Santrauka: idealu
Tema sukurta: 2008.01.09 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.01.09 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


firestone
firestone
Meistras
man idomu koks vaikinas yra panelem idealus.rasykit nuomones
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
yra jau tema apie idealus...uzeik i tema "santykiai ir seima"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: valdantysis

man idomu koks vaikinas yra panelem idealus.rasykit nuomones


Daryk viską priešingai, nei manytum, kad reikia ir būsi idealus Jei manai, kad turi būti ištikimas - būk palaidūnas, jei manai, kad turėtum būt džentelmenas - būk kiaulė, ir t.t.

Aš aišku juokais, bet juokai pasibaigia, kai matai, jog tokie turi kur kas didesnį pasisekimą tarp merginų ...

O šiaip, tai eik, kur pasiuntė Furija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
TempusVernum >>> Tu mergina, kad taip viską gerai žinai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Ne aš vaikinas, kuris, kaip ir kiekvienas tradicinės orientacijos vyras tikisi merginų dėmesio, tad paprasčiau stebiu, kas domina merginas

Joyce, gyveni pajūry - ten daug klubų, kabakų, barų - apeik jų bent pusę, ir pamatysi kokia yra 80 proc. 16-25 metų liaudies, ir tada suprasti, kad mano žodžiai nėra visai iš nieko sugalvoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
geras su geru...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
TempusVernum >>> Nedaug barų, daug skylių. O skylėse normalūs žmonės nesėdi. Ten, kur lankausi, situacija gera. Siūlai man remtis buduliais ir budulytėm?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

TempusVernum >>> Nedaug barų, daug skylių. O skylėse normalūs žmonės nesėdi. Ten, kur lankausi, situacija gera. Siūlai man remtis buduliais ir budulytėm?


Siūlau tau suvokti, kad didžioji dauguma ir yra buduliai ir budulytės. Tai situacija gerėja, bet daugumą jaunų žmonių sudaro būtent tokie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Daugumą sudaro vidutiniški, paprasti žmonės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Kalbam apie žmones iki 25, Joyce, jei ką. Na taip, jei tau nemandagus, paviršutiniškas žmogus yra normalu, tada ok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgainstMe
AgainstMe
Pažengęs
TempusVernum->
tiesa kalbi, kad ir kaip nesinoretu to pripazinti, geri istikimi dzentelmenai ir panasiai...zodziu tokie, kuriuos merginos zodziais apibudina kaip idealus- jie niekam neidomus, atsibosta jie greitai visoms. Merginos nori blogiuku. Matau tj savo akimis ir nebutinai kalbant apie budulius o apskritai...ir mano paties patirtis tj patvirtina, kazkodel daugelis merginu sekmingai kimba ant bloguju suvedziotoju kabliuku...kazkurioj temoj jau issamiai tj aprasiau ir argumentavau, bei pagrindziau pavyzdziais tad nenoriu kartotis. Bet jeigu atsiras merginu nesutinkanciu ir ketinanciu pasigincyti- pasikartosiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgainstMe
AgainstMe
Pažengęs
Originally posted by: TempusVernum

Kalbam apie žmones iki 25, Joyce, jei ką. Na taip, jei tau nemandagus, paviršutiniškas žmogus yra normalu, tada ok


dar siek tiek papildysiu tuo, ka pats palikai tarp eiluciu. Amzius 25 yra gan tikslus, nuo kurio viskas keiciasi, bet konkreciau butu pasakyti, amzius kai i pora jau ziurima ne tik kaip i vaikinuka, bet ir potencialu busima vyra ir vaiku teva, tuomet zinoma, kad jau rimtai ziurima i "geruosius", bet iki tol, tokie visiskai nepaklausus ir neidomus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Tu nuorodą parašyk, man pačiam įdomu pasidarė, o tuo pačiu ir kiti galės pasiskaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgainstMe
AgainstMe
Pažengęs
pameginsiu paieskoti dbr, jeigu surasiu, linka iklijuosiu i sita pati posta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Originally posted by: AgainstMe

Originally posted by: TempusVernum



Kalbam apie žmones iki 25, Joyce, jei ką. Na taip, jei tau nemandagus, paviršutiniškas žmogus yra normalu, tada ok




dar siek tiek papildysiu tuo, ka pats palikai tarp eiluciu. Amzius 25 yra gan tikslus, nuo kurio viskas keiciasi, bet konkreciau butu pasakyti, amzius kai i pora jau ziurima ne tik kaip i vaikinuka, bet ir potencialu busima vyra ir vaiku teva, tuomet zinoma, kad jau rimtai ziurima i "geruosius", bet iki tol, tokie visiskai nepaklausus ir neidomus.


Tai bendraukite su vyresnėmis, jei jums iki 25 debilės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: AgainstMe

Originally posted by: TempusVernum



Kalbam apie žmones iki 25, Joyce, jei ką. Na taip, jei tau nemandagus, paviršutiniškas žmogus yra normalu, tada ok




dar siek tiek papildysiu tuo, ka pats palikai tarp eiluciu. Amzius 25 yra gan tikslus, nuo kurio viskas keiciasi, bet konkreciau butu pasakyti, amzius kai i pora jau ziurima ne tik kaip i vaikinuka, bet ir potencialu busima vyra ir vaiku teva, tuomet zinoma, kad jau rimtai ziurima i "geruosius", bet iki tol, tokie visiskai nepaklausus ir neidomus.


Na taip, merginos turi polinkį emocijoms. Ir visai nesvarbu kokioms, tik kad stiprios būtų - ar tai aistra susipynusi su nežinia, ar skausmas, įtūžis. O pastovus tvirtas emocinis ryšys emocijų audrų kaip ir nekelia ...

O čia tip top, parašiau, ką tu čia parašei :

Originally posted by: talita

Todel, kad tarp tu grazuoliu nera tavo skirtosios, dar matyt nelaikas tau su ja susitikti. Nenusimink, kaip mano mociute pasakytu "jei tau zadeta, kaip ant lentynos bus padeta", ta prasme, kad ta skirtoji niekur nepabeks, o atejus laikui tik tave viena matys.


Na taip, anokia čia paguoda, maždaug "gerieji berniukai palauks, kokius 5 metelius, kol jų gerosios mergaitės išsidūks su blogaisiais berniukais"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Originally posted by: AgainstMe

Originally posted by: TempusVernum

Kalbam apie žmones iki 25, Joyce, jei ką. Na taip, jei tau nemandagus, paviršutiniškas žmogus yra normalu, tada ok


dar siek tiek papildysiu tuo, ka pats palikai tarp eiluciu. Amzius 25 yra gan tikslus, nuo kurio viskas keiciasi, bet konkreciau butu pasakyti, amzius kai i pora jau ziurima ne tik kaip i vaikinuka, bet ir potencialu busima vyra ir vaiku teva, tuomet zinoma, kad jau rimtai ziurima i "geruosius", bet iki tol, tokie visiskai nepaklausus ir neidomus.


Tai bendraukite su vyresnėmis, jei jums iki 25 debilės.


Ir bendrautume, bet 1) ne visi nori kur kas vyresnių už save 2) ne visos nori tiek jaunesnių už save vyrukų.

P. S. Nereikia čia purkštauti, kad esi protingesnė už didesnę dalį savo bendraamžių merginų. Man irgi pvz. nepatinka, kad būdamas kiek rimtesnis už kitus bendraamžius, tačiau esu vis tiek nurašomas prie niolikinių (kad ir tų pačių vyresnių merginų-moterų), bet dėlto nepurkštauju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Prajuokinot žmonės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
TempusVernum >>> Nepurkšatauji... Tu taip nepurkštauji kaip aš striptizo šokėja esu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai