Tema sukurta: 2007.10.28 00:15
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.10.28 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adomas111
adomas111
Naujokas
As pradejau mastyti, kaip atrodys mano gyvenimas po 5, 10, 20 metu( man 15) . Ir...sunerimau.
Negi as tik kazkur dirbsiu, turesiu zmona ir taip leisiu savo dieneles?Dirbdamas,dirbdamas ir dar daugiau dirbdamas.
As turbut jauciuosi kaip peteris penas( haha), as nenoriu suaugti, nematau nieko gero buti suaugusiu...
Nezinau, nesamone, peikit mane, patarkit, papasokokit kaip ten gyvenimas po...ar tikrai jis toks liudnas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
super , daug mergu nepasigailesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Jei būtų galimybė, pasirinkčiau būti maža mergaite. Pripažįstu, yra labai daug privalumų būti suaugusiu, tačiau dar daugiau minusų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Kažkada ir man atrodė neįsivaizduojama, kaip čia ištversiu net po 8 valandas kasdien dirbti Bet pamažu, pamažu pripratau, nes mėgiamas užsiėmimas. Matyt, čia ir yra šuo pakastas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Laukiu, kai man bus kokie 40 - manau, tuomet į viską ramiau žiūrėsiu, nes jau tikrai bus nusistovėjęs požiūris į save, pasaulį ir visa kita. Tiesiog labai pavargau nuo chaoso savo galvoje. Velniškai pavargau. Į praeitį nenorėčiau grįžti, nes gyvenimo kreivė kyla aukštyn, o praeitis buvo gana sunki (ką kalbėti apie faktą, kad dar pradinėje bandžiau nusižudyti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 02:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Aš gan ramiai žiūriu į savo ateitį, nors ir dabartis manęs netrikdo. Esminė pasaulėžiūra, vertybės nusistovėjusios, jokio chaoso nėra.

Nekeičia esminis pagrindas. Aš jį seniai turiu. Bet mano vidus pilnėja, kaupiu tai, kas man patinka, ką matau ir jaučiu gero ir gražaus.

Gyvenimas tiek gražus, kiek jį gali padaryti gražiu. Svarbiausia pajusti savo rankose, prote ir širdy galią kažką keisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Man 30. Esu jau savimi. Todėl man nebesvarbu, kas bus po 40-ies ar dar po
kažkiek.
Jau pakankamai daug apie save žinau, kad galėčiau save iššokusią iš vėžių vėl į
jas įstatyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele
angele
Pažengęs
Esu suaugusi, kai man buvo 15-16 metu buvau tokia pat, kaip ir dabar. Nuo 8-10 metu gyvenu suaugusio zmogaus gyvenima ir nekiek nesigailiu, kad neturejau paauglystes, nenoreciau pasukt laika atgal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Nenorėčiau grįšti į savo praeitį, gal nuo tų metų statyti viską iš naujo..... tada taip.
O šiaip manęs nebaugina mintys, kaip atrodysiu kai sulauksiu 40, 50, 60..... Bus taip kaip bus.Svarbiausia, kad tik gyvenimas nemestėlėtų didžiuliųū išbandymų, kuriuos jau praėjau ir žinau, kad galiu ištvert, išgyvent ir pakilt su pakelta galva....
Dabar jau norėčiau ramios ateities.Gana tų išbandymų ir žemės iš po kojų išmušimo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Ei, tau tik 15, o tu jau verksleni del to, kas taves laukia ateity...
O taves laukia tikrai daug nuostabiu dalyku, tik reiktu daugiau pasvajoti ir pasistengti igyvendinti tas savo svajones.
Man jau 50 metu ant nosies, o as esu patenkinta savo nugyventu gyvenimu ir manau, kad jis tikrai dar nesibaige...
ir manes laukia dar daug nuostabiu dalyku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
hm, siaip tai ir as karts nuo karto susimastau, jog nenoriu ateityje vien darbo, seima, namai, darbas, seima, namai ir t.t.bijau nuobodaus ir beprasmio gyvenimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deive
deive
Pradedantysis
man po metu 40, o as vis dar jauciuosi kaip 20,man atrodo metai neturi reiksmes,svarbu kuom tu uzsiemi ir kaip i viska reaguoji,kaip susitvarkai su problemom ir t.t....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
man 16 ir as nieko blogo ateity neiziuriu, nebent tik tai, jog zmones tampa vis ziauresni. bus kaip bus. juk tu pats kuri sau ateiti, todel nemanau kad jos reikia bijoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: fifachka

hm, siaip tai ir as karts nuo karto susimastau, jog nenoriu ateityje vien darbo, seima, namai, darbas, seima, namai ir t.t.bijau nuobodaus ir beprasmio gyvenimo.







Tai ir negyvenk taip..... kaip pats norėsi-taip ir turėsi.

O be laiko nėra ko pergyvent P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
nieks nezino kaip bus po 5,10 ar 20m.kazkaip negalvoju apie tai,gyvenu sia diena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Aš tai laukiu nesulaukiu pensijos Bet iki to dar daug mėšlo išmėžt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Originally posted by: mort

As pradejau mastyti, kaip atrodys mano gyvenimas po 5, 10, 20 metu( man 15) . Ir...sunerimau.

Negi as tik kazkur dirbsiu, turesiu zmona ir taip leisiu savo dieneles?Dirbdamas,dirbdamas ir dar daugiau dirbdamas.

As turbut jauciuosi kaip peteris penas( haha), as nenoriu suaugti, nematau nieko gero buti suaugusiu...

Nezinau, nesamone, peikit mane, patarkit, papasokokit kaip ten gyvenimas po...ar tikrai jis toks liudnas?


Leisti savo dieneles gali netik dirbdamas,dirbdamas ir dar karta dirbdamas...po zmonos padu.
suauge,lygiai kaip ir vaikai,gali keliauti...tik ne po pilis smelio dezeje ar parke,o po pasauli lygiai kaip ir vaikai gali vazinetis dviraciu,grozetis gamta,taskytis vandenyje,sokineti per bangas,suptis ant supyniu atrakcionu parke...
vyras su zmona gali zaisti "daktarus"
Daug ka idomaus gali nuveikti. Tereikia lakios fantazijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Originally posted by: sermuksne

Originally posted by: fifachka



hm, siaip tai ir as karts nuo karto susimastau, jog nenoriu ateityje vien darbo, seima, namai, darbas, seima, namai ir t.t.bijau nuobodaus ir beprasmio gyvenimo.










Tai ir negyvenk taip..... kaip pats norėsi-taip ir turėsi.



O be laiko nėra ko pergyvent P


ot, kaip lengva pasakyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
pasiziurejau sau i delna ir pamaciau, kad busiu nasle.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
(o už lango tirštas rūkas)

Pasižiūrėjau sau į delną ir pamačiau tiksliai išcentruotą taškiuką. Ką tai reiškia - vienas Dangus težino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai