Tema sukurta: 2009.03.03 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.03.03 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Rennais
Rennais
Moderatorius
Noreciau sita klausima labiausiai skirt homoseksualu "fanams" - ka jie blogo yra jums padare,kad uzsitarnauja tokia neapykanta, jog snekant apie juos beveik privalomi tape zodziai "gaujos, tokie, iskrypeliai".
Vos Grybauskaite paskelbe,kad kandidatuos i prezidentus, iskart buvo iskelta i pavirsiu (neigiamam kontekste) jos GALIMAS homoseksualumas.
Galu gael,uztenka paziuret vien i valstybes,savivaldybiu tarnautoju, vadovu, seimo nariu pasisakymus.
WTF ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 11:02 Nauja žinutė

Elara
Elara
Didmeistris
Man jie nieko bloga nepadare.Jei taip rimtai-turbut nei vieno asmeniskai nepazistu.O kadangi nepazistu-tai ir bijau,kaip ir visko,kas nezinoma.Nera neapykantos ,ar dar kazko panasaus.Tokie pat zmones.Tik su kitokiais savo pasaulio standartais.Bet ........baimes akys dideles
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:03 Nauja žinutė

Vandam
Vandam
Pažengęs
Ai man nei tokie nei anokie nemaišo kol naliečiami mano interesai
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:09 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Šiaip netrugdo. Vieną tik teko sutikti (galbūt), kai nesupratau, ar čia vaikinas, ar mergina ir labai maivėsi... Bet kadangi apskritai didelių pamaivų nemėgstu, tai jis man irgi nepatiko.
Nepatiktų, jei labai demonstratyviai demonstruotį, kad jis yra homoseksualus. Bet būtent "demonstratyviai".
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:10 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Elara rašė:

Man jie nieko bloga nepadare.Jei taip rimtai-turbut nei vieno asmeniskai nepazistu.O kadangi nepazistu-tai ir bijau,kaip ir visko,kas nezinoma.Nera neapykantos ,ar dar kazko panasaus.Tokie pat zmones.Tik su kitokiais savo pasaulio standartais.Bet ........baimes akys dideles

vat butent
naaa, lauksim,kol kas nors priesingas paziuras turintis parasys.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:11 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
maloni rašė:

Šiaip netrugdo. Vieną tik teko sutikti (galbūt), kai nesupratau, ar čia vaikinas, ar mergina ir labai maivėsi... Bet kadangi apskritai didelių pamaivų nemėgstu, tai jis man irgi nepatiko.

Nepatiktų, jei labai demonstratyviai demonstruotį, kad jis yra homoseksualus. Bet būtent "demonstratyviai".

maloni, sakai, kad demonstratyvus homoseksualumo pabrezimas sux. na,ok. o kaip tie atvejai,kai jis demonstratyviai niekinamas?
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:21 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Rennais rašė:
maloni, sakai, kad demonstratyvus homoseksualumo pabrezimas sux. na,ok. o kaip tie atvejai,kai jis demonstratyviai niekinamas?

Tokiais žodžiais kaip "pi....ras", "gaidys" ir pan. dažniausiai vyrai švaistosi. Kompleksai pas juos kažkokie dėl vyriškumo.
Mano aplinkoje apie homoseksualus paprastai apskritai niekas niekaip nekalba. Gal reikalo nėra tokio kalbėti, o gal tai tam tikras ignoravimas, "nematymas".

Bet va tame "Kosmoso karų" žaidime, kurį žaidžiu, tai galima sulaukti įvairių žinučių, kai numuši priešo laivus. Ir dažniausia kas nors apie homoseksualus. Galėčiau pacituoti, bet labai nešvankios. Esmė: "tu p..., tu g... , dabar tave padarysiu".

Ką galvoju apie tokius? Mažvaikiai. Nuo to, kad niekini homoseksualus ar jautiesi geresnis ("kokybiškesnės" rūšies) už juos vyriškesnis nepasidarysi.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:21 Nauja žinutė

Elara
Elara
Didmeistris
Am....Gal cia ne i tema,bet ka tik suvokiau,kad jei dabar imciau ir suzinociau,kad mano ilgamete geriausia drauge yra homoseksuali.........Blin,niekas nepasikeistu!!!Ji ir toliau liktu juk tokia pati.Miela,nuosirdi,jautri,ir visada istiesianti kitam ranka,jei reikia pagalbos......
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:26 Nauja žinutė

Medėja
Medėja
Meistras
O aš gyvenu mieste, kuriame 45% vyrų yra gėjai arba biseksualai. Pradžioj labai keistai buvo, bet dabar pripratau. Tiesiog nelabai galvoju ir tiek. Vertini žmogų, o ne jo orientaciją. Mano draugai čia, kolegos, bendradarbiai beveik visi gėjai.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:27 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Elara rašė:

Am....Gal cia ne i tema,bet ka tik suvokiau,kad jei dabar imciau ir suzinociau,kad mano ilgamete geriausia drauge yra homoseksuali.........Blin,niekas nepasikeistu!!!

Į moteris lesbietes atlaidžiau žiūrima. Dar kai kurie vyrai ir pafantazuoja.
Bet ar niekas nesikeistų, jei sužinotum, kad tavo vaikų (nežinau, ar turi berniukų) auklėtojas yra gėjus? Ar nekiltų mintys apie pedofiliją?

Sovietiniais laikais pederastija (kiek prisimenu taip buvo įvardijama) buvo baudžiama. O kad būtų baudžiama už dviejų moterų santykius, negirdėjau.
Taip kad homoseksualių vyrų diskriminacija yra didesnė negu homoseksualių moterų. Bent man taip atrodo.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:34 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Kadangi nesieju moralumo su sekslualumu/intymiu gyvenimu, nesidomiu, kas su kuo miega, ir nemėgstu visokių norminimų, man homoseklualai nekliudo ir iš viso nesiskiria nuo kitų.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:35 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Blogai, kad žmones neskiria pederastijos, homoseksluamo ir pedofilijos - čia dar išsilavinimo spragos prisideda prie diskriminacijos.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:36 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
maloni rašė:

Ką galvoju apie tokius? Mažvaikiai. Nuo to, kad niekini homoseksualus ar jautiesi geresnis ("kokybiškesnės" rūšies) už juos vyriškesnis nepasidarysi.

matai,as nekalbu apie mazvaikius. man sveiku protu nesuvokiama,kai ne mazvaikiai,o vilnaus meras panasiai pasisako.. ar seimunai.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:38 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
maloni rašė:
Taip kad homoseksualių vyrų diskriminacija yra didesnė negu homoseksualių moterų. Bent man taip atrodo.

na,moteru vistik daugiau yra bent jau "nekaltai paisdykavusiu" su kitom panom, tai gal del to i jas palankiau ziurima.. be to,velgi,esi teisi...vyrau -daug didesni homofobai,o cia - dvi moterys..
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:39 Nauja žinutė

Vandam
Vandam
Pažengęs
maloni rašė:

Elara rašė:

Am....Gal cia ne i tema,bet ka tik suvokiau,kad jei dabar imciau ir suzinociau,kad mano ilgamete geriausia drauge yra homoseksuali.........Blin,niekas nepasikeistu!!!

Į moteris lesbietes atlaidžiau žiūrima. Dar kai kurie vyrai ir pafantazuoja.

Bet ar niekas nesikeistų, jei sužinotum, kad tavo vaikų (nežinau, ar turi berniukų) auklėtojas yra gėjus? Ar nekiltų mintys apie pedofiliją?

Sovietiniais laikais pederastija (kiek prisimenu taip buvo įvardijama) buvo baudžiama. O kad būtų baudžiama už dviejų moterų santykius, negirdėjau.

Vat šiuo atveju tai turėtų būti įvardijama, juk aš leisdamas vaiką į darželį ar mokyklą turiu žinoti kas mokina. Aš nesakau, kad pašalinti iš darbo, bet natūraliu atrankos būdu, nepatinka tai ir neleidžiu pas tokį. Jei bus norinčių tai tegul dirba, jei ne teks pasieškot darbo kitoje srityje.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:39 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Joyce rašė:

Blogai, kad žmones neskiria pederastijos, homoseksluamo ir pedofilijos - čia dar išsilavinimo spragos prisideda prie diskriminacijos.

O pederastija ir vyrų homoseksulumas kuo skiriasi?
Aš galvojau, kad pederastija, tai sovietinių laikų diskriminuojanti sąvoka. Yra ir kažkokia kitokia reikšmė?
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:43 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
maloni rašė:

Aš galvojau, kad pederastija, tai sovietinių laikų diskriminuojanti sąvoka. Yra ir kažkokia kitokia reikšmė?

pederastija, atrodo, yra potraukis paaugliams..
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:44 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Vandam rašė:

Vat šiuo atveju tai turėtų būti įvardijama, juk aš leisdamas vaiką į darželį ar mokyklą turiu žinoti kas mokina. Aš nesakau, kad pašalinti iš darbo, bet natūraliu atrankos būdu, nepatinka tai ir neleidžiu pas tokį. Jei bus norinčių tai tegul dirba, jei ne teks pasieškot darbo kitoje srityje.

na,bet cia taip teoriskai viskas... galu gale,pas mus darzeliuose ir mokyklose TIEK DAUG vyru dirba..
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:45 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Rennais rašė:

maloni rašė:

pederastija, atrodo, yra potraukis paaugliams..

Taip, tokį apibūdinimą radau internete. Tik man atrodo, kad sovietiniais laikais apskritai baudė vyrų santykius su vyrais. Reikės pasiknisti daugiau.
Cituoti
Atsakyti
2009.03.03 11:47 Nauja žinutė

roxas
roxas
Didmeistris
Na gėjų atžvilgiu aš tolerantiškas kaip širšių lizdas - kol nepajudini tol nepavojingas
Turėjau šiokios tokios patirties su jais. Atvažiuodavo retkarčiais į mokyklos stadioną, kur mes, berniūkščiai, vakarais eidavom pasimankštint. Kadangi nepaisė daugkartinių pasakymų atsiknist, vieną kart jiem nepasisekė - užtaikė kai sportavom truputį vyneliu pasivaišinę. Finalas - buvo ištempti iš mašinos ir snukučiai į asfaltą paremontuoti. Tokie pasportavę berniukai jau buvom
P.S. Kas yra gėjus ir pedofilas skiriu. Šituos irgi tik retkarčiais ant berniukų patraukdavo.
P.P.S. Tikiu kad yra ir visai nieko gėjų, bet savo gyvenimo kelyje jų kol kas nesutikau.
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai