Tema sukurta: 2012.01.02 19:47
2012.01.02 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZarasaiVilnius
ZarasaiVilnius
Naujokas
Laba vakarėli na niekad nemaniau kad teks prašytis pagalbos virtualioje erdvėje, bet ir mano gyvenime atsirado baisus galvosūkis. Esu paprastai truputi drovus ramaus būdo vaikinas, nei per intensyviniai nei per pasyviai ieškodamas sau antros puses, dėl savo vienatves stipriai nepergyvenau, bet viena karteli sutikau merginą kuri man visai patinko na vienu žodžiu sudomino npradėjau bendraut pasirodę faina ramaus būdo, bet pasirodo turi vaikiną na nieko ka padarysi. Bet neužilgo man pradejo rašyt viena jos drauge , iškart tapo aišku nori supiršt ir panašiai na ka truputi bendraut pradėjau šiaip labai pasyviai, na tiesiog netraukė mane tas žmogus, na vis del to ištrauke jinai mane į pasimatymą, buvau ganėtinai šaltas ir taip toliau bet matėsi kad labai ta žmogų dominu.Veliauper tusa teko susitikt su mano ir jos bendrais draugais na iš jų sužinojau, kad aš jai baisiai patinku , na kad kaip magnetas traukiu ja , pasirodys keista bet na jinai man atsiduotu nedraugavus....... Na aš išaiškinau savo pozicija sakau na ka aš galiu padaryt jei nieko nejaučiu, sako nieko pabendrauk ir taip toliau jei nieko neišeis bent būkit draugai be įsipareigojimų. Na aš tikrai žmogaus nenoriu skaudint, na bet nekaip netinka nei pagal charakteri jinai man.... Tiesiai šviesiai nesakysiu sorry negalim draugaut jei jinai apie tai net neužsienine o pats aš tikrai nesiūlysiu.. Nežinau kaip išsisukt iš šitos situacijos. Na nes jei net kažkiek mane žmogus trauktu tiesiog nekiltu man toks klausymas......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
nu tai ką ką, rišk tą bendravimą bent kuriam laikui ir taškas. Patirtis sako, kad bandant patinkinti bendravimą su žmogumi, su kuriuo nesiriša, tai nieko gero iš to nebūna.

Kitas dalykas, kad tu dabar ir taip sunkiai išsisuki, o kai bus kažkokia bendravimo istorija ir t.t. tai iš viso bus sunku, nes kuo daugiau bendrauji, tuo sunkiau palaikyti distanciją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
šaunu, kad esi sąžiningas ir nesieki pasinaudoti mergina, kuri tavęs tiesiog nedomina. taip ir toliau - aiškiai visiems pasakyk, kad ji nedomina kaip mergina, kad galit būti tiesiog draugais ir jokių ten draugysčių be įsipareigojimų (kurias, turbūt, siūlo hormonų audrų kamuojami pacanėliai). daugiau aiškumo, mažiau painiavos.. nemanau, kad žinodama tiesą ji žeminsis, šliaužios aplink (jei taip, tai tuo geriau, kad neprasidėjai su ja), gal kada ir padėkos, kad nesuteikei jai melagingų vilčių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZarasaiVilnius
ZarasaiVilnius
Naujokas
Bet va tiesiog bus labai sunku nebendraut per fb kai tik įsijungiu parašo, dar su jos draugais(kurie yra ir mano draugai) po atostogų teks vos ne kasdien susitikt. Na ka padarysi tiesiog pirmas niekad jai nerašysiu busiu šaltokas gal mane nei draugai nesupras nei jinai, nes tipo visiems bachuram tik sexas galvoj. Man pačiam keista kad mergina nori labai iš bachuro sekso, na nenoriu pasakyt kad man jo nereikia nu bet ne tokias būdais, nesąžininga iš mano pusės.... Net jei jinai būtų mano mergina man ja tektu anksčiau ar veliau su tevais supažindint ir jau suprantu kad mano tėvam jinai nelabai patiktų, mama neabejoju kad paklaus jei ja myli tai viskas ok, bet mano atsakymas būtų priešingas. Abejoju ar pas mane atsiras jausmai jai. Problematiška nes ir draugų negaliu prašyt normalaus patarimo nes jie jau ir įtraukti kaip sakant į šitą "žaidimą'' arba siūlo bandyk.... Jaučiuosi šudinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Nesuteik jei vilčių ir viskas..pats nieko per daug nesiūlyk, nerašyk, gal jinai susipras (tikiuosi ne kokia tuštutė), kad tavęs jinai tiesiog netraukia. blemba nu, neleisk bobai lipt ant galvos ir tavim manipuliuot, vyras būk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Arba duok jai sex'o ir ramu bus. Pakentėsi kaip nors, gi labai ilgai netrunka tas visas aktas;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.02 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
nekreipk demesio daugiau. Kai atsiboa jai tadaugiau nelys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėDelne
SaulėDelne
Patyręs
o aš manau kad visgi tai ne pasiūlymas būtų jei ir pasikalbėtum, o pasikalbėt būtina...galų gale išsiaiškint ir iš jos išgirs tai ko ji nori iš tavęs o ne iš draugų , nes draugai gali būti ir kaip sugedęs telefonas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justyysss
Justyysss
Pradedantysis
SaulėDelne rašė:

o aš manau kad visgi tai ne pasiūlymas būtų jei ir pasikalbėtum, o pasikalbėt būtina...galų gale išsiaiškint ir iš jos išgirs tai ko ji nori iš tavęs o ne iš draugų , nes draugai gali būti ir kaip sugedęs telefonas..


Va va ko troškau iš draugės, kad padarytų, bet nepadarė. Kaip nesupranta, kad tiek nedaug gali viską žymiai palengvinti...
Atviras pasikalbėjimas geriausia išeitis iš visko. Tada ir vienas kitą supranta. :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ZarasaiVilnius rašė:

Bet va tiesiog bus labai sunku nebendraut per fb kai tik įsijungiu parašo..



Tai kai kita karta isijungsi ir ji tau vel parasys, paimk ir paklausk, ko ji tikisi is taves ir is jusu bendravimo, o jei prades svaigt apie bendra ateiti ir buvima pora ar pan., tai tiesiog paprastai ir aiskiai pasakyk, kad ji kaip mergina taves nedomina, ir sansu neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZarasaiVilnius
ZarasaiVilnius
Naujokas
Rennais rašė:

ZarasaiVilnius rašė:



Bet va tiesiog bus labai sunku nebendraut per fb kai tik įsijungiu parašo..






Tai kai kita karta isijungsi ir ji tau vel parasys, paimk ir paklausk, ko ji tikisi is taves ir is jusu bendravimo, o jei prades svaigt apie bendra ateiti ir buvima pora ar pan., tai tiesiog paprastai ir aiskiai pasakyk, kad ji kaip mergina taves nedomina, ir sansu neturi.

Manau taip ir padarysiu, nes gyvai būtų labai sunku to paklaust, nes jei kviesčiau susitikt rimtai pakalbėt ir jos paklausčiau, paskui nelabai bus smagu būti šalia, reikėtų iškart pasišalint. Ir sunkų būtų žmogui į akis žiūrėt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


highfivelove
highfivelove
Pradedantysis
Manau, kad čia vienintelė išeitis tai atvirumas tarp kitko, pagirtina, jog nenori pasinaudoti žmogum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZarasaiVilnius
ZarasaiVilnius
Naujokas
Na parašiau ko tikisi iš musu ir pradeda iš tuscio i kiaura tipo nori pažinti ir tpt.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KameSama
KameSama
Patyręs
pasinaudoti mergina ???
Mergina, kuri visiškai nepatinka ir net natraukia? Ir kaip gi tai įmanoma?
Būtų +1 mergina, kuri nepatiko? Vau koks pasiekimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.03 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZarasaiVilnius
ZarasaiVilnius
Naujokas
Manau išsinarpliojau savo problemą. O jei kam nors bus panašiai tai tiesiog reikia nemeluot o atvirai pasakyt, nors kitam žmogui ir bus skaudu. Jau tikrai geriau dabar negu veliau, dekoju tiem kurie man padejo tinkamai apsispręst. O dabar nors ir toliau liksiu vienišas, bet bent ne apsimetėlis ir veidmainis, tikrai lengviau pasidaro. Nors aš ir sukrėstas neigiamų emocijų bet manau jos netokios didelės kokios galėjo būti ateityje. Gero ir ramaus vakaro visiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai