Santrauka: kaip islydeti maloniai dukra su pamergem?
Tema sukurta: 2008.08.12 13:10
2008.08.12 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Reikaliukas penktadieni,suskubkit su patarimais ir mintimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
Tai kiek dukreliai meteliu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Kiek teko girdėti apie tradicijas, tai sako, kad mama šukuoja dukrai plaukus. Gal aš čia truputį ir ne i temą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
padaryk kokia nors staigmena, padowanok ka nors koki talismana, juk galima visko prigalvoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saudyklele
saudyklele
Naujokas
tai nieko baisaus tik dziaugtis reik jei rado savo laime juk visad prie mamos nesedes reik laime sava turet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saudyklele
saudyklele
Naujokas
tai nieko baisaus tik dziaugtis reik kad dukra laime rado
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
labai saunu,reiskia dukte jau savaji gyvenima gyvent pradeda.... Bus vaikuciu- anukuciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ermintruda
ermintruda
Pažengęs
islydek, palaimink ir dziaukis uz jos laime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
As tik pabuciuoti moku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.12 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Biljutelja rašė:

padaryk kokia nors staigmena, padowanok ka nors koki talismana, juk galima visko prigalvoti.


Taigi ir noriu pasufleravimo del staigmeneliu ivairiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.13 05:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saudyklele
saudyklele
Naujokas
jei nori graziai isleist tai kruva pinigu turet reik tai jau geriau smagi vakariene o kai paju kaip uzdirbami pinigai tai ir patys atsves ir nesvarbu kada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.13 08:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Gal as cia ir visai ne i tema,bet kai tekejau,mano tevai ruose "isleistuvinius"pietus.Kazkas minejo plaukus?Aha,sukavo.Sedus prie stalo plove man rankas.Pirmas ,kaip cia pavadinti,patiekalas-buvo mamos kepta duona.Cia is senu seimos tradiciju.Plaukai sukuojami,kad rupestingumas lydetu,rankas plauna-kad svari butu ne tik kunu,bet ir darbais ir siela.Duona-palinkejimas tureti materialiniu vertybiu.Gavau dovanu savo vaikiska suknele,kuria devejau budama vieneriu metuku;savo mamos,pries tai mociutes ziedeli;Ir kalnu kristala.(jei idomu-tai irgi is seimyniniu tradiciju.As irgi saugau savo dukrytes suknyte,zieda,ir tikrai dovanosiu neapdirbta kalnu kristala-tyrumo,tvirtumo ir amzinybes palinkejimo jaunai seimai simboli)

Am.....Dabar nelabai sugalvoju,ka dar parasyti.Jei prisiminsiu-siandien dar uzeisiu i sita tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.13 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Stai tos mazos smulkmeneles,apie kurias kalbu. atrodo, kad as nieko neissaugojau. Gerai butu koki akmeneli surasti,bet, atrodo,musu didmiesti nerasim. Plaukus nebusleista,turbut ,liesti, bet apie minetus simbolinius dalykus pagalvosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.13 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
vestuves bus,bet ne namuose,patys organizuoja.as tik isleisiu i baznycia,ten jaunasis lauks...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.14 07:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Am....Jei dar prisijungsi,tai galiu pasiulyti dar viena simboliuka,kuri mano gentis yra sugalvojusi.Cia niekur tokie dalykai neegzistuoja,bet man tai atrodo labai zavu ir miela.Mano seimoje yra toks iprotis-suteikti seimai jos talismana,kuris lydi per visa santuoka.Kad butu aiskiau-pasakysiu-mes turim savo seimos zenkla,jei taip galima pavadinti.Mano tevu talismanas-alyvos sakeleJiems kazkada palinkejo kvapnios ir svaiginancios,kaip alyvu aromatas santuokos.Broliuko-katinas.Ji dovanojo per vestuves su zodziais"siltumo,svelnumo ir malonaus gyvenimo sau,kaip ir gyvena kates"Sesuo turi trimate akies holograma stikle,iteikta su zodziais"Akys-sielos veidrodis.Sielos,skaidrios ,kaip sis stiklas.Neisleiskit vienas kito is akiu,kad nepasimestumet gyvenime"Mano seimynos simbolis -Pegasas.Gavom paveiksla su juo,ir palinkejima"Sako,kad Pegasai-tik mitas.Bet jie yra ir iki siol nesa i dangu zibus.Skriskit ant ju sparnu per visa savo gyvenima,kuris fantazijas pavers tikrove"
As cia tik tarp kitko.Bet man tai tikrai labai brangu ir miela.Ketinu testi sia grazia tradicija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.15 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.20 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
AS laiminga Dukra istekejo Ne is reikalo,is MEILES. Svente susikure pati.Simbolius irgi.:-tai lagaminas,nes susitiko stoti.Jaunoji viduri stoties paskaite eilerati apie pirmo susitikimo ispudzius,paleido balandziu porele. Narveli radau grazia balta plunksnele. Atsiminimui,turbut,paliko balandeliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.20 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Palaima,tikrai labai grazu.Nuosirdziai linkiu,kad ir ju gyvenimas butu toks grazus ir romantiskas.Dziaugiuosi uz tave.Visada gera matyti savo vaikus laimingus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.20 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Pirma maloniai nustebino Elara papasakojusi apie šeimos simbolius - graži tradicija ir idėja.. Ačiū
Mh, štai iš kur pagarba Pegasui..

Taip pat ir Palaimai ir ačiū už temą bei pasidalinimą
Šviesiai nuteikė tas lagaminas ir stotis Tavo dukrelė kūrybinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai