Tema sukurta: 2009.05.12 16:22
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.05.12 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
...arba road rage.

Tai yra elgesys prie vairo, pasireiškiantis agresyviu vairavimu, staigiu akseleravimu, stabdymu, staigiu manevravimu, kelio kitiems automobiliams blokavimu, signalizavimu, įvairias gestais bei įžeidinėjimais, taip pat ir toks elgesys: http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kaunas/42/40499/?fid=2

Išties maniau, jog Lietuvos vairuotojai "vakarietiškėja", tampa mandagesni, paslaugesni, ramesni. Pasirodo, nė velnio. Tokie reiškiniai yra labai dažni Rusijoje, bet panašu, jog pasitaiko ir pas mus.

Ar pateisinate tokį elgesį?
Nenoriu moralizuoti, bet vairuojant yra itin pavojinga prarasti savitvardą...
Ar patys esate tapę kitų eismo dalyvių įniršio aukomis? O gal patys kada praradot savitvardą?

Ir, last but not least... kaip elgtis, kai matai prie tavęs atlekiantį įniršusį vairuotoją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cusiks
cusiks
Pažengęs
Teko girdet ,kad Kaune dedasi tokie dalykai . Butent apie ta iviki snekant tai tikrai kartais taip uzknisa ziopliai kurie vaziuoja i viena ,o ziuri i kita . O gal tiesiog uzsirove ant psicho ,. Zmones imkit pavyzdi is UK vairuotoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
silpnu nervu vairuotojai... ;D
O siaip tikria buna kad kai kurie eismo dalyviai tiesiog eda nervus: stabdo eisma, nereaguoja i vaizda veidrodelyje, nepajuda i kaire, kol dega zalias sviesoforas ir panasiai. Taip pat esu pastebejas, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys, arba pagyvene zmones.
taigi... nervus eda, bet kantrybes visuomet uztenka. Vairas isklauso keiksmus ir tuo viskas uzsibaigia ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris


Ir žinok dabar, kuris kaltas...

Dezinformacija rašė:
Ar pateisinate tokį elgesį?
Nenoriu moralizuoti, bet vairuojant yra itin pavojinga prarasti savitvardą...
Ar patys esate tapę kitų eismo dalyvių įniršio aukomis? O gal patys kada praradot savitvardą?

Ir, last but not least... kaip elgtis, kai matai prie tavęs atlekiantį įniršusį vairuotoją?


Pateisinti? Nežinau, ar tai galima, bet tikrai kartais nervas suima... Va vienąkart ryte važiuoju į paskaitas ir savanoriuose ne į tą juostą golfas persirikiavęs kai šoko prieš mane staigiai (kas svarbiausia be jokių posūkių, va tokiems tai galvas norisi nuimt, už ką kažin teises gauna...), o jau aš jau įsibėgėjęs normaliai buvau, vos nekaliau į sparną, spėjau pristabdyt... O kaip elgtis tokiose "fast & furious" situacijose, tai net nežinau, sunku būna tokiais atvejais išlikt šaltų nervų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Mano patėvis dažnai įniršęs vairuoja, tai kokių gestų ir žodžių neišgirstu ir nepamatau viduj sėdint.. Bet jis patyręs profesionalus vairuotojas, vairuoja nuo 18 (dabar 42), vairavo ir autobusus ir mikriukus, ir apmokė kitus vairuot.. Tai užknisa kai kokia senutė kur galima 70 važiuoja 30 ir reik važiuot iš galo.. Ir nesusilaiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Na, tokiam isteriskam vairuotojui reiketu atimti teises bent keleriems metams ir pries jas grazinant butinai patirkinti jo psichine busena. Panasu, kad vyrukas isterikas.
Del keliu ivykiu gal dar nereiketu nusivilti LT vairuotoju vakarietiskejimu. Bet problema tikrai yra didle LT su vairavimu. O kaip ja spresti tai sunku ir pasakyti...bet spresti tikrai reikia.
O ka daryti, kai toks priena prie masinos ir pradeda dauzyti stikla?...gal duju balioneli veziotis ir purkstelti arba bent jau kokio dezodoranto Bet i policija tai butinai skambinti ir dar zurnalistus iskviesti, tai kiti gal pasimokys ir bijos taip sakotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Jau geriau lai zmones atsargiai ir ramiai vairuoja, bet nelekia kaip isproteje. Taip saugiau yra visiems
Varske rašė:

silpnu nervu vairuotojai... ;D
O siaip tikria buna kad kai kurie eismo dalyviai tiesiog eda nervus: stabdo eisma, nereaguoja i vaizda veidrodelyje, nepajuda i kaire, kol dega zalias sviesoforas ir panasiai. Taip pat esu pastebejas, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys, arba pagyvene zmones.
taigi... nervus eda, bet kantrybes visuomet uztenka. Vairas isklauso keiksmus ir tuo viskas uzsibaigia ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
visiskai nepaeisinu agresyvumo kelyje. beje, Varske, rase, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys. aisku cia amzinas klausimas, bet tuomet kodel dauguma avariju padaro vyrai? aisku, man labai patinka kai vyras labai saugiai jauciasi uz vairo ir jaucia masina. taciau kartais toks isijautimas ir sukelia avarijas....
taip pat esu skaiciusi, kad moterys yra atsargesnes keliuose, kadangi pagal genus jos nera tokios erdve jauciancios kaip vyrai (cia gal labiau kalbama apie isiparkavima). tai va. mano nuomone, vyram reiketu daugiau kantrybes ir supratingumo vairuojant. visdelto moterys nebereikalo issilaiko teises
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Andzela rašė:

visiskai nepaeisinu agresyvumo kelyje. beje, Varske, rase, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys. aisku cia amzinas klausimas, bet tuomet kodel dauguma avariju padaro vyrai? aisku, man labai patinka kai vyras labai saugiai jauciasi uz vairo ir jaucia masina. taciau kartais toks isijautimas ir sukelia avarijas....

taip pat esu skaiciusi, kad moterys yra atsargesnes keliuose, kadangi pagal genus jos nera tokios erdve jauciancios kaip vyrai (cia gal labiau kalbama apie isiparkavima). tai va. mano nuomone, vyram reiketu daugiau kantrybes ir supratingumo vairuojant. visdelto moterys nebereikalo issilaiko teises


Todėl, kad yra daugiau vyrų vairuojančių, negu moterų, daugiau vairuotojų - daugiau įvykių. Paprasta matematika Be to, teises nevisi jau taip skaidriai ir išlaiko, akivaizdžiai matosi keliuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Varske rašė:

<...>Taip pat esu pastebejas, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys, arba pagyvene zmones.<...>


Arba mobiliais kalbantys. Kiek teko susidurti, tai 7 iš 10 avarinių situacijų sukelia būtent tokie, o kadangi aš neturiu mados pypinti, tai apie savo padarytas nesąmones jie ir nesužino. Yra buvę ne kartą, kad važiuoja pirma juosta vos ne lygiagrečiai, o po to tik šast prieš nosį, nei posūkio neparodo (gi rankos užimtos), nei ką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
StreetRacer rašė:

Andzela rašė:



visiskai nepaeisinu agresyvumo kelyje. beje, Varske, rase, kad tokiu ivykiu kaltininkes dazniausiai buna moterys. aisku cia amzinas klausimas, bet tuomet kodel dauguma avariju padaro vyrai? aisku, man labai patinka kai vyras labai saugiai jauciasi uz vairo ir jaucia masina. taciau kartais toks isijautimas ir sukelia avarijas....



taip pat esu skaiciusi, kad moterys yra atsargesnes keliuose, kadangi pagal genus jos nera tokios erdve jauciancios kaip vyrai (cia gal labiau kalbama apie isiparkavima). tai va. mano nuomone, vyram reiketu daugiau kantrybes ir supratingumo vairuojant. visdelto moterys nebereikalo issilaiko teises




Todėl, kad yra daugiau vyrų vairuojančių, negu moterų, daugiau vairuotojų - daugiau įvykių. Paprasta matematika Be to, teises nevisi jau taip skaidriai ir išlaiko, akivaizdžiai matosi keliuose.


na nebelabai jau ir butu galima teigti, kad vairuojanciu vyru yra daugiau nei moteru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Andzela rašė:

na nebelabai jau ir butu galima teigti, kad vairuojanciu vyru yra daugiau nei moteru


Iš akies sakai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
nu konkreciu skaiciu tikrai nezinau taip kad taip, is akies
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Andzela rašė:

nu konkreciu skaiciu tikrai nezinau taip kad taip, is akies


Nežinau nežinau... Na gal tas skirtumas ir nėra toks didelis, bet vyrų daugiau vairuoja, be to jie agresyviau vairuoja, taip ir gaunasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
nu va kaip gerai, kad pripazinai, jog vyrai agresyviau vairuoja
tai ir nereikia kai kam sekti pasaku, kad del visko kaltos moterys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
Neteisinu moteru.Pamirsome jaunima...siaubas.Kiek nuo moteru vairavimo zuva zmoniu.Neteko girdeti,kad per ju kalte zutu 3 vaikai...neperseniausiai Babtuose kiek zuvo?VYRAI?????Sunu pries du metus parttrenke ienanti per pereja'ASAS'...Kauno klinikose teko gyditis.Moterys atsargesnes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Andzela rašė:

nu va kaip gerai, kad pripazinai, jog vyrai agresyviau vairuoja

tai ir nereikia kai kam sekti pasaku, kad del visko kaltos moterys


Aš tai ir nesekiau, bet reikia pripažint, kad dažnai žioplinėja moterys Peace
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
StreetRacer rašė:

Andzela rašė:



nu va kaip gerai, kad pripazinai, jog vyrai agresyviau vairuoja



tai ir nereikia kai kam sekti pasaku, kad del visko kaltos moterys




Aš tai ir nesekiau, bet reikia pripažint, kad dažnai žioplinėja moterys Peace


o su tavim lengva sutarti taigi isvada: daznai ir moterys keliuose zioplineja, bet dazniau vyrai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Andzela rašė:

StreetRacer rašė:

Andzela rašė:

nu va kaip gerai, kad pripazinai, jog vyrai agresyviau vairuoja

tai ir nereikia kai kam sekti pasaku, kad del visko kaltos moterys


Aš tai ir nesekiau, bet reikia pripažint, kad dažnai žioplinėja moterys Peace


o su tavim lengva sutarti taigi isvada: daznai ir moterys keliuose zioplineja, bet dazniau vyrai


Nope Vyrai - agresyviau vairuoja (nemanau, kad daugiau žioplinėja), todėl daugiau avarijų padaro, o moterys žioplinėja ir todėl dažniausiai atsitinka kaip atsitinka. Kaip ir pati sakei, moterys stengiasi būti atsargesnės, bet jei jau nužioplinėja... Bet nesakau, kad vyrų nėra žioplų, anaiptol...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.12 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
zioplineja ir vyrai ir dar kaip zioplineja... o jei dar ir agresyvumas jiems nesvetimas, tai tada zinok kad giltine keliais vaiksto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai