Tema sukurta: 2006.11.02 18:49
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2006.11.02 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaZoliS
GaZoliS
Pažengęs
Girdejau daug atsiliepimu ir visokiu, tad gal kas uzsiimat Joga ir galit objektyviai ivertinti?

Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sekme
sekme
Naujokas
Joga mokina subalansuoti savo vidu ir isore, man patiko
apskritai kas susije su meditacija man patinka, pamatai kas buna anapus kuno, idomus patyrimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleeopatra
Kleeopatra
Pradedantysis
Joga?Ka tu nori atsipalaiduoti ir nusiraminti?Jei tap tai geriau daryk taip uzsileisk garsei muzika ir dainuok tampykis ir dainuok bus labai gerai labai padeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gaudrelife
gaudrelife
Naujokas
as ziauriai myliu yoga kiekviena karta darau ir visiem siulau...busit laimingji..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.12 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellla
Ellla
Naujokas
Tai nejaugi tie, kurie uzsiima joga nesoka, nesiklauso muzikos?
Ir asanas darau, ir kvepavimo pratimus ivairius atlieku, ir muzikos klausausi...
Ir soku, ir dainuoju
Taigi pagal nuotaika: nori dainuoji, nori soki, nori filma ziuri, knyga skaitai ar kur i gamta leki...
Jogos pratimai tiesiog suteikia galimybe buti sveikesniam.
Taciau nenoriu pasakyti, kad svarbiausia - tik joga...
Kiekvienas turi atrasti sau miela uzsiemima, veikla. Per prievarta ir nesupratima nieko nebus.
Kas vienam miela, kitam - priesingai...

Todel nesuprantu temos pavadinimo - "Joga - Blogai ar gerai"...
Tai panasiai kaip "Krepsinis - blogai ar gerai", "Futbolas - gerai ar blogai", Muzika - gerai ar blogai"...

Na, man nepavyko sutikti zmogaus, kuriam joga butu pakenkusi.
Stai, kad joga i nauda, i sveikata - teko sutikti tikrai ne viena!
Po sunkiu traumu, po ilgu ivairiu sunku operaciju tiek zmogiukai ant koju atsistojo, tiek pasieke, kad net sunku buvo patiketi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
as ja uzsiimineju gal jau koki menesi ziaurei faina kai atsikeli ryte ir padarai pora pratimuku pradek daryt ir tju juos patikek tikrai nepasigailesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.17 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
mano drauge metus dare joga,nes buvo susikuprinus,ir dabar jau nebe,ir tik jogos deka!!jai nepadejo nei treniruotes,baseinai,kuriuos 5m lanke...ir dbr as ir padarau ,tai istikruju poveikis yra ir apskritai prasimankstinti yra labai gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.25 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaZoliS
GaZoliS
Pažengęs
Zinai, Ella, kai nezinai kas tai per velnias ta joga yra nori suzinoti objektyvia nuomuone....gerai ar blogai tai tik retorinis klausimas kaip buti buti ar nebuti... faktas tas kad ji yra !!!!
as pats ketinu apsilankyti ir isbandyti bet nerti tiesiai i nezinomus vandenis.... tikrai ne man
o jusu atsiliepimai padejo suvokti kad tai nera tik paprastas raitymasis ir tempimas ivairiu kuno vietu, bet pagerina savijauta ir padeda labiau pazinti save ir savo kuno glimybes...
Visiems aciu uz komentarus... kai apsilankysiu parasysiu ar patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.28 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciuks
linuciuks
Naujokas
Pati niekaip negaliu prisiversti nueiti vis galvoju kad tai dideles valios reikia mano pazystama lanko jogos pamokas .Vienas pazystamas net miega nusipirkes gydomuju akmenu ciuzini sako po jogos pratimu tai fantastika .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.28 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stubentiger
stubentiger
Pradedantysis
Man tai visai patinka joga, ta prasme koki karta per savaite, nes kasdien tai tikrai negaleciau- man reikia daugiau judesio, intensyvumo, tad visada renkuosi skirtingas grupines treniruotes kasdien. O del to ar tai gali buti blogai, na manyciau kiekvienas sportas gali buti zalingas jei darai ji netaisyklingai. Kita vertus treneriai tam ir reikalingi, kad pataisytu, parodytu kaip reikia daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.27 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozkyte
Ozkyte
Patyręs
Joga.Pagal mane joga-atsipalaidavimas.4metus lankau ir nusiskundimu neturiu.Visokios stovyklos-prablasko,tapau lankstesne,stuburas tiesus.Ir ryte kai atsikeliu "saules pasveikinima"30kartu padaru...zvali,nereikia nei kavos puoduko.GaZoli nepabandes nesuzinosi,tad sok i treningus ir i "trasa".Gal patiks-"uzsikabinsi"?! Sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.29 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


serchijus
serchijus
Naujokas
yoga is tiesu pagerina sweikata!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.03 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nezinomybe
nezinomybe
Pradedantysis
joga tikrai yra gerai stovykloj sudalyvauk jogos ir nereiks kitu nuomones klaust pats busi patyres joga duoda pasitikejima savim....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.06 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


theRomantic
theRomantic
Pradedantysis
pamenu kad per viena laida zymi pora sake kad jie uzsiema joga. is pradziu zmona pradejo. ir pasake vyrai arba joga arba eik po velniu. vyras pasirinko joga. ir jie toki pasake dalyka "mes turim joga- draugu mums nereikia" joga gerai padeda susikoncentruoti bet jei ji jau atstoja draugus gyvenima ir panasiai tada sorry bet jos nereikia ji nieko verta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.06 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverytė
Voverytė
Meistras
saules pasveikinimas-panasiai kaip atsispaudimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.20 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


faktas
faktas
Meistras
Aš turėjau kamarioką. Jis darė ta jogą, bet šiap galiu pasakyt jums, kad jis į ją taip pasinerdavo, kad atsiskirdavo nuo realybės... Tai liga!
Joga ne narnotikai - ji dar blogiau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.24 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozkyte
Ozkyte
Patyręs
Faktai nenusisnekek ...Jis tik nnoredavo atsipalaiduoti as taip manau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.07 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tony
Tony
Naujokas
As lankau joga.Labai patinka.Labai skaudedavo kelius,kaip pradejau lankyti skausmo nebejauciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.12 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciuks
linuciuks
Naujokas
As jogai pritariu .Tai kiekvieno pasirinkimas zmogus tampa tobuleslis zinoma sveikesnis zino ko nori is gyvenimo ir zinoma kitu neizeis su savo tusciom replikom jos visiskai nereikalingos tik neispruses zmogus gali rasyti tai kas nereikalinga ir nevietoj.Zinau zmoniu kurie net yra isigije gydomuju akmenu ciuzinius ant kuriu miega ir sujungus joga ir gydomuju akmenu ciuzini susitvarke savo sveikata be vaistu .Tai diziule nauda savo sveikatai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.17 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kendi
Kendi
Pažengęs
man joga patinka! bet nuo kai kuriu pratimu jauciuos kaip sulauzyta...
as noriu pilatesa pabandyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai