Tema sukurta: 2012.07.26 18:20
2012.07.26 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jarexsas
jarexsas
Pradedantysis
Sveikas ar 10 klasės vadovėlį yra K. Donelaičio Metai? jei taip pvz. tie kurie skaito šita knygą ar ją skaitydami ką nors prisimenat? aš knygų nedaug skaitau ir skaitant šią knygą nieko neatsimenu tų žodžių tarmė tokia sena ir niekaip negaliu prisiminti r skaityti sunku. gal dėl to kad mažai knygų skaitau ar čia ne man vienam taip?:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Viskas, vaikeli, pradėk gilintis, nes 11 klasėje būsi užrauktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
skaičiau , patarčiau pasiimt knygą kuri truputį supaprastinta ( kur žodžiai paredaguoti .
asmeniškai , aš ją perskaičiau per 2 dienas , kadangi kiek pamenu reikėjo apibūdinti vieną iš veikėjų pažymiui . Dar dsbar prisimenu jog knygą sudaro 4 skyriai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
Arminas rašė:

Viskas, vaikeli, pradėk gilintis, nes 11 klasėje būsi užrauktas.


kai pradės analizuoti, tada ir perskaitys :P , nes po tiek laiko kaži ar dar imanoma detaliai prisiminti knygos turinį ( niu, nebent tau ta knyga laabai patiko :) , jog kiekvieną puslapį vertei su didžiausiu malonumu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
taip,yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.26 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Gabė rašė:
taip,yra.

Lakoniška kokia :D Su gimtadieniu beje :)

Autoriui -> jei sunkiai orginalas skaitosi, tai jau kaip ir minėjo yra lengvesnė versija, jei nelabai skaitymas senienų patinka :) Nors nesu didelis tokio tipažo tekstų skaitytojas, bet kiek pamenu iš mokyklos visai įdomiai ir greit susiskaitė :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.27 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
adaptuota versija yra praradusi bet koki kalbos sodruma, juk Donelaitis rase "... ir putodams sniegs į šūdą pavirto ...", o ne į "nieką"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.27 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jarexsas
jarexsas
Pradedantysis
dėkui reiks pasiieškoti kitos knygos, nes šita skaityt... tik nervinies ir viskas (Aš) Arminas kada nors reiks pradet. Beto dėkui visiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.28 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Dmxyler rašė:

Gabė rašė:

taip,yra.


Lakoniška kokia :D Su gimtadieniu beje :)



Autoriui -> jei sunkiai orginalas skaitosi, tai jau kaip ir minėjo yra lengvesnė versija, jei nelabai skaitymas senienų patinka :) Nors nesu didelis tokio tipažo tekstų skaitytojas, bet kiek pamenu iš mokyklos visai įdomiai ir greit susiskaitė :)


ačiū :)
Man tai iš pradžių irgi nelabai patiko,bet mokytoja padėjo išnagrinėt ir suprast,todėl pamenu,kad gana įdomus kurinys atrodė tada. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mufasa
Mufasa
Pažengęs
siūlau liūdnų slibinų sudainuotos ištraukos iš metų pasiklausyt. įdomiau mokintis bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.09 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
jarexsas rašė:

Sveikas ar 10 klasės vadovėlį yra K. Donelaičio Metai? jei taip pvz. tie kurie skaito šita knygą ar ją skaitydami ką nors prisimenat? aš knygų nedaug skaitau ir skaitant šią knygą nieko neatsimenu tų žodžių tarmė tokia sena ir niekaip negaliu prisiminti r skaityti sunku. gal dėl to kad mažai knygų skaitau ar čia ne man vienam taip?:(


Šiaip nuo mokytojo dar priklauso - mums mokytoja skaitė ir aiškino kiekvieną žodį, tai nemažai atsimenu ir iki šiol :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.10 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
O mums neaiskino, tik stebejosi, kad musu karta jau nebezino tokiu zodziu... Nieko nesupratau, po poros puslapiu net neskaiciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.10 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
Gerų mokytojų labai mažai, ir dažniausiai blogos mokytojos ir yra ta priežastis, kodėl nesinori net skaityti nieko ir kažkur gilintis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai