Tema sukurta: 2007.11.20 23:50
1 2 Toliau Paskutinis
2007.11.20 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


strutis
strutis
Meistras
Ar is siu trumpu zinuciu galime nusakyti zmogaus charakteri, nuostatas, poziuri?Gal idomu butu suzinoti, kaip zmogus atrodai kitu akimis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
manau, kad galima, jei zmogus nera apsigimes apsimetelis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 08:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
didziaja dali galima pamatyti. bet kita dalis, net daznai deklaruojama, buna gan kitokia. nori to ar nenori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Zinutes nuostabios,aprasai apie save taip pat,bendravimas nerealus,foto nepriekaistingos-anapus kompiuterio sedi spoguota,akiniuota,susisukusi,nemokanti realiai bendrauti amenybe.Pazystu ne viena toki asmeni!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Nori nenori, bet is postu susidarai nuomone apie zmogu. Bet... neaisku, kiek ji yra teisinga. Cia jau virtualaus pasaulio privalumai ir trukumai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
nu bet bent daugmaz kazkiek susidarai nuomone vistiek..jei zmogus nuolat raso protngai,vistik bus sunku susidaryt nuomone,kad jis idiotas ir atvirksciai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelena
Jelena
Patyręs
Net is tokio bendravimo galima sudaryti kazkoki pagrinda: nuomone, bet tam kad viskas butu tiksliau reikia ilgesnio ir atviro nuosirdesnio bendravimo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
be abejo nuomone susidaroma. O kiek ji teisinga - priklauso nuo to kiek tas zmogus yra atviras bendraudamas cia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
ne atvirume esme. pvz pati puikiai zinau, jog nekabinu makaronu, bet galiu patikinti, kad daug kas mane isivaizduoja keik kitokia nei esu isties. beveik ta pati galiu pasakyti ir apie kitus, kuriuos labiau pazinau realybeje. faktas tas, kad kiekvienas susikuriame sau patinkanti ivaizdi apie kitus.

jei pilka, spoguota pele sauniai raso ir kitaip pasireiskia, neresikia, jog ji vaidina, apsimetineja ir pan. paprasciausiai tokia terpe jai padejo atsiskleisti, galbut atmesti kompleksus, kurie eda realybeje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelena
Jelena
Patyręs
Originally posted by: Lukryte

ne atvirume esme. pvz pati puikiai zinau, jog nekabinu makaronu, bet galiu patikinti, kad daug kas mane isivaizduoja keik kitokia nei esu isties. beveik ta pati galiu pasakyti ir apie kitus, kuriuos labiau pazinau realybeje. faktas tas, kad kiekvienas susikuriame sau patinkanti ivaizdi apie kitus.



jei pilka, spoguota pele sauniai raso ir kitaip pasireiskia, neresikia, jog ji vaidina, apsimetineja ir pan. paprasciausiai tokia terpe jai padejo atsiskleisti, galbut atmesti kompleksus, kurie eda realybeje.


Aisku nes bendraviant tik cia tik taip ir imanoma, o kad kitokiam ispudziui apie zmogu reikia gyvo bendravimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Originally posted by: strutis
Ar is siu trumpu zinuciu galime nusakyti zmogaus charakteri, nuostatas, poziuri?Gal idomu butu suzinoti, kaip zmogus atrodai kitu akimis?

Temos antraštė: Jeigu pažiūrėtumėte mano akimis.. Kieno?
Kažkaip painiai užrašei temą, struti. Pirmiausia, susidaro įspūdis, kad tave domina kitų nuomonė apie tave.. arba nori pasakyti savo nuomonę apie kitus.. Oi, ir man painiai išėjo..
O jei rimčiau, tai pabandysiu atsakyt.. manau, kad bent dalinę nuomonę tikrai galima susidaryti apie 'rašytoją' iš jo žinučių. Kai kurie turi savo mąstymo, minčių dėstymo, reiškimosi, (ne)raštingumo bruožų, kurie pasako apie to žmogaus vertybes, norus, skaudulius, išduoda apie amžių ir (ne)patyrimą. Sakau, gali susidaryti dalinę nuomonę, nes žmogus net'inėje realybėje gali save pristatyti kaip nori, pasislėpti, susireikšminti ar išsidirbinėti.. pagaliau, žinutes gali rašyti ne jis pats ar ne vienas žmogus.
Beje, turiu prisipažinti, kad ne visada iš postų ir anketų forume suprantu, ar rašo vyras, ar moteris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
ilgai bendavus, sakyciau - galima. bet jei trumpai-ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.21 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Clonc>> kažką prieš akinius turi??
Rennais >> jeigu rašo protingai.. bet yra žmonių, kurie tikrai ilgai mąsto - ką čia protingo parašius va tada tai jau man peeeeiiilis, nes gyvai nieko doro ir nepasako
mano nuomone, iš internetiniu pažinčių galima tikėtis visokių čiūdų. reikia būt pasiruošus realiai susitikt visiškai priešingą žmogų. kartais geresnį, o dažniausiai, deja, - blogesnį "variantą". iš internetinio bendravimo susidarau nuomonę: verta susitikt ar neverta daug ką sprendžiu iš rašymo technikos (ar su LT raidėm, ar be klaidų, ar rišlios mintys ir t.t.) ir dar nepatinka, kai iškart eina prie vieno tikslo o tai manyčiau, daug ką pasako apie patį žmogų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.22 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Clonc
Zinutes nuostabios,aprasai apie save taip pat,bendravimas nerealus,foto nepriekaistingos-anapus kompiuterio sedi spoguota,akiniuota,susisukusi,nemokanti realiai bendrauti amenybe.Pazystu ne viena toki asmeni!


Dėl išvaizdos nesiginčiju, bet jei žmogus moka pasisakyti, jo pasisakymai protingi, logiški, tai nemokėjimas bendrauti realybėje tikrai nėra durnumo požymis. Kartais drovumas nugali, tokiam žmogui reiktų tinkamos jį palaikančios aplinkos, kad padėtų atsiskleisti, o ne dar labiau būti pažemintam ir išvadintam spuoguota bjaurybe.
Beje, o kuo akiniai blogai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Taip,Lukryte teisi.Nesvarbu kaip jis atrodo,svarbiau,kad gali laisvai be kompleksu reiksti savo mintis...Bet kam svetimas foto deti?Grazesniu netapsi svetima nuotrauka isidejes...Akiniai niekuo deti,cia kad vaizdziau butu parasiau-atsiprasau jei ka izeidziau.Mano vaikai juos nesioja ir tai is tikro labai grazu!Akiniuoti zmones stilingi.Dirbau vyru kolektyve ir prisiklausiau kuom zmones gyvena.Dauguma nesivaizdziu vyruku dedasi esa donzuanai nes turi daug internetiniu paneliu,atseit pirstu gali pamoti ir po kojomis jos jiems krenta.Salia vieno tokio stoveti neimanoma-smarve,nemokejimas bendrauti,apsileidimas,kulturos stoka...Is virsininku gaudavo ispejimus,miltelius uz dyka dalino,kad skalbtusi...Jis ne vienas toks is mano zinomu internautu.Issakiau savo nuomone ir tiek...Dar karta sorry jei ka izeidziau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dynka
dynka
Meistras
O aš kažkaip nejučiom jau esu susidariusi nuomone apie kai kuriuos forumiečius ir žinoma tik iš postų. Susitikus realybėje, tikriausiai ta nuomone radikaliai pasikeistų. Bet čia, šioje terpėje mes esam tokie ir nemanau, kad atsiras toks, kuris gyvenime bus visiška priešingybė savo netiniam įvaizdžiui. Jei žmogus rašo protingai, tai ir gyvenime jis turės protingų minčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
taciau yra esminis dalykas- tai aura, kurios jokios skaitmenos nefiksuoja. tai, kad vidinis pasaulis ima zaveti, nereiskia, kad ir realybeje tuo zmogumi busi lygiai taip pat pakeretas. as jau atskyriau situos du dalykus, nes turiu patirties, jog net ne tokie rastingi ar iskalbus zmones gali buti patrauklesni nei tie, kuria rasliavomis sukuria zavu pasauli. paprasciausiai yra skirtingos erdves, turincios savus pliusus ir trukumus. tad ir isnaudoji tas puses, kurios yra labiausiai ispuoseletos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Originally posted by: strutis

Ar is siu trumpu zinuciu galime nusakyti zmogaus charakteri, nuostatas, poziuri?Gal idomu butu suzinoti, kaip zmogus atrodai kitu akimis?



Apie kai kuriuos forumiečius,kažkokią nuomuonę esu susidarius iš pasisakymų,bet 100% tikrai neduočiau,kad aš ją teisingą susidariau.
Va,vis negaliu apie strutį tikslios nuomuonės susidaryti.Kad jumoro jausmas pas stručius yra,tai gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Didesnių ar mažesnių skirtumų, susidūrus virtualybei bei realybei, visada atsiranda. Natūralu, kuomet atvėrus vartus, skirtingi užtvankų lygiai susilygina.

Tačiau kuo ilgiau bei išsamiau bendrauji, tuo labiau pajunti, kad tai, ką žarstai, yra tikra, o ne sėkmingai sustatytas spektaklis. Nes tiek daug bendraujant, kad ir per atstumą, na... net ir norėdamas nepasikavosi Vis tiek išlenda silpnosios vietos, negatyvesni bruožai ar šiaip "ypatumai".

Todėl man asmeniškai niekada nekyla dvejonių, kad susidaryti įspūdžiai apie virtualų žmogų 90% atitinka realybės kertinius bruožus. O detales jau vėliau išsigliaudom - nes be karkaso ir pagrindų juk nė iš vietos Aš asmeniškai visada pradedu nuo pagrindų, o tik po to glaistau sienas ar domiuosi kaipgi čia papuoštas fasadas Long-term vs short-term kryptis...

Jei žvelgtume pro labai teorinę prizmę, šiame klausime vėlgi susiduria dvi klasikinės bendravimo kryptys, savotiška dilema. Kas gi turi eiti pirma: pirminis šiek tiek laukiniškas žavesys (realybės pliusas) ar asmenybės vertybiniai pagrindai, turintys išliekamąją vertę?

Virtualybių stiprioji pusė, kad pakankamai ilgai bendraujant, gana nesunku nusipaišyti tikrąjį žmogaus psichologinį portretą, neužgožtą matomų žavesių, kurie neretai iškraipo svarstyklių lėkšteles, pažintį sukūrus realybėje. Užgožimai, kurie, išsivadėjus žavesiams, nemaža dalimi ir lemia tokią liūdną skyrybų statistiką Marijos žemėje. Kuomet nieko apčiuopiamesnio nebelieka, byram... nes šiek tiek ne nuo to galo buvo dėliojami santykiai.

Šiuo atžvilgiu virtualybėms prilygti tegali daugmaž fiksuotos žmonių grupės realiame gyvenime: šurmuliuojantys universitetai, darbo kolektyvai, šiaip užsiėmimai, kur neutraliomis sąlygoms irgi nesunku susidėlioti psichologinius žmogaus kontūrus.

Nes akimirkos įspūdis prasilenkiant gatvėje ar kokiame vakarėlyje, na... loterija. Ir dažniausiai ne tavo naudai. Daug labiau tikėtina, jog instinktų vedinas taip įsižiūrėsi paveikslėlį-filmuką, nors praėjus kažkiek laiko po gražiu vaizdiniu-socialiniu sluoksniu tesurasi E101, E604, E232b mišinuką

Tuo tarpu jau ne kartą pastebėjau, kad daug gilesnį rėžį mano gyvenimo paliko tie, kurie nesužavėjo pirmuoju įspūdžiu, o surado kelią į mano pasaulį palaipsniui. Nors tokių žmonių šarmas ne ką menkesnis, neretai dargi meniškesnis, rafinuočiau pateiktas...

Savaitės, mėnesio žavesiai manes nedomina - na ir kas, kad pirmasis įspūdis kerintis. Neskubam, neskubam, nes juk renkamės gyvenimui (bent jau pasamonėje).

O tam fiksuotosios realybės arba detaliosios virtualybės tinka puikiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Nemanau kad tokios zinutes nusako zmogaus buda. Cia mes tokie kokius norim save parodyt, o ne tokie kokie esam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai