Santrauka: ka daryti, jei nuolat gesta PEUGEOT 206?..
Tema sukurta: 2009.01.16 21:51
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.01.16 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
mano automobilis Peugeot 206, ima gesti variklis, kai tik sumazeja apsukos (na, tarkim, stovint kamsciuose ar kai sumazinu greiti etc) siandien Peugeot servise paziurejo ir pasake, kad reikia remontuot variklio kompiuteri (berods magnetimarelli ar kazkas tokio ). tai norejau paprasyt pagalbos - gal kas Vilniuje zinote koki patikima meistra ar imone, kas tai galetu padaryt? is anksto labai dekoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
tai gal pas tave apsukos per mazos tegu kas padaro tukstanti jei ges tai tada prie kompiuterio lysk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
sake su apsukom viskas ok, juk servise buvau.. tik nezinau, kur kreiptis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Safariss
Safariss
Naujokas
Tai tampaciam servise ir tvarkyk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
tai kad jie neremontuoja varikliu kompiuteriu, tik keicia i nauja, o tai ziauriai brangu.. tai niekas nieko konkreciai negali patart??....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
kaip gali but okei jeigu ant mazu gesta uzsikurk ir pati paziurek panasi skale i spidometro rodys 1000 gerai zemiau 900 blogai,dar gali buti kuro misinys per liesas bet tada netrauktu masina o apsukos vistiek butu per mazos.dar daug kas gali but varyk geriau i koki garaziuka otai servise nuples nezinosi net uz ka.savo mieste parodyciau bet tavo miesto nezinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Ir pažiūrėk dar kokios apsukos, kai variklis šaltas; turi būt ~1500.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
zemiau 900 nebuvo, stovint buna siek tiek virs 900, bet gesta kai buna mazdaug 1100.. bet ir tai ne visada.. dazniausiai, kai dregnas oras. rasiau, kad as is Vilniaus. tai vat ir nezinau kur nuvaryt, vistiek tikriausiai ne visi garaziukai tuo uzsiima?..

p.s. mano automatas, variklis 1400
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
Sidabrinis79 rašė:

Lillit rašė:
tai kad jie neremontuoja varikliu kompiuteriu, tik keicia i nauja, o tai ziauriai brangu.. tai niekas nieko konkreciai negali patart??....

O kaip pati manai, del ko jie (Peugeot servisas) ne taiso, bet keicia?
Daryk ka sako, ir vargo nematysi. Juk zinai, kad skupas moka brangiau.


tai kad jie man patys ir pasiule ieskotis kitur, sako jei jau niekur nerasi, tai nauja teks det, nes jie neuzsiima kompu taisymu. ziurejo elektrikas, su savo kompu diagnostika dare.. bet blem.. 2400 lt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Pabandyk staigiai gazą paspaust, kai stovi ant 900. Jei dūsta, pasakysiu, kas yra. Bet man atrodo aš jau ir taip žinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
StreetRacer rašė:

Pabandyk staigiai gazą paspaust, kai stovi ant 900. Jei dūsta, pasakysiu, kas yra. Bet man atrodo aš jau ir taip žinau.


zinok, nedusta, bandziau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Aišku. Na reiškias ne tas, ką galvojau. Nes šiaip sakei, kad taip būna, kai drėgna, tai būčiau spėjęs, kad problemos su babina-skriejiku. Pas mane tokia problema būdavo. Išvis kartais neužsikurdavo, o kad užsikurdavo, tai nedirbdavo normaliai, paspaudi gazo - dūsta ir t.t., dar ir šaudydavo Įdomu šiaip, kas ten gali būt su kompu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
StreetRacer rašė:

Aišku. Na reiškias ne tas, ką galvojau. Nes šiaip sakei, kad taip būna, kai drėgna, tai būčiau spėjęs, kad problemos su babina-skriejiku. Pas mane tokia problema būdavo. Išvis kartais neužsikurdavo, o kad užsikurdavo, tai nedirbdavo normaliai, paspaudi gazo - dūsta ir t.t., dar ir šaudydavo


jo, zinau, manes irgi klause, ar nesaudo siaip su uzkurimu ner problemu, greit vaziuojant irgi ner, bet stovint kamsciuose ar letai vaziuojant ir stop..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BOSAS
BOSAS
Naujokas
Lillit rašė:

mano automobilis Peugeot 206, ima gesti variklis, kai tik sumazeja apsukos (na, tarkim, stovint kamsciuose ar kai sumazinu greiti etc) siandien Peugeot servise paziurejo ir pasake, kad reikia remontuot variklio kompiuteri (berods magnetimarelli ar kazkas tokio ). tai norejau paprasyt pagalbos - gal kas Vilniuje zinote koki patikima meistra ar imone, kas tai galetu padaryt? is anksto labai dekoju


gali daug kas but ir cia nieko neprispeliosi,tegul nuvaziuoja i servisa su tavo m,asina zmogus kuris domisi masinom ir suzino kaina viso remonto,bent jau neapgaus.is pradziu reiktu pakeist kuro filtra,jis kainuoja nuo 5 lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
gal esi plovus varikli tai jungtys slapios gali buti reik isdziovyt,pramusti laidai izvakes,degimas netikt ir taip toliau ,nebutinai kompas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arta
Arta
Naujokas
Kokiam cia mieste?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimukas
Rimukas
Patyręs
zinai kompiutery tikrina su kompiuteriu reikia turet specialia programa kaip kitaip nuspresi kad jis blogas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
blem, neploviau variklio, jungtis visas siandien issciupinejo, laidus ar neprarudije, taigi viskas ok.. kompas bludija.. Vilniuj cia.. man tiesiog reikia kokio meistro, kuris tuo uzsiimtu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
rimukas rašė:

zinai kompiutery tikrina su kompiuteriu reikia turet specialia programa kaip kitaip nuspresi kad jis blogas


as juk ir minejau, kad tikrino su kompiuteriu mano ta kompiuteri vazinejo pats elektrikas ir tikrino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.16 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BOSAS
BOSAS
Naujokas
BOSAS rašė:

Lillit rašė:



mano automobilis Peugeot 206, ima gesti variklis, kai tik sumazeja apsukos (na, tarkim, stovint kamsciuose ar kai sumazinu greiti etc) siandien Peugeot servise paziurejo ir pasake, kad reikia remontuot variklio kompiuteri (berods magnetimarelli ar kazkas tokio ). tai norejau paprasyt pagalbos - gal kas Vilniuje zinote koki patikima meistra ar imone, kas tai galetu padaryt? is anksto labai dekoju




gali daug kas but ir cia nieko neprispeliosi,tegul nuvaziuoja i servisa su tavo m,asina zmogus kuris domisi masinom ir suzino kaina viso remonto,bent jau neapgaus.is pradziu reiktu pakeist kuro filtra,jis kainuoja nuo 5 lt[/q

galiu pasakit viena,remontas nekainuos daugiau nei 200lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai