Tema sukurta: 2008.11.27 21:39
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.11.27 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esma
Esma
Moderatorius
Susimąsčiau šiandien Man 22, studijuoju, dirbu, esu savarankiška, gaunu pakankamas pajamas save išlaikyti, turiu automobilį, bet vis dar gyvenu su tėvais Realiai galėčiau be problemų nuomotis savo butą, bet... taip patogiau. Su tėvais puikiai sutariu, į mano asmeninį gyvenimą jie nesikiša, tad nėra ko ir bėgti... Ar man viskas gerai? Kada, jūsų nuomone, vaikai turėtų palikti tėvų namus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BigMix
BigMix
Naujokas
kol tai netrukdo tau ar tavo tevam vix liux
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Viskas puikia. Sakyčiau gyvenk kol netrūksta jokios asmeninės erdvės ar nejauti pati poreikio išsikraustyt. O normalu kas ar ne, ne visuomenei spręst. Svarbu tau patogu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brolelis
Brolelis
Pradedantysis
Mano sesei 21 metai, kol kas su savo draugu gyvena pas tevus, bet jau pasistate savo nama, tuoj kraustysis.
Man 16, kokiu 20 manau pats laikas butu tept slides.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Manau.seima tolerantiska,jei visi laimingi,puiku....Kam dirbttinos skirybos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Gerai gyventi iki tol, kol nemaiso ir uztenka vietos. dabar jei viena gyveni ir tevai, o jei bus antra puse, ar koks vaikutis, reiks daugiau vietos.. tada ir kraustykis beto cia dar minejai kad gerai sutari, tai saunu tevam dziugu kad dukra daznai salia, gali padeti ir t.t O kiti turi vieni tevukai gyvent ir liudet, retai pamatyti vaikus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyte83
saulyte83
Naujokas
na man 25... as irgi galeciau savarankiskai gyventi... bet gyvenu pas tevus, nes tai niekam netrukdo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jeigu gerai jaučiasi tiek tėvai, tiek vaikai, gali gyventi kartu, kiek nori. Vistiek kada nors ateis laikas, kai teks susisukti savo lizdelį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Quirky
Quirky
Pradedantysis
man tuoj bus 21 ir kai kuriems jau dabar atrodo keista, kad gyvenu su tevais ir nesiruosiu niekur begti. nes nematau reikalo.. is tiesu- jei visiems gerai, santykiai puikus, tai kam?? tuo labiau, kad iseiti labai lengva, taciau pradejus moketi paskola uz buta ar nuoma, visas saskaitas ir t.t., ko gero savarankiskumas daliai pradingsta kai jau gali sau leisti save islaikyti ir ( svarbiausia) jauti, kad metas, tada ir kraustais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
nežinau nežinau..man kažkaip sulaukus 21 jau buvo pats metas dingt iš tėvų namų..sutariam puikiai, bet man reikia daugiau laisvės, savarankiškumo, veiksmų laisvės..į tėvų namus tikrai nesivesčiau vaikino nakčiai..o nuo vaikinų, kurie gyvena su tėvais, bėgu kuo toliau..visiški mamyčiukai, nesavarankiški
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Esma rašė:

Susimąsčiau šiandien Man 22, studijuoju, dirbu, esu savarankiška, gaunu pakankamas pajamas save išlaikyti, turiu automobilį, bet vis dar gyvenu su tėvais Realiai galėčiau be problemų nuomotis savo butą, bet... taip patogiau. Su tėvais puikiai sutariu, į mano asmeninį gyvenimą jie nesikiša, tad nėra ko ir bėgti... Ar man viskas gerai? Kada, jūsų nuomone, vaikai turėtų palikti tėvų namus?


Aišku gerai. Palikt reikia tada kai jautiesi, kad tau to reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
invazija rašė:

nežinau nežinau..man kažkaip sulaukus 21 jau buvo pats metas dingt iš tėvų namų..sutariam puikiai, bet man reikia daugiau laisvės, savarankiškumo, veiksmų laisvės..į tėvų namus tikrai nesivesčiau vaikino nakčiai..o nuo vaikinų, kurie gyvena su tėvais, bėgu kuo toliau..visiški mamyčiukai, nesavarankiški


Ne buto turėjimas apsrendžia savarankiškumą.
Labai siaurai žiūri mieloji
aš gyvenu su tėvais (tiksliau tik mama) ir nesijaučiu mamyčiukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš irgi nepritariu, kad visi mamyčiukai. Pažįstu daug fainų vaikinų, kurie gyvena su tėvais, ir yra gana savarankiški ir jokie mamyčiukai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brolelis
Brolelis
Pradedantysis
mane nervinau tai kad i mano kambari vaiksto, o jei buciau 20+m tai tikrai uzknistu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

invazija rašė:



nežinau nežinau..man kažkaip sulaukus 21 jau buvo pats metas dingt iš tėvų namų..sutariam puikiai, bet man reikia daugiau laisvės, savarankiškumo, veiksmų laisvės..į tėvų namus tikrai nesivesčiau vaikino nakčiai..o nuo vaikinų, kurie gyvena su tėvais, bėgu kuo toliau..visiški mamyčiukai, nesavarankiški




Ne buto turėjimas apsrendžia savarankiškumą.

Labai siaurai žiūri mieloji

aš gyvenu su tėvais (tiksliau tik mama) ir nesijaučiu mamyčiukas


na 100% gal ir ne..nekalbu apie nuosavo buto turėjimą tiesiog iš mano patirties viskas..nes na kai su tėvais gyvenama, tai viską arba beveik viską padaro mama..net jei ne, tada vis tiek viskas pagal tėvų taisykles..ir man asmeniškai, prieš pradedant gyvent su vaikinu norėtųsi, kad jis būtų gyvenęs ir vienas, o ne iš mamos rankų į mano rankas nes mama tai aš niekam nebūsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
invazija rašė:

Pasisiauses rašė:

invazija rašė:

nežinau nežinau..man kažkaip sulaukus 21 jau buvo pats metas dingt iš tėvų namų..sutariam puikiai, bet man reikia daugiau laisvės, savarankiškumo, veiksmų laisvės..į tėvų namus tikrai nesivesčiau vaikino nakčiai..o nuo vaikinų, kurie gyvena su tėvais, bėgu kuo toliau..visiški mamyčiukai, nesavarankiški


Ne buto turėjimas apsrendžia savarankiškumą.

Labai siaurai žiūri mieloji

aš gyvenu su tėvais (tiksliau tik mama) ir nesijaučiu mamyčiukas


na 100% gal ir ne..nekalbu apie nuosavo buto turėjimą tiesiog iš mano patirties viskas..nes na kai su tėvais gyvenama, tai viską arba beveik viską padaro mama..net jei ne, tada vis tiek viskas pagal tėvų taisykles..ir man asmeniškai, prieš pradedant gyvent su vaikinu norėtųsi, kad jis būtų gyvenęs ir vienas, o ne iš mamos rankų į mano rankas nes mama tai aš niekam nebūsiu


Na yra tiesos, bet vistiek per daug kategoriškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

Na yra tiesos, bet vistiek per daug kategoriškai.



patikėk, turiu pagrindo būt kategoriška
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
invazija rašė:

Pasisiauses rašė:

Na yra tiesos, bet vistiek per daug kategoriškai.


patikėk, turiu pagrindo būt kategoriška


ech ta skaudi patirtis ane?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

invazija rašė:



Pasisiauses rašė:



Na yra tiesos, bet vistiek per daug kategoriškai.




patikėk, turiu pagrindo būt kategoriška




ech ta skaudi patirtis ane?


na užtat dabar atsargiau žiūriu į vaikinus, kurie vis kuitinėjami mamyčių, nemoka nė vandens užvirint ir ieško merginos su plotu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
na man 21 metai ir gyvenu su tėvais. į mano asmeninį gyvenimą (jeigu jį taip galima vadinti..) jie nesikiša, į kambarį beveik neužeina (tiksliau - man priklauso namo aukštas) ir šiaip, kol studijuoju, tai visą dėmesį skiriu mokslams, o kaip pabaigsiu studijas, galbūt ir kraustysiuosi. viską gyvenimas parodys. o kažkokios būtinybės kraustytis nejaučiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai