Tema sukurta: 2011.03.28 18:42
1 2 Toliau Paskutinis
2011.03.28 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
ruošiuosi egzaminams,pagrindinai istorijos egzaminui, bet jau menesi laiko stoviu prie vienos temos,nebeturiu nei nervu nei kantrybes, ismokstu ir pamirstu po dienos ar savaites viska abosliuciai, , iskalu visus tekstus is eiles datas ir pamirstu, o dabar jau net kalu kalu ir pamirstu po 5 min ka mokaus, nebegaliu ,atrodo kad geriau susirgciau kokiu veziu ir nieko nebereiketu ,negu dabar cia mokaus mokaus ir pamirstu viska kaip kokia debile, yra kam panasiai kas buve?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dance007
dance007
Naujokas
Galima naudoti vitamonus atminčiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
jie sudas manau , o jei ir suveikia ,turbut po puses metu ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Pertraukėles daryk mokydamasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kokia čia ta tema, tokia žudanti? Tai vien skaityk ir skaityt neapsimoka, persiskaitai, po to testus daryk, kur ir kažkokių kitų klausimų yra, ar šaltinius, karikatūras, kur tik dalį reiks pritaikyti.. Kai taikai kažkur žymiai geriau įsimena, negu skaitant šimtus kartų.. Kai kitas temas skaitysi bus ten kokia data ar įvykis, ir pagalvok kas tuo metu galėjo dar būt iš kitų temų, ir taip aosciacijas sudarysi, nu žodžiu palengvinsi sau mokymąsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Yra įvairių technikų, kaip per asociacijas įsiminti datas, faktus. Tikrai ne visi žmonės gali atmintinai iškalti. Geriau bandyk kaip nors įsivaizduoti, tarkime, gimė koks nors karalius 1468 m. ir kaip jo gimimo dieną 1468 m. balandžiai yra paleidžiami į orą.
Kitiems žmonėms lengviau įsiminti tai, ką buvo užrašę, tai gali rašyti ir perrašyti tas datas.
Trumpiau, jeigu nesiseka "kalimo" metodas, paieškok informacijas apie kitus įsiminimo metodus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darboholike
Darboholike
Naujokas
Vilou rašė:

ruošiuosi egzaminams,pagrindinai istorijos egzaminui, bet jau menesi laiko stoviu prie vienos temos,nebeturiu nei nervu nei kantrybes, ismokstu ir pamirstu po dienos ar savaites viska abosliuciai, , iskalu visus tekstus is eiles datas ir pamirstu, o dabar jau net kalu kalu ir pamirstu po 5 min ka mokaus, nebegaliu ,atrodo kad geriau susirgciau kokiu veziu ir nieko nebereiketu ,negu dabar cia mokaus mokaus ir pamirstu viska kaip kokia debile, yra kam panasiai kas buve?


kalimas tikrai neprideda naudos mokantis, nes iskalus viskas greiciau pasimirsta :) geriau tuos faktus ir datas po truputi mokytis, vis pakartoti ir zinoti, kas po ko buvo :) pati baigdama laikiau si egza ir tikrai nekaliau :) vis paskaitydavau, pakartodavau ir viska kuo puikiausiai isiminiau net dabar dar daug ka galiu papasakoti :
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
mhm .na aciu visiems labai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Oo, sveika, likimo drauge Matau ne viena aš čia su ta istorija kankinuosi. Žinai, man atrodo, kad sunkiai į galvą lenda todėl, kad neįdomu. Nes man tikrai neįdomu jokie Vokietijos ar Italijos suvienijimai, Vienos kongresai, karai ir kiti balaganai. Tikrai NEĮDOMU ir aiškinkit jūs kiek tik norit, kad čia ajai kaip svarbu, kad kiekvienas išsilavinęs žmogus turi tai žinoti ir pan. Bet ką darysi, reikia - tai ir mokaisi. Man iš tikrųjų šitas egzas svarbiausias, bet aš kur kas mieliau lietuvių rašinius rašau ar anglų kažką darau, et... Žinoma, viena sako, kad reikia iš anksčiau pradėt mokytis, bet man tai nepasiteisina, nes tuoj viską pamirštu. Bet tu nesinervink, mums pavyks, jau laiko nedaug liko, tai, ką dabar mokomės, prisiminsim ir birželį, bet jau dalį to Ir šiaip...nesėdėk prie senovės ar viduramžių ilgai, daugiau dėmesio skirk naujiems ir NAUJAUSIEMS laikams ir, žinoma, Lietuvai ir viskas bus puiku. Stiprybės tau ir prisimink, kad ne viena tu tokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Man taip pat buvo, tai dariau taip, nuejau, abra kadrabra kury zymet A B C ar D kuris labiau patiko sirdziai ta ir zymejau, ir islaikiau, 4-veruj, bet islaikiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
lailė rašė:

Oo, sveika, likimo drauge Matau ne viena aš čia su ta istorija kankinuosi. Žinai, man atrodo, kad sunkiai į galvą lenda todėl, kad neįdomu. Nes man tikrai neįdomu jokie Vokietijos ar Italijos suvienijimai, Vienos kongresai, karai ir kiti balaganai. Tikrai NEĮDOMU ir aiškinkit jūs kiek tik norit, kad čia ajai kaip svarbu, kad kiekvienas išsilavinęs žmogus turi tai žinoti ir pan. Bet ką darysi, reikia - tai ir mokaisi. Man iš tikrųjų šitas egzas svarbiausias, bet aš kur kas mieliau lietuvių rašinius rašau ar anglų kažką darau, et... Žinoma, viena sako, kad reikia iš anksčiau pradėt mokytis, bet man tai nepasiteisina, nes tuoj viską pamirštu. Bet tu nesinervink, mums pavyks, jau laiko nedaug liko, tai, ką dabar mokomės, prisiminsim ir birželį, bet jau dalį to Ir šiaip...nesėdėk prie senovės ar viduramžių ilgai, daugiau dėmesio skirk naujiems ir NAUJAUSIEMS laikams ir, žinoma, Lietuvai ir viskas bus puiku. Stiprybės tau ir prisimink, kad ne viena tu tokia


dekoju ! Tau taipat ! , po egzamino reikės čia susisiekti, pasižiurėti kaip Tau kaip man sekesi ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleque
Aleque
Naujokas
Manau, kad tau reikia poilsio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Aleque rašė:

Manau, kad tau reikia poilsio.


+
Smegenys tikrai perkaista, viskam yra ribos... Jei sėdėsi ir zubrinsi per dieną, tai nieko gero, reikia ir aktyvios veiklos nuveikt kokios :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
kad nebutinai zubrinus kiauras dienas, va siandien prisedau ir lapo teksta skaiciau ir nieko neprisimenu ir datas kaliau, tam kartui mokejau dabar nebepamenu ,o visa savaitgali nebuvau prisedusi prie knnygu, tai nemanau ,kad taip perkraunu smegenis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
istorijos yra neįmanoma išmokti mintinai.Jei žinai pagrindinius įvykius,visa kita gali išmąstyti galva,tuo pačiu net ir datas. Na žodžiu,perskaityk ir ne mintinai mokykis kalt,o pabandyt mintyse atpasakot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hopeful
Hopeful
Pradedantysis
Jokie vaistai atminties tikrai nepriduos ne pats geriausias variantas mokytis ir kalti viską jau likus porai mėnesių, bet aišku geriau nei paskutinę savaitę ar dieną D
Tikriausiai viską mokaisi iš savo užrašų. Yra istorijos tokios knygelės, specialiai abiturientams skirtos, kurios tikrai nėra labai didelės, tačiau jose visa reikiama informacija yra(ar bent jau didžioji jos dalis), visi konspektai temų, žemėlapiai, asmenybės, datos. Jei nenori pirkti, bent nueik apsižiūrėk ir nuspręsi ar tau ji padės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
turiu turbut 3 knygas ir vis egzaminui, bet kitur placiau kitur daugiau informacijos , bet pagrindinai tai mokaus ten kur viskas placiausiai aprasyta .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Mintinai kaldama nieko ir neįsiminsi, jeigu nesuvoksi ką iškali. Sugalvok kokią techniką, daryk testus, kaskart atnaujink žinias, atsakinėk į klausimus. JOKIU BŪDU NESIMOKYK MINTINAI.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilou
Vilou
Pažengęs
dar karta dekoju visiems ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.28 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hopeful
Hopeful
Pradedantysis
Pasiūlyčiau pasiskaityti šitai. Susirask kur rašoma apie istorijos egzaminą. Gal kuo nors padės http://kernius.net/kaip-pasiruosti-egzaminams-vbe-gidas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai