Santrauka: Merginos apie save sudaro susireikšminimo įvaizdį.
Tema sukurta: 2013.01.20 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2013.01.20 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xhosa
Xhosa
Naujokas
Tiesiog, esu vaikinas kuo toliau, tuo labiau merginos apie save sudaro tokį savęs susireikšminimo įvaizdį. Noriu surasti merginą, tačiau nesvarbu, kad ir kur užmegzčiau pažintį su mergina, ar tai realybeje ar tai virtualioje erdvėje. Tiesiog, atrodo tarsi 9O% labai save iškelia ir išaukština, net gražiai užkalbinus užriečia nosį ir apsimeta tarsi negirdi ir ignoruoja, neva "ko nori, atsiknisk" bent jau tai parodo. Kitos praeina kaip nieko negirdėdamas, o jei ir sulauki atsako tai tiesiog, visiškai nesileidžia į šnekas persimeta keliais žodžiais ir toliau dingsta. Svarbiausia nesu, kvailas, nei nesu baisus, normalus paprastas vaikinas esu, bet visi mėginimai su mergina užmegzti pažintį baigiasi nesėkmingai. Tiesiog, jos tarsi pačios atrodo apsistačiusios nepermatomais barjerais nuo vaikinų, tarsi kompleksuotos sunku pasakyti, labai nedraugiškos ir atšiaurios. Neva neprienamos ir labai pasikėlusios. Bet va klausimas ko čia pūstis tiek, niekaip nesuprantu. Teko bendrauti su kitos tautybės žmonėmis todėl tai nesunku ir sulyginti. Vien dėl to esu labai nusivylęs paieškomis, viskas taip beprasmiškai, o gal aš beviltiškas. Arba merginų problema.

Padiskutuojame šia tema. Įdomi kiekvieno nuomonė, patirtis, mintys. Tiek ir pačių merginų pasisakymai. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
pats tu susireikšminęs..aš toks ponas nuostabus, o nieks su manim nekalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
Ieškok likusių 10%. Kada nors pasiseks. Sutiksi tau skirta. Mergina gins mergina. Pažiūrėk į save ir panašiai.... Na nesakau, kad nereikia į save žiūrėti. Gal tavyje problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Gal tos kurias bandydavai 'kabinti' jau budavo uzimtos ir nesileisdavo i kalbas. Nebent kabinejiesi prie kokiu pasikelusiu 16meciu paaugliu Ai arba tiesiog sutapimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Nu aš tik pažynojau viena mergina kuri buvo pasikėlusi bet greitai nuleidau ant žemės. Arba pana idiotė arba turtinga ir idiotė o tu jai atrodai ne iš jos socealinės klasės. Arba tu pats toks ir susireikšmini visi kiti kaltii tik ne as
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
"Gražiai užkalbinus" tai kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na pats susireikšminęs. Jeigu kalbinai kokias praeives gatvėje ir jos neplėtojo bendravimo - čia jų pasirinkimo reikalas. Jeigu žmogui iš tavęs nieko nereikia, tai kodėl privalo bendrauti. Aš pvz. kai vakare gryžinėju iš darbo irgi neatsakinėju į visokių girtų panų žvengimus ir kalbinimus, nes nematau tikslo ir prasmės leistis į pokalbį. Tai ką aš dabar pasikėlęs labai? Arba būna eini per senamiestį vasarą ir pastoviai koks mergvakaris, panos spiegia, bando kažkokias makles stumti, bet jeigu aš neturiu susidomėjimo, tai gaunasi kad esu arogantiškas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
romasv rašė:

"Gražiai užkalbinus" tai kaip?


ant smugio ateini cia, ziurkike?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Tikrai yra tiesos, kad daug merginų susireikšminę, ypač pažintyse. Ir štai kodėl: vienos tokios iš prigimties, gražuolės- fainuolės ir nori lygiaverčio draugo gražuolio- šmaikštuolio; kitos pastato aukščiausias sienas, nes joms rašo tuntais "seksjukai", ieškantys neįpareigojančios pažinties, vienos nakties nuotykio, šiaip iškrypėliai ir keistuoliai. Retam užtenka kantrybės ir noro tas sienas griauti.
Kitas reikalas, jei tarkim tau jau ilgą laiką nesiseka rasti draugės, pats prisistatai, kaip paprastas ( bet a la neprastas), be pomėgių, laisvalaikiu prie PC pūpsantis, nepasižymintis komunikabilumu ir šmaikštumu; tai reiktų atsigręžti į save. Blankių svirdulių pilnos pažintys, tūkstančiai anketų. Priešingą lyti patraukia asmenybė, kuri turėtų atsispindėti, kiek įmanoma kokybiškesnėse foto ir kiek įmanoma detalesnė anketa, be neinformatyvių, tuščių plepalų ir milijono smailikų.
P. S. Apie barakudas net nekalbu, visiems aišku, ko jos trokšta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xhosa
Xhosa
Naujokas
pirmiausia, nesakau, kad esu tobuliausiais anaip tol ir dar kažkas. nesitengiu kažko primesti ar vaikausi neva kažkokių idealų ar dar kažko. tiesiog, esu paprastas ir linkęs komunikuoti ir užmegzti ryšius su merginomis. Apie užimtumą tikrai nežinau ne apie kiekvieną pasakysi. kartais supranti, kad užimta kai užkalbini tai kažkaip ir nesistengiu nė nesistengiu lysti ten kur man nereikia. Deja, 16-17 manęs nedomina. Traukia tos merginos kurios yra panašaus mano amžiaus ar šiek tiek vyresnės. Toks kurios jau turi rimtesnį požiūrį į dviejų žmonių santykius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
creed rašė:

romasv rašė:



"Gražiai užkalbinus" tai kaip?




ant smugio ateini cia, ziurkike?


Merginų vietoje aš pasiųsčiau labai toli tave ir duonos neduočiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xhosa
Xhosa
Naujokas
RED Prie pc tikrai nesėdžiu, ir renginiuose įvairiausiuose dalyvauju ir t.t įpatingai vasarą atsiranda daug laiko, daug įvairiausių progų ištrūkti iš namų. namuose buvimo iš ties neapkenčiu. na taip tiesa pasakius ir internete turiu anketą kaip ir vardinai ir nuotraukų yra ir jos normalios ir kokybė normali ir t.t. buvau ir detalesnę ir normalesnę info pateikęs apie save tačiau, ne vienaip nė kitaip nelabai kas tuo domėjosi. esu pakankamai rimtas žmogus, rimtai žiūriu į gyvenimą. žalingų įpročių neturiu ir kvailysčių nekrečiu. Bet kiek tenka būti renginiuose įvairiuose, labai didelę dalis merginų pasirenka tiesioginia ta žodžio prasme "degradavusius" galiu ir iš draugų tarpo tą paimti, daleiskime vaikinai degradavę, tačiau merginos labai išvaiždzios ir svarbiausia protingos tikrai matosi kad vertos geresnio ir pasirinkimą tikrai turi iš ko rinktis vaikinų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nu aš tikiu, kad tu bendrauji ir su sau nepatraukliais žmonėmis visomis prasmėmis, bet yra tokių,kurie laiko negaišta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
Kokios merginos esi vertas? Tos, kuri tave įvertins. Lauk tokios ir neprarask pasitikėjimo savimi. Kaip tu save vertini, nėra svarbu, kol tavęs, kas neįvertins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xhosa
Xhosa
Naujokas
Pončikas rašė:

nu aš tikiu, kad tu bendrauji ir su sau nepatraukliais žmonėmis visomis prasmėmis, bet yra tokių,kurie laiko negaišta


įdomiai ir dviprasmiškai nuskambėjo tavieji žodžiai. bendrauti galima su visokiais žmonės, tik su vienais vienaip su kitais kitaip.

as taip laiko negaistu jei matau, kad neverta bendrauti jei nei vienas nei vieno nedominame.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
romasv rašė:
Kokios merginos esi vertas? Tos, kuri tave įvertins. Lauk tokios ir neprarask pasitikėjimo savimi. Kaip tu save vertini, nėra svarbu, kol tavęs, kas neįvertins.

Belaukiant pelėsiais ir kerpėm apaugti galima aukštai. Sakyčiau nereiktų nei tuščiai laukti, nei desperatiškai ieškoti. Geriausia investicija yra į patį save. Tai būtų prasmingas, naudingas laisvalaikis, knygų skaitymas, sportas, kokybiškų filmų žiūrėjimas. Kaip sakiau, paprastuolių veršiukų akimis pilnos pažintys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Elementariai nežiūrėk tu į tas pasikėlusias šiukšles. Tikrai yra nemažai normalių panų. Tik, kad jos ne tokios gražios... Bet su galvom ir neišsiaukštinusios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
Red rašė:

romasv rašė:

Kokios merginos esi vertas? Tos, kuri tave įvertins. Lauk tokios ir neprarask pasitikėjimo savimi. Kaip tu save vertini, nėra svarbu, kol tavęs, kas neįvertins.


Belaukiant pelėsiais ir kerpėm apaugti galima aukštai. Sakyčiau nereiktų nei tuščiai laukti, nei desperatiškai ieškoti. Geriausia investicija yra į patį save. Tai būtų prasmingas, naudingas laisvalaikis, knygų skaitymas, sportas, kokybiškų filmų žiūrėjimas. Kaip sakiau, paprastuolių veršiukų akimis pilnos pažintys.


Aš neminėjau, kad reikia atsisėsti ir laukti, kol kas tave įvertins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Xhosa
Xhosa
Naujokas
savęs vertinti, negalima tai tegul daro aplinkiniai. taip tiesą pasitikėjimo ima truputuką savimi stigti, tačiau kai jo nestingi atrodo tarsi viskas taip paprastai ir lengvai savaime gaunasi. esme tame, kad anksciau demesio netrukdavo is merginu ir pacios domedavosi ir viskas buvo gerai. nebudavo problemu. pastaruoju metu viskas priesingai, gal tiesiog, toks laikotarpis pereinamasis kazkoks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.20 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Xhosa rašė:

as taip laiko negaistu jei matau, kad neverta bendrauti jei nei vienas nei vieno nedominame.


Na, tai kiti irgi elgiasi atitinkamai. Kur čia susireikšminimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai