Santrauka: patarkit...
Tema sukurta: 2011.04.27 15:35
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.04.27 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aine
Aine
Naujokas
zodziu taip. as dar jauna astuoneriu.nezinau kaip cia yra, bet myliu savo klasioka. gal patarkit kaip cia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
Stenkis neparodyti savo jausmu jam, tiesiog su juo bendrauk - kalbink, jeigu jis neturi ka veikti, pasistenk nejucia jo buti... jeigu sako atstok - iskart ir atstok. taip jis supras, kad tu ji gerbi... ir po biski uzsimegs kontaktas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantukass
Mantukass
Naujokas
Aine rašė:

zodziu taip. as dar jauna astuoneriu.nezinau kaip cia yra, bet myliu savo klasioka. gal patarkit kaip cia?


As nemanau kad tai yra tikra meile. Gal tu neatskiri aistros ar nusiziurejimo nuo meiles. Jei myletum nk neklaustum o jaustum ka daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
Tai, ką pirma meilė, ania? Sėkmės varvinant seilę...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Klausykit, baikit tas nesamones a?
ka nors naujo sugalvokit, nes jptvajumat, jau nejuokinga. O pikta daros, tokius marazmus skaitant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Velniuk, tiek daug skundiesi, o vis tiek ateini to paties paskaityt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
eikit į pasimatymą - smėlio dėžę, ar žaislų kambarį kokį kas ten dar būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kai pamatau tokias temas man iškarto galvoj daina:

"Aš jį labai mylėjau, manim jis netikėjo.. " Nu nežn net kodėl bet visada taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
Net linksmiau pasidarė perskaičius šią tema.
Nemanau kad 8m. galim jau kažkokia rimta draugystė, meilė įsivaizduot. Susižavėjimas ir tiek. Praeis laikui bėgant, manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
na ne tokia jau tu ir jauna, kai as isimylejau pirma karta man buvo ketveri...)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
heh, pati pamenu, kad nuo pat mažumės domėjausi berniukais, turėjau simpatijų jau pradinėse klasėse.. bet nežinau, man tai toks metas, kai tik pažindinamasi su priešinga lytimi ir visas susidomėjimas parodomas lengvu pasipešiojimu, kuris neperauga nei į draugystę, nei į dar ką.. smagus pats tas susižavėjimas be jokių klausimų "ką daryti", be jokio skausmo, be jokios nevilties, kad nėra atsako ar panašiai.. tad ir patart nėra ko.. mėgaukis vaikyste ir tiek..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
velniukas666 rašė:

Klausykit, baikit tas nesamones a?

ka nors naujo sugalvokit, nes jptvajumat, jau nejuokinga. O pikta daros, tokius marazmus skaitant.

tai blt ir neskaityk, negi tave kas su sautuvu vercia ar su virve tempia? :D tau neydomios tokios temos, net pikta buna tokius s**** skaityt, tai ko taip darai?
O mergaitei patarimas: nemanau, kad tai tikra meile,gal labiau susizavejimas, bet bandyt verta. Jei tikrai jis tau patinka, bandyk laime ir pasinaudok FaruVengejas patarimais, jie isties naudingi, bent jau mano nuomone. ;)
Kiti tegu tyli zeme pardave ir nesikabineja prie mergaites, atejo patarimo paklaust, o jus ja lazdavojat...prisiminkit kai jus jos metu buvot, ydomu kaip tada buvo
Sekmes tau ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaudeamusIgitur
GaudeamusIgitur
Patyręs
ShAwNa rašė:

velniukas666 rašė:



Klausykit, baikit tas nesamones a?



ka nors naujo sugalvokit, nes jptvajumat, jau nejuokinga. O pikta daros, tokius marazmus skaitant.


tai blt ir neskaityk, negi tave kas su sautuvu vercia ar su virve tempia? :D tau neydomios tokios temos, net pikta buna tokius s**** skaityt, tai ko taip darai?

O mergaitei patarimas: nemanau, kad tai tikra meile,gal labiau susizavejimas, bet bandyt verta. Jei tikrai jis tau patinka, bandyk laime ir pasinaudok FaruVengejas patarimais, jie isties naudingi, bent jau mano nuomone. ;)

Kiti tegu tyli zeme pardave ir nesikabineja prie mergaites, atejo patarimo paklaust, o jus ja lazdavojat...prisiminkit kai jus jos metu buvot, ydomu kaip tada buvo

Sekmes tau ;)


Forumas tai vieta kur žmones išreiškia savo nuomone apie įvairias temas, butu malonu , kad kiti mandagiai ir tolerantiškai( be keiksmu) reaguotu i forumieciu komentarus.
P.S. mergaitei derėtu žaisti su lelemis o ne apie berniukus svaigt, nors vaikyste - kvailyste, pvz aš pirmąja simpatija pajutau 5m. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
'key, kita karta bus be keiksmu, bet jau neistveriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teisi
teisi
Meistras
Dyyy rašė:

Net linksmiau pasidarė perskaičius šią tema.

Nemanau kad 8m. galim jau kažkokia rimta draugystė, meilė įsivaizduot. Susižavėjimas ir tiek. Praeis laikui bėgant, manau.


su dabartiniu savo vaikinu susipazinau 9 m. dabar man 14 m. ir dar draugaujam (tik gaila ne toj pacioj mokykloj mokomes isejo i gimnazija)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teisi
teisi
Meistras
o megaitei patarimas daugiau bendrauk ir paziurek gal labiau susidraugausit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
teisi rašė:

Dyyy rašė:



Net linksmiau pasidarė perskaičius šią tema.



Nemanau kad 8m. galim jau kažkokia rimta draugystė, meilė įsivaizduot. Susižavėjimas ir tiek. Praeis laikui bėgant, manau.




su dabartiniu savo vaikinu susipazinau 9 m. dabar man 14 m. ir dar draugaujam (tik gaila ne toj pacioj mokykloj mokomes isejo i gimnazija)



Retas atvėjis, bet visko būna juk.
Bent jau aš 8m. būdama apie "berniukus nesvaigau" ir nebuvo man tų visokių vaikiškų nesąmonių. Net ir dabar 14m. sulaukusi nelabai paskui tuos vaikinus bėgioju, nes padariau tokia išvada kad vis tiek čia toks amžius. Tik "šiaip" draugavimas. Neteksi juk tokio amžiaus :DD Be to nemanau tokių "objektų" (vaikinų) kurie mano nuomonė butu verti mano dėmesio. Bet tuo geriau man kad aš išranki. Mažiau paskui bernus bėgiosiu, mažiau galva skaudės nuo viso šito. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
teisingai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantukass
Mantukass
Naujokas
AlfaQ rašė:

na ne tokia jau tu ir jauna, kai as isimylejau pirma karta man buvo ketveri...)


Gera atmintis ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.27 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantukass
Mantukass
Naujokas
ShAwNa rašė:

velniukas666 rašė:



Klausykit, baikit tas nesamones a?



ka nors naujo sugalvokit, nes jptvajumat, jau nejuokinga. O pikta daros, tokius marazmus skaitant.


tai blt ir neskaityk, negi tave kas su sautuvu vercia ar su virve tempia? :D tau neydomios tokios temos, net pikta buna tokius s**** skaityt, tai ko taip darai?

O mergaitei patarimas: nemanau, kad tai tikra meile,gal labiau susizavejimas, bet bandyt verta. Jei tikrai jis tau patinka, bandyk laime ir pasinaudok FaruVengejas patarimais, jie isties naudingi, bent jau mano nuomone. ;)

Kiti tegu tyli zeme pardave ir nesikabineja prie mergaites, atejo patarimo paklaust, o jus ja lazdavojat...prisiminkit kai jus jos metu buvot, ydomu kaip tada buvo

Sekmes tau ;)


Turbut kad vercia xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai