Tema sukurta: 2009.05.28 18:15
2009.05.28 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
Ar esat skaite kokia nors jo knyga? Kokiu minciu kilo perskaicius? O gal tiesiog numetet, nes sunkiai skaitosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
Nemanau, kad atsiras daug skaičiusiųjų, aš nesenai baigiau "Stepių Vilką", galva pritvinko jo genealių minčių, bet bijau, kad ne visas išneša mano protelis. Šiaip manau šiek tiek "pagydė' mane šita knyga emociškai ir davė peno apmąstymams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
antra kart skaitydamas ja matyt isproteciau , bet skaiciau labai seniai, pries koki 10 metu. Dabar net netokias skaitau, bet vis viena nesinori jos antra kart liest . Jau geriau imsiuos Biblijos nei Stepiu Vilko Jau geriau visu laiku didziausia istorija nei .... vnz............
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Vargsas rašė:

Nemanau, kad atsiras daug skaičiusiųjų, aš nesenai baigiau "Stepių Vilką", galva pritvinko jo genealių minčių, bet bijau, kad ne visas išneša mano protelis. Šiaip manau šiek tiek "pagydė' mane šita knyga emociškai ir davė peno apmąstymams


...atsiras skaiciusiu, nes man atrodo, ji ieina i vidurines programa 11 ar tai 12 klasej...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnisimo69
agnisimo69
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
Templar rašė:

antra kart skaitydamas ja matyt isproteciau , bet skaiciau labai seniai, pries koki 10 metu. Dabar net netokias skaitau, bet vis viena nesinori jos antra kart liest . Jau geriau imsiuos Biblijos nei Stepiu Vilko Jau geriau visu laiku didziausia istorija nei .... vnz............




Dabar jau nežinau, gal aš skaitydamas nieko nesupratau, bet man ta knyga be galo lengvai skaitės ir priskirčiau ją prie tų, kur suteikė tikrą skaitymo malonumą.
O šiaip dauguma sako, kad buvo sunku ją skaityt, nesuprantu, gal per gilai bandė žvelgt? O gal knyga nebuvo aktuali?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liuxas
Liuxas
Naujokas
"Stepių vilkas" - pramušanti, bet yra dar viena nedidelė knygiūkštė - "Sidharta". Va ten tai skrydis konkretus. Siūlau permesti, polėkis garantuotas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liuxas
Liuxas
Naujokas
O kai su šitom pasigaląsi dantis, kibk į "Stiklo karoliukų žaidimą": pusę knygos mirsi beskaitydamas, bet kitoj pusėj būsi apdovanotas išmintimi visam gyvenimui.
Ryžkis!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Taip,"Stepių vilkas" iš tikrųjų superinė knyga. Puikių minčių joje apstu. Tikrai viena iš nedaugelio,kuri privertė pradėti mastyti "giliau". O ir šeip šis rašytojas žavi. Pasinaudojau jo citatom tiek per lietuvių kalbos įskaitą,tiek per valstybinį egzaminą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Liuxas rašė:
O kai su šitom pasigaląsi dantis, kibk į "Stiklo karoliukų žaidimą": pusę knygos mirsi beskaitydamas, bet kitoj pusėj būsi apdovanotas išmintimi visam gyvenimui.
Ryžkis!!!


Kaip tik šią knygą dabar skaitau Išties skaitosi sunkokai, dar nė neįpusėjau, ne kartą jau norėjau mesti, bet vistiek grįžtu... Kažkodėl vis tikiuosi, kad vėliau perskaitysiu kažką tokio, kas man paliks nepamirštamą įspūdį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
aš irgi mėgstu Hesės knygas. Skaičiau ir "Stepių vilką", ir "Stiklo karoliukų žaidimą", bet man labiausiai patiko "Sidharta", ta knyga ypač palietė...paliko gilų pėdsaką, skaičiau ne vieną sykį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
na dziugu, kad zmones nespjaunat i si tikrai talentinga rasytoja man asmeniskai labiausiai patiko Narcizas ir Auksaburnis, neseniai gavau dovanu, reiks dar syki perskaityt. O Stepiu vilka skaiciau budama 16m, tai tikrai sunkoka atrode, greitu metu vel skaitysiu. Stiklo karoliuku zaidimas- tikras isbandymas, gerai kad ne nuo jo pradejau pazinti su siuo rasytoju. Ta individo vienatve jo kuryboj- tokia pazistama ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
jo kūryboj ta vienatvė nuostabi, ypatinga nepaprasta vienatvė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Vienatvė.. Nuostabi? Hm. Aš,skaitydama "Stepių vilką",visuomet jaučiau stiprų vidinį konfliktą. Pagr. herojus buvo pilnas abejonių,kankinosi dėl neišsipildžiusių lūkesčių ir nepažystamų jausmų. Žinoma,jis beveik neužsimindavo,kad jam yra blogai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cinderella
Cinderella
Pažengęs
mylimukė rašė:

Liuxas rašė:

O kai su šitom pasigaląsi dantis, kibk į "Stiklo karoliukų žaidimą": pusę knygos mirsi beskaitydamas, bet kitoj pusėj būsi apdovanotas išmintimi visam gyvenimui.

Ryžkis!!!


Kaip tik šią knygą dabar skaitau Išties skaitosi sunkokai, dar nė neįpusėjau, ne kartą jau norėjau mesti, bet vistiek grįžtu... Kažkodėl vis tikiuosi, kad vėliau perskaitysiu kažką tokio, kas man paliks nepamirštamą įspūdį.



Na Stepių Vilkas ir Stiklo Karoliukų Žaidimas yra "sunkiausios" jo knygos. Esu perskaičiusi visas jo knygas. Jos visos kitokios, tačiau visose yra to hesiško šarmo. Man ypač patiko Sidharta, Pėteris Kemencindas, Auksaburnis, Gertrūda..aš jį pavadinčiau tyru rašytoju. Jis puikiai sugeba parodyti, atskleisti kiekvieno savo herojaus vidines būsenas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 06:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Stepių Vilkas kažkokių neigiamų minčių kėlė, tad nebaigiau skaityt..gal kada grįšiu prie tos knygos..
užtat Knulpas man lengvai susiskaitė..
ir vis dėlto..Hesse ne tas rašytojas, kuris mane įtrauktų į savo kūrinių pasaulį ir nepaleistų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 09:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nafania
Nafania
Pradedantysis
Auksaburnis nieko buvo tokia...Stiklo karoliukų žaidimas tai tiesa sakant nesužavėjo. Kaip ir vos ne privalu mėgti tokia garsia ir vos ne šedevru vadinamą knygą..be skaitant kilo mintis:"o kam šito reik?" su realiu gyvenimu sunkai susisiejo man..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
PerfectLie rašė:

Vienatvė.. Nuostabi? Hm. Aš,skaitydama "Stepių vilką",visuomet jaučiau stiprų vidinį konfliktą. Pagr. herojus buvo pilnas abejonių,kankinosi dėl neišsipildžiusių lūkesčių ir nepažystamų jausmų. Žinoma,jis beveik neužsimindavo,kad jam yra blogai...


Ta vienatve nuostabi tuo, kad tai nera ta vienatve is serijos- neturiu draugu, as toks vienisas kaip man liudna... pagrindinis herojus nuolat eidavo i zmones, o paskui vel atsiskirdavo; jam nebuvo gerai nei kruvoj, nei vienam. Jis suvoke koks vienisas is tikruju yra zmogus, jog jam jokie draugai ar pazistami tos tustumos neuzpildys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.29 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Kažkada kažką jo turbūt skaičiau, bet jei jau neatsimenu, tai turbūt neatidžiai arba nepatiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai