Santrauka: Apie keliones i Egipta,Kanaru salas,Maljorka.
Tema sukurta: 2007.01.09 17:11
1 2 Toliau Paskutinis
2007.01.09 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simonux
simonux
Naujokas
Ka galvojat apie kelione i Egipta?Kanaru salas?Maljorka?
Gal buvote jei taip tai ar patiko?Kaip vertinate sia sali(sala)?
As tai labai noreciau i Egipta.Jei buvote Egipte tai kokiam mieste nes tarkim mano mamos drauge buvo Egipte tai jai patiko,o kita buvo tai visai nepatiko sake labai nesvaru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.09 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliulka
egliulka
Pažengęs
nju lb nureciau ten nuvyk,silta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.09 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milana
milana
Pažengęs
vykti svetur idomu, taciau ir lietuvoje yra labai idomiu vietu, ir lb lb graziu.teko pakeliauti lietuvoje tikraj ispudinga )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.09 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svarelis
svarelis
Pradedantysis
ziurint, ko nori. manes ir su zabu i visokias maljorkas ar kanarus nenuvarytum. ka ten veikt? o kairas gal ir nieko, visos sostines mane vilioja. o gamta... nebent tai ekstremalu, vietoj papludimio nesvarstydama rinkciaus dziungles.
siais metais noreciau pakeliauti daugiau, bet vienai, tai nuobodoka. gal yra norinciu prisijungti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.09 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capuchina
capuchina
Pradedantysis
Niekur is tavo paminetu vietu nebuvau.... Siaip tai visur yra idomu, nes susipazisti su nauja kultura, kitokiais zmonemis (juk viskas priklauso nuo pacio nusiteikimo, lukesciu). Tik vat jau tas Egiptas ar Maljorka tampa nebe egzotika, nes visi ten masiskai vaziuoja. Taigi jei vaziuosiu i Egipta, tai tik vejama smalsumo, ko gi ten mano broliai lietuviai iesko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.11 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aldonyte
Aldonyte
Naujokas
Jei pasieksit Kanaru salas, tai jau nepraleiskit progos is ten aplankyti Afrika.Uz papildoma mokesti galima aplankyti Gambija!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.22 10:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


snaiga
snaiga
Naujokas
Siuo metu tu tikrai gali aplankyti Egipta. kainos atpigusios. paskutiniu minuciu pasiulymu pilna. Už padorią kaina tikrai smagiai ir šauniai praleisi laiką, nes pažinimo prasme, tai tikrai Egiptas ideali šalis. Kitoks žmonių mentalitetas, kitokia aplinka ir pan. Kad ten yra daug nešvaros, taip tai tiesa. bet kiekvienas nors kiek apie Egiptą, žinantis žmogus, tuo jau nebesistebi. Gamtos ten gražios nėra, na nebent oazėse. Bet aplankyti šią šalį verta dėl piramidžių, dėl luksoro, dėl faronų , ir galų gale dėl istorijos , del šios civilizacijos praeities, kuri sugebejo pastatyti tokius ispūdingus statinius.
Man egiptas savotiška, bet įomi šalis ir visiems patarčiau pirmiausiai nuvykti į ją ir tik po to važiuoti į Turkiją ar maljorką.
Jei nori daugiau pakeliauti tai patariu rinktis tau viešbutį Hurgados kurorte Merllin Inn. Viskuom busi patenkinta. Be to , ekskursijos iš hurgados yra pigesnes nei iš Šarm El Šeicho. Palyginus pigiai ir ir daug galesi aplanyti.
Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.13 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
as buvus tam Egipte, ziauriai faina(bent jau man), pas visokius beduinus pabuvojom, apziurejom ju gyvenimo buda, su keturaciais ir dzipais po dykuma palakstem buvau Hurgadoj ir Šarm el Šeiche
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
svarelis rašė:

ziurint, ko nori. manes ir su zabu i visokias maljorkas ar kanarus nenuvarytum. ka ten veikt? o kairas gal ir nieko, visos sostines mane vilioja. o gamta... nebent tai ekstremalu, vietoj papludimio nesvarstydama rinkciaus dziungles.

siais metais noreciau pakeliauti daugiau, bet vienai, tai nuobodoka. gal yra norinciu prisijungti?



na, visu pirma, tai reikia isankstinio nusistatymo atsikatyt. Yra ten ka veikt, yra ir ka paziuret.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Aš irgi norėčiau pabuvoti tokiose šalyse. Išvis man labai patinka keliauti, net Lietuvoje iš kito miesto į kitą man patinka "keliauti", o ką kalbėti apie šalis. Na manau, kad greitu metu į Norvegiją iškeliausiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.17 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kacianuveikus
kacianuveikus
Naujokas
Sveiki pernai buvau balandy Egipte, tai man labai patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.17 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Man gal ir norėtųsi į Egiptą, bet kai Š. Afrikoj dabar tokios nesąmonės vyksta... O Maljorka, Kanarai - man jau per brangus malonumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.20 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Comtesse rašė:

Man gal ir norėtųsi į Egiptą, bet kai Š. Afrikoj dabar tokios nesąmonės vyksta... O Maljorka, Kanarai - man jau per brangus malonumas


Uztenka patykot geresniu kainu lektuvo bilietams, ir kanarai tampa pigesni, ar bent jau ne brangesni uz egipta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.20 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teisi
teisi
Meistras
man labiausiai patiko kai buvau kanaruose ir egipte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


clubmanlt
clubmanlt
Naujokas
i kanarus man atrodo butu geriausiai vykt tik vienintelis minus, kad ten mazai kas sneka angliskai, bent jau Tenerifes saloje, visur tik ispanu.
siaip angliskai labai gerai angliskai snega graikai, siaip ten irgi grazu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Nu as kai kanaruose buvau, lanzarotej, tai ten su bet kuo angliskai buvo galima susisneket.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


clubmanlt
clubmanlt
Naujokas
Tai sakau, kad gal skirtingos salos, o cia toks jausmas, kad net nezino jog yra tokia anglu kalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
as del istorijos i egipta noreciau. oaziureti kokia ten kultura, zmones. bet itin karstos salys.. ne man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.04 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
simonux rašė:

Ka galvojat apie kelione i Egipta?Kanaru salas?Maljorka?

Gal buvote jei taip tai ar patiko?Kaip vertinate sia sali(sala)?

As tai labai noreciau i Egipta.Jei buvote Egipte tai kokiam mieste nes tarkim mano mamos drauge buvo Egipte tai jai patiko,o kita buvo tai visai nepatiko sake labai nesvaru.


Buvus Egipte - Hurgadoj ir Sarm el Seiche. Man visai patko. Tik labai siutindavo, kad arabai vakare iki kokiu 2h ir ilgiau ryto linksminasi, o paskui ryte iki 12h visi miega, lyg kas su pistulke juos butu issaude :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.04 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Tai dziaugtis reikia, juk atostogos, laikas ir iki ryto paselt ir iki pietu pamiegot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai