Tema sukurta: 2011.05.07 19:58
2011.05.07 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Sveiki, kolegos :)

Tai vat, yra diskusijų apie tai kas kokiu internetu naudojas, tačiau kaip matau 3G kolkas nėra labai populiaru, tad apie tai ir norėjau sužinot nuomonių.

1) Kas naudojatės internetu per 3G modemus? Kokiu operatoriumi naudojatės? Ar tenkina ryšio kokybė ir greitaveika?

2) Galbūt naudojatės šiais dalykais prastose ryšio zonose, ar pavyksta su tuo susitvarkyt?

O čia klausimas daugiau eksperimentuotojams: gal kam teko bandyt, lygint, kiek skiriasi 3G greitis naudojant USB modemą ir naudojant mobilų telefoną kaip modemą prijungus prie kompo? (Aišku, turiu omeny, kad greičiai matuoti tokiomis pačiomis sąlygomis)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.07 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
3G tikrai nepatartina tik tiek galiu pasakyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.07 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nežinau.lt yra 3G lyginimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.07 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batonezas
Batonezas
Pradedantysis
O kaip pvz turi išmanųjį telefoną ir kad visada kur eini ten būtų greitos spartos internetas,nu tarkim kad navigacija bet kur galėtum pasinaudot ir panašei....nes tie operatoriai sim kortelių tai tik wap eina,kur reikia užsisakyt ir daug kainuoja ir labai lėtas.....tai kaip padaryt kad galėčiau bet kur pasinaudot internetu telefone???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
3g interneto greitis man nelabai patinka. Kancia ka nors siusti, atsiuncia 200 Mb ir nutruksta... Man gerai kur aplinkui keli wifi su wep yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
FaruVengejas rašė:

3G tikrai nepatartina tik tiek galiu pasakyti...


O ką rinktis kaime, užmiesty, kai nėra daugiau galimybių? Turėjau Erdves, bet kam man kas mėnesį mokėt 47 Lt, kai per mėnesį naudojuosi tuo internetu tik 4 dienas. :) Todėl dabar bandau visokius variantus su 3G, tik prastas ryšys, todėl teks sušmakliuot ką nors...


Pasisiauses rašė:

Nežinau.lt yra 3G lyginimas

Thanks, užmesiu akį :)


Dešrinho rašė:

O kaip pvz turi išmanųjį telefoną ir kad visada kur eini ten būtų greitos spartos internetas,nu tarkim kad navigacija bet kur galėtum pasinaudot ir panašei....nes tie operatoriai sim kortelių tai tik wap eina,kur reikia užsisakyt ir daug kainuoja ir labai lėtas.....tai kaip padaryt kad galėčiau bet kur pasinaudot internetu telefone???


Kaip tai tik WAP? :) Ne tik, viskas ten eina. GPRS, EDGE, 3G, 3.5G. O kainuoja viskas tiek pat, nepriklausomai nuo greičio. Duomenų limitas tik dažniausiai būna už tam tikrą kainą. Tai telefone turi nusistatyt, kad būtų ne tik GSM, bet ir 3G ryšys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Templar rašė:

3g interneto greitis man nelabai patinka. Kancia ka nors siusti, atsiuncia 200 Mb ir nutruksta... Man gerai kur aplinkui keli wifi su wep yra


Tikiu, kad užknisa, bet man reikia tik paštui pasitikrint ir panaršyt, viską, ką reikia siųstis, siunčiuosi per normalų internetą :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
StreetRacer rašė:

FaruVengejas rašė:



3G tikrai nepatartina tik tiek galiu pasakyti...




O ką rinktis kaime, užmiesty, kai nėra daugiau galimybių? Turėjau Erdves, bet kam man kas mėnesį mokėt 47 Lt, kai per mėnesį naudojuosi tuo internetu tik 4 dienas. :) Todėl dabar bandau visokius variantus su 3G, tik prastas ryšys, todėl teks sušmakliuot ką nors...





Pasisiauses rašė:



Nežinau.lt yra 3G lyginimas


Thanks, užmesiu akį :)





Dešrinho rašė:



O kaip pvz turi išmanųjį telefoną ir kad visada kur eini ten būtų greitos spartos internetas,nu tarkim kad navigacija bet kur galėtum pasinaudot ir panašei....nes tie operatoriai sim kortelių tai tik wap eina,kur reikia užsisakyt ir daug kainuoja ir labai lėtas.....tai kaip padaryt kad galėčiau bet kur pasinaudot internetu telefone???




Kaip tai tik WAP? :) Ne tik, viskas ten eina. GPRS, EDGE, 3G, 3.5G. O kainuoja viskas tiek pat, nepriklausomai nuo greičio. Duomenų limitas tik dažniausiai būna už tam tikrą kainą. Tai telefone turi nusistatyt, kad būtų ne tik GSM, bet ir 3G ryšys.



Na, jeigu jau kaime, uzmiesty, uz rysio zonos TIKRAI pravercia 3G... Kai naudojies internetu pora kartu - tuo labiau... Taciau tik tiek pliusu... Kitais atvejais, kai buni namie, tuo labiau - DARBE, VISISKAI neapsimoka tureti toki silpna interneta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nu aš tai 3G nesiskundžiu telefone. Greičio per akis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
geriausias variantas butu pasiskolint kelis donglus ar modemus is draugu ir paziuret kuris geriau veikia. Nes buvau susidures su tokia velniava, kad bites 3g nutruksta jei toliau uz miesto ir butent toje vietoje kur man reikia . Tai zinai kaip issprendziau sia problema.. pasiemiau kruva vodafone donglu ir suradom kuris normaliausiai veikia. Tai va tokia huawei kokybe . Nzn matyt reiks 3g ruteris pastatyt su antena ..., nes kaina viliojanti berods 10 lt /men...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
FaruVengejas rašė:

Na, jeigu jau kaime, uzmiesty, uz rysio zonos TIKRAI pravercia 3G... Kai naudojies internetu pora kartu - tuo labiau... Taciau tik tiek pliusu... Kitais atvejais, kai buni namie, tuo labiau - DARBE, VISISKAI neapsimoka tureti toki silpna interneta.


Tai namie ir darbe 3G man nereikalingas, dėl to viskas tvarkoj. :)


Pasisiauses rašė:

Nu aš tai 3G nesiskundžiu telefone. Greičio per akis.


Man telefone irgi normaliai, bet tik mieste, vat į kaimą nuvažiavus jau pradeda pūliuot, net 3G nebėra. O ką su tuo Edge... Tai galvoju nusipirkt tą USB modemą su lizdu antenai, per perėjimą pasijungčiau turimą seną Erdvių anteną ir gal pagaučiau kur 3G jau teisinga kryptim pasukęs. Tik antenos poliarizaciją pakeist reikia ir viskas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Templar rašė:

geriausias variantas butu pasiskolint kelis donglus ar modemus is draugu ir paziuret kuris geriau veikia. Nes buvau susidures su tokia velniava, kad bites 3g nutruksta jei toliau uz miesto ir butent toje vietoje kur man reikia . Tai zinai kaip issprendziau sia problema.. pasiemiau kruva vodafone donglu ir suradom kuris normaliausiai veikia. Tai va tokia huawei kokybe . Nzn matyt reiks 3g ruteris pastatyt su antena ..., nes kaina viliojanti berods 10 lt /men...


Bet kad tik tuos huaweijus ir pardavinėja daugumoj :/ Nu ZTE dar yra. WiMax'as būtų cool, bet deja, prasta jo aprėptis kolkas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Viskas priklauso nuo to, ar kaime išvis tą 3G pagauna...
Tai, kad telefonas ryšį pagauna, dar nereiškia, kad tame kaime apskritai 3G yra. Tais atvejais, kai nėra, telefonas persijungia į EDGE. O tada greičiai tikrai nekokie...
Taigi jei reikia plačiausios aprėpties 3G tinklo, reikia imti Omnitel
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai aš suprantu tuos dalykus, juk ir dažniai skirtingi Aš būtent pagal ryšio žemėlapius žiūrinėju, į kurią pusę reikėtų anteną pasukt. Šiaip radau vat ką pardavinėja. Tik neįsivaizduoju, kiek tokie komplektai veiksmingi. Ta logoperiodinė antena juokingai atrodo, jokio stiprintuvo, nieko... O pačio modemo stiprinimas irgi neypatingas bus, tik įdomiausia ar bent kiek stiprintuvas galingesnis nei telefone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
tos antenos pacios stiprinimas gali buti apie 7bB, taigi stiprintuvo gali ir nereikt.

O 3g ir wifi man antrodo dazniai skiriasi, taigi ir antena erdviu netiks.

Tau reikai sito ir sito plius dar kazkiek lituku kabeliams ir turesi wifi bei LAN, kur kas geriau nei ten siulo

p.s. tiesa dar ruteriui reikia express card berods (ar pcmcia), kad ikisti sim kortele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Yra kažkiek tos antenos stiprinimas, bet aš nerandu parametrų... Tai todėl ir įdomu.

Wifi - 2,4+ GHz, 3G - 2,1 GHz. Aš kažkaip tikiu, kad bangos ilgis dar gali atitikt, nes vat ta pati 3G antena parašyta 1,9 - 2,1 Ghz.

Kad čia labai didelis jau komplektas susidaro, jei tą routerį perkant, USB stickas pigiau išeitų O kur linką numečiau, tai tikrai nepirksiu tokių komplektų Bandysiu ką nors suburt iš turimos įrangos. Turiu Access Pointą Edimax firmos, gaila, kad nėra jokio slot'o nei sim kortai, nei USB modemui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
Pasisiauses rašė:



Nu aš tai 3G nesiskundžiu telefone. Greičio per akis.




Man telefone irgi normaliai, bet tik mieste, vat į kaimą nuvažiavus jau pradeda pūliuot, net 3G nebėra. O ką su tuo Edge... Tai galvoju nusipirkt tą USB modemą su lizdu antenai, per perėjimą pasijungčiau turimą seną Erdvių anteną ir gal pagaučiau kur 3G jau teisinga kryptim pasukęs. Tik antenos poliarizaciją pakeist reikia ir viskas :)



Dabar as klausiu - kai uzsiprenumeruot arba bent jau uzsisakyti, tarkim menesiui spartu interneta telefone.. ziuriu visi nesiskundzia o man truksta greicio...:P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
FaruVengejas rašė:

Dabar as klausiu - kai uzsiprenumeruot arba bent jau uzsisakyti, tarkim menesiui spartu interneta telefone.. ziuriu visi nesiskundzia o man truksta greicio...:P


Koks telefonas? Koks mob. operatorius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.08 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
naudoju 3G USB, tai puslapių brauzinimui pilnai užtenka, tik brangu.. didelio skirtumo tikrai nejaučiu, nes didelių failų nesisiunčiu.. bet uploado užtat daugokai kaip tai išeina..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai