Santrauka: nžn kas dedasi
Tema sukurta: 2009.10.21 15:29
1 2 Toliau Paskutinis
2009.10.21 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebel
Rebel
Patyręs
Sveiki. Šiandien pradėjo keistai elgtis kompiuteris... Viskas veikė gerai ir tik išsijungė monitorius pats, bet procesorius veikė toliau, tik monitorius nereagavo. Tada padariau restartą, vėl monitorius rodė, bet po minutės pradėjo tai pajuoduoti, tai rodo, tai vėl juoduoja ir taip kelis minutes, dabar vėl lyg tais rodo neišsijunginėdamas.
Pačiai dar neteko su tuom susidurti, gal kas žino kame bėda ir ką daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
mano laptopui tas pats buvo, kol visai dingo vaizdas. Bet per išorinį monitorių viskas OK. Tad nunešiau patikrinti ir nieko gero, nes mat jiems net per išorinį monitorių nebuvo vaizdo. Išvada: motininei galas... Parsinešiau namo ir man per išorinį su vaizdu viskas gerai, tai negali būti "parėjusi" motininė... Mistika kažkokia... Tad ruošiuosi nešti dar kartą, tik pagal rekomendacijas...

Ir aš vis dar manau, kad kažkur kontaktai susidėvėjo (na koks laidukas?)

Gal ir tau kas nors panašaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Gal nėr kontakto.. Kai užgęsta paklibinėk monitoriaus laidą, jeigu vaizdas atsiras škias kažkur dingsta kontaktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
sakė kad po restarto minutę rodo.. šeip gali būt kad apėjus vaizdo korta dulkėmis.. todėl sunkiau dirba.. ir nerodo.. bet jei perkaista vga, tai pc turėtų išsijunkt automatiškai.. geriausia pratestuoti tavo pc ir pasakyčiau kas yra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomas33
tomas33
Pradedantysis
Deiwiuzz rašė:

sakė kad po restarto minutę rodo.. šeip gali būt kad apėjus vaizdo korta dulkėmis.. todėl sunkiau dirba.. ir nerodo.. bet jei perkaista vga, tai pc turėtų išsijunkt automatiškai.. geriausia pratestuoti tavo pc ir pasakyčiau kas yra..

taip arba isvalyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bija
Bija
Pradedantysis
Kipshai rašė:

mano laptopui tas pats buvo, kol visai dingo vaizdas. Bet per išorinį monitorių viskas OK. Tad nunešiau patikrinti ir nieko gero, nes mat jiems net per išorinį monitorių nebuvo vaizdo. Išvada: motininei galas... Parsinešiau namo ir man per išorinį su vaizdu viskas gerai, tai negali būti "parėjusi" motininė... Mistika kažkokia... Tad ruošiuosi nešti dar kartą, tik pagal rekomendacijas...



Ir aš vis dar manau, kad kažkur kontaktai susidėvėjo (na koks laidukas?)



Gal ir tau kas nors panašaus



šiuo atveju tai jie sako ką tik nori, ypač jei garantinis galioja, arba neapsimoka taisyti (per daug darbo per mažai užmokesčio) :D pas mum buvo tokia pat problema, išardėm, paaiškėjo kad perdegė lemputė kuri apšviečia monitorių. Tai nusipirkom ir įstatėm naują, viskas dabar kuo puikiausiai veikia:) Taisykloj paims už tai velnias žino kiek, bet geriau aišku nešti, nes galima ir pridirbti ką :) Ir šiaip sunku gauti tas lemputes, reik žėt kokio dydžio monitorius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Mano tai traška, braška tas laidas, kur eina iš procesoriaus. Ir išsijunginėja kartais. Ot, biesas koks užėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.24 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebel
Rebel
Patyręs
periinstaliavau windousus ir lyg tais viskas gerai, vel ir monitorius veikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.03 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cyberdog
Cyberdog
Naujokas
nu cia perinstaliavimas nepades tikrai.... Cia reikia jau dalis kompo testuoti. Man toks itarimas kad cia su RAM arba su Vaizdo plokste kazkas... Geriau prasitestuok ir bus ramu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.03 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Gal tiesiog sutapimas tas perinstaliavimas... Šiaip aš irgi manau, kad kalta vaizdo plokštė visgi. Man buvo cirkas su driver'iais, kai perinstaliavau pradėjo gerai veikt, bet šiuo atveju šiek tiek kita situacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.23 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naujasacc4
Naujasacc4
Pažengęs
Man šiek tiek nežymiai mirguliavo monitorius ir po to trakštelėjo ir dingo vaizdas. Įjungus monitorių 1sec vaizdas yra mažiau apšviestas negu anksčiau buvo, po tos 1 sec vėl dingsta vaizdas. Atidžiai įsižiūrėjus galima pamatyt, kad vaizdas yra, bet apšvietimo 0. Tai čia tos lemputės perdegė ar kas rimčiau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.23 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Naujasacc4 rašė:
Man šiek tiek nežymiai mirguliavo monitorius ir po to trakštelėjo ir dingo vaizdas. Įjungus monitorių 1sec vaizdas yra mažiau apšviestas negu anksčiau buvo, po tos 1 sec vėl dingsta vaizdas. Atidžiai įsižiūrėjus galima pamatyt, kad vaizdas yra, bet apšvietimo 0. Tai čia tos lemputės perdegė ar kas rimčiau?

Pašvietimo lempos arba inverteris padėjo šaukštą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.23 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naujasacc4
Naujasacc4
Pažengęs
Gal žinote kiek kainuotų pakeitimas šitų lempų (jei jos kaltos)?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.23 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Naujasacc4 rašė:
Gal žinote kiek kainuotų pakeitimas šitų lempų (jei jos kaltos)?

Geriau tu norėk, kad būtų inverteris nuėjęs nafig - tas bent jau keičiasi. O lempos berods būna pritvirtintos taip, kad keist vargu ar kas apsiims - didelė tikimybė matricą suvaryt.
Bent jau taip man yra sakę... Į 100% teisybę nepretenduoju šiaip.

O dėl kainų - klausk pas tuos, kas tuo užsiima :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Ar įmanoma namų sąlygomis paprastam vartotojui nusistatyt gedimą? Sugedo inverteris ar apšvietimo lempa? Mano senuko Dell latitude d531 ekranas užgeso. Iš lopotopo tapo stacionariu pc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
xArijus rašė:
Ar įmanoma namų sąlygomis paprastam vartotojui nusistatyt gedimą? Sugedo inverteris ar apšvietimo lempa? Mano senuko Dell latitude d531 ekranas užgeso. Iš lopotopo tapo stacionariu pc

Paimk žibintuvėlį ir pašviesk kampu iš šono į ekraną - jei parėjusios lempos, turėtų matytis vaizdas (kompas, aišku, turi būti įjungtas ir su užkrauta operacine sistema).
Bet jei laptopas ten, ten gali būti ir kabelis nuo lankstymo pavargęs.

Šiaip vistiek greičiausiai teks pas meistrus nešt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
o maniskis laptopas ziauriai pradejo kaisti nuo online zaidimo, taip kartais greit ikaista, kad net issijungia, kas cia per beda?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Charibdė rašė:
o maniskis laptopas ziauriai pradejo kaisti nuo online zaidimo, taip kartais greit ikaista, kad net issijungia, kas cia per beda?

Greičiausiai aušintuvas dulkėmis užsinešęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Techno rašė:

Charibdė rašė:

o maniskis laptopas ziauriai pradejo kaisti nuo online zaidimo, taip kartais greit ikaista, kad net issijungia, kas cia per beda?


Greičiausiai aušintuvas dulkėmis užsinešęs.


as ir pamaniau, kad dulkes kaltos, bet nemoku ju isvalyti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Techno rašė:

xArijus rašė:

Ar įmanoma namų sąlygomis paprastam vartotojui nusistatyt gedimą? Sugedo inverteris ar apšvietimo lempa? Mano senuko Dell latitude d531 ekranas užgeso. Iš lopotopo tapo stacionariu pc


Paimk žibintuvėlį ir pašviesk kampu iš šono į ekraną - jei parėjusios lempos, turėtų matytis vaizdas (kompas, aišku, turi būti įjungtas ir su užkrauta operacine sistema).

Bet jei laptopas ten, ten gali būti ir kabelis nuo lankstymo pavargęs.



Šiaip vistiek greičiausiai teks pas meistrus nešt


Aš lopotopu naudojuos prijungęs kitą monitorių, bet kyla klausimas, lempa ar inverteris nusprogo? Kaune būnu tik savaitgaliais, meistrai per dieną nepatikrins... o pc reikalingas čia ir dbr :D Nauja lempa kainuoj apie 10 baksų, inverteris apie 38 baksus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai