Tema sukurta: 2011.09.09 22:56
1 2 Toliau Paskutinis
2011.09.09 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Sveiki forumiečiai, sedėdama ir landžiodama internete jau seniai pastebėjau komentavimus apie juodą humorą. Vieniem tai priimtina,kitiem ne. Niekada man tai neužkliūdavo iki šiandien. Užėjau štai čia ir apstulbau. http://www.demotyvacija.lt/naujausi/visi/rusijos-ledo-ritulio-komanda-1465340.html . Paskaičius komentarus radau akcentavimą į tai, kad čia juodas humoras. Taigi, norėčiau Jūsų paklausti, ar priimtina jums tokia humoro forma ir ar išvis toks dalykas tūrėtų turėti kažkokias ribas, kai kalbama apie tikrai nemenką nelaimę? Normalu tai ar jau liguista?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Juodasis humoras - humoro rūšis, kai juokiamasi iš tokių dalykų kaip mirtis, masinės žudynės, beprotystė ir pan.
Jei žmogus krizena iš pasišaipymo apie kitataučius, kitos rasės žmones, situacijas (Kalanta, moterų diskriminacijos http://www.cha.lt/uploads/posts/2010-10/thumbs/1287356824_4.jpg , gėjai ar kt,) tai nereiškia, kad jis - homofobas rasistas su psichinėmis problemomis(:

Juodas humoras neturi ribų, tuo jis ir yra juodas. Manau, jo megėjai juoksis iš "baisybių" tol, kol patys papuls į panašią situaciją (gimęs vaikas su dauno sindromu, avarija, kt)

Aš pati juo gan dažnai pasimėgauju


http://www.cha.lt/uploads/posts/2010-10/1287356846_6.jpg (((:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
nesuprantu, ko piktintis? - juk tai demotyvacija ... - ji neturi ikvepti zygiams, o turi veikti atvirksciai. Tavo ideta demotyvacija tikrai demotyvuoja - mirtis sustabdo viska .. - jei nori, gali i tai ziureti ne kaip i juoda humora, o kaip i filosofines frazes vizualizacija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Man tiesiog idomi Jūsų nuomonė, nes vieni tai supranta kaip normalų dalyką, kiti tuo piktinasi. Aš šiuo atveju neutralioj būsenoj, tiesiog tapo kažkaip idomu kaip žmonės tai supranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
O rusu komentarai, linkintys lietuviams sudegti? ... - kaip tie? o kaip paciu rusu pajuokavimai apie deginimus kitu tautu atstovu demotyvacijoj ru? - cia jau norma? - toki juoda humora jie jau supranta? - kodel mano, kad demotyvacija butinai turi buti juokinga? Sita yra gal butent tikra demotyvacija - kai paziurejus nebesinori nieko daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Godulys rašė:

O rusu komentarai, linkintys lietuviams sudegti? ... - kaip tie? o kaip paciu rusu pajuokavimai apie deginimus kitu tautu atstovu demotyvacijoj ru? - cia jau norma? - toki juoda humora jie jau supranta? - kodel mano, kad demotyvacija butinai turi buti juokinga? Sita yra gal butent tikra demotyvacija - kai paziurejus nebesinori nieko daryt




Tai aš dėlto nieko ir nesakau,kiekvienoj tautoj gi atsiranda "protingų", kurie tokių dalykų linki. Vat normos aš nelabai tame matau, aišku juodas humoras kaip jau parašė, tai pasijuokimas iš mirties ir t.t Bet iš dalies gal nereikėtų tokios nelaimės dabar liest, kad ir kokie čia santykiai su kita tauta. Aišku čia kalbu tik tada, jei tai nebūtų įdėta į demotyvaciją, nes realiai pasiskaičius kometarus po tos tragedijos straipsniais tai atsiranda kaip jau minėjau "laimingų" dėlto kas gali kiekvienam nutikt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
akytee, mano nuomone, reiketu skirti du dalykus - solidarizavimasi su gedincia tauta ir demotyvacija. Demotyvacija nebutinai turi atspindeti oficialia lietuvos pozicija ir poziuri. Jei visi privaletu solidarizuotis ir liudeti su visom tautom, kurios kada nors kazka prarado, tai nebutu isvis jokiu svenciu - vien tik liudesys ir nesibaigianti tylos minute ... Anekdotams apie konclagerius taip pat butu chana ir visi, kas juos pasakotu ar skaitytu turetu buti ikalinami ir t.t. Cia ir yra pliuralizmas ir nuomoniu ivairove - ne visi nori solidarizuotis ir liudeti kartu. Tiesa, tai, mano manymu, visai naturalu - visada labiau skauda, kai pats susizeidi, nei matai suzeista kaimyna
Tiesa, zalgiris nesudegs - mes neturim "otecestvennyh samoliotov" ... - irgi juodas humoras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Turbūt ribų nėra, tik maždaug pritariu nuomonei, jog nereikėtų sukonkretinti asmenų ar jų grupių pajuokavimuose.. Derėtų kažkaip abstrakčiai juokaut, tada lyg niekas ir nebūtų įžeistas..

Pvz: Kaip sutalpinti 50 žydų į automobilį? Ats: 1 priekyje, 2 gale ir 47 peleninėje
Na lyg niekas neįvardintas ir niekas dėl to nesipiktina, arba piktinasi visi iki vieno (ko nesu pastebėjęs..)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
Na, čia šiuo atveju juodas jumoras visai ne prie ko. Linkėjimai susideginti, tai aplamai kas kita. Šiuo atveju aš visai jokio jumoro neįžvelgiu. Čia yra paniekinimas, nepagarba ir labiausiai bukumas. Pasakot apie konclagerius kažkam yra vienas dalykas, o ateiti į svetimas laidotuves ir ant karsto išdrožinėti : Hesher was here. Fuck You. - tai visai kitas dalykas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
Dmx20 rašė:

Turbūt ribų nėra, tik maždaug pritariu nuomonei, jog nereikėtų sukonkretinti asmenų ar jų grupių pajuokavimuose.. Derėtų kažkaip abstrakčiai juokaut, tada lyg niekas ir nebūtų įžeistas..



Pvz: Kaip sutalpinti 50 žydų į automobilį? Ats: 1 priekyje, 2 gale ir 47 peleninėje

Na lyg niekas neįvardintas ir niekas dėl to nesipiktina, arba piktinasi visi iki vieno (ko nesu pastebėjęs..)



Va aš ir turėjau omeny, kad nereiktų juokaut tokiu būdu konkrečiais asmenimis,tauta ir pan. Juk galima paimt šiaip žmones,o ne taip. Labiau abstrakčiai. Nebūtina būti gedule su visais, bet kam liesti dabar tokias temas, juk baisu net pagalvot ką jaučia tų žmonių artimieji ir visi gerbėjai komandos. Nes iš tiesų įvyksta nelaimė, o iš jos jau padaro laimę nespėjus net išsiaiškint kodėl viskas taip įvyko. Čia labiau apie tokius komentarus alfoj,delfyje, kur pusė komentuojančiųjų nenustygsta vietoj kokia čia laimė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 07:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


almute
almute
Naujokas
demotyvacija.lt aplamai skleidzia jumora, daznai priimtina zmonem su krevetes intelektu arba paaugliams...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 09:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akytee
akytee
Pradedantysis
almute rašė:

demotyvacija.lt aplamai skleidzia jumora, daznai priimtina zmonem su krevetes intelektu arba paaugliams...



Čia ne tik demotyvacija.lt. Nors užkliuvo man aišku šitas dalykas joje būtent, nes perskaičiau labai daug skirtingų nuomonių, tapo išvis smalsu kaip čia į tai žiūrima, nes vieniem tai normalu, juokinga, kitiem tai paniekinimas, nesamonė ir visa kita, o tretiem išvis nerūpi. Kiti tame išvis neįžvelgia juodojo humoro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chardo
Chardo
Naujokas
Va va vaaaaa...pritariu, kad baigtusi visi bajeriai ir jumoravimas, kai nelaime istiktu juos pacius...gali taip ir prisikarkset...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naujokas
naujokas
Pažengęs
Aš iš viso nepripažystu tokio dalyko kaip "juodas humoras"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
naujokas rašė:
Aš iš viso nepripažystu tokio dalyko kaip "juodas humoras"

Kad nepripažisti, dar nereiškia, kad jis apskritai neegzistuoja. Kitas reikalas, patinka ar ne. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Gera demo! Net susizvengiau pamates. Is ties manau, kad juodui humorui ribu nera, ir nebus. Ir NEGALI BUTI!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
akytee rašė:

... Taigi, norėčiau Jūsų paklausti, ar priimtina jums tokia humoro forma ir ar išvis toks dalykas tūrėtų turėti kažkokias ribas, kai kalbama apie tikrai nemenką nelaimę? Normalu tai ar jau liguista?


Nepriimtina, liguista, tai nesveikas humoras, nors dar reikia tiksliau pažiūrėti, taip bendrai kalbant gali painiava atsirasti.
Bet humorą reikia gerbti, jis labai gerai, juokus reikia gerbti, tik nejuokauti, kaip televizoriuje, ten humoras nudegradavo stipriai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.10 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Juodas humoras neturi ribų (ir tai yra nuostabu) Beje, absurdas irgi priskiriamas prie juodo humoro

Mes su vyru turbūt vien tik juo užsiimam, tiesą sakant, tai, kaip mes juokaujam, mažai su kuo galėčiau taip, įsižeistų žiauriai. Mes juokaujam tokiom temom kaip apsigimimai, neįgalumas, psichinės ligos, visuomenės ydos (godumas, rasizmas, moterų nuvertinimas, patyčios ir tt), nelaimės, katastrofos. Taip pat juokiamės ir iš nelaimių, kurios nutinka mums patiems, iš mums asmeniškai skaudžių dalykų (pvz iš savo pačių negalios ir visų dėl to patiriamų sunkumų, iš išmetimo iš universiteto, bedarbystės, skaudžių santykių su tėvais). Bet šiaip mes esam neblogi žmonės, kad ir kaip tyčiotumės iš visko, mes linkim kitiems gero ir padedam jiems. Dar turiu draugų industrialistų, kurių humoro jausmas panašus į mūsų, jie taip pat tyčiojasi iš visko be ribų, bet yra socialiai aktyvūs, savanoriauja socialiniuose projektuose. Ir žinau rimtų suaugusių žmonių, kurie kritikavo mūsų humorą ir sakė, kad tai labai blogai, kad mes labai blogi žmonės ir tt, tai jie nėra socialiai aktyvūs, yra abejingi ir nori visko tik sau, netgi mums rekomendavo "lipt per kitų galvas". Vadinasi, juodojo humoro naudojimas neparodo, kad esi blogas žmogus.

Dabar paaiškinsiu dėl to, ar juodas humoras yra kažkas nesveiko, liguisto ir tt. - matau, kad jums kyla šis klausimas. Yra tokie psichologiniai gynybos mechanizmai, kuriuos žmonės naudoja tam, kad susitvarkytų su vidinėm ar išorinėm baisybėm. Jie skirstomi į nebrandžius (kurių didelis naudojimas suaugusiems yra patologija - tai pvz projekcija, neigimas, išveikimas), neurotinius (kurių didelis naudojimas nėra itin blogai, bet sukelia trukdžių žmogaus laimei ar santykiams - tai pvz racionalizacija, nesąmoningas neigiamų jausmų pavertimas teigiamais) ir brandžius (kurių didelis naudojimas reiškia, jog žmogus yra brandus ir su baisybėm tvarkosi gerai - tai pvz humoras ir sublimacija). Juodasis humoras yra apie dalykus, kurie visiems baisūs (mirtis, beprotybė, nelaimės), vadinasi, juodą humorą mėgstantys žmonės naudoja brandų gynybos mechanizmą - šiuo aspektu jie yra netgi labai sveiki kur kas nesveikesni psichologiškai šiuo aspektu yra žmonės, vengiantys baisių, skaudžių temų.


Galiu pateikti keletą juodo humoro juokelių iš mūsų gyvenimo

1. Aš atėjau į psichuškę ieškoti darbo - sanitare. Ten suabejojo mano sugebėjimais, nes sanitarais turėtų dirbti stiprūs vyrukai, juk reikia jėgos. Aš paklausiau:
- O kam ta jėga? Negi negalima panaudoti chlorpromazino?

2. Sugalvojom tokį personažą - industrialistą, kurio hobi buvo kolekcionuoti diagnozes iš F raidės. Jis gavo daug įvairių diagnozių iš F raidės, o jo vertingiausias ir sunkiausiai gaunamas egzempliorius buvo F84.5

3. Buvo per TV rodyta tokia mergaitė be veido, ji turėjo Treacher-Collins sindromą. Tai mes sugalvojom tokį personažą - mūsų dukterį, kuri neturėjo veido. Ir apie ją buvo juokelis:
- Jeigu mums gims duktė, tai leisim ją į grožio konkursą.
- O jeigu ji nenorės? Pavyzdžiui, sakys "aš jaučiuosi negraži, kompleksuoju dėl savo veido".
- Tai tada mes paklausim "Kokio dar veido??"
O kitam vaidinime tai pas mus atėjo jaunikis prašyti mūsų dukters rankos pokalbio metu paaiškėjo, kad jam taip patiko jos dideli papai, kad jis net nepamatė, jog jai trūksta veido

4. Sugalvojom tokį personažą - vaiką autistą, kuris domėjosi traukiniais (kaip visi žinom, tai autistai pasižymi tuo, kad domisi kokiu nors objektu ir supranta viską tiesiogiai). Tai kartą jis sužinojo posakį "mirti iš laimės" ir svarstė, ką jis galėtų reikšti. Ir atsitiko taip, kad jis pateko ant bėgių atvažiuojant traukiniui. Tada jis suprato, jog tai ir bus ta mirtis iš laimės, nes jam didelę laimę kėlė traukiniai O dar vienam komikse jis pateko į įstaigą, kuri buvo įsikūrusi rytiniame priemiestyje ir pasivadinusi ligonine, ir ten jis buvo pavaišintas kokteiliu iš risperidono ir klozapino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.11 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
242, )))))))) - geri komiksai - butu galima filmuoti pasakeles is rusio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.21 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KameSama
KameSama
Patyręs
akytee rašė:
Sveiki forumiečiai, sedėdama ir landžiodama internete jau seniai pastebėjau komentavimus apie juodą humorą. Vieniem tai priimtina,kitiem ne. Niekada man tai neužkliūdavo iki šiandien. Užėjau štai čia ir apstulbau. http://www.demotyvacija.lt/naujausi/visi/rusijos-ledo-ritulio-komanda-1465340.html . Paskaičius komentarus radau akcentavimą į tai, kad čia juodas humoras. Taigi, norėčiau Jūsų paklausti, ar priimtina jums tokia humoro forma ir ar išvis toks dalykas tūrėtų turėti kažkokias ribas, kai kalbama apie tikrai nemenką nelaimę? Normalu tai ar jau liguista?

Konkrečiai tavo pateiktoje nuorodoje anoks ten juodasis humoras. Nėra išreikšta jokios minties. Labai panašu būtų, jei būtų pavaizduotas žmogus nukirtsta galva ir būtų užrašas "Žmogus be galvos". Na taip be galvos, ir kas? Tiesiog plikas faktas be jokios minties.
Šiaip tikrai juodas humoras ir yra juodas, nes jis peržengia bet kokias nustatytas ribas. Ir pateiktas variantas man yra neprimtinas (nejuokingas) ne dėl to, kad jis peržengtų kažkokias ribas, o tiesiog jame nėra minties, tiesiog plikas faktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai