Santrauka: Apsimoka būti negru, azijatu arba žydu
Tema sukurta: 2009.11.19 10:55
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.19 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
Paskaičiau straipsnį :
Ką gi. Žiūrėjau pats tas rungtynes. Tačiau nesupratau, kodėl buvo skirta bauda? Kai buvo mušamas baudinys, žiūrovai tiesiog bandė nukreipti vartininko dėmesį šaukdami "UCH UCH UCH UCH". O kažkoks idiotas nusprendė, jog tai rasistinis šūkis, kad jis imituoja beždžionies. Jeigu tai būtų baltaodis, per varžybas taip pat būtų šaukiama, nes taip (krepšinyje švilpiama, rėkiama, trypiama kojomis) nukreipti bandoma dėmesį ir palaikyti savąją komandą. Tai ką, dabar išleis idiotų gauja UEFA, ką galima šaukti, ko ne? Tad reikia gal šaukti ACH ACH, OCH OCH ar ICH ICH?
Manau, kad tai peržengta riba, nes pats teisėjas žaidėją išvadino beždžione. Taip šaukinat, nieko neturėjome omenyje. Tai tiesiog priimta visur. Man atrodo, kad čia veikia kažkokios povandeninės srovės.
Įdomu, kaip sureaguotų UEFA, jeigu būtų iškeltas baneris su užrašu: SNIEGO KAMUOLIAI!
O jeigu mane pavadina SNIEGELIU, tai jau galiu šaukti, kad rasistai?
Man tai nesuvokiama ir nesiejama su blaivia logika. Kodėl turi būti kažkas lygesnis tarp lygiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
negrai lai dziaugias,kad dar nieko nesakoma, kai jie bananus valgm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Na nežinau tokio atvėjo kad azijatus diskriminuotų dėl savo rasės. Čia labiau juodaodžių problema.

O rasizmo sąvoka yra slidi ir ja galima piknaudžiaut.

Čia kaip visada, iš per didelių žmogaus teisių gaunas betvarkė, taip pat kaip ir vaikai su savo teisėmis tampa lygesni negu pvz. mokytojai..

Prasilenkimas su sveika logika tokiuose reikaluose dažnas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
tai tu rėk per ryto ir žalgirio rungtynes lenkai smirdi ir visi bus laimingi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Studentas rašė:

Paskaičiau straipsnį :

Ką gi. Žiūrėjau pats tas rungtynes. Tačiau nesupratau, kodėl buvo skirta bauda? Kai buvo mušamas baudinys, žiūrovai tiesiog bandė nukreipti vartininko dėmesį šaukdami "UCH UCH UCH UCH". O kažkoks idiotas nusprendė, jog tai rasistinis šūkis, kad jis imituoja beždžionies. Jeigu tai būtų baltaodis, per varžybas taip pat būtų šaukiama, nes taip (krepšinyje švilpiama, rėkiama, trypiama kojomis) nukreipti bandoma dėmesį ir palaikyti savąją komandą. Tai ką, dabar išleis idiotų gauja UEFA, ką galima šaukti, ko ne? Tad reikia gal šaukti ACH ACH, OCH OCH ar ICH ICH?

Manau, kad tai peržengta riba, nes pats teisėjas žaidėją išvadino beždžione. Taip šaukinat, nieko neturėjome omenyje. Tai tiesiog priimta visur. Man atrodo, kad čia veikia kažkokios povandeninės srovės.

Įdomu, kaip sureaguotų UEFA, jeigu būtų iškeltas baneris su užrašu: SNIEGO KAMUOLIAI!

O jeigu mane pavadina SNIEGELIU, tai jau galiu šaukti, kad rasistai?

Man tai nesuvokiama ir nesiejama su blaivia logika. Kodėl turi būti kažkas lygesnis tarp lygiu?


Visiškai sutinku, apskritai žmonės jau nebeskiria rasizmo nuo bendrų etiketo pažeidimų. Jeigu savo rasės žmogų pasiųsi ant trijų raidžių tai nėra baisu, bet jeigu baltaodis pasiųs juodaodį, automatiškai tai vadinama bus rasizmu? Kodėl? Net jeigu taip ir atrodo, net jeigu ir svarstytume tuos stereotipus, lygtais jodaodžiai apie baltaodžius geresnės nuomonės. Čia problema ne odos spalvoje, o žmonių nesuvokime. Čia tik dangstomasi tuo rasizmu. Lygiai taip pat aš kiekvieną pasiuntusi mane kažkur galiu į teismą paduoti dėl savo religijos diskriminaciją, dėl savo veido spalvos, plaukų, akių, nosies formos ir t.t. Be to kaip sakant geram futbolininkui neturėtų maišyti jokie rėkavimai aplink. Nebent jis pirmą kartą stadione su daug žiūrovų žaidžia. Nuo kada visokie "uch" reiškia beždžionės mėgdžiovimą? Nebent jeigu tas futbolininkas save laiko bėždžione, tada suprantama dėl ko jis įsižeidė. Ir išvis nesuvokiama man tas dalykas kad jodaodžio negalima vadinti ten negru, nigeriu ir t.t. Nu ble, atsimenu net mano tėvai pasakojo, kad mokyklose mokė nuo mažų dienų jog japonijoje viena rasė, afrikoje kita, ir juos taip ir vadindavo negrais, kas čia baisus žodis? Tai prasidėjo tada, afroamerikietis, afroeuropietis, ir vobšė prikolas buvo kai rusijoje vienas pareiškė "ja afroruskyi". Nu net juoką kelia. Tai gal man dabar pasivadint kaipnors baltarulenkeuroplietuvis ir į teismą visus, kurie mane pavadins lietuviu :D Patys tą žodį negras išdergė ir dabar skundžiasi, kad tai įžeidžia. Aš asmeniškai sakydamas negras - turiu galvoje, kad jis tiesiog negras, jodaodis, ir negaliu sakyti, kad visi mes vienodi. Iš tikrųjų odos spalva kitokia, mes ne tokie patys šiuo aspektu, beabejo skirtinga rasė, tai kaip skirtingas rases galima vienodinti jeigu jos tikrai skirtingos. O kuri rasė geresnė ar žemesnė, tai apie tai aš jau nekalbu, nes nematau tikslo, vat šiuo klausimu visi lygūs ir nėra ko čia įsižeisti ir kaltinti kitus diskriminacija vien dėl to, kad tu kitaip atrodai nei kažkas kitas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
nekenciu dvieju dalyku. rasizmo ir negru...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Meshka rašė:

nekenciu dvieju dalyku. rasizmo ir negru...


Ir kodėl tu jų nekenti? Jie tau kažką yra padarę blogo? Ar nekenti nes tiesiog nekenti.. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
kaip idomu..kai kazkada mokiausi vidurinej..zodis negras buvo istorijos vadovelyje
dabar gyvenu UK.. ta zodi teko pamirsti,tai pakeite juodas ar juodaodis..
jei kuri juoda pavadinciau negru isizestu arba galetu apkaltinti rasizmu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
manga rašė:

kaip idomu..kai kazkada mokiausi vidurinej..zodis negras buvo istorijos vadovelyje
dabar gyvenu UK.. ta zodi teko pamirsti,tai pakeite juodas ar juodaodis..
jei kuri juoda pavadinciau negru isizestu arba galetu apkaltinti rasizmu..


O ką ispanam daryt? Pas juo žodis negro ir reiškia juodą. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
Atsiskyrėlis rašė:

manga rašė:



kaip idomu..kai kazkada mokiausi vidurinej..zodis negras buvo istorijos vadovelyje

dabar gyvenu UK.. ta zodi teko pamirsti,tai pakeite juodas ar juodaodis..

jei kuri juoda pavadinciau negru isizestu arba galetu apkaltinti rasizmu..




O ką ispanam daryt? Pas juo žodis negro ir reiškia juodą. :D


o velnias..to nezinojau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
Rasistai! ! Ispanai rasistai! Dalis pietu amerikos Rasistai! Balius baigtas,einu negru ieskot,pasakysiu sitai, gal jis suleps man koky 50% nuo laimetos sumos
Manga,o tai tu atsimink ta zodi ir vartok,nes as tai vartoju ir man ph jai negras protingas tai jis supras
Tik vat,nepazadu,kad atrasi tokiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
neatsikratomas rašė:

Rasistai! ! Ispanai rasistai! Dalis pietu amerikos Rasistai! Balius baigtas,einu negru ieskot,pasakysiu sitai, gal jis suleps man koky 50% nuo laimetos sumos

Manga,o tai tu atsimink ta zodi ir vartok,nes as tai vartoju ir man ph jai negras protingas tai jis supras

Tik vat,nepazadu,kad atrasi tokiu


zinai, geriau nerizikuosiu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
nemegsti rizikos?nepatinka truputelis adrenalino?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
neatsikratomas rašė:

nemegsti rizikos?nepatinka truputelis adrenalino?

megstu..tik gal ne taip :D

aha..ka cia bendro turi adrenalinas ?:D
gauti i dantis nuo juodo ?

hm..na gal vyrams kitaip atrodo..kas jus ten zino..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
na gausi ar negausi vat kur adrenalinas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NothingSweet
NothingSweet
Pažengęs
manga rašė:

kaip idomu..kai kazkada mokiausi vidurinej..zodis negras buvo istorijos vadovelyje

dabar gyvenu UK.. ta zodi teko pamirsti,tai pakeite juodas ar juodaodis..

jei kuri juoda pavadinciau negru isizestu arba galetu apkaltinti rasizmu..


Ne tik įsižeistų, bet dar ir per ausį gautum... :D Aš irgi kai UK buvau stengiaus šio žodžio nekartot.
Beja kaip kažkas minėjo aš ir nevartoju žodžio ''negras'', kad įžeist žmogų... Nemanau, kad aplamai tuo žodžiu kažkas nori kanors įžeist...tiesiog taip pripratę sakyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
NothingSweet rašė:

manga rašė:



kaip idomu..kai kazkada mokiausi vidurinej..zodis negras buvo istorijos vadovelyje



dabar gyvenu UK.. ta zodi teko pamirsti,tai pakeite juodas ar juodaodis..



jei kuri juoda pavadinciau negru isizestu arba galetu apkaltinti rasizmu..




Ne tik įsižeistų, bet dar ir per ausį gautum... :D Aš irgi kai UK buvau stengiaus šio žodžio nekartot.

Beja kaip kažkas minėjo aš ir nevartoju žodžio ''negras'', kad įžeist žmogų... Nemanau, kad aplamai tuo žodžiu kažkas nori kanors įžeist...tiesiog taip pripratę sakyt.


Mažas pastebėjimas: neįpratę sakyti NEGRAS, o tiesiog tas žodis mūsų kalboje reiškia JUOPDAODĮ (t.y. negroidą). NEGRAS, kas yra rasės NEGROIDAS oficialus ir egzistuojantis trumpinys. Klausimas: kam dėl kelių idiotų keisti mūsų kultūrą?
Juk tas žodis pas mus nereiškia jokio įžeidimo, o tiesiog juodą odos spalvą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
Studentas, matai, tai siu laiku voliucija, kai visi zodziai evioliucijonuoja i RASISTINIUS IZEIDIMUS ... toks jau tas gyveimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
labai noreciau tiketi, kad juodaoziu tiek daug negyvens Lt..kad bijosim juos vadinti negrais..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
tai as lietuvoje kiekvienam sutikes sakyciau NIGER,WHAT TIME IS NOW
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai