Tema sukurta: 2007.02.18 14:50
1 2 Toliau Paskutinis
2007.02.18 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
kas galit parasykit sawo idomiausia,fainiausia pasimatyma koks yra jums buves...kuom jis jums patiko?ir poto aprasykit bjauriausia pasimatyma.....pasidalinkim nuotykiais ir ispudziais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
nu ir tema tu cia uzvedei...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
kuo ji tau neitinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
na nzn.ar is nezinia kiek tu pasimatymu imanoma prisiminti pati geriausia,ar blogiausia...gal blogiausia tai galeciau,kai susitikau su mergina ir pamaciau ja...tai vos soko negavau atsiprasiau i tualeta jos,o pats i kojas daviau...nes man buvo tiesiog geda su tokia kur nors pasirodyti...cia buvo toks vat pas mane vienas sokiruojantys pasimatymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
geriausias tai buvo kai su vaikinu nuejom i kono teatra, ten vienas kita maitinom popkornais,nedrasiai jis mane apkabino tarsi razydamasis, buciavomes, juokemes ir pan.mus stebejo mazas berniukas(ziurejom animacini filma "medziokles sezonas"), jo mamyte pries mus paburnojo zodziu viskas buvo tiksliai kaip tuose senuose 8desimtmecio amerikieciu filmuose

na, o blogiausias...vaikinas pakviete mane pasedeti vakare kavineje.buvo labai "smagu" kai prisirinko jo draugu ir jie visi tikriausiai nusitase iki zemes graibymo.sakau tikriausiai nes ilgai neiskenciau, atsistojau ir isejau.daugiau tam vaikinui net i zinutes neatrasiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
...nu jo,cia pas tave irgi geras blogiausias pasymatymas...pas mane va prisiminiau buvo geras pasimatymas tai si penktadieni,kai nuvariau i kluba,o ten turejau susitikti su viena mergina,as jos,neradau,bet ji mane rado,ir nusivede ten kur ji su draugem buvo,tai pizdec,8 drauges ir as 1,nu nafik savijauta,visas raudonas is pradziu sedejau ir dar visos nerealiai grazios,bet paskui susibendravau su visom ir zajibis buvo,nusilakiau ta vakara,jos irgi,bet viena mane iki namu bent jau nuveze
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
Geriausias pasimatymas kai sutariau susitikt su savo tuometine panele prie operos. Atvažiavau, sėdėjau mašinoj, rūkiau ir klausiau muzikos. Buvo karšta (vasaros pradžia), tai gurkšnojau kolą. Panelė atėjo su dviem draugėm, mum beplepant man paskambino draugas ir pasakė, kad manęs neprileido laikyt rytojaus dieną būsiančio egzamino, nes neužskaitė visų praktikos užduočių atsiskaitymo paskutinę dieną. Pasiskundžiau panelei ir draugeškoms, tos paguodė kaip merginos moka - apkabinimais ir paglostymais visokiais. Tada man į galvą šovė mintis (buvo ketvirtadienis) lėkt į pajūrį. Už valandos jau buvome kelyje, visos trys merginos - su manim, taigi pasimatymas truko keturias nuostabias dienas Gyvenom viešbuty, tūsinomės nuo ryto iki vakaro, vieni kitus masažuodavom pajūryje su visokiais losjonais ir tt Žodžiu, spontaniški sprendimai yra patys nuostabiausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
Originally posted by: Artasss

na nzn.ar is nezinia kiek tu pasimatymu imanoma prisiminti pati geriausia,ar blogiausia...gal blogiausia tai galeciau,kai susitikau su mergina ir pamaciau ja...tai vos soko negavau atsiprasiau i tualeta jos,o pats i kojas daviau...nes man buvo tiesiog geda su tokia kur nors pasirodyti...cia buvo toks vat pas mane vienas sokiruojantys pasimatymas.


niu tai kaip ta panele ten atrode,kad sakaj baisi???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
Originally posted by: fifachka

geriausias tai buvo kai su vaikinu nuejom i kono teatra, ten vienas kita maitinom popkornais,nedrasiai jis mane apkabino tarsi razydamasis, buciavomes, juokemes ir pan.mus stebejo mazas berniukas(ziurejom animacini filma "medziokles sezonas"), jo mamyte pries mus paburnojo zodziu viskas buvo tiksliai kaip tuose senuose 8desimtmecio amerikieciu filmuose



na, o blogiausias...vaikinas pakviete mane pasedeti vakare kavineje.buvo labai "smagu" kai prisirinko jo draugu ir jie visi tikriausiai nusitase iki zemes graibymo.sakau tikriausiai nes ilgai neiskenciau, atsistojau ir isejau.daugiau tam vaikinui net i zinutes neatrasiau


tikraj idomus ir vienas ir kitas..........vaizdingaj papasakota
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
Originally posted by: Artasss

...nu jo,cia pas tave irgi geras blogiausias pasymatymas...pas mane va prisiminiau buvo geras pasimatymas tai si penktadieni,kai nuvariau i kluba,o ten turejau susitikti su viena mergina,as jos,neradau,bet ji mane rado,ir nusivede ten kur ji su draugem buvo,tai pizdec,8 drauges ir as 1,nu nafik savijauta,visas raudonas is pradziu sedejau ir dar visos nerealiai grazios,bet paskui susibendravau su visom ir zajibis buvo,nusilakiau ta vakara,jos irgi,bet viena mane iki namu bent jau nuveze


niu tikraj kad puikus pasimatymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
Originally posted by: grazusbernas

Geriausias pasimatymas kai sutariau susitikt su savo tuometine panele prie operos. Atvažiavau, sėdėjau mašinoj, rūkiau ir klausiau muzikos. Buvo karšta (vasaros pradžia), tai gurkšnojau kolą. Panelė atėjo su dviem draugėm, mum beplepant man paskambino draugas ir pasakė, kad manęs neprileido laikyt rytojaus dieną būsiančio egzamino, nes neužskaitė visų praktikos užduočių atsiskaitymo paskutinę dieną. Pasiskundžiau panelei ir draugeškoms, tos paguodė kaip merginos moka - apkabinimais ir paglostymais visokiais. Tada man į galvą šovė mintis (buvo ketvirtadienis) lėkt į pajūrį. Už valandos jau buvome kelyje, visos trys merginos - su manim, taigi pasimatymas truko keturias nuostabias dienas Gyvenom viešbuty, tūsinomės nuo ryto iki vakaro, vieni kitus masažuodavom pajūryje su visokiais losjonais ir tt Žodžiu, spontaniški sprendimai yra patys nuostabiausi


niu teisus tiu visiskaj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlina
Arlina
Pažengęs
as tai manau pasimatymo kokybe priklauso ne nuo to kur kaip ka, o su KUO.. su fainu zmogum bet koks bet kur pasimatymas bus fainas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.18 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
niu tiesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Originally posted by: Artasss

...nu jo,cia pas tave irgi geras blogiausias pasymatymas...pas mane va prisiminiau buvo geras pasimatymas tai si penktadieni,kai nuvariau i kluba,o ten turejau susitikti su viena mergina,as jos,neradau,bet ji mane rado,ir nusivede ten kur ji su draugem buvo,tai pizdec,8 drauges ir as 1,nu nafik savijauta,visas raudonas is pradziu sedejau ir dar visos nerealiai grazios,bet paskui susibendravau su visom ir zajibis buvo,nusilakiau ta vakara,jos irgi,bet viena mane iki namu bent jau nuveze



mmm, man tai patinka kai sedim kur nors su draugem o viena kokia atsiveda bernioka nepazistamaDD smagu stebet tada ji is salies
beje, puikiai suprantu kaip vaikinas jauciasi tokioje situacijoje, nes karta mano geriausias draugas nusivede mane i savo kompanija...demesis visapusiskas!vos spejau atsakinet i klausimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Originally posted by: mixiuke

Originally posted by: fifachka



geriausias tai buvo kai su vaikinu nuejom i kono teatra, ten vienas kita maitinom popkornais,nedrasiai jis mane apkabino tarsi razydamasis, buciavomes, juokemes ir pan.mus stebejo mazas berniukas(ziurejom animacini filma "medziokles sezonas"), jo mamyte pries mus paburnojo zodziu viskas buvo tiksliai kaip tuose senuose 8desimtmecio amerikieciu filmuose





aciu o tokiu isimintinu tiek geraja, tiek blogaja prasme, pasimatymu buvo dar daug

na, o blogiausias...vaikinas pakviete mane pasedeti vakare kavineje.buvo labai "smagu" kai prisirinko jo draugu ir jie visi tikriausiai nusitase iki zemes graibymo.sakau tikriausiai nes ilgai neiskenciau, atsistojau ir isejau.daugiau tam vaikinui net i zinutes neatrasiau




tikraj idomus ir vienas ir kitas..........vaizdingaj papasakota
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 03:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
Eik tu, man kaip tik labai patinka su panele pas jos drauges apsilankyt Juk dažną panelę labai įtakoja jos draugės, tai jei patiksi draugėms - panelės akyse gauni didelį pliusą O lengvutis flirtas, pajuokavimai, kokia nors nereikšminga smagiai papasakota istorija, apskritai nuosava išvaizda panelės draugių akyse suformuoja gerą nuomonę, taip ir panelė pradeda geriau suprast, kad turi kažką ypatingo ir vis labiau prisiriša

Žinoma, čia neturi būt vietos pavydui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
truputi nesupratau i ka ce kreipeis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
Skirta kažkuriam vaikinukui, kuris raudonavo moteriškoj kompanijoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.19 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixiuke
mixiuke
Pradedantysis
aisku aisku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.31 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vitaqwe
vitaqwe
Naujokas
blogiausia prisimenu kai....susitikau su tikrai graziu vaikinu, bet grozis nieko nereiskia jei... susitike ejom pirkt kamsciatraukio, mamai jis norejo nupirkt, rinkosi 15 min kazkur, paskui ejom laidu ieskot i kita parduotuve, vel rinkos.... as nebeturejau ka bepasakyti... nuejom i restorana, atsisede vienas i kita be zodziu apie valanda sedejom ir juokas man visai nepatiko.. juokas kaip senelio buvo... na zodziu... tai buvo pats blogiausias o geriausias... turbut kai nuejau su vienu vaikinu i restorana, jis buvo labai labai dzentelmeniskas.. paskui su zvakiu vasku netycia sugadinom staltiese o paskui pradejom is jo lipdyti figureles ir jas fotografuoti parlydejo namo.. mm...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai