Santrauka: Negražu juk
Tema sukurta: 2010.05.03 14:42
1 2 Toliau Paskutinis
2010.05.03 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Atėjus pavasariui pradėjau sportuoti, mat užsimaniau sumažinti savo šlaunis - pati esu liekna, bet šlaunys galėtų būti ir lieknesnės. Problema tame, kad ką besportuočiau, visada labai "kačialinasi" blauzdos - ar bėgioju, ar einu greitu žingsniu, ar minu dviratį. Jos pas mane ir taip jau raumeningos ir gan kietos, bet po kiekvieno sportavimo jaučiu įtemptus blauzdų raumenis ir tai man visai nepatinka. Gal žinot kaip to išvengti? Kokie pratimai tiktų? Galų gale, kaip atsikratyt tų raumenų? :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Atsikratysi raumenų gulėdama ir valgydama nesveiką maistą tikrai efektingas veiksnys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
pritupimai kiek maziau apkrauna blauzdas, o daugiau slaunis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
Išvengti blauzdų sitprinimo neįmanoma.
www.bodyrock.tv Siūlau pradėt nuo archyvo galo ir rinktis pratimus, kurie verčia daugiau klupėt nei perduot visą svorį ant kojų ir kuo mažiau kurie verčia stiebtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Amputacija ?

O jei rimtai - jei raumeni judini, tai jis ir "kacialinasi". Nieko cia nepadarysi, nebent sugalvotum kaip cia slaunis mankstint, blauzdoms beveik apkrovos neduodant. Mano fantazija tai jokiu ideju nesufleruoja

Be to - dar reiktu issiaiskint ar tik ne be reikalo kimbi prie savo koju Megstat jus, merginos, prisikabint kur nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
nebegiok. yra aibe pratimu gulomis, sedint, kai neapkraunamos kojos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
SkalbiniuVagis, dekui, neblogas puslapis
Techno, amputacija gal ne, atims is manes pomegi pirkti batus
Godulys, na taip, tokiu pratimu yra, bet gaila, kad jie nera tokie efektyvus kaip pratimai vertikalioj kuno padetyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Godulys rašė:

nebegiok. yra aibe pratimu gulomis, sedint, kai neapkraunamos kojos


Ir nevalgyk dar :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Palygink savo blauzdas su kitų merginų blauzdomis ir pamatysi, kad nieko negražaus neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Indulgencija rašė:
Techno, amputacija gal ne, atims is manes pomegi pirkti batus

Ale kiek pinigu sutaupytum...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Indulgencija rašė:

Atėjus pavasariui pradėjau sportuoti, mat užsimaniau sumažinti savo šlaunis - pati esu liekna, bet šlaunys galėtų būti ir lieknesnės. Problema tame, kad ką besportuočiau, visada labai "kačialinasi" blauzdos - ar bėgioju, ar einu greitu žingsniu, ar minu dviratį. Jos pas mane ir taip jau raumeningos ir gan kietos, bet po kiekvieno sportavimo jaučiu įtemptus blauzdų raumenis ir tai man visai nepatinka. Gal žinot kaip to išvengti? Kokie pratimai tiktų? Galų gale, kaip atsikratyt tų raumenų? :D :D


Neatsikratysi tų raumenukų nuo blauzdų :) nebent tikrai tik valgysi ir gulėsi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Kad man tokias bėdas turėt... O šiaip tiesiog gulint arba stovint yra aibė pratimukų kojoms, tik reikia netingėt ir tą daryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Mmmmm....... raumeningos....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Indulgencija rašė:

Atėjus pavasariui pradėjau sportuoti, mat užsimaniau sumažinti savo šlaunis - pati esu liekna, bet šlaunys galėtų būti ir lieknesnės. Problema tame, kad ką besportuočiau, visada labai "kačialinasi" blauzdos - ar bėgioju, ar einu greitu žingsniu, ar minu dviratį. Jos pas mane ir taip jau raumeningos ir gan kietos, bet po kiekvieno sportavimo jaučiu įtemptus blauzdų raumenis ir tai man visai nepatinka. Gal žinot kaip to išvengti? Kokie pratimai tiktų? Galų gale, kaip atsikratyt tų raumenų? :D :D


O. Papasakok geriau man, kaip užsiauginti raumenukus ant blauzdų - man nepamaišytų truputis mėsos tenai...

Šiaip tai, jeigu esi liekna, ko gero, su šlaunim pas tave viskas gerai. :) Dar nesu mačiusi lieknos merginos storomis šlaunimis. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
IFP- man baisus raumuo užaugo nuo ilgų distancijų bėgiojimo, krepšinio ir paplūdimio tinklinio Bet ne per vieną dieną, o per metų metus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
nu jau ko nemėgstu, tai bėgiojimo, krepšinio ir tinklinio... Ok, liksiu savo kūdais degtukais be raumenų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Labiausiai man tuos raumenis augina greitasis ėjimas, tad IFP, jei reik raumenų ant blauzdų, pabandyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
IFP rašė:
Indulgencija rašė:
Atėjus pavasariui pradėjau sportuoti, mat užsimaniau sumažinti savo šlaunis - pati esu liekna, bet šlaunys galėtų būti ir lieknesnės. Problema tame, kad ką besportuočiau, visada labai "kačialinasi" blauzdos - ar bėgioju, ar einu greitu žingsniu, ar minu dviratį. Jos pas mane ir taip jau raumeningos ir gan kietos, bet po kiekvieno sportavimo jaučiu įtemptus blauzdų raumenis ir tai man visai nepatinka. Gal žinot kaip to išvengti? Kokie pratimai tiktų? Galų gale, kaip atsikratyt tų raumenų? :D :D

O. Papasakok geriau man, kaip užsiauginti raumenukus ant blauzdų - man nepamaišytų truputis mėsos tenai...
Šiaip tai, jeigu esi liekna, ko gero, su šlaunim pas tave viskas gerai. :) Dar nesu mačiusi lieknos merginos storomis šlaunimis. :)

Va va, nemaciau tokios ir as.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
IFP rašė:

[
O. Papasakok geriau man, kaip užsiauginti raumenukus ant blauzdų - man nepamaišytų truputis mėsos tenai...



Šiaip tai, jeigu esi liekna, ko gero, su šlaunim pas tave viskas gerai. :) Dar nesu mačiusi lieknos merginos storomis šlaunimis. :)


Patikėk, kai esi liekas, tai dar nereiškia, kad su šlaunimis viskas gerai. Prieš kokius 30 metų, mano juosmuo buvo 60 cm, o svėriau 62 kg. ir visas mano svoris buvo tik šlaunys.
Tad man atrodo, kad geriau raumeningos blauzdos, nei storos šlaunys, nes dėl tos bėdos LABAI kompleksuodavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Techno rašė:

Amputacija ?



O jei rimtai - jei raumeni judini, tai jis ir "kacialinasi". Nieko cia nepadarysi, nebent sugalvotum kaip cia slaunis mankstint, blauzdoms beveik apkrovos neduodant. Mano fantazija tai jokiu ideju nesufleruoja



Be to - dar reiktu issiaiskint ar tik ne be reikalo kimbi prie savo koju Megstat jus, merginos, prisikabint kur nereikia


Prasta fantazija - kiekviename sporto klube yra treniruoklis šlaunims. Sėdint tiesiamos kojos per kelius. Blauzdos kaip tik nedalyvauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai