Tema sukurta: 2012.12.08 23:34
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2012.12.08 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
Sveiki visi. Norėčiau paklausti nuomonės. Su vaikinu bendraujam pusę metų, bet jis man nesiūlo būti jo mergina. Ar galiu tikėtis kad pasiūlys? Sakė įsivaizduoja mus kartu, netgi kalbėjom tokiom temom kaip šeima, tačiau sakė jog reikia jam gerai pagalvoti. Tik jau pradedu manyti kad per ilgai galvoja ir galbūt tiesiog laikosi mane kaip atsarginį variantą kol ras geriau. Na, jis sako kad jam patinka su manimi bendrauti, ir pasiilgsta, bet kažkas čia ne taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Galeciau parasyti dabar knygos didumo kometara,kad suprastum kodel. Bet parasyisu trumpiau - nepasiulys. O, jei ir issireikalausi ,kad pasiulytu, tai bus tik tavo dar didesniu problemu pradzia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
Hmm, tai kodėl tada bendrauja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
O visgi "atsimerkes" gal parašyk tą komentarą knygos didumo, nes man įdomu išgisti iš vyro nuomonę apie vyrą, nes aš kaip moteris ir dar lengvai įsimylėjus galvoju ne taip kaip reikia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dadainis
Dadainis
Naujokas
Gal zmogus drovus ar nedrysta nes nezino ka tu jam atsakysi bijo tavo reakcijos kai pasiulys tau tapti jo mergina nes jai tu nesutiksi ir pan jis nezino kas bus jai butu zodelis (ne).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
Na jis nėra nedrasus, bet mus sieja šiokie tokie profesiniai santykiai, dabar jau profesiniai-romantiniai. Bet čia laikinas dalykas, tai galvoju kad dar tai gali prisidėti kažkaip. Bet man atrodo negi tai toks esminis dalykas. Nežinau, nenoriu švaistytis su žmogum iš kurio nieko nesulauksiu, bet nenoriu ir nutraukti su žmogumi nežinodama tiksliai kas jo galvoje, nes tikrai jaučiuosi gerai su juo ir matau kaip savo antrą pusę,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Nepakankamai tu jam patinki, man rodos. Gal laukia, kol pradėsi patikt, arba atsiras kasnors, kas iškart sukels norą būti rimta pora. Ir vienu ir kitu atveju - gal paieškok ko nors, kas neabejos savo jausmais tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
jeigu vyra moteris domina, jis perlipa per visas savo baimes ir kaip suniukas istiestu liezuviu laksto aplink ja ,kad tik jai itikti. O tavo atveju, jis sako nzn. tik todel,kad jis is tiesu ir nezino, o nezino todel ,kad tu jam teatitinki jo moters idealo. O prie ko cia bedravimas, as lengvai galiu bendrauti su bomzais ar dar kokiais visokiais, bet tai nereiksia ,kad noresiu juos kviestis pas save i namus. Na supranti kur lenkiu. Galbut yra visokiausiu veidmainiu, kurie begalo myli moteri, bet visaip kaip nori jai parodyti ,kad taip nera? Bet tada pazvelkime is siek tiek gilesnes prasmes? Ar meile panasi i veidmainyste? kam statyti kazkokius spektaklius, dengtis kazkokiomis teorijomis? I subtilumus einama tada, kada norima atsiskleisti santykiu sveroje, o ne nuo ju nusigrezti. Nzn. gal but ir yra kazkokia , logika kuri vis del to pateisintu to vyro veiksmus tavo naudai, bet as tokios nepazystu. Ne per joki apzvalgos ,kampa nematau kitokio paaiskinimo,kad tu jam nelb. terupi. Nesakau, gal ir kiti sugalvos paaiskinima kaip is sh ispausti vashka, bet as nezinau,ka is sh daugiau galima isspausti kaip sh. Anyway, norint pakeisti situacija visados gali pakeisti save.Maziau prisirisk prie idejos, kad kazkada busite kartu. Atsivekr jam, parodyk ka, moki, kaip moki myleti, galimas daiktas ,kad situacija pasikeis. Bet geriau susikoncentruk i kitus vyrus, parodyk ,kad neesi naivuole kuri tikisi, kad kazkada jis tau suteiks malones. O parodyk ,kad esi stipri mergina o ne skuduras. Tiesiog istrink is samones mintis ,kad jis kazkada bus tavo nuosavybe, gal sitacija pasikeis. Bet is to, ka rasai ir dabartines situacijos, rezultatai bus tie patys po metu ir po dvieju. Esi jauna, 23metai. moteris tik pirstais spraksedama gali keisti vyrus. Kam tau reikia ,usikabinti uz to kuriam tu nereikalinga, paaiskink?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
Va aš irgi taip pagalvoju, kam man tai. Bet dažnai jau galvoju nutrauksiu, bet sudvejoju kažkaip, nes tai žmogus su kuriuo tikrai geras laikas. Ir elgiasi jis su manimi tikrai labai švelniai, atrodo kai susitinkam taip nuoširdžiai apkabina, atsidūsta ir pasako "aš tavęs taip pasiilgau", vieno pokalbio metu kai norėjau pakreipti įvykius ir bandžiau pabučiuoti, jis paėmė mane už rankos ir pasakė "toks bendravimas yra tuščias, noriu tave pažinti , tokia kokia esi, o ne tik malonumais mėgautis". Čia keli tokie dvejoti verčiantys pavyzdukai. Va todėl aš vis dar ir kankinu save su tokiais ne visai mane patenkinančiais santykiais, nes atrodo kad aš esu jo mintyse, ir ne kaip koksai daiktas, tik nepakankamai. O moteris tikrai gali lengvai kesiti vyrus vos panorėjusi, bet ji turi to norėti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pasiūlys dar, parodyk jam kad lauki to pasiūlymo ar kaip kitaip net nežinau..., gal tiesiog jis savaime jaučia kad tu jo mergina ir net neima į galvą viso to, čia geriau pati išsiaiškink kas kaip gi pažįsti tą žmogų geriau nei mes, vietoj to, kad klausyk tokių forumo patarėjų knygos storumo komentarus berašančių,nors ko gero gyvenime tik su savo ranka draugavę Sėkmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Pasiūlys dar, parodyk jam kad lauki to pasiūlymo ar kaip kitaip net nežinau..., gal tiesiog jis savaime jaučia kad tu jo mergina ir net neima į galvą viso to, čia geriau pati išsiaiškink kas kaip gi pažįsti tą žmogų geriau nei mes, vietoj to, kad klausyk tokių forumo patarėjų knygos storumo komentarus berašančių,nors ko gero gyvenime tik su savo ranka draugavę Sėkmės.


Jo jo, paziureciau koks keksas butu piktas, jeigu jam mergina, puse metu "cesintu" smegenys ir normaliai paciupineti neleistu. Turbut abiem galvom sienoj skyles isdauzytum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
iris1 rašė:
paėmė mane už rankos ir pasakė "toks bendravimas yra tuščias, noriu tave pažinti , tokia kokia esi, o ne tik malonumais mėgautis".

O, tau reikejo pasakyti, jei nori mane pazinti vesk mane, nes as neketinu atsiskleidineti pries kiekviena pakeleivi, kuris sako jog manes pasiilgo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O, jis ves kitą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Daenerys rašė:
Nepakankamai tu jam patinki, man rodos. Gal laukia, kol pradėsi patikt, arba atsiras kasnors, kas iškart sukels norą būti rimta pora. Ir vienu ir kitu atveju - gal paieškok ko nors, kas neabejos savo jausmais tau.


Geriausias patarimas. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
tokiu atveju, kai niekas neaisku, geriausia remtis veidrodiniu principu. rodyti jam tiek demesio, kiek jis rodo tau. neskubink ivykiu, ziurek savo interesu. kol kas laisvai gali ir ziuret i kitus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Na tas pasiūlymas būti merigna ar panašiai, tai kažkiek vaikiškai skamba.. Gal dėl to ir nesiūlo? Jei normalūs santykiai vystosi, tai kam ten kažkokiais "vaikiškais formalumais" apsikraut?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelly
Jelly
Patyręs
iris1 rašė:
Ar galiu tikėtis kad pasiūlys?


Taip, tiketis galite :D:D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iris1
iris1
Naujokas
Jelly rašė:

iris1 rašė:

Ar galiu tikėtis kad pasiūlys?




Taip, tiketis galite :D:D:D


Na nereikia taip tiesiogiai suprasti klausimą ;DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
kaip moko baznycia, is pradziu tikejimas, po to viltis, ir tik tada jau meile...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izaokas
izaokas
Naujokas
sOKRATAS PASAKE: "...Lengviausia mokyti kitus"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai