvo pamainos galas ir ....policininkai kuriems taip pat buvo pamainos galas ir ....

Bet to viso pasekoje gyvas zmogus buvo sudegintas saukdamas puse val i rageli kad gelbekit,o kitam gale buvo bejausmis kogero tipas...nes juk turi musu vrm ir vsd iranga kuri fiksuoja tel buvimo vieta netgi jei jis isjumgtas, tik svarbu kad butu neisimta baterija...o mergina juk kalbejo ir su draugu tai pasakeles kad tel buvo be sim isvis absurdiskos...


Aš manau kad labiausiai saulenas kaltas. Sėdėjo namie bambą išvertęs ir nieko nedarė. Ar tau dabar negėda? Tik po visko gudrus "bitchin'ti" nete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimaxxx
Laimaxxx
Patyręs
saulenas rašė:

Ka manot apie tai kas kaltas kad pagalbos saukusi mergina, tris kartus skamnusi bpc numeriu ir puse valandos nesulaukusi realios pagalbos buvo gyva sudeginta automobilyje....kas del to kaltas....musu politikai ziurintys tik kaip prasukt eu lesas ir kad jos nusestu savu kisenese, bpc darbuotojai kuriems kogero buvo pamainos galas ir ....policininkai kuriems taip pat buvo pamainos galas ir ....

Bet to viso pasekoje gyvas zmogus buvo sudegintas saukdamas puse val i rageli kad gelbekit,o kitam gale buvo bejausmis kogero tipas...nes juk turi musu vrm ir vsd iranga kuri fiksuoja tel buvimo vieta netgi jei jis isjumgtas, tik svarbu kad butu neisimta baterija...o mergina juk kalbejo ir su draugu tai pasakeles kad tel buvo be sim isvis absurdiskos...


baisu... be komentarų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sKristi
sKristi
Pradedantysis
Ar kas nors man galėtų paaiškinti, kaip mergina be SIM kortelės telefone sugebėjo artimiesiems pranešti apie pagrobimą? Man kažkaip vaizduotė neišneša ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pončikas rašė:

prie ko čia peticijos. Čia tiesiog šiukšlės ir kalėjimas jų nebeperauklės


Kalėjimas nieko neperauklėja tik dar labiau sugadina. Visa ta kalėjimo subkultūra ir aplamai kitos gyvenimo taisyklės tik dar labiau sužaloja žmogų. O kas gali perauklėt? Na čia dar niekas nesugalvojo tokio metodo, matyt jo galbūt net ir nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Manau, kad tai yra labai blogai. O bausmės turi būti neišvengiamos, teisingos ir griežtos, ypač už tokius bjaurius nusikaltimus, kad antrą kartą pakliūti į kaliūzę nebūtų net minčių. Dar teisingiau, kad antras kartas būtų ir paskutinis.

P.S. Įdomu, o ką tuo klausimu mano Vlad3 ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 01:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Blussa rašė:

Manau, kad tai yra labai blogai. O bausmės turi būti neišvengiamos, teisingos ir griežtos, ypač už tokius bjaurius nusikaltimus, kad antrą kartą pakliūti į kaliūzę nebūtų net minčių. Dar teisingiau, kad antras kartas būtų ir paskutinis.



P.S. Įdomu, o ką tuo klausimu mano Vlad3 ?


Tas žodis "teisingos bausmės".. Na čia labai subjektyvu, kaip kam tam tikra bausmė atrodys teisinga, kai kam ne, čia ir yra dilema, kaip nustatyt tokią bausmę, kad ji visiem atrodytų teisinga? Ir kad ji veiktų Tačiau tam tikrais atvejais, manau, kad už kai kuriuos nusikaltimus turėtų būti tiesiog ne baudžiama, bet tiesiog tas asmuo eliminuojamas iš visuomenės, nes žala kurią jis padaro, bausme nelabai neatpirksi. Nekalbu apie mirties bausmę, bet realiai kokia ši priemonė turėtų būti, net pats nesugalvoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Tas žodis "teisingos bausmės".. Na čia labai subjektyvu, kaip kam tam tikra bausmė atrodys teisinga, kai kam ne, čia ir yra dilema, kaip nustatyt tokią bausmę, kad ji visiem atrodytų teisinga? Ir kad ji veiktų Tačiau tam tikrais atvejais, manau, kad už kai kuriuos nusikaltimus turėtų būti tiesiog ne baudžiama, bet tiesiog tas asmuo eliminuojamas iš visuomenės, nes žala kurią jis padaro, bausme nelabai neatpirksi. Nekalbu apie mirties bausmę, bet realiai kokia ši priemonė turėtų būti, net pats nesugalvoju


Į asteroidą kast rūdos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
sKristi rašė:

Ar kas nors man galėtų paaiškinti, kaip mergina be SIM kortelės telefone sugebėjo artimiesiems pranešti apie pagrobimą? Man kažkaip vaizduotė neišneša ...


O iš kur toks faktas? Tik su konkrečiomis nuorodomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pončikas rašė:
O aš, manau, visus prisidėjusius prie nusikaltimo sušaudyt prie sienos.. hmm

Geriausia būtų surast kokį seną Passat'ą su gerai užsidarančia bagažine ir... na jūs mane supratot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
KristinaAd rašė:
sKristi rašė:
Ar kas nors man galėtų paaiškinti, kaip mergina be SIM kortelės telefone sugebėjo artimiesiems pranešti apie pagrobimą? Man kažkaip vaizduotė neišneša ...

O iš kur toks faktas? Tik su konkrečiomis nuorodomis.

Kažkur buvo leptelta apie artimuosius. Nuorodos nerasiu.
Nors man tai atrodo, kad bus Filadelfijai pripaistę kažką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Delfio straipsny buvo parašyta, kad ji skambino vaikinui savo, kad ją pagrobė, o vėliau jam jos močiutė parašė,kad ji negrįžo namo ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai