Tema sukurta: 2009.09.03 00:10
1 2 Toliau Paskutinis
2009.09.03 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gromada
gromada
Pradedantysis
Ar dažnai tenka vežioti gyvūną automobilyje? Ar vežate jį specialiame namuke ar tiesiog leidžiate jam laisvai judėti, kur jis nori? Ar buvo kilę kokių nors problemų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Julekx
Julekx
Pradedantysis
Kai dar turejau katina, tai teko vezti... Vargsas - labai nemego vazineti. Jokiu namuku nebuvo, sedejo zveriukas ten kur norejo, problemos buvo tik tame, kad jam buvo mazai oro ir karsta - tai kvepavo kaip suo Gaila kad jau jo nebera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlackSoul
BlackSoul
Pradedantysis
mano mama turi kaciuka, dar mazas, beveik 3men. bet jau turi sava namuka ir vazinejasi kad patinka jam nepasakyciau, bet ir didelio streso nejaucia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Sesers šunį vežiau per visą Lietuvą, tai problemų jokių nebuvo - bent jau kalbant apie jo elgesį Plaukus tai teko labai labai sunkia šalint iš mašinos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
vezti katina be narvo labai pavojinga,galite padaryti avarija ,ypac jei vzuiojate viena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GRetaA
GRetaA
Naujokas
Mano šuo tiesiog DIEVINA važinėt mašina ;DD ji sėdi per vidury ir stebi kelia arba pro langa iškišusi galva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.03 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeDraugiška
NeDraugiška
Pažengęs
mano sunims pasakai vaziuosim, tai abu prisistato prie duru ir laukia kol vaziuosim, masinoj sedi ramiai, zvalgosi pro langa. Seniau turejom motoroleri tai vienas suo labai mego juo ,, vazinet" priekines leteneles ant vairo, o galines ant kelenu sedi ramiai, zvalgosi pamato koki suni ar katina aploja gali spaust kiek nori sedi ramiausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.04 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nakciuke
Nakciuke
Pažengęs
abu sunelius wezames masina,jiems lb patinka wazinetis,stebi per langa,o jei kur ilgiau waziuojam tai miega susiraite ant galines sedynes.Dazniausiai laikom ant ranku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.05 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Teko savo triušiukę vežt iš Vilniaus į Klaipėdą. Nu, nieko, normaliai tame narve jai buvo tik atvežta kuris laikas mažai ėdė ir šiaip stresovai buvo bet dabar atsigavus, kad ui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.05 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


l0
l0
Didmeistris
buna tokiu kur bijo lipti i masina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.05 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Mano taksas yra važiavimo fanas.Be proto mėgsta.Tiesiog procesas patinka.Atsigula ant sėdynės ir viskas.Nelaksto po saloną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.08 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Vezioju savo triusi specialiame kelionkrepsyje. Siek tiek bijo vaziavimo. Ypac kai tenka per misko kelia trankytis...

Mano drauges suo labai megsta vazineti, net pats lipa i asina. Manau, kad jis krepsio neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moksliukė
Moksliukė
Meistras
Mano tai iš mašinos neišprašysi, kaip nori važiuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


l0
l0
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Mano Amžiną atilsį katė žiauriai nemėgo kelionių, šiaip gana ramaus būdo ji automobilyje nerasdavo vietos, drebėdavo, būdavo įsitempus. Ilgesniam laikui tekdavo ją įkišti į tokį kaip ir narvą, kad nelandžiotų, kur pakliūva. Ech, gaila man jos būdavo.



Fixy rašė:



Jūs taip žinutes renkat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Mano šunytė labai mėgsta keliauti. Bet griežtai tik ant priekinės sėdynės *šypsausi* Gale sėdėti nesutinka nė už ką. O kadangi yra gana didelė, visi praeiviai išverčia akis - oba, vilkas ant priekinės sėdynės važiuoja... *žvengiu*

MrProper rašė:

Sesers šunį vežiau per visą Lietuvą, tai problemų jokių nebuvo - bent jau kalbant apie jo elgesį Plaukus tai teko labai labai sunkia šalint iš mašinos...


Aš tai sėdynę uždengiu pledu, ir nebėr problemos. Nors maniškė ir nėra labai gauruota.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julciuk
julciuk
Naujokas
o mano katinas kelia skandalus masinoj... riekia visa kelia ir lenda prie to kas uz vairo. po to kai kelis kartus man uzstojo matomuma teko i namuka uzdaryt bet man jo labai gaila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ahra
Ahra
Patyręs
gromada rašė:

Ar dažnai tenka vežioti gyvūną automobilyje? Ar vežate jį specialiame namuke ar tiesiog leidžiate jam laisvai judėti, kur jis nori? Ar buvo kilę kokių nors problemų?


Buvo variantas, kai viena syki sumanem pavezioti savo katina, bet nesitikejom, kad jis butent sitaip sureaguos. Laikiau ji ant keliu ir kai tik masina pajudejo jis taip issigando, kad tuoj pat soko ir atsitrenke i langa. Sustojom ir paleidom ji. Negi kankinsi gyvuli, jei jam nepatinka. Veliau vezem skiepyt, tai idejom i dezele, kad nepasikartotu istorija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.15 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhute
mazhute
Naujokas
as visada savo suniui kai jis vaziuoja masina leidziu laisvai judeti .. (mano suva yra kalyte) kai masinoje buna atidarytas langas ji savo galva iskisa pro ji ir ziuri...ausys jos tik vinguriuoja juokingai atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.26 02:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Mūsų katinas automobilyje elgiasi šauniai - užlipa ant mano pečių, ir ramiai tūno. Žinoma, jis dreba, jaudinasi, kvėpuoja "šuniuku", bet šiaip laikosi didvyriškai. Ilgų kelionių metu padaro sysiu kur sėdi (kas jam nebūdinga šiaip).

O iš tiesų gyvūnus patartina vežti specialiuose kelionkrepšiuose, tik mūsų rainius skandalus kelia, o po kastracijos nuoširdžiai neapkenčia to kelionkrepšio - tad tenka ant rankų laikyti, jam taip ramiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai