Santrauka: žvilgsnis kitu kampu
Tema sukurta: 2007.10.18 23:03
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2007.10.18 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Jūsų, kaip esamų ir būsimų tėvų, asmeninė nuomonė temos klausimu. Kokia būtų pirmoji reakcija, vertinimai, patarimai... Tikrai neatkalbinėtumete - ar dušioje būtų ramu? Ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Tikriausiai, kad pulčiau atkalbėt... nes ir sesę atkalbėjau nuo draugo kuris buvo stipriai vyresnis už ją.
Tiesiog šiuo metu sunku pasakyt, kaip sureaguočiau....dar tikiuosi negreit taip bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Vyresnis žmogus turi daugiau gyvenimiškos patirties. Neaišku apie keliais metais vyresnį yra tema. Turiu dukrą. Jei taip įvyktų jos gyvenime, man pirmas klausimas būtų - kodėl vyras, daug vyresnis už mano dukrą, dar yra nesusikūręs šeimyninio gyvenimo? Atsakymų gali būti įvairiausių. Tik išsiaiškinus, kodėl taip yra, daryčiau išvadas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Na mano pusseserė ištekėjo už 12 metų vyresnio vyro (jai buvo 28, jam 40). Niekas net nebandė jos atkalbinėti, pati ne vaikas ir tikrai žinojo, ką daro. Ir tikrai neapsiriko, bent jau iš šalies jų santuoka tobula, po pusantrų metų susilaukė sūnelio, tikrai gražiai kartu gyvena. Taip pat turiu draugę, kurios vyras irgi 12m vyresnis už ją, jam tai jau antra santuoka, tačiau vėlgi, labai gražiai sugyvena. Bent jau tokiais pavyzdžiais remiantis, tikrai nepulčiau atkalbinėti. Ateity, žinoma, nuomonė gali ir pasikeisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
Tiesiog visada stengciausi savo vaikui būti draugė. O iš jo paties lūpų žinodama realią situaciją ir spręsčiau, ką toliau daryti.Jokių kategoriškumų čia negali būti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
Draudimai gali padėt iki kokių šešerių manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
o kas sioje situacijoje yra daug? 8-10 metu, tai dar nieko blogo nematau. Gal, kai pati turesiu savo vaikuciu kalbesiu kitaip, bet kol kas nematau tokiame amziaus skirtume nieko blogo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Mano vyras 11 metu uz mane vyresnis,na ir kas,juk abu nebe vaikai esame.
Aisku,jei mano dukra(kurios neturiu dar), budama 16, susidraugautu su 30meciu vyru,tai kazin ar palankiai reaguociau. Arba jei sunus,budamas paauglys,miegotu su gerokai vyresne, tai irgi ne kas. Esme ta,kad jei abu suauge,tai del amziaus skirtumo nieko blogo pasakyt negaliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ėėėėė... Gal turėčiau dar vieną padruškę? Neprieštaraučiau, nesikiščiau, - juk svarbu, koks žmogus, ne ne kiek metų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na nebent jau katastrofiškai - koks 30 metų skirtumas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IgrusecnijMalcik
IgrusecnijMalcik
Pažengęs
Nu joa jeigu vienam 20 o kitam 70 tai cia jau zestkai butu,o taip tai aisku svarbiausiai tai kad zmogus geras butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Pati turiu jau istekejusia dukra, bet jos vyras tik metais vyresnis, tai kazkaip tokiu problemu neturejau.
Siaip tai sutinku su Furijos nuomone - jei zenytusi vienas labai jauno amziaus, o kitas gerokai vyresnis - tai gal ir iskiltu kokiu klausymu, bet atkalbineti tikrai neatkalbineciau. Manau tevai turi palaikyti savo vaikus , o ne jiems moralus skaityti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VampireFreak
VampireFreak
Naujokas
Kai man buvo 15 susibendravau su 11ka metu vyresniu ir nieko,jau 2metus kartu santykiai puikus,nematau tame nieko blogo ir nemanau,kad pulciau atkalbineti savo vaiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
am, mano tetis tikriausiai pasiustu...bijau net isivaizduot jo reakcija tokioje situacijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
> Neaišku apie keliais metais vyresnį yra tema.

Jūsų sūnaus ar dukros antroji pusė gerokai vyresnė. Žodį "gerokai" suprasti kaip 10+ (metų skirtumas).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
barmene,

Tavo atsakymo nepriimu - aš nedubliuoju pažintyse esamos temos apie amžiaus skirtumą, nes šios temos tikslas - į aktualiją pažiūrėti kitokiu kampu. O tu vietoje savo, kaip būsimosios mamos, nuomonės pateikei kitų žmonių pavyzdį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiliute
meiliute
Naujokas
mano mama sunkiai susitaike kad vaikinas 5 metus vyresnis,o db sopintis praso vaziuot kartu su mumis ir siaip puikiai sutare))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
meiliute,

Skaityk ankstesnį mano komentarą. Nes man neįdomu kiek vyresnis tavo ar kieno nors dar partneris, ir kaip jūs ten bendraujate.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79

Jūsų, kaip esamų ir būsimų tėvų, asmeninė nuomonė temos klausimu. Kokia būtų pirmoji reakcija, vertinimai, patarimai... Tikrai neatkalbinėtumete - ar dušioje būtų ramu? Ir t.t.


Esu demokratiska mama Matydama savo sunu laiminga, svytinti is laimes ir meiles, isitikinus, kad tai nesusizavejimas, o tikra meile, tai tikrai nepriestarauciau, bet atsargiai ir toleranciskai pateikciau savo patarimus, noreciau su ta panele/moterim pabendraut pati, kur nors nuvaziuoti su jais ( nes matyciau is sono ju tarpusavio santykius ). Kad dusioje buciau rami- nepasakyciau, nes kiekvienai mamai ( ar vaiko antroji puse gerokai vyresne, ar jaunesne, ar vienmete ) rupi vienas klausymas: ,, Ar tai tikrai mano vaiko tikraja antraja pusele ? ". Gerbiu savo vaiko nuomone, pasirenkima ( kaip jis manoji ), todel manau, tikrai surastume kompromisa sitoje situacijoje
Beje, mano brolis draugavo su daug metu vyresne moterim ir dar su 2 vaikais, tai mano tevai ispradziu ziurejo skeptiskai i santykius ( aisku jis to nezinojo ). Bet laiku begant, tevai suprato, kad ji- nuostabus zmogus, nuosirdi, draugiska, labai myli ji, tarp ju laabai daug bendro, jos vaikuciai- angeliukai ir pan. Tai va, tevai buvo laimingi, matydami ji laiminga... Ir mazai liko iki vestuves, bet... likimas pakiso koja... Iki dabar mano seima bendrauja su ja ir jos vaikuciais ( aisku reciau, nes ji turi savo asmenini gyvenima).
,,N" kartu sakau ir sakysiu: VISKAS PRIKLAUSO NUO MUSU PACIU: kokiu rakursu mes paziuresim i susiklosciusi situacija, kokie mes patys, kaip mes isauklejom vaikus, ka musu gyvenime reiskia vaikai, koki pagrynda suformavome vaiko asmenybeje ir pan.
P.S. Dar karta sakau, kad as tik rasau is savo patirties, todel galite su manim nesutikti Aciu uz demesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79

Jūsų, kaip esamų ir būsimų tėvų, asmeninė nuomonė temos klausimu. Kokia būtų pirmoji reakcija, vertinimai, patarimai... Tikrai neatkalbinėtumete - ar dušioje būtų ramu? Ir t.t.


Sunku kazka spresti. Pati esu turejus daug vyresni drauga, tai iki siol laikau sioki toki pykti ir nuoskauda mamai, kad prisidejo prie issiskyrimo. Manau, ziureciau, koks yra zmogus apskritai, o ne kiek jam metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai