Santrauka: Reikia tėvų leidimo, ir dar kažko?
Tema sukurta: 2011.03.23 21:06
1 2 Toliau Paskutinis
2011.03.23 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Tai va, šiandien tokią naujieną sužinojau, kad turėsiu į Norvegiją skristi pas seserį. Tai čia žinau, kad reikia paso. Tai turbūt manau, kad man 15 metų ir galima jį pasidaryti ankščiau laiko, negu, kad sueis 16-ką metų. Tai čia ne bėda tas pasas. Problema tipo tėvo sutikimas, mamos neturiu, tai tik tėtis gali pasirašyti kažką. Paskui reikia notarų parašo ar kaip ten? Ir kaip pasą pasidaryt, su tėvu eit ar vienam galima? Nes tėvą iš namų sunku ištempt pastoviai ką nors kieme dirba, tai gal vienas galiu su kokiu draugu nueit į policiją pasidaryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Pasa gal ir taip, bet sutikima tai pats nepadarysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Na kaip nors sutikimą padarytų, tėvas nueitų, o kur jam ten reik eiti apskritai dėl šito reikalo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Nueik į pasų stalą ir pasiklausk - sakyk, va taip ir taip, noriu i Norvegiją vienas išvykti, būkite malonūs ir man tiksliai paaiškinkite kokių dokumentų man reikia, kadangi aš esu dar nepilnametis. Ir man atrodo, kad tiksliai tau viską pasakys, kur ir kaip, ir ką tau reikės daryti. Ir nereikės tau kvaršinti savo jaunos galvos, nes tada tu viską išsamiai žinosi. Tai va ir jokios problemos nėra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Viskas būtų gerai, bet reikia man, kad kas nors į Rygą nuvežtų, nes Vilniui sėdant, reikėtų perlipti. O taip tai negerai, nes aš nežinau nei kur ten eit, nei ką daryt. Tai dėkui, bus matyti. Tikiuosi, viskas pasiseks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Tai tu keltu ruošiesi plaukti ar lėktuvu skristi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Yra tiesioginių autobusų į Rygos orouostą. Pvz. Vilnius - Rygos orouostas. Galbūt ir daugiau variantų yra, labai neieškojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Tina1965 rašė:

Tai tu keltu ruošiesi plaukti ar lėktuvu skristi ?


Tai skristi reikės, o iš Norvegijos jau kartu mes grįšim su mašina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
A... aišku. Nes mano du sūnūs dirba Norvegijoje, todėl aš ir klausiu, kodėl tu važiuoji i Rygą, nes jie su savo mašina visada važiuoja i Ryga, o iš ten keltu persikelia i Švediją ir tada tik jau toliau važiuoja į Norvegiją. Bet , kiek aš žinau, mano marti vasara irgi skrido į Norvegiją su maža mergaite pas vyrą, bet ji skrido iš Vilniaus. Negaliu tau ką nors tiksliau pasakyti, nes aš pati ne Lietuvoje, o Vokietijoje dirbu, todėl tų visų smulkmenų nelabai ir žinau. Jei būčiau Lietuvoje, tai marčios tiksliau viską paklausčiau. O dabar nelabai ką aš tau galėjau padėti. Nu tai sėkmės tau ir nebijok, neprapulsi, jei galvą ant pečių turi ir jei truputį moki angliškai tada viskas OK. Dar kartelį - SĖKMĖS .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Žiauriai dėkui tau Tina, padėjai tikrai Angliškai moku, manau, ką reikės tą susikalbėsiu. Dabar ką tik suderinau su draugu, sakė, su autobusu žymiai pigiau iš Kauno į Rygą į vieną pusę 54 litai. Kadangi važiuosiu tik su lydinčiu asmeniu (Kažkas turės padėt man į tą lėktuvą patekt ir panašiai), tai į abi puses 108 litai tai nedaug, įsėdu viskas, išskrendu, paskui paprašau stiuardesės, kad nuvestu prie šeimos ar kaip būna, kad nuveda lyg. Tikiuosi, kad pasiseks. Žiauriai noriu į Norvegija. Tai dabar reikia pasą pasidaryti iš anksto, gaila, kad gimtadienis birželio 28, manau ankščiau man reikės išvažiuoti, tai turbūt to pilno paso man nedarys, o tik tą laikiną, kad turi išvažiuoti ir padaro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Nu tada tu šaunuolis, jei gerai angliškai moki , tada jokios problemos neliko, nes visada galėsi bet ko pasiklausti kur ir kas randasi. O kad stiuardesės nuveda, tai yra netiesa, jos tik gali tau paaiškinti, kur tau eiti. Nes mano draugė, kai pirmą kartą skrido i Ameriką pas dukrą, tai irgi nežinojo , kur ir kas randasi, o dar ir anglų kalbos temokėjo tik porą frazių, tai visur jai padėjo specialiai nusamdyti aerouosto darbuotojai, kur visuose aerouostuose jos laukdavo ir greitai viską parodydavo. Gero kelio tau ir sėkmės .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Liverpoolfan rašė:
įsėdu viskas, išskrendu, paskui paprašau stiuardesės, kad nuvestu prie šeimos ar kaip būna, kad nuveda lyg.

Stiuardesės žmonių nevedžioja, jos lėktuve pasilieka, kol visi žmonės išlipa :) ten eisi taku tiesiog iki kol išeisi kur lagaminai sukiojasi, susilauksi savo bagažo (jei vežies tokį) ir tada toliau praeisi link išėjimo, kur dažniausia krūvos žmonių ir laukia pasitinkant.. kaip kokioj bendroj halėje :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Tai, i stiuardese tik lektuve akis paganysi, o kai islipsi stebek tablo, ten bus nurodyta kuriam take lagaminus pasiimti o po to ko gero pats susivoksi kur isejimas i miesta....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Liverpoolfan rašė:
Dabar ką tik suderinau su draugu, sakė, su autobusu žymiai pigiau iš Kauno į Rygą į vieną pusę 54 litai.


Internete rašoma, kad su autobusu Vilnius - Ryga bilieto kaina nuo 36 iki 60 Lt (priklauso nuo laiko). Tad iš Vilniaus tikrai nėra brangiau važiuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Man geriau būtų iš Kauno, nes Kaune gyvenu, o ne Vilniuje. Mano Brolis kaip skrido į Angliją pirmą kart, tai jis pasimetė ten ir visą dieną bagažo nerado, bet matot kaip yra, jeigu nuskrisčiau į Norvegija, ten nusileistu lėktuvas Air porte, tai ten manęs ateitu pasitikt, tiksliau lauktu jau. Tai manau, kad išėjimą rast nebūtų sunku "Exit" parašyta ir viskas. Arba galų gale pasekt kokį žmogų ir viskas, kur jis eis ten iš paskos eik ir tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Liverpoolfan rašė:

Man geriau būtų iš Kauno, nes Kaune gyvenu, o ne Vilniuje. Mano Brolis kaip skrido į Angliją pirmą kart, tai jis pasimetė ten ir visą dieną bagažo nerado, bet matot kaip yra, jeigu nuskrisčiau į Norvegija, ten nusileistu lėktuvas Air porte, tai ten manęs ateitu pasitikt, tiksliau lauktu jau. Tai manau, kad išėjimą rast nebūtų sunku "Exit" parašyta ir viskas. Arba galų gale pasekt kokį žmogų ir viskas, kur jis eis ten iš paskos eik ir tu.



Man atrodo, kad tikrai neturėtum pasimesti, nes didelis pliusas yra, kad moki anglų kalba. Todėl , kur nors truputi bus kas neaišku, tai nebijok klausti, nes visur aerouostuose yra pilna policininkų ir budinčių, todėl tau kiekvienas viską parodys, kad be reikalo nemaklinėtum ir visai nepasimestum. Nes svetimoje vietoje visada labai greitai susisuka galva ir labai greitai pasimeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Na žiauriai gerai Angliškai nemoku, bet šiaip elementariai susikalbėčiau, man svarbu yra tai, kad nuskridus pavyktų susirast greit bagažą, ir viskas. Išėjimą į miestą rasčiau, plius yra sesė su vyru, na sesė gal nelabai man ten padėtų, bet jos vyras tai viska žino ir kelias kalbas moka, tai nepasimesiu. Plius dabar pradėjau dar labiau mokintis Angliškai, sakinius ir panašiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Nusipirk pasikalbejimų knygutę < lietuviški - angliški pasikalbėjimai> . Joje tu rasi daug vertingų posakių įvairiose situacijose. Nes tokią knygutę labai gerai turėti po ranka, svetimoje šalyje.

< Bet ne žodynėlį pirk, o pasikalbjimų knygutę , kur yra sakinukai>
__________________________________________________________
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liverpoolfan
Liverpoolfan
Pradedantysis
Aišku, nesu net apie tokią girdėjęs, bet internete radau - Štai čia. kaina nedaug - 15 litų. Tačiau ar kur Kaune galima būtų ją rasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Gal knygynuose daugiau tokių knygučių yra. Aš iš seniau turiu porą tokių skirtingų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai