Tema sukurta: 2012.12.05 18:03
1 2 Toliau Paskutinis
2012.12.05 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fangs
Fangs
Naujokas
Kokia jūsų nuomonė apie 13-15 metų poras, kur jau sako, kad TIKRAI myli, nors to dar net nepajautė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yakalaka
yakalaka
Pažengęs
Nepavydek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fangs
Fangs
Naujokas
Aš ir nepavydžiu, man pačiam buvo tas pats, todėl klausiu žmonių nuomonės. c:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Nesamone, vaikai nori zaisti meile. Manau geriausia tureti drauge arba drauga, bet jokiu intymumu netiketis ir nenoreti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
koks skirtumas ka jie zaidzia. ir nresvarbu kiek zmogui ar 15 ar 75 jei jis yra isitikines, kad myli tai nei tu ji perkalbesi nei tu jam gali uzdraust taip galvot. svarbiausia, kad patys per anksti vaiku neprisidarytu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tegu vadina tai meile, jei jiem taip atrodo, po to patys po penketos ar daugiau metų supranta kokie skiedalai tada buvo, nors visai fainas jausmas vistiek būna, bet jau juokai atrodo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Fangs rašė:

Kokia jūsų nuomonė apie 13-15 metų poras, kur jau sako, kad TIKRAI myli, nors to dar net nepajautė?


Tai tik vaiku zaidimai kurie gali turet liudnas pasekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yakalaka
yakalaka
Pažengęs
Tegu zaidzia Ju bedos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
tikrai su tuo nesutikčiau, manau yra didelė dalis jaunų žmonių, kurie ir tokių metų rimtai žiūri į santykius, o bet kokie žadimai tai tikrai yra beprasmiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nepasakyčiau, kad tokių metų paaugliai rimtai žiūri į santykius, bet ir tos vaikiškos draugystės gali išaugti į ką nors pastovaus. Viena pažįstama nuo tokių metų su savo būsimu vyru pradėjo draugauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 05:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lime
Lime
Pažengęs
Čia iš tos serijos "Visi vyrai kiaulės, niekada nebeįsimylėsiu - pasakė 14metė" Nieko nesakau, yra ir rimtų porų, kur tikrai ilgai pradaraugauja, susituokia, vaikų susilaukia, viskas gerai, bet yra ir tokių kur ten svaigsta, juokingai atrodo ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 06:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tad lai nebesvaigsta. Ir kopia aukštyn, ten kur grožis. ;p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Fangs rašė:
Kokia jūsų nuomonė apie 13-15 metų poras, kur jau sako, kad TIKRAI myli, nors to dar net nepajautė?

Vaikų žaidimai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Kavine rašė:
isauginti mergina is mokyklos suolo yra geriau

Beveik 100% tikimybė, kad išauginsi kitam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Crimson1988
Crimson1988
Naujokas
nėra skitumo ar tau 13 ar 15 ar 30, jei tuo metu atrodo kad myli, vadinasi myli, o kaip bus rytoj niekas nežino. yra žmonių kurie nuo vaikystės lieka kartu iki senatvės, ir yra žmonių kurie išsiskiria po 10 metų ir daugiau kartu. meilei nėra amžiaus apibrėžimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fangs
Fangs
Naujokas
Bet būna juk ir tokių, kur sako "Ieškau bx" ir panašiai. Nemanau, kad draugaudamas su žmogum, su kuriuo kątik susipažinai pajusi meilę iš karto, retas atvėjis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Crimson1988
Crimson1988
Naujokas
nevisi juk ir sako iškart kad myli :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Turiu daug pavyzdžių apie tokių vaikų draugavimą. Pavyzdžiui, mano draugė draugauja su tokiu vaikinu iš tos pačios mokyklos. Jiems po 13 metų. Tai kai pamato tą vaikina, bėga nuo jo, bijo pasisveikint. Vakar jai padovanojo jis šokoladą, tai ji man sako "Aš išmesiu jį". Ir taip su visais, kiek ji ten jų turėjus... Ant rankų pirštų nesuskaičiuosi... Net jos tevai nežino, kad ji turi tų vaikinu. Va čia tai vaikiška...
O pažystų kitą porą, kur merginai 15, o vaikinui 14, nors vaikinas už merginą žemesnis, jų meilei tai netrugdo, ir netrugdo net tai, kad mergina išvažiavo į Norveiją, ji kartais grįžta į LT, tai visą laika kartu praleidžia. Ir tėvai tam pritaria, palaiko. Jie vienas dėl kito galėtų gyvybę atiduot net nesudvejoję. Tai jų pirmoji meilė ir tokios meilės reikėtų pavydėt. Jie yra net video sukūrę.
Taip, kad kiek porų, tiek nuomonių. Negalima sakyt, kad tai tik vaikų žaidimai, yra ir tikrų meilių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Gražu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.11 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerszmogus
gerszmogus
Pažengęs
Fangs rašė:

Kokia jūsų nuomonė apie 13-15 metų poras, kur jau sako, kad TIKRAI myli, nors to dar net nepajautė?


Meile ir lytiniai santykiai suaugusių, o jei konkrečiau subrendusių žmonių reikalas. Aišku gali būti draugystė.Aš irgi kai 13m buvau turejau drauge ir sakiau kad ji man patinka, bet tai buvo vaikystė. Viskas daugiau tokios vaikiškos draugystės formoj, be jokio intymumo ar panasiu dalyku. Aš net sulaukęs 20 jaučiuosi jaunas ir rimti įsipareigojimai manes nevilioja. Nors va - antrą kursą įpusėjau. Ką jau kalbėti apie vaikus kuriem dar su sniego gniūžtėm lauke žaisti. Mano išvada tokia: Draugystė gali būti ir nieko blogo jei vaikai bendrauja, tačiau tai negali virsti į lytinius santykius, nes tuomet jau kažkoks ne toks mastymas tų vaikų. O žodis pora pilnamečių terminas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai