Tema sukurta: 2008.10.06 17:40
2008.10.06 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zajks
Zajks
Naujokas
Nuo keliu pradejote naudotis kosmetika? Kokio tipo kosmetika naudojate dazniausiai? Del kokios priezasties ja naudojate?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Naudojau nuo penkiu metu,kiek pam,enu.Pavadinimas buvo"mano mamos lupdaziai,kol ji nemato"Pries keleta metu meciau zalinga iproti-spakliuotis.Dabar naudoju tik pieneli,tonika,kartais akiu piestuka ir rudo atspalvio seseli.....Viskas....A,dar ten visokie duso geliai,bet tai nesiskaito...;.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paciente
paciente
Pradedantysis
BEVEIK NENAUDOJU IKI SIOL.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu man kosmetikos nereik kaip vyrukui bet siaip tai kaip tema.. tai letai marina zmogu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Kosmetiką naudoju tik pagal poreikį, dekoratyvinę apskirtai tik į visokius teatrus ar superduper pokylius einant. Tiesa, kategoriškai nenaudoju jokių pudrų, makiažo pagrindų ir pan. - pyksta mano veido oda ant tokių dalykų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
Labai labai labai retai naudoju tusa, dar blizgesi lupu kartais..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
truputį anksčiau dažiausi daugiau, o šiuo metu tik kremą ir blakstienų kondicionierių naudoju kasdien. na dar ten plaukų kosmetika, bet čia savaime suprantama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
dekoratyvines kosmetikos kasdien naudoju tik tusa ar lupu blizgi arba vazelina. daugiau naudoju visokiu kremu, toniku ir t.t. o dazytis pradejau tai kokiu 15m... tada daugiau prisitepliodavu dabar jau durnumas po truputi praeina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Na pagal amžiu aš jau truputi užnešu i Frankešteino moteri,tai tenka truputi kai ka slept .Stengiuos nepersudyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
blakstienu tusas permatomas blizgesiukas lupu ir kremas jautriai odai stai ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nyta
Nyta
Pradedantysis
pritariu-letai marina. Praktiskai nenaudoju, na kartais tusa,truputi seseliu,lupu blizgi....jokiu pudru, pagrindu, nes po pusvalandzio turiu lekti praustis-jauciuosi kaip su gelezine kauke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 07:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
buldozke rašė:

Na pagal amžiu aš jau truputi užnešu i Frankešteino moteri,tai tenka truputi kai ka slept .Stengiuos nepersudyt.


Buldozke,nesiurpink,as dar tokia jauna jauciuosi ir tokia super grozis,kad negaliu....O tu cia......Pagal amziu.....Frankensteinas........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


brukne
brukne
Naujokas
Naudoju veido krema,blakstienu tusa ir lupu blizgesi,nes taip pat manau,kad dekoratyvine kosmetika labai nuvargina veido oda ir ji praranda savo tikraja spalva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.07 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABRINGA
ABRINGA
Pradedantysis
Pirmą kartą panaudojau kosmetiką(blakstienų tušą,bei lūpų dažus),man atrodo,16metų,per savo gimtadienį... Dabar kosmetikos retai naudoju-tik kai reikia eiti į kokį balių ar šventę...Labiausiai mėgstu naturalią "kosmetiką"-agurkų kaukės ant veido,obuoliai,morkos...Tarp kitko,kaupiu kavos pupelių nuosėdas(kai vyras išgeria kavą) ir jomis šveičiu problemines šlaunų vietas...Patikėkit-celiulito nematyti...Tfu,tfu,tfu...Pasispjaudžiau,kad neprisikarksėčiau... Pagrindiniai dalykėliai,kuriuos naudoju kasdieną-veido kremas ir vazelinas lūpoms.Na,nekalbant apie šampūną,kondicionierių,muilą,kvepalus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.09 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
nezinau ar duoda naudos tos naturalios priemones kaip obuoliai ir etc.. nors aisku po sunkios dienos smagu uzsideti salta agurka ant akiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 02:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anahi
Anahi
Naujokas
Pradejau naudoti 15,5 metu per naujus metus Tusas ir seseliai pas mane budavo pagrinde ir dar lupu balzamas..jokiu pudru..anksciau tai nusipirkdavau tusa uz 6lt ir budavo gerai bet dabar pas mane dazniausiai yra Telescopic,Lancome,Maybelline,MaxFactor,Chanel,Clinique,Loreal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rytea
rytea
Pradedantysis
Wajezau seniai!!!
nuo keleriu metuku naudoju sampuna, muila, duso zele, dantu pasta..xD
o sejp dekoratyvine nuo kokiu 9, o rimciau ir daugaiu tj nuo 12 (kj ugtelejau)
o seip dabar mazinu, anksciau nepasidazius niekur iseit negalejau. man tik keista, kad mano mama beveik nesidazo (tik kremukas, seseliai ir lupu dazai);DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai