Santrauka: Noreciau kad ivertintumet mano sugebejimus, ir ka manote apie mano parasyta maza dalelyte knygos kuria rasau?
Tema sukurta: 2014.12.27 20:14
1 2 Toliau Paskutinis
2014.12.27 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabby24
Gabby24
Naujokas
Nepykit uz tai, kad kai kur gali buti klaidu ir vietomis rasiau lietuviskomis raidemis kai kur ne, nes kazkodel neiseina rasyti visur su lietuviskomis. Ivertinkite mano "rasytojos" sugebejimus, ka reiktu patobulinti ir ar reiktu testi rasyti sia knyga



Džesė Fridž jauna paauglė jai vos 15-olika, ji gali turėti viską apie ką pasvajoja, bet jai nesvarbu, kad ji turi pinigų jai jie beveik nerūpi. Džesė iš turtingos šeimos. Jos tėvas turi savo verslą, Džesės mama mirė kai jai buvo 9-eri. Jos motina mirė nuo vėžio. Po mamos mirties Džesė tapo uždara ji pradėjo pyktis su tėčiu ir tie pykčiai kasdien tapdavo vis didesni ir didesni. Kai jos tėtis susirado žmoną Kler, Džesė labai pyko. Kler Džesės nemylejo. Ji su jos tėvu buvo tik dėl pinigų, bet jos tėvas to nesuprato. Džesė pykosi su Kler, tėvui neberūpėjo Džesė, nes jo galvą susuko žmona Kler. Kler rūpėjo tik pinigai,viskas kas geriausia. Džekas jai suteikė viską ko norėjo ji. Džesei labai sekėsi mokykloje ir ji galėjo būti gabi mokinė, bet po motinos mirties ji viską metė. Budama 13-okos ji pasinėrė į gatvės gyvenimą. Ji turėjo daug draugų, ji buvo nuostabaus grožio mergaitė, ilgais rudais plaukais, šviesiai mėlynomis akimis, nedidelio ūgio, jos veidas buvo it angelo. Gatvėje ji galėjo jaustis savimi, elgtis nevaržomai. Jai neberūpėjo jos reputacija, ji elgėsi agresyviai pradėjo vartoti narkotikus, svaigintis. Tapo maištinga paauglė. Ji tapo nemandagi, pradėjo vogti iš namų brangius daiktus bei pinigus, kad gautų narkotikų. Mokykloje ji tyčiojosi iš mokytojų. Į jos mokykla atsikraustė berniukas vardu Džeimsas, jam buvo 16 metų. Kai jam buvo 14-iolika jis sedėjo kalėjime už tai, kad namuose laikė ginką, pardavinėjo narkotikus, ir isivėlė į gatvės gyvenimą. Jis norėjo naujo gyvenimo tad su šeima atsikraustė į Ameriką. Džeimsas itikinejo save, kad nebenori būti toks, kaip buvo ankščiau, bet kazkokioje sielos dalelyte jis norejo buti toks koks buvo anksciau. Jį sunkiai priemė į mokyklą, nes jis ankščiau buvo blogas, ir jo byla buvo pilna blogybių. Mokykloje visos merginos dėl jo alpo, jis buvo begalo gražus, o juk merginoms patinka blogiukai. Eidamą gatve jį užkalbino gatvės gauja, na tie kurie užsiema nešvariais dalykėliais. Džeimsui buvo pasiūlyta vel tapti tokiu kaip jie. Jis neatsispyrė gatvės kerams ir gerai pagalvojas sutiko. Jo mama apie tai nieko nežinojo, manė jog jis pasikeitė ir tapo toks kokį ji norėjo jį matyti. Siandien Džeimsas turės atliktį apiplėšimą su gauja, po to kad jis negryžo naktį namo jo motina supyko ir lauke jo gryztancio su rimtu pasiteisinimu. Po to kai Dzeimsas su gauja ivykde apiplesima jie nuejo i vakareli. Vakarėlyje Džeimsas sutiko merginą taip tai buvo ta pati gražuolė Džesė, ji vartojo narkotikus, juokavo. Džesė užkalbino jį ir pasiūlė susitikti po vakarelio. Kai Džesės tėvas sužinojo ką ji veikė ir kur buvo jai trenkė ir neleido eiti iš namų niekur. Džesė pradėjo verkti užsidarė kambaryje ir rašė apie savo gyvenimą. Apie jos priklausomybe narkotikams, gatvei ir kitiems blogiems dalykams. Džesė pabego is namu nes turėjo susitikti su Džeimsu, tada ji pabėgo iš namų naktį, jie susitiko. Džesė viską papasakojo apie savo gyvenimą, apie turtinga tėvą, pamotę Kler. Džeimsui labai patiko Džesė.
Džesė:- Labas
Dzeimsas:- Labas
Džesė:- Mano tėvas įkalina mane namuose, neleidžia niekur man eiti jis tikras bjaurybė. Mano tevas Džekas turtingas, jo žmona Kler manęs nekenčia.
Džeimsas:- Jo žmona? Tavo tėvai išsiskyrę? - paklause Dzekas
Džese:- Ne. Mano mama mirė kai man buvo 9-neri. Ji mirė nuo vėžio. Tada mano ir tėvo širdis skilo pusiau. Mes pasikitėme jis tapo kitoks aš irgi tapau kitokia.
Džeimsas:- Užjaučiu. Bet aš manau, kad tavo tėvas tave myli ir tik bando apsaugoti. Na žinai... Visi tėvai taip elgiasi.
Džesė:- Mes jau apsipratome dėl mamos mirties. Nemanau, kad mano tėvas mane myli, nes jei mylėtų manes neskaudintu. Na taip aš isivėliau į gatvės gyvenima, tapau maištinga kalė. Aš priklausoma nuo amfetamino ir... mano gyvenimas toks klampus šūdas, o aš be guminių batų. Mokykloje mokausi nelabai gerai, nesu graži ir man nerūpi gyvenimas. Mano tėvas turi savo verslą ir yra labai turtingas, todėl mano jog jo dukrelė turi jam paklusti ir negadinti jo reputacijos. Jo zmonas Kler yra tikrų tikriausia veidmaine. Ji su mano tėvu tik dėl pinigų, o jis to nesupranta. Ir sako man, kad aš jos nemėgstu nes nesu pratusi matyti jį su kita moterimi, nes manau jog jis turi mylėti tik mano mamą. O tu? Kodėl atsikraustei į šitą velnio neštą Amerika? Gyveni vienas?
Džeimsas:- Mes čia atsikraustėm nes norėjom pradėti naują gyvenimą na tiksliau ne aš norėjau o mano motina, nes kai man buvo 14-olika aš sedėjau kalėjima. Mano byla pilna blogybių. Gyvenu su motina ir seserimi. Į mokykla manęs nenorėjo priimti, nes mano byla. Na supranti. Mano sesuo gera, bet mokykloje jos nepripažįsta, nes visi mokytojai ją lygina su manim ir mano praeitimi. Motina mano, kad aš pasikeičiau ir nebekartosiu savo klaidų. Turiu tik vieną mamą, todėl ir reikia ja rūpintis, todėl bandau apsimesti tokį koki ji mane mato savo širdyje.
- Džesė:- Tėvai... Jie nesupranta, kad mes augam, galime gyventi vieni, mums geriau be jų. Ir susikuria mus tokius kokius nori mus matyti.
- Džeimsas:- Kuo vyresnis tampi, tuo labiau tėvai stengiasi, kad liktum mažiukas.
- Džesė:- Na tokie jau tie tevai...
- Dzeimsas:- Man jau laikas eiti, nes turiu gryzti namo iki 21:00 nes kitaip policininkas gaus pranesima kad as negryzau. Iki!
- Dzese:- Iki.

Kai Dzese gryzo namo jos tevas ja pasitiko rekdamas ant jos, nes ji buvo isejusi be jo leidimo ir gryzo velai.
Dzekas:- Dzese kur tu buvau?
Dzese:- Tau rupi? Ne. Tau nerupi. Tu tik bandai apsimesti jog as tau rupiu, ir klausineji bereiksmiu klausimu tik tam, kad patikeciau jog tau rupiu.
Dzekas:- Kaip tu taip drysti kalbeti? Tu nebelankai pamoku, izeidineji zmones, esi maistinga. Dzese as netokia tave auginau! Tai tavo gyvenimas, o as stengiuosi sukurti jam gera ateity, kad turetum gera darba, seima, karjera ir viska ka gali tureti jei idesi pastangu. bet jei tu nori sukrusti savo gyvenima. Prasau. Paziuresim ar man rupes.
Dzese:- Dzekai, tu... Pasirinkai gyvenima. Pasirinkai darba. Pasirinkai karjera. Pasirinkai seimą. Pasirinkai sumautai dideli televizoriu. Pasirinkai skalbimo masina, automobili, kompaktinių diskų grotuva ir elektrinį skardinių atidarytuvą... Pasirinkai siela gniuzdancius ir prota bukinancius TV žaidimus, kuriuos ziuri, kisdamas sumautą maista į burna, kiekvieną šeštadienio ryta galvodamas, kas, po velniu,tu esi... Bet kodėl as turėciau pasirinkti ka nors tokio? As pasirinkau nesirinkti gyvenimo. - Tare Dzese ir supykusi isejo is namu.
Dzeses tevas Dzekas buvo apstulbintas tokiais dukters zodziais. Jis niekada nemane kad jo dukra gali jam tai pasakyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.27 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabijato
gabijato
Pradedantysis
Sudas, is vis nera logikos, kaip 14 metu berniukas gali kalejime sedet? pieva vps...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.27 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Žodžiu, jeigu turi potraukį rašyti - puiku. Nežinau ar geriau pavyktų už tave sukurti. Bet noriu truputi pakritikuoti. Pas tave veiksmas per greitai rutuliuojasi ( nežinau ar čia prologas ar šiaip apsakymas). Antra, kartais perdaug matau sakiniuose tuos pačius žodžius kaip pyktas, supyko, pyksta ir pan. Iki galo neskaičiau, bet dialogas tarp jaunuolių prasidėjo gan nelogiškai. Reikia korekcijos

Bet šaunu, rašyk toliau. Sukursi scenarijų filmui ir būsi turtinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.27 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Tingiu skaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.27 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Tingiu skaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
viskas nuo to ir prasideda,... bet kalejimas priverte mane perskaityt viska DDDD linkiu sekmes, tik tikiuos ne visos tavo idejos yra muilo operos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


melisiukasss
melisiukasss
Naujokas
Tai gal ji turėjo omenį nepilnamečiu kolonija/kalėjima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
gal per aukstai lipa ir per gilia tema ima, gyliai temai reikia duot laiko, neskubint... o harakteriai butu daug geresni jei ne autore juos taip greit aprasytu o jie patys save atskleistu, laikui begant, ne dviem eilutem pvz,

///////man buvo 14-olika aš sedėjau kalėjima. Mano byla pilna blogybių. Gyvenu su motina ir seserimi. Į mokykla manęs nenorėjo priimti, nes mano byla. Na supranti. Mano sesuo gera, bet mokykloje jos nepripažįsta, nes visi mokytojai ją lygina su manim ir mano praeitimi./////

visa tai gali buti atkleista istorijos eigoje, taip visada idomiau pazint heroju, kai jis turi paslapciu. dabar autorius atrodo kaip robotas
sunku man paaiskinti, bet man sito truksta

(PS. megstu skaityti, esu perskaites labai daug ivairiu rusiu knygu , nuo dramu iki komediju, istoriniu ir fantastiniu... )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabby24
Gabby24
Naujokas
Na čia tik pradžia ir viskas bus ne "muilo operos" šiaip tik vakar pradėjau tai rašyt, pati noriu tobulėti tad jūsu klausiu patarimu. Šiandien rašysiu 'tesini' tai jis bus be "muilo operos". Kai parašysiu, įkelsiu, kad įvertintumėt kiek patobulėjau ar pasiekiau dar blogesnį lygi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
aprasyk istorija apie ka ji... ar nebutu geriau jai knyga prasidetu ne detaliu dzeses aprasymu?

pvz...

tekst, iskrito dar viena knyga is dzeses kuprines.
-Mergaite is tokios turtingos seimos o vaiksto su suplysusia kuprine - aplinkiniai sneka.
o dzesei nerupi ir .................................... bla bla bvla bla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabby24
Gabby24
Naujokas
Aš pagalvojau, kad reiks truputį keisti pradžia ir kad ju charakteriai atsikleistu ne pradžioje. Kad jie patys save atskleistu jau įpusėjus knygai. Nes dabar tikrai nelabai logiška. Nepasibaigia vienas įvykis, o jau prasideda kitas. Aš tikrai manau jog galėčiau parašyti šia knyga jei idėsiu pastangu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
koks butu knygos aprasimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Nekaltumas, Juokas, Beprotybe, Asaros, Mirtis, Dangus, Skausmas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Gabby24 rašė:
Aš pagalvojau, kad reiks truputį keisti pradžia ir kad ju charakteriai atsikleistu ne pradžioje. Kad jie patys save atskleistu jau įpusėjus knygai. Nes dabar tikrai nelabai logiška. Nepasibaigia vienas įvykis, o jau prasideda kitas. Aš tikrai manau jog galėčiau parašyti šia knyga jei idėsiu pastangu


Gabby24, sveikinu, kad rašai. Pirmiausia, tai lavina lietuvių kalbą. Aiškesnės bus sakinių struktūros.
Bet, pirmiausia jei publikuoji ir duodi kitiems skaityti, vertėtų ištaisyti logines klaidas ir sakiniuose sudėti kablelius.
Be to, jei pasakoji, kad Džesė yra paauglė, tai ir papasakok plačiau apie jos paauglystę. Težinom tik tiek, kad jai buvo 15-ka, kad ji pykosi su tėvu, buvo uždara. Apie kiekvieną įvykį papasakok plačiau. Be to, suskirstyk viską dalimis ar paragrafais. Nes viskas sumalta į vieną. Ir dar plius, paskaityk knygas. Kad ir tuos pačius Tris muškietininkus. Tiesiog, išmok pasakoti. Nuosekliai.
Pvz.: Švito. Danguje pasirodė patys pirmieji saulės spinduliai, kurie užliejo aukso spalva sumigusią gamtą: medžius, kurie saulei pamojavo savo šakomis, lapus švelniai pabučiuodama žadino, paglostydama žolę spinduliu tarsi ranka pažadino žolėje vabaliukus. Miškas budo iš nakties miego ir tyliai ošdamas sveikino saulę su gaiviu rytu.
Tai tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabby24
Gabby24
Naujokas
Sukuriau kitokia knygos pradzia. Kaip manot ar tinka? Ka reiktu patobulinti?

Buvo sviesi naktis, tarp debesu matesi pilnas menulis, milijardai zvaigzdziu spindejo Dzeses sviesiai melynose akyse tuo paciu juose matesi nerimas ir skausmas. Dzese sedejo prie lango, ziurejo i gatves nusviestas dangaus, zydra sviesu dangu, ji maste apie savo gyvenima. Jai patiko svajoti.
Dzese besvajodama uzmigo. Ryte ji vel turejo keltis ankstu ryta ir eiti i mokykla. Dzese apsirenge savo paprastais drabuziais, nors galejo nusipirkti pacius prabangiausius, susidejo knygas i savo sena suplysusia kuprine. Pasidaze blakstienas pigiu tusu ir isejo i mokykla. Mokyloje Dzese pavelavo i pirmaja pamoka, visi ja pasitiko keistais zvilgsniais. Dzese issitrauke knygas is suplysusios kuprines.
Mergaite is tokios turtingos seimos o vaiksto su suplysusia kuprine - aplinkiniai sneka.
O Dzesei tai visiskai nerupi.
Pirmajame suole sedi naujokas Dzeimsas. Jis labai grazus, visos merginos del jo alpsta. Dzeimsas paziuri i Dzese.
Dzesei tai patiko, bet ji aspimete, kad jos jis nedomina.
Atsedejusi visa pamoka, per pertrauka Dzese prieina prie draugiu Keites, Saros ir Ninos.
Jos pradeda sneketi apie naujoka Dzeimsa, apie jo grozi.
Keite tare: - Jis toks grazus del jo alpsta visos merginos. Ar mes tiktume su juo?
Sara pyktelejusi tare:- Tu su juo netiktum. Tik as su juo tikciau.
Dzese ir Nina juokiasi is draugiu konkurencijos del kazkokio vaikino. Argi kazkoks vaikinas gali sugriauti geriausiu draugiu draugyste?
Nuskambejo skambutis i kita pamoka. Dzese pagalvojo ir vel reikia eiti i ta sumauta pamoka. Prasidejus pamokai Dzeses mintys nuejo kitur ji neklause to ka sako mokytojas. Tuo tarpu mokytojas pasakojo apie gyvenimo prasme ir visa kita. Tai buvo etikos pamoka. Mokytojas supyko ant Dzeses. Todel, kad ji nesiklauso jo. Ir specialiai paklause Dzeses apie gyvenimo prasme, nes mane jog Dzese negales atsakyti i si klausima.
- Dzese Fridz, kokia yra gyvenimo prasme?
- Zmogus gyvena tik tam, kad mokytusi, o tai, ko jis ismoksta - gera ar bloga - priklauso nuo jo prigimties. - Nedvejodama atsake Dzese.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
geriau bet vis tike skubi kasku, galetu but kaskiek apie kelione ir. t.t.


///Ryte atsikelusi ji vel turejo keltis ankstu ryta ir eiti i mokykla.


ji du kartus keles?

rasydama perskaity viska kelis kartus ir pagalvok ar viskas normalu, ir ar tau patinka tavo paties tekstas.

aisku tau geriau patartu rasytojas, as issakau tik savo nuomone kaip skaitytojas.

Tikiu kad laikui begant rasisy kaip profesionale, kad tik zmones visai skaitimo nemestu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Gabby24 rašė:

Sukuriau kitokia knygos pradzia. Kaip manot ar tinka? Ka reiktu patobulinti?



Buvo sviesi naktis, tarp debesu matesi pilnas menulis, milijardai zvaigzdziu spindejo Dzeses sviesiai melynose akyse tuo paciu juose matesi nerimas ir skausmas. Dzese sedejo prie lango, ziurejo i gatves nusviestas dangaus, zydra sviesu dangu, ji maste apie savo gyvenima. Jai patiko svajoti.

Dzese besvajodama uzmigo. Ryte ji vel turejo keltis ankstu ryta ir eiti i mokykla. Dzese apsirenge savo paprastais drabuziais, nors galejo nusipirkti pacius prabangiausius, susidejo knygas i savo sena suplysusia kuprine. Pasidaze blakstienas pigiu tusu ir isejo i mokykla. Mokyloje Dzese pavelavo i pirmaja pamoka, visi ja pasitiko keistais zvilgsniais. Dzese issitrauke knygas is suplysusios kuprines.

Mergaite is tokios turtingos seimos o vaiksto su suplysusia kuprine - aplinkiniai sneka.

O Dzesei tai visiskai nerupi.

Pirmajame suole sedi naujokas Dzeimsas. Jis labai grazus, visos merginos del jo alpsta. Dzeimsas paziuri i Dzese.

Dzesei tai patiko, bet ji aspimete, kad jos jis nedomina.

Atsedejusi visa pamoka, per pertrauka Dzese prieina prie draugiu Keites, Saros ir Ninos.

Jos pradeda sneketi apie naujoka Dzeimsa, apie jo grozi.

Keite tare: - Jis toks grazus del jo alpsta visos merginos. Ar mes tiktume su juo?

Sara pyktelejusi tare:- Tu su juo netiktum. Tik as su juo tikciau.

Dzese ir Nina juokiasi is draugiu konkurencijos del kazkokio vaikino. Argi kazkoks vaikinas gali sugriauti geriausiu draugiu draugyste?

Nuskambejo skambutis i kita pamoka. Dzese pagalvojo ir vel reikia eiti i ta sumauta pamoka. Prasidejus pamokai Dzeses mintys nuejo kitur ji neklause to ka sako mokytojas. Tuo tarpu mokytojas pasakojo apie gyvenimo prasme ir visa kita. Tai buvo etikos pamoka. Mokytojas supyko ant Dzeses. Todel, kad ji nesiklauso jo. Ir specialiai paklause Dzeses apie gyvenimo prasme, nes mane jog Dzese negales atsakyti i si klausima.

- Dzese Fridz, kokia yra gyvenimo prasme?

- Zmogus gyvena tik tam, kad mokytusi, o tai, ko jis ismoksta - gera ar bloga - priklauso nuo jo prigimties. - Nedvejodama atsake Dzese.



Žinai, ką aš galvoju ? Kad tu čia rašai sceną kino filmui, kur visas veiksmas sukištas į 1 val. ir 45 min. Rodos mažulyt tu prisižiūrėjai tokių filmų ir galvoji juos atkartoti tekste. Čia romanas, o ne filmas. Jausk skirtumą. Sugalvok daugiau faktų iš praeities. Sugalvok keistus įpročius, kuriuos veikėjai turi ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
tiesiog knygu reikia daugiau perskaityt, pasikacialint prie rasymo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabby24
Gabby24
Naujokas
Batmobile, as beveik nezuriu filmu ypac su tokiais scenarijais koki rasau knygai. As rasau knyga kaip sakei 'romana'. Cia tik pradzia, o pacioj pradzioj as nepradesiu rasyt apie keistus iprocius ir kt. nes veikejai tai patys atskleis ipusejus knygai, bet ne pacioje pradzioje. Ta prasme cia tik pradzia, nuotykiu/ivykiu nedaug nes tai as zadu rasyti jau ipusejus knygai. Ir tikrai nera lengva rasyti knyga, kaip galbut atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.28 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Gerai, tada pradėk savo prologą kažkiek nors labiau paslaptingiau. Nevenk aprašyti kokių nors smulkesnių aplinkos detalių. Kaip kuprinė atrodo. Kur randasi mokykla. Koks yra klasės interjeras ir panašiai. Aprašyk dar kelis veikėjus, kurie gali būti priešai arba šiaip pažįstami. DDDDDDDD


Realiai, negaliu net mokinti tavęs. Niekad savo romano neesu parašęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai