Santrauka: Ieskau panasaus likimo zmoniu
Tema sukurta: 2010.12.17 17:56
1 2 Toliau Paskutinis
2010.12.17 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sharmelis
Sharmelis
Naujokas
Esu 30 metu moteris, kuriai dar visas gyvenimas pries akis, bet atsitiko nelaime. Siuo metu esu apdegusi veida ir rankas, gydausi jau trecia menesi. Noreciau, kad atsilieptu panasaus likimo zmones, kad pasidalintu patirtais isgyvenimais, kad padetu man adaptuotis, nes siuo metu jauciu, kad esu ties riba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hellsoldier
hellsoldier
Naujokas
Ziurint kokio laipsnio apdegimai... Buvau apdeges pries 7 gal metus, veida ir akis, zymes likusios iki siol greiciausiai ir liks...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rogutės
rogutės
Naujokas
aš pries 13 metų buvau apdegęs veidą. tiesa, gal ne taip baisiai, bet daugiau kaip du mėnesius gydžiausi,kol visi "šašai" nusilupo. visa veido oda buvo nusilupusi, taip pat ausys ir kaklas. nelengva buvo, kol nauja oda užsidėjo ant viso veido. tada man 22 metai buvo. o kai nauja oda užsidėjo tai irgi visokiu minčių buvo, nes gydytojai labai atsargiai prognozavo kaip viskas bus. nes bijojo, kad gali likti randu ar "susiraukšlėjusiu dėmių". bet po truputi viskas savaime susitvarkė. oda atsigavo, tiesa gal apie metus jautriai reaguodavo į šalta- karšta, po temperaturos pokyčių raudonom dėmėm pasidengdavo. vienas gydytojas pasakė, kai oda normalizuosis, sutvirtės tai praeis. taip ir buvo, dabar beveik jokių žymiu, tik yra kelios vietos kur barzdos plaukeliai nebeauga, matyt su visom šaknim išdegė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Adaptuotis gali padeti tik sveiki zmones:) as suprantu, kad tau dabar nelengva, na bet ar bus lengviau jei visada apie tai snekesi, virkausi ir nebandysi nukreipti minciu teigiama linkme?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
irgi mat randat prezasciu dejuot, svarbu akys sveikos, ausys veikia ir t.t.. O visa kita jei reikes tai plastine operacija sutvarkys ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viLcius
viLcius
Pradedantysis
Templar rašė:

irgi mat randat prezasciu dejuot, svarbu akys sveikos, ausys veikia ir t.t.. O visa kita jei reikes tai plastine operacija sutvarkys ...


Jo nera ko zyst aiskus blogai ,kad tokia nelaime. Bet svarbu ,kad girdi matai, sneki ir dar neguli patale.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sharmelis
Sharmelis
Naujokas
rogutės rašė:

aš pries 13 metų buvau apdegęs veidą. tiesa, gal ne taip baisiai, bet daugiau kaip du mėnesius gydžiausi,kol visi "šašai" nusilupo. visa veido oda buvo nusilupusi, taip pat ausys ir kaklas. nelengva buvo, kol nauja oda užsidėjo ant viso veido. tada man 22 metai buvo. o kai nauja oda užsidėjo tai irgi visokiu minčių buvo, nes gydytojai labai atsargiai prognozavo kaip viskas bus. nes bijojo, kad gali likti randu ar "susiraukšlėjusiu dėmių". bet po truputi viskas savaime susitvarkė. oda atsigavo, tiesa gal apie metus jautriai reaguodavo į šalta- karšta, po temperaturos pokyčių raudonom dėmėm pasidengdavo. vienas gydytojas pasakė, kai oda normalizuosis, sutvirtės tai praeis. taip ir buvo, dabar beveik jokių žymiu, tik yra kelios vietos kur barzdos plaukeliai nebeauga, matyt su visom šaknim išdegė.


Gal prisimeni, kokio laipsnio nudegimas tau buvo? Mano nudegimas - 2B. Negyja niekaip kakta, desinysis zandas ir ausis, gruodzio 26 - bus trys menesiai. Siulo daryti odos persodinima, bet bijau kad dar baisiau atrodysiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sharmelis
Sharmelis
Naujokas
viLcius rašė:

Templar rašė:



irgi mat randat prezasciu dejuot, svarbu akys sveikos, ausys veikia ir t.t.. O visa kita jei reikes tai plastine operacija sutvarkys ...




Jo nera ko zyst aiskus blogai ,kad tokia nelaime. Bet svarbu ,kad girdi matai, sneki ir dar neguli patale.


Aisku, dekoju Dievui, kad nereikia guleti lovoje, bet nesu viena, turiu dar dukryte, kuria reikia islaikyti. I darba nelabai, kas benores priimti tokios suluosintos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sajdweda
sajdweda
Pažengęs
nemanau akd nenores tai tik tavo isvaizda, juk nuo apdegimo tu blogiau nedirbsi , manau kad viskas bus gerai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Sharmeli, jeigu persodins odą, tai nuo pačios kūno, t.y. dvi žaizdos bus, bet veidas geriau gis ir randai mažesni bus. tad reikia pagalvot, ar verta.
pas mane nudegimas nelabai matomoj vietoj, tai atsisakiau persodinimo, nors sakė, kad negis ir t.t., bet per du mėnesius užsigydžiau (čia tas 2B skaitytųsi)
Nepulk į paniką, užgis teiraukis efekyvesnio gydymo, taip pat dėl randų šalinimo. ar visokiais pleistriukais, tepaliukais, ar ką nors rimčiau. sėkmės, kantrybės ir nepasiduok...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


R00215
R00215
Naujokas
Sharmeli, aš apsiplikinau verdančiu vandeniu, kai man buvo penkeri...Randai buvo baisūs. Nelabai matomose vietose jie likę iiki šiol. Veidas, nors buvo nudegintas labiausiai, visiškai sugijo gal per metus (panašiai, kaip ir pas Rogutes). Visada kompleksuodavau dėl tų randų. Ir iki šiol kompleksuoju, nors apsimetu, kad man dzin. Kai būnu pliaže, pastebiu kiekvieną smalsų žvilgsnį... Galiu tvirtint, kad randai įtakojo visus svarbiausius mano gyvenimo įvykius. Tie, kurie rašo, kad kad viskas bus gerai,-patys to nepatyrė. Turi daryt viską,kad tik kaip nors juos užsigydytum, nes tai veikia ir psichologiškai.
Mačiau moterį po odos persodinimo- vaizdas ne koks. Gal geriau lazeris, koloidinius randus gydantys tepalai? Būtinai konsultuokis su gydytojais . Ir neprarask vilties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
sajdweda rašė:

nemanau akd nenores tai tik tavo isvaizda, juk nuo apdegimo tu blogiau nedirbsi , manau kad viskas bus gerai :)


Nenoriu labai kazko ne taip pasakyt, bet jei darbas (specialybe) praso reprezentacines isveizdos, ka tu gali padaryt, kad ir dirbdama gerisusiai pasaulyje? Tarkim banke, arba kokioi pasalugu sferoi (neskaitau ten maximu ir kitu perkybos centru).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jaga35
jaga35
Naujokas
Sharmelis rašė:

Esu 30 metu moteris, kuriai dar visas gyvenimas pries akis, bet atsitiko nelaime. Siuo metu esu apdegusi veida ir rankas, gydausi jau trecia menesi. Noreciau, kad atsilieptu panasaus likimo zmones, kad pasidalintu patirtais isgyvenimais, kad padetu man adaptuotis, nes siuo metu jauciu, kad esu ties riba...


zinai skaitau visu isgyvenimus ir patarimus bet yra tokia fraze ir matyt ji neveltui sukurta...svetimo skausmo nebuna. nesu nudegus, bet esu nuplikus 11menesiu 60 procentu kuno, yra sodinta ir oda. buvo veidas, galva pazeista. randu liko daug ir pasekmiu, bet kai paziuriu i tuos zmones kurie negali judeti, matyti ar girdeti tai visi yra savaip isgyvene skausma, kad jie ne tokie. bet yra privalumas jie visi turi sirdi ko negali pasakyti apie tuos kuriems neteko to isgyventi. tikrai pasveiksi ir susitvarkys juolab jai galimybes leis ir galima kreiptis i plastikos chirurgus, man tos galimybes nebuvo. bet laikui begant viskas isgyna. as dekoju gyvenimui uz antra sansa, matyt ne velyui jis buvo duotas. taip kad tau stiprybes ir viskas taves laukia dar priesakyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.17 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jaga35
jaga35
Naujokas
zinai skaitau visu isgyvenimus ir patarimus bet yra tokia fraze ir matyt ji neveltui sukurta...svetimo skausmo nebuna. nesu nudegus, bet esu nuplikus 11menesiu 60 procentu kuno, yra sodinta ir oda. buvo veidas, galva pazeista. randu liko daug ir pasekmiu, bet kai paziuriu i tuos zmones kurie negali judeti, matyti ar girdeti tai visi yra savaip isgyvene skausma, kad jie ne tokie. bet yra privalumas jie visi turi sirdi ko negali pasakyti apie tuos kuriems neteko to isgyventi. tikrai pasveiksi ir susitvarkys juolab jai galimybes leis ir galima kreiptis i plastikos chirurgus, man tos galimybes nebuvo. bet laikui begant viskas isgyna. as dekoju gyvenimui uz antra sansa, matyt ne velyui jis buvo duotas. taip kad tau stiprybes ir viskas taves laukia dar priesakyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


qqTis
qqTis
Pažengęs
sako kas ieško tas randa
taipinti gali reiškaisi ir matai tipo rankos sveikos
žmonės būna ir namus praranda ir ant kojų atsistoja
žmogaus paskirtis yra išgyventi
ir lyg neminėjai kad esi surišta grandinėmis
tu labiau rūpinkis kad būtu stipri galva ir būtum geras žmogus o toks žmogus bent ant maisto visada susiras
sori už mano tokia tik vyriška moraline parama na aš niekam nelinkių bėdų nesuprantu kam žmonės gauna tokius išbandymus bet... sako visko būna
dar gal beje patarčiau tau pasižvalgyti supermamų forume
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Baisu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
vaikysteje sysiodamas nusideginau ranka, prisilieciau prie peciaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
labai verkiau, bet poto supratau kad viskas tesiasi gyvenimas daug pasiulyti gali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
o koks tikslas čia dalintis tuo nesėkmingu likimu?Nei jis pagydys,nebent laimingesnė tampi jeigu kitam taip pat blogai kaip tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.18 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
gabe nestumk, galetum paguost vargse, besirde blin
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai