Santrauka: Kodėl vyriokai nežiūri i storules????
Tema sukurta: 2007.07.25 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.07.25 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Irmaina
Irmaina
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.25 13:31 Nauja žinutė

Furija666
Furija666
Moderatorius
Storulė storulei nelygu . Vienam 60kg sverianti mergina gali atrodyti storulė , o kitam ir 80kg nekliudys . Tai apie kokios svorio kategorijos storules ši tema ?
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 13:41 Nauja žinutė

ZavingaM
ZavingaM
Meistras
taip is tikro teisingai pasakyta,kad storule storulei nelygu... galiu pasakyti tiek, kad zmogus turi daryti taip,kad jaustusi gerai.jei jis mano,kad pora numestu kg pades pasijusti geriau, suteiks pasitikejimo savimi, tegu jis juos numeta... yra tokia david j. schwartz knyga "plataus mastymo jega", kurioje man labai patiko jo pasakyta fraze :" kaip vertinsite save, taip jus vertins aplinkiniai zmones".tai tikra tiesa, jei jus mylesite save tokia,kokia esate, tokia jus priims ir aplinkiniai.jei vertinsite save blogai,taip jus vertins ir kiti. beje, rekomenduoju, kiekvienam, kuriam truksta pasitikejimo savimi, paskaityti sia knyga, nustebsite,kiek daug geru ideju ten surasyta. beje, geru, reiskia isties geru, nes net mane, tokia skeptike, priverte ja susidometi.
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 13:49 Nauja žinutė

Irmaina
Irmaina
Naujokas
apie 80kg ir daugiau!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 13:50 Nauja žinutė

Irmaina
Irmaina
Naujokas
Reiks paskaityti,aciuks!as save vertinu,bet kiti to nemato!!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 13:51 Nauja žinutė

vytas0527
vytas0527
Meistras
o ugis koks?
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 13:52 Nauja žinutė

Irmaina
Irmaina
Naujokas
1,66cm
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:02 Nauja žinutė

S0N3X
S0N3X
Pažengęs
oho )
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:04 Nauja žinutė

ZavingaM
ZavingaM
Meistras
viskas priklauso nuo to, kokia nori save matyti. turi stengtis.jei noresi, priimsi save tokia, kokia esi.o jei ne, bandyk keistis. is ties, kai kazka darai tam, kad pasikeistum, igauni tarsi pagreiti, kuo toliau, tuo didesni.
as esu 1.65 ugio, vienu momentu maniau esanti stora, nes per pora men labai daug priaugau svorio.net 8kg.isikaliau, kad negaliu sau to leisti, susigrazinau savo buvusia isvaizda, o dabar esu patenkinta labiau nei buvau anksciau, kadangi sugebejau padaryti tai,ko norejau. beje, viskam reikia valios ir kantrybes.tiesa, ka galiu pridurti, as nesu viena tu lieknuoliu, kurios vis dejuoja, kad joms dar reikia liekneti, esu normali mergina,turinti ir raumenuku ir riebaliuku.
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:08 Nauja žinutė

ZavingaM
ZavingaM
Meistras
beje, vyriokai ziuri i i apkunias moteris, pavyzdziui, mano drauge, kai jaunute buvo labai liesa buvo. istekejo, po gimdymo pastambejo.jos vyrui tai labiau patinka nei anksciau, nes sako, yra uz ko paimt, o lovoj kaulai nebraizo ir nebarska... na is tiesu yra grazu,kai moteris yra moteriska.
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:09 Nauja žinutė

Irmaina
Irmaina
Naujokas
vienu momentu ir as numeciau daug,sau patikau,bet po vaiko gimimo,negaliu grizti i remus!!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:10 Nauja žinutė

Irmaina
Irmaina
Naujokas
tai gerai,as ir manu kad vyrai ne sunis ant kaulu nepuola!!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:14 Nauja žinutė

bajoras
bajoras
Naujokas
storulem - vienareiksmiai - kudintis iki normalaus !!!!!!!!!!
nemegstu storu kiauliu !!!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:15 Nauja žinutė

Meira
Meira
Meistras
na ka, esu as tikrai stora mergina, niekada man tai netrukde, ir dabar netrukdo. turiu as vaikina, ne viena gerbeja skustis nelabai kuo yra. taciau pati del saves susigriebiau db ir jau 4 menuo, kai kovoju su antsvoriu, patikekit jauciuos kur kas geriau pati, kai svoris pamazu krenta, ir aplinkiniai giria
o vaikinas tepasake, man patinki tokia, kokia esi dabar, patiksi ir kitokia, tad jeigu ka darai, daryk tik del saves o ne kitu
tad tiesa pasakius del saves ir darau siek tiek valios pastangu, ir viskas ok
nors visada save vertinau gerai, pasitikejau savimi, bet vis tiek, save labiau myliu kustancia
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:16 Nauja žinutė

dds777
dds777
Meistras
kiek teko susidurti su zmonemis su taip vadinamu "virssoriu", tai daniausiai yra pastebema, kad zmogus pats save privede iki tokio svorio ir apimciu! viskas yra musu galvoje. Jai tu nori sulekneti ir pasitempti - tai yra viena, o jai nori vyro (arba keliu vyru) - tai yra visiskai kita! kiekvienu atveju - reikia sudaryneti atskira saves ir savo minciu koregavimo sistema. bet, kiekvienos ju pagrindas butu - pozitivus mastimas ir meile sau, tokiai kokia esi dabar!

P.S. jai ko reikes konkreciau - rasyk i privata.
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:18 Nauja žinutė

dds777
dds777
Meistras
Originally posted by bajoras:

kita karta - prilaikyk sau tokia nuomone! nes gali baigtis tuo, kad pats tokia "kiaule" ir patapsi!
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:19 Nauja žinutė

ZavingaM
ZavingaM
Meistras
na, gimdymas yra toks dalykas, kurio metu kinta tavo kunas, vienos gali susigrazint savo figura, o kitos ne...tai lemia tavo genai, paveldimumas, tavo mitybos iprociai, beje, manau, pasikeite ir tavo dienotvarke, tu jau negali tiek daug laiko skirti sau ir savo kunui, nes demesio reikiair naujam zmoguciui.taciau, jei turi kantrybes, gali sportuoti, tai gal nepades tau buti tokiai,k aip anksciau, bet padeti pagerins.arba, jei tavo kisene leidzia, gali kreiptis i medikus.perspeju, atsieitu ne pigiai...
Irmaina, tu visiskai teisi" vyrai ne sunys ir ant kaulu nepuola, taciau pralinksminsiu tave pokstu apie vyrus:" jei nori vyra islaikyti, elkis su juo, kaip su sunimi: gerai maitink, mylek, laikyk prirista, o karts nuo karto leisk pasilakstyti"
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:19 Nauja žinutė

Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: Irmaina

vienu momentu ir as numeciau daug,sau patikau,bet po vaiko gimimo,negaliu grizti i remus!!

Nueik pas gydytojus ir pasitikrink sveikatą . Galbūt tau su skydliauke yra blogai ar kokia cukraligė kimba .
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:21 Nauja žinutė

Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: dds777

Originally posted by bajoras:

kita karta - prilaikyk sau tokia nuomone! nes gali baigtis tuo, kad pats tokia "kiaule" ir patapsi!

Kad jis jau kiaulė yra savo tokiu mąstymu .
Cituoti
Atsakyti
2007.07.25 14:21 Nauja žinutė

ZavingaM
ZavingaM
Meistras
tam bajorui, kuris nemegsta storu kiauliu, galiu pasakyti, kad yra visiskas idiotas, jei vertina zmogu pagal isvaizda. toks zmogus yra tuscias is vidaus, o kaip gerai zinoma, tuscias daiktas gerai skamba, taipogi greitai duzta...
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai