Tema sukurta: 2008.09.27 23:14
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.09.27 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
internete landzioju ir nelabai tiksliai suprantu..man reik kompiuteriu taisyklos salono nr ,bei adresa.. pas mane matyt yra problema su kietuoju disku.. jame kazka reik tvarkyt.. nenusimanau.... gal galit kas parasayt telefonu su adresais.. buciau dekinga... o tai kompa isijunkt labai sunku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O nesi bandžius tokių daiktų kaip antai google pavyzdžiui?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
bandziau .. bet kad tiksliai taisymas kompiuterio bet kokio gedimo ner.. matai as 100 procentu garantuota negaliu but... mano dabar kompiuteris kai masina neuzsivedanti... kol pagaus gaza...... neisivaizduoju kokia tiksliai to problema galetu but.... tika pc perintsaliuotas nieko nepadejo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
beto priprazystu kad kvailos pagalbos prasau.. bet protas siuo metu tikrai nevirskina.. ir nervai sugadinti odar ir susirgau.. ir su temperatura krapstaus ir ieskau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
kazkokia matrix firma radau.. joje daromas-duomenu atstatymas..... bet man matyt ne to reikia.... velnias zino ko ieskot kaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Ne bėda kvaila, o būdas pagalbos ieškoti. Negi neturi draugų, kurie pasižiūrėtų, kas konkrečiai negerai su tuo kompu? O esant reikalui patartų ką daryt, ar ir nuvežti taisyt padėtų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
tv buvo nuvezta va siandien dienai vienam man nelabai pazystamam asmeniui... jis man perintasliavo windows pagal patarimus turejo padet .. bet deje... jis pasake kad kazkas gali but su kietuoju disku.. bet irgi pats nenusimano... o daugiau nieko taip ismananciu nepazystu..todel reik akzkokiu kontaktu rast..VILNIUJE...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
bms.lt jie taiso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grazuoliukas
Grazuoliukas
Meistras
Pastebeta rašė:

bandziau .. bet kad tiksliai taisymas kompiuterio bet kokio gedimo ner.. matai as 100 procentu garantuota negaliu but... mano dabar kompiuteris kai masina neuzsivedanti... kol pagaus gaza...... neisivaizduoju kokia tiksliai to problema galetu but.... tika pc perintsaliuotas nieko nepadejo...


Pc perinstaliavai? o kaip tai padarei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielle
Gabrielle
Pažengęs
ICG - PRIESAIS DOMUS GALERIJA

Pastebeta rašė:

tv buvo nuvezta va siandien dienai vienam man nelabai pazystamam asmeniui... jis man perintasliavo windows pagal patarimus turejo padet .. bet deje... jis pasake kad kazkas gali but su kietuoju disku.. bet irgi pats nenusimano... o daugiau nieko taip ismananciu nepazystu..todel reik akzkokiu kontaktu rast..VILNIUJE...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Grazuoliukas rašė:

Pastebeta rašė:



bandziau .. bet kad tiksliai taisymas kompiuterio bet kokio gedimo ner.. matai as 100 procentu garantuota negaliu but... mano dabar kompiuteris kai masina neuzsivedanti... kol pagaus gaza...... neisivaizduoju kokia tiksliai to problema galetu but.... tika pc perintsaliuotas nieko nepadejo...




Pc perinstaliavai? o kaip tai padarei?


skac is cia!!! man problemos o jis cia juokias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Pastebeta rašė:
skac is cia!!! man problemos o jis cia juokias

Labukas....speju,kad netycia,arba su kokia nors is programu istrynei arba atjungei automatini startup`a...gal turi netycia motinines plokstes draiveriu dar vadinamu "chipset" kompakta kuri duoda komplekte perkant kompiuteri?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
jei neturi tada reiketu pilno modelio pavadinimo(jei kompas noutboock`as),arba motinines plokstes gamintojo pavadinimo ir modelio nr(jei kompas stacionarus)...ka is isvardintu dalyku turi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
beje,ant to vadinamo chipset disko turetu buti parasyta "driver`s utility"ir dar visokiu nesvarbiu zodeliu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
jei ta diska turi tai pabandyciau viska sutvarkyti is savo namu kompo,tereiketu Tau nusiusti ir instaliuoti viena programele,kad galeciau valdyti Tavo kompa is savo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grazuoliukas
Grazuoliukas
Meistras
Pastebeta rašė:

Grazuoliukas rašė:

Pastebeta rašė:

bandziau .. bet kad tiksliai taisymas kompiuterio bet kokio gedimo ner.. matai as 100 procentu garantuota negaliu but... mano dabar kompiuteris kai masina neuzsivedanti... kol pagaus gaza...... neisivaizduoju kokia tiksliai to problema galetu but.... tika pc perintsaliuotas nieko nepadejo...


Pc perinstaliavai? o kaip tai padarei?


skac is cia!!! man problemos o jis cia juokias


Tik man idomu ,kaip Tu pc perinstaliavai? tik tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
meskiuukas rašė:

jei neturi tada reiketu pilno modelio pavadinimo(jei kompas noutboock`as),arba motinines plokstes gamintojo pavadinimo ir modelio nr(jei kompas stacionarus)...ka is isvardintu dalyku turi?


kompas tai paprastas didelis... del tos ploksteles.. tai zinok as nezinau kur motinine plokstele kompe randas.. as ji atsukt moku o kas ten nelabai ismanau... del to kokius cd turiu komplekte tai galiu pavardint.. bet tarp ju man rodos nieko panasaus nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
meskiuukas rašė:

jei ta diska turi tai pabandyciau viska sutvarkyti is savo namu kompo,tereiketu Tau nusiusti ir instaliuoti viena programele,kad galeciau valdyti Tavo kompa is savo...


xeee pavojingai man tu cia skambi... kad neisdurtum tu amnes.. as apie tai kazka esu girdejus... apie programesles o poto galetum valdyt mano pc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
beto vyrukai gal padesit.. turiu discka parasyta ant jo-Lietuviska operacine sistema versija 1.0 tai cia ta kur is anglu kalbos windowsa galima i lietuviska pakeist ar kazkoks kitas velnias cia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.28 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Grazuoliukas rašė:

Pastebeta rašė:



Grazuoliukas rašė:



Pastebeta rašė:



bandziau .. bet kad tiksliai taisymas kompiuterio bet kokio gedimo ner.. matai as 100 procentu garantuota negaliu but... mano dabar kompiuteris kai masina neuzsivedanti... kol pagaus gaza...... neisivaizduoju kokia tiksliai to problema galetu but.... tika pc perintsaliuotas nieko nepadejo...




Pc perinstaliavai? o kaip tai padarei?




skac is cia!!! man problemos o jis cia juokias




Tik man idomu ,kaip Tu pc perinstaliavai? tik tiek


cia ne as perinstaliavau o sesers vyro pusbrolis.. jsi jau man antra karta perinstaliavo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai