Santrauka: Ar tokiu reikia?
Tema sukurta: 2009.06.03 15:49
1 2 Toliau Paskutinis
2009.06.03 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Pavyzdžiui, skirti žmonėms, kurie užsiima kokia viena bendra veikla, turi panašias vertybes, net politines pažiūras, priklauso kažkokioms skirtingoms amžiaus grupėms, etc. Ką manot apie tokius?
Kitur yra tokių, kaip "single Christians", net "Single dog owners" (juokingas variantas, bet yra tekę matyti ir tokį ). Nėra tekę matyti kokybiškų tokių puslapių lietuviškų pavyzdžių ir ar jų reikėtų? Ar tiesiog uženka bendro profilio pažinčių puslapių kaip "Draugas.lt"?.

Ar kažkokios išorinės vertybės gali vaidinti vaidmenį dviejų žmonių santykiuose, išvis jų reikia, ar taip lengviau susipažinti?..
Šiaip aš pats manau, kad dviems žmonėms visada yra lengviau susipažinti, kai juos sieja panašios vertybės..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Aišku tai yra geras dalykas, bet realiai įgyvendinamas tik didelėse ir civilizuotose bendruomenėse. Pas mus per maža šalis, kad tokie projektai sulauktų pasisekimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
draugas.lt pakankamai išsamiai galima užpildyti anketą..tik nereikia tingėti tiek užpildyti, tiek kitų anketas paskaityti..man daug apie žmogų pasako tiek klausoma muzika, tiek skaitomos ar neskaitomos knygos, vienokie ar kitokie filmai, apibūdintas charakteris, pomėgiai..galų gale prisistatymo maniera, sugebėjimas dėstyti mintis..pabendravus sužinai daugiau..pati neturiu jokio tokio pomėgio, aistros, kad galėčiau norėti specializuotos pažinčių svetainės..juk jei esu kokios grupės gerbėja, galiu lankytis fanų puslapyje ir ten susirasti bendraminčių, domina katės, yra kačių augintojų puslapių and so on..ir taip, žinoma, kad panašios vertybės yra labai svarbu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Yra specializuotų forumų ir ten galėtų žmonės susipažinti. Lietuva tikrai per maža šalis, kad butų kuriamas specializuotas pažinčių puslapis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
Suprantama,kad kai zmones sieja bendri pomegiai,paziuros,hobis lengviau bendrauti."Draugas lt.",kokia tikimybe,kad sioje svetaineje uzpildyta anketa-TIESA?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
anonimee rašė:

Suprantama,kad kai zmones sieja bendri pomegiai,paziuros,hobis lengviau bendrauti."Draugas lt.",kokia tikimybe,kad sioje svetaineje uzpildyta anketa-TIESA?


o kokia tikimybė, kad kitur užpildyta anketa bus tiesa? kokia tikimybė, kad sutiktas žmogus apie save sakys tik tiesą a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
invazija rašė:

anonimee rašė:



Suprantama,kad kai zmones sieja bendri pomegiai,paziuros,hobis lengviau bendrauti."Draugas lt.",kokia tikimybe,kad sioje svetaineje uzpildyta anketa-TIESA?




o kokia tikimybė, kad kitur užpildyta anketa bus tiesa? kokia tikimybė, kad sutiktas žmogus apie save sakys tik tiesą a?


Taigi....jokios.Bendraujant tiesiuogiai ateityje viska suzinosi....ypac provincijoje.Rasymas,lieka rasymu.Laisvo laiko praleidimas(ypac,kaip siandien,blogu oru).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
anonimee rašė:

Taigi....jokios.Bendraujant tiesiuogiai ateityje viska suzinosi....ypac provincijoje.Rasymas,lieka rasymu.Laisvo laiko praleidimas(ypac,kaip siandien,blogu oru).


kai kam nuo rašymo viskas ir prasideda, todėl tikrai visai patogu, kad gali atsijoti žmogų greičiau, negaištant laiko..jei pasirašęs "mekstu klubini muzona", "knigu neskaitau, geriau paziuriu koki seubeka", "laisvalaikiu mekstu pagert ir pasitusint", tai aš net nepradėsiu kalbos, net neieškosiu, ar turime kokių bendrumų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
invazija rašė:

anonimee rašė:



Taigi....jokios.Bendraujant tiesiuogiai ateityje viska suzinosi....ypac provincijoje.Rasymas,lieka rasymu.Laisvo laiko praleidimas(ypac,kaip siandien,blogu oru).




kai kam nuo rašymo viskas ir prasideda, todėl tikrai visai patogu, kad gali atsijoti žmogų greičiau, negaištant laiko..jei pasirašęs "mekstu klubini muzona", "knigu neskaitau, geriau paziuriu koki seubeka", "laisvalaikiu mekstu pagert ir pasitusint", tai aš net nepradėsiu kalbos, net neieškosiu, ar turime kokių bendrumų


Suprantama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
invazija rašė:

anonimee rašė:



Taigi....jokios.Bendraujant tiesiuogiai ateityje viska suzinosi....ypac provincijoje.Rasymas,lieka rasymu.Laisvo laiko praleidimas(ypac,kaip siandien,blogu oru).




kai kam nuo rašymo viskas ir prasideda, todėl tikrai visai patogu, kad gali atsijoti žmogų greičiau, negaištant laiko..jei pasirašęs "mekstu klubini muzona", "knigu neskaitau, geriau paziuriu koki seubeka", "laisvalaikiu mekstu pagert ir pasitusint", tai aš net nepradėsiu kalbos, net neieškosiu, ar turime kokių bendrumų



Va, va. Kaip nepatinka, kai zmones negali parasyti normaliai, tvarkinga lietuviu kalba. Nesakau, kad ten turi buti visi kableliai, bet bent jau zodziai taisyklingi. O tai paskaicius kai kuriu anketas atrodo, kad nemazai cia esanciu yra berasciai. O gal taip vaizduojamas isivaizduojamas "kietumas" ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
O aš iš draugas.lt išsiregistravęs tik turiu acc šiam forume Ieškojau draugų prieš metus kokius dabar kai nereik naujų pažinčių išsiregistravau. Va į forumą užlekiu kairtais ir tiek.
Bet susirašinėjant draugus atsirindavau taip: klausdavau "tu twilight fanas?"- "taip" -"tada dw" D
Paprastai žmonės nėra linkę rašyti visą tiesą apie save čia kaip reklama, kuris geriau save pristatys. Žmonės kurie turi kažką bendro lengviau susibendrauja .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Seniau, kai buvau draugas.lt pažintyse, tai mano anketų skaitinėjimai paprastai prasidėdavo nuo "muzikos" skilties, ir paprastai deja ja baigdavosi. Muziką aš labai vertinu, tiek pačią ją, tiek kaip žmogaus esybės atspindį.

Pamatau anketoj ką nors iš serijos "fakar makar feat. dj binkim pinkim" arba vardijimą "angliska, rusiska, lietuviska" ir kaip kam keliauju iš anketos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
fakar makar feat. dj binkim pinkim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
TempusVernum rašė:





Pamatau anketoj ką nors iš serijos "fakar makar feat. dj binkim pinkim" arba vardijimą "angliska, rusiska, lietuviska" ir kaip kam keliauju iš anketos


Va va, būtent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
Aha, aš kartais suvedu kokių grupių patinkančių, pasižiūru kaip su skoniu žmonėm, tai atsiranda keletas >40m., kur kažką panašaus įsimetę. O šiaip popsiuko gerai prigrūsta pas daugumą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Sudėtingas čia dalykas.. Aš va irgi kaip TempusVernum iškart atfiltruoju visus "rusiškus popsus" ir "dj momo", dar ir dainuojamąją poeziją O su likusiais tiesiog nesutampa muzikinis skonis ir šitą punktą bet kuriuo atveju praleidžiam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Parabellum rašė:

O man tai slyksciai ziurisi tos anketos kuriuose dominuoja berastiskos rasliavos arba smailai.


paprastai viskas, kas sudėta po "Pagalba" ikona
kad jau muzika ir literatūra pasako, sutinku.. O popsiukas turbūt dėl to, kad dauguma liaudies - su <18. iš tikrųjų nežinau, bent jau buvo susidaręs toks įspūdis užsiregistravus.. Specializuoti puslapiai tokią liaudį labai atkrato..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
Neoconas rašė:

Pavyzdžiui, skirti žmonėms, kurie užsiima kokia viena bendra veikla, turi panašias vertybes, net politines pažiūras, priklauso kažkokioms skirtingoms amžiaus grupėms, etc. Ką manot apie tokius?

Kitur yra tokių, kaip "single Christians", net "Single dog owners" (juokingas variantas, bet yra tekę matyti ir tokį ). Nėra tekę matyti kokybiškų tokių puslapių lietuviškų pavyzdžių ir ar jų reikėtų? Ar tiesiog uženka bendro profilio pažinčių puslapių kaip "Draugas.lt"?.



Ar kažkokios išorinės vertybės gali vaidinti vaidmenį dviejų žmonių santykiuose, išvis jų reikia, ar taip lengviau susipažinti?..

Šiaip aš pats manau, kad dviems žmonėms visada yra lengviau susipažinti, kai juos sieja panašios vertybės..


man asmeniskai labai patiktu susipazinti ir bendrauti su vienodu/panasiu pomegiu/mastymo zmonemis, o ne siaip blevyzgojimas kaip kad daugelyje pazinciu portalu yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Manau, kad priklauso nuo paties žmogaus. Vienam tiesiog būtina, kad ir partneris būtų šventai tikintis ar dievintų šunis, kitas nors ir nebūdamas toks, bet toleruotų partnerio pomėgius i religinius įsitikinimus. Aš manyčiau taip- tokie pažinčių puslapiai kur kas susiaurintų paieškų ratą tiems, kurie turi mažiau tolerancijos kitokiems žmonėms, kitokiems pomėgiams ir kitokiai pasaulėžiūrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
mylimuke, nemanau, kad būtinai tolerancijos tai klausimas. Tarkim, jei moteris ieško vyro jau ne ne blevyzgoms - tai, manau, svarbu, kad toks žmogus būtų panašus - kad ir religinėm pažiūrom, kurios, jei yra skirtingos ir žmonės tikintys, tikrai skiria, nes yra esminė pasaulėžiūros ašis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai