Tema sukurta: 2014.10.21 11:47
2014.10.21 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krazis
Krazis
Naujokas
Man virs 30, socialumas ekstremaliai zemas. Buvo tokia merga, per daug kukli, neisvaizdziai besirengianti, is paziuros per mazai bendraujanti(ir su kitom moterom, su vyrais is viso nemaciau), fiziniai duomenys prie geresniu. Niekad neuzkalbinau, buvo lengvu stalkinimo elementu, su pertraukom maciau ja 2-3 metus, pats nepastebejau kaip isikliopinau iki ausu. Veliau ji kazkur dingo metams ar panasiai, man zinoma kiekviena diena stogas vaziavo(ir tebevaziuoja). Neseniai pastebejau ja su kas LABAI panasu i vedybini zieda(ant desines rankos bevardzio pirsto, plotis apie 5mm, t.y platesnis nei iprastai, bet nei pavirsius nei briaunos nera glotnus, tankiai ispuostas kazkokiias spygliuotais lapukais).

Ar yra sansu kad tai ne vestuvinis? (speju kad nulis)

Man dabar iki gyvenimo galo stogas vaziuos ir niekad jos nepamirsiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Įsimylėjai ne ją, o kažkokią savo fantaziją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Krazis rašė:
Man virs 30, socialumas ekstremaliai zemas. Buvo tokia merga, per daug kukli, neisvaizdziai besirengianti, is paziuros per mazai bendraujanti(ir su kitom moterom, su vyrais is viso nemaciau), fiziniai duomenys prie geresniu. Niekad neuzkalbinau, buvo lengvu stalkinimo elementu, su pertraukom maciau ja 2-3 metus, pats nepastebejau kaip isikliopinau iki ausu. Veliau ji kazkur dingo metams ar panasiai, man zinoma kiekviena diena stogas vaziavo(ir tebevaziuoja). Neseniai pastebejau ja su kas LABAI panasu i vedybini zieda(ant desines rankos bevardzio pirsto, plotis apie 5mm, t.y platesnis nei iprastai, bet nei pavirsius nei briaunos nera glotnus, tankiai ispuostas kazkokiias spygliuotais lapukais).
Ar yra sansu kad tai ne vestuvinis? (speju kad nulis)
Man dabar iki gyvenimo galo stogas vaziuos ir niekad jos nepamirsiu?

Klausk jos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
greičiausiai vestuvinis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Trisdesimtmetis, o elgiasi kaip keturiolikmetis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Ritsuka rašė:
Trisdesimtmetis, o elgiasi kaip keturiolikmetis

Pvz. toli ieškoti nereikia, pažiūrėk viena žinute aukščiau, nei tavoji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
o prie ko čia aš? elgiuosi pagal savo charakterį, jei būčiau 80-ties, nemanau kad būtų kažkoks esminis skirtumas. jūs irgi visi greičiausiai elgiatės pagal savo charakterį
o dėl to žiedo.. tai autorius matomai nesiryžta prieiti nes matomai bijo neigiamos reakcijos. šiaip gi iš pavardės turėtų matytis ar ištekėjusi ar ne, nors šiais laikais visko pasitaiko ir moterys dažnai pasilieka mergautinę pavardę. o iš kitos pusės, kokia prasmė merginai nešioti panašų į vestuvinį žiedą, jei tai nėra vestuvinis žiedas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
FXX rašė:
o iš kitos pusės, kokia prasmė merginai nešioti panašų į vestuvinį žiedą, jei tai nėra vestuvinis žiedas?

Nes jis graziai atrodo? Cia tas pats kas ''kam uzsideti balta suknele, jei siandien ne tavo vestuves?''
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.22 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CitrinuteInfo
CitrinuteInfo
Pradedantysis
FXX rašė:

o iš kitos pusės, kokia prasmė merginai nešioti panašų į vestuvinį žiedą, jei tai nėra vestuvinis žiedas?


Arba dėl to, kad imituotų ištekėjusią, kad nesikabinėtų visokie :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.22 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krazis
Krazis
Naujokas
grazus ziedas...

o kaip su ilgesiu, jis su laiku nusimusha?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.22 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kai vaiką užtaiso - nusimuša
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.23 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Susimastes
Susimastes
Pradedantysis
Pabandik ja uzkalbinti. Bent pradek su ja sveikintis ir po kiek laiko galesi paklausti kaip jai sekasi ir pagirti jos ziedeli kad jis grazus. Reta moteris tuo nepasdziaugs kad kazkas pastebejo ka ji grazaus turi. Taip ir isivaziuos santikiai ir galesi jau drasiau su ja bendrauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.23 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Jei kelis metus ją tik stebėjai, tai ar tikrai tu ją taip stipriai myli?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.24 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Krazis rašė:

Man virs 30, socialumas ekstremaliai zemas. Buvo tokia merga, per daug kukli, neisvaizdziai besirengianti, is paziuros per mazai bendraujanti(ir su kitom moterom, su vyrais is viso nemaciau), fiziniai duomenys prie geresniu. Niekad neuzkalbinau, buvo lengvu stalkinimo elementu, su pertraukom maciau ja 2-3 metus, pats nepastebejau kaip isikliopinau iki ausu. Veliau ji kazkur dingo metams ar panasiai, man zinoma kiekviena diena stogas vaziavo(ir tebevaziuoja). Neseniai pastebejau ja su kas LABAI panasu i vedybini zieda(ant desines rankos bevardzio pirsto, plotis apie 5mm, t.y platesnis nei iprastai, bet nei pavirsius nei briaunos nera glotnus, tankiai ispuostas kazkokiias spygliuotais lapukais).



Ar yra sansu kad tai ne vestuvinis? (speju kad nulis)



Man dabar iki gyvenimo galo stogas vaziuos ir niekad jos nepamirsiu?


koks skirtumas? :D jei jau laukei tiek metų nekalbinęs, tai nemanau, kad būtum kažką daręs ir dabar :D
antras Oneginas :D žodžiu....:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.17 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patirtis2015
Patirtis2015
Pradedantysis
Ilgesys tik stiprėja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai