Santrauka: Kalėdų tematika
Tema sukurta: 2009.11.27 17:59
2009.11.27 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egliux
Egliux
Pradedantysis
Taigi, iki Kalėdų liko mėnuo, bet laikas bėga juk labai greit. Manau visgi dauguma puošiasi ir ruošiasi jau nuo gruodžio pradžios.
Gal kas turi idėjų kaip būtų galima papuošti savo namus arba kalėdinių rankų darbo dovanų?
Taip taip, naudotis google paieška moka visi, bet informacijos internete be galo daug, o tokioj masėj sunku rasti ką nors tikrai mielo ir paprasto. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.27 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MelynaBalta
MelynaBalta
Pradedantysis
man tai dekupažas labai gražu. gali padaryt su dekupažu lėkštutes, dėžutes visokias. iš vilnos taip pat galima daug ko prigalvoti : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.27 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egliux
Egliux
Pradedantysis
MelynaBalta rašė:

man tai dekupažas labai gražu. gali padaryt su dekupažu lėkštutes, dėžutes visokias. iš vilnos taip pat galima daug ko prigalvoti : ))


Dekupažas manyčiau nėra pats pigiausias malonumas, ir jau kiek pabodęs. Labai visi užsikrėtę ta dekupažo manija.
Dėl vilnos tai taip, tikrai viskas būna begalo gražu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.27 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Gali pasiieškot karoliukų vėrimo schemų. Mes su sese pradėjom vert, labai gražūs dalykai gaunasi. O galima suvert bet ką: eglutę, gyvūnėlį, žmogų, šiaip figūrą ir pan, tik schemutės kaip vert reikia. Išeitų tikrai faini suvenyrai, eglutės žaisliukai arba dovanėlės. Dar gali nunerti viską, jei nert moki. Irgi nerealių dalykų gali pasidaryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unikalus
unikalus
Pradedantysis
Manau jokio skirtumo ar tai dekupažas ar vilnos vėlimas ar bet kuri kita rankdarbių rūšis - man atrodo kad gali daryti bet ką, svarbiausia kad pats. Visada yra miela gauti tokį rankdarbį, nes žinai, kad daugiau tokio nėra, kad tokį turi tik tu. O jei trūksta minčių tai manau internete tikrai galima surasti daug visko, o jei toks būdas nepriimtinas tai gali pasivaikščioti po rankdarbių parduotuvėles ten tikrai tiek idėjų, jog visų ir nesugebėsi padaryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MelynaBalta
MelynaBalta
Pradedantysis
ai tiesa, dar ką prisiminiau pernai nuo draugės gavau Kalėdoms dovanų, megztas vilnones kojines. labai gražiai buvo numezgusi, raštais visokiais. labai miela buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egliux
Egliux
Pradedantysis
MelynaBalta rašė:

ai tiesa, dar ką prisiminiau pernai nuo draugės gavau Kalėdoms dovanų, megztas vilnones kojines. labai gražiai buvo numezgusi, raštais visokiais. labai miela buvo


Va va, aš irgi apie tai galvojau. Pati labai noriu kokį šaliką draugei numegst ar ką :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MelynaBalta
MelynaBalta
Pradedantysis
man tai tokie dalykai žiauriai faini ir mieli ;}}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.01 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adrija27
adrija27
Naujokas
aš tai namuose lauke radau didelę šaką nukritusią,labai panaši į medį, ją visą apsukau folija ir atrodo kaip sidabrinis medis. man gražu.dar kai uždegi lemputes ,nuostabu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.01 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egliux
Egliux
Pradedantysis
adrija27 rašė:

aš tai namuose lauke radau didelę šaką nukritusią,labai panaši į medį, ją visą apsukau folija ir atrodo kaip sidabrinis medis. man gražu.dar kai uždegi lemputes ,nuostabu.


Išsivaizduoju koks grožis :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.12 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomastetusis
tomastetusis
Naujokas
Pristatu nauja elektronine parduotuve www.jauku.lt ranku darbo gaminiai
virtuves reikmenys, indai, irankiai, pirties reikmenys, mediniai zaislai vaikams laukiame tigiamo uzsakymo
uzsisakius iki sekmadieio atvezimas i vilniu nieko neainuos
jums@jauku.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.14 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unikalus
unikalus
Pradedantysis



Štai Kalėdinis nertas angeliukas, tikrai nuostabiai atrodo ir papuošia namus, daugiau darbelių rasite čia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.05 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


berta3
berta3
Naujokas
Padaryti visko galima, bet mane visada reikia pastūmėti daryti tas labai nervina :l. Jei žinote gerų dėjų prašau parašykit, mano paštas
www.bertajus@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.05 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Padaryti visko galima, bet mane visada reikia pastūmėti daryti tas labai nervina :l. Jei žinote gerų dėjų prašau parašykit


Mda rankdarbiai...

Handjobs





darbščiųjų rankų būreliui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.09 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


olika
olika
Naujokas
Jei kas iesko minciu kaip papauosti namus kaledoms ar siai koki ideju siulau uzeiti http://www.gami.lt/category/kaledines-idejos

Gal kazka naudingo rasit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.30 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheB
TheB
Naujokas
SVEIKI RANKDARBIŲ MĖGĖJAI!!! JEIGU TU RIMTAI UŽSIIMINĖJI BET kokia rankdarbių veikla ir nori šio to naujo sužinoti ir save išbandyti įvairiose kūrybinėse veiklose TADA TAU turiu pasiūlymą. Ruošiamas projektas, kuriame Tu esi reikalingas. Parašyk man į pm kokia veikla užsiimi ir mes tau pasiūlysime savanoriškai sudalyvauti mūsų projekte. Projektas yra nemokamas ir vykdomas tik Vilniuje. Yra šansas tau susirasti savo darbeliams pirkėjų ir rėmėjų SĖKMĖS DARBUOSE !!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai