Tema sukurta: 2009.06.21 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.06.21 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audriuska
Audriuska
Naujokas
sveiki forumieciai ir forumietes-kaip manot kokiu budu reiktu bendrauti merginai su vaikinu kad neacirastu prisirisimo ar stipresniu jausmu-juk manau bendraujant dviem zmogeliukam neisvengiamas demesys-siltos akimirkos-ir dazniausei priveda tai prie to kad kaskas pameta galva-kalbu is savosios patirties-tikrai nefainei yskaudint kita zmogu-nes ir paciam tas jausmas pazystamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O tu nori "gryno" lytinio akto be jokių jausmų? Toks nebent gali būti vienos nakties seksas ar prostitutės ir kliento seksas, o jei jau žmonės bendrauja tai kažkokie jausmai atsiras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anthonis
Anthonis
Patyręs
ner ko dalint silumos, darba padarei ir viso gero
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
aga..ir as tokioj padeti sedziu...gal kazkokia saviytaiga ir laikymasis atstumo padetu...nezinau...aplamai as manau kad cia gan beviltiska padetis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audriuska
Audriuska
Naujokas
oi grynas eilinis seksas-nieko gero-va kai yra susizavejimas simpatija-bendravimas yra super-bet nereikia to maisyti su meile-meile yra dauk daugiau nei geras laiko praleidimas ar kaskoks eilinis susizavejimas-nejau kad neturiu merginos turiu buti vienas visada ar naudotis prostituciu paslaugom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tiesioggg
tiesioggg
Pradedantysis
jums, vyrai tik seksas rupi, geriau surimtekit ir pasirizkit rimtiems santykiams, juk jau ne 18, kad vejai galvoje, o meile geras dalykas, suteikia sparnus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audriuska
Audriuska
Naujokas
spurgita rašė:

aga..ir as tokioj padeti sedziu...gal kazkokia saviytaiga ir laikymasis atstumo padetu...nezinau...aplamai as manau kad cia gan beviltiska padetis


nera tai beviltiska tiesiok reikia manau ziureti y tai kaip y bendravima silta malonu bendravima-juk bendravimas ir meile du skirtingi dalykai-o ir bendrauji su tokiu zmogum kuris nera toks jau super ypatingas-na o jai jau pametei galva ir matai kad jam ant to nusisisvilpt-bek kuo greiciau nuo jo-kuo toliau tuo daugiau kentesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tesa
tesa
Naujokas
isvegti prisirisimo galima,tik nereikia per daznai susitikineti,isbandytas budas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
cha..jei jau baisu, kad tik neatsirastų jausmai nė iš vienos pusės, nepradėkit tokių santykių..kad ir kaip besielgtumėt, jausmai neprognozuojamas dalykas ir nėra instrukcijos, kaip nuo jų apsisaugot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Jei tai ne meilė, o tik prisirišimas ir simpatija, tai juos nesunku įveikti, tik nereikia sakyti, kad aš negaliu be to žmogaus...Galima, net ir be mylimo žmogaus galima būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
As manau, kad nieko blogo tas prisirisimas...nors santykiai nera rimti, bet to zmogaus naturaliai laikas nuo laiko pasiilgsti...man asmeniskai toks variantas labiau priimtinesnis, negu kaskart ieskojimas ir intymus bendravimas su kitu, nors tokiu atveju prisirisimo neatsirastu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
tarkim as susitikineju na gal siek tiek maziau nei puse metu..pripratau prie to zmogaus..noreciau santikius nutraukt nes jauciu kad tai perauga i jausmus..tik vis nesiryztu...o kaip bandziau nieko gero is to neisejo..jau po keliu dienu paskambinau jam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
spurgita rašė:

tarkim as susitikineju na gal siek tiek maziau nei puse metu..pripratau prie to zmogaus..noreciau santikius nutraukt nes jauciu kad tai perauga i jausmus..tik vis nesiryztu...o kaip bandziau nieko gero is to neisejo..jau po keliu dienu paskambinau jam


Mano situacija panasi, tik tai jau trunka beveik metus...Is pradziu pergyvenau del to, man tokie santykiai atrode nepriimtini. Nesakau, kad dabar kitaip galvoju, tiesiog pati pakeiciau poziuri i ta situacija.o bendravimas manau nutruks tada, kai atsiras kitas zmogus. Beje, pas ji buvo atsirades, bet vel nebera, todel tesiam musu bendravima. Retkarciais. Zinoma, kuo daugiau laiko leistume kartu, tuo didesnis prisirisimas turbut atsirastu.
O gal jusu atveju jums pavyktu buti pora? Gal nereikia bijoti atsirandanciu jausmu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
andante rašė:

spurgita rašė:



tarkim as susitikineju na gal siek tiek maziau nei puse metu..pripratau prie to zmogaus..noreciau santikius nutraukt nes jauciu kad tai perauga i jausmus..tik vis nesiryztu...o kaip bandziau nieko gero is to neisejo..jau po keliu dienu paskambinau jam




Mano situacija panasi, tik tai jau trunka beveik metus...Is pradziu pergyvenau del to, man tokie santykiai atrode nepriimtini. Nesakau, kad dabar kitaip galvoju, tiesiog pati pakeiciau poziuri i ta situacija.o bendravimas manau nutruks tada, kai atsiras kitas zmogus. Beje, pas ji buvo atsirades, bet vel nebera, todel tesiam musu bendravima. Retkarciais. Zinoma, kuo daugiau laiko leistume kartu, tuo didesnis prisirisimas turbut atsirastu.

O gal jusu atveju jums pavyktu buti pora? Gal nereikia bijoti atsirandanciu jausmu?


kalbeja esam apie tai...nepasitikiu tuo zmogum visiskai ir visom prasmem...neklausineju jo nieko.kaip gyvena,ka daro,su kuo daro,kodel daro....jei ka papsakoja tiek ir zinau....taip darau nenoredama lyst i asmeniskumus..galu gale tas zmogus turi tokiu bruozu kurie rimtuose santikiuose man tiktai nepatiktu...o ir tuos santikius as matau kad jis supranta kiek kitaip nei as
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Nereik list i ilgailaiki bendravima, jei bijai, kad laikui begant atsiras kazkuriai pusei jausmai. Bet suprantu vyriskaja lyti, kodel gi nepasinaudojus naivia mergaite, kuri rodo siltus jausmus, o is pacio nieko nereikalauja ir kazkaip sugeba pasitenkinti tais demesio trupiniais.
Mano manymu, ilga laika bendraujant kazkokiu jausmu atsiradimas tikrai garantuotas. Beje, labai panasi tema yra tarp populiariuju: "mes tik siaip draugai, kurie kartu kartais miega".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
Spurgita, nezinau ar tai kazkiek padetu, bet...pasistenk nepamirsti tu bruozu, kurie tau netinka, kartais pagalvok, kaip butu sunku su juo buti kartu del tu priezasciu. Zinai, jausmai nepavaldus protui, bet per laika, jei stengiesi daugiau galvoti, kartais ir jausmai paklusta protui...Bent jau mano atveju taip buvo. Neneigsiu, buna kartais tokiu "duobiu", kai pati nesuprantu kas vyksta, pradedu galvoti, gal as jam neabejinga...Bet dziaugiuosi tuo, kad vis tik dazniausia as i sita situacija ziuriu be dideliu pergyvenimu, gerai praleidziu laika retkarciais ir tiek tfu tfu tfu, kad tik neprisisnekeciau, juk visaip gali atsitikti, gal ir pas mane dar tie jausmai islys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
Dzozikas rašė:

Nereik list i ilgailaiki bendravima, jei bijai, kad laikui begant atsiras kazkuriai pusei jausmai. Bet suprantu vyriskaja lyti, kodel gi nepasinaudojus naivia mergaite, kuri rodo siltus jausmus, o is pacio nieko nereikalauja ir kazkaip sugeba pasitenkinti tais demesio trupiniais.

Mano manymu, ilga laika bendraujant kazkokiu jausmu atsiradimas tikrai garantuotas. Beje, labai panasi tema yra tarp populiariuju: "mes tik siaip draugai, kurie kartu kartais miega".


toj temoj atsirado begali kitu potemiu negaliu kalbet apie kitas mergaites todel sneku apie save...mano atveju musu santikiu tipa nusprendziau as..tik va viskas pradejo ko tai slyst is ranku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
andante rašė:

Spurgita, nezinau ar tai kazkiek padetu, bet...pasistenk nepamirsti tu bruozu, kurie tau netinka, kartais pagalvok, kaip butu sunku su juo buti kartu del tu priezasciu. Zinai, jausmai nepavaldus protui, bet per laika, jei stengiesi daugiau galvoti, kartais ir jausmai paklusta protui...Bent jau mano atveju taip buvo. Neneigsiu, buna kartais tokiu "duobiu", kai pati nesuprantu kas vyksta, pradedu galvoti, gal as jam neabejinga...Bet dziaugiuosi tuo, kad vis tik dazniausia as i sita situacija ziuriu be dideliu pergyvenimu, gerai praleidziu laika retkarciais ir tiek tfu tfu tfu, kad tik neprisisnekeciau, juk visaip gali atsitikti, gal ir pas mane dar tie jausmai islys


dekui uz patarima bet kokiu atveju manau viskas turi baigtis ir mazesnis ar didesnis skausmas bus neisvengiamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uste
uste
Meistras
mano nuomone yra tokia,kad gal geriau is viso niekur nelisti ,bo ,kai pati ilindau buvo daug ziauriau palikti ta zmogu ,negu ta ,kuri is tikruju mylejau D ,nes tikrai bendraujant atsiranda siltu jausmu ir net per daug ... hm tada kencia ne tik draugai,bet tas kas pasitaiko kelyje ...Manyciau po tokiu isgyvenimu ir rekiama vyrai - kiaules,bet nesusimastome,kad del visko esame patys kalti , o ne kitas zmogus ,juk mes pasirinkome tokius santykius ...silpnesniu nervu zmonems geriau niekur nelysti D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Branduolinis
Branduolinis
Naujokas
Jei vystosi bereikalingas prisirišimas, yra keli variantai.
1. Daugiau užsiimti reikalais, darbais, sportais.
2. Susirasti dar vieną, o dar geriau - du, tris "draugus, su kuriais kartais pamiegi".
3. Rasti pretekstą ant to žmogaus papykti, pvz. atmerkti akis ir pamatyti, kad toli gražu nesi jam vienintelė/-is.
4. Daugiau pagalvoti apie tai, kad tame žmoguje tau pirmiausiai reikalingas vyras/moteris, o ne jo konkreti asmenybė.
5. Geriausiai norus, prisirišimus, bereikalingas emocijas naikina meditacinės mantros.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai