Tema sukurta: 2007.05.28 17:08
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.05.28 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek
Marek
Pradedantysis
draugavau su pana 10 menesiu, po to issiskyrem nes manau kad charakteriai nesueina... bet ji ikalbejo mane grizt... taigi dbr net nzn kaip vel reiks grazint tai kas buvo, pasitikejima, santykius su jos tevais.. net nzn ka ir daryt, kaip elgtis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: Marek

draugavau su pana 10 menesiu, po to issiskyrem nes manau kad charakteriai nesueina... bet ji ikalbejo mane grizt... taigi dbr net nzn kaip vel reiks grazint tai kas buvo, pasitikejima, santykius su jos tevais.. net nzn ka ir daryt, kaip elgtis...


Ka reiskia ikalbejo... Tu ja myli ar ne ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Marek > is patirties sakau, nedaryk to, - uzgesusio lauzto neuzkursi is naujo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Na, kodel. Kartais juk pasitaiko, kad tik atsitraukus pamatai, kad ana puse brangintina ir miela, todel visai teigiamai vertinciau tokia iniciatyva Tiesa, 10 menesiu gal ir buvo per trumpas laikas rimtiems santykiams uzmegzti, bet why not?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
viskas turetu buti naturaliai ... bet neikalbinejimu ..
zdz , jei pasiseks.. reiskia gimei po laiminga zviozda..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
mystique > is patirties sakai? As galiu kalbeti ir patirties - zmogus tokia butybe, kad gali atleisti, bet, negali uzmirsti. Neistrynsi tu is atminties nuoskaudu, laiko klausimas kada jos vel isplauks. Mano taisykle - neapsimoka tai daryti, nesulipdysi tu sudauzytu santykiu. O ir kam? Ar tai meile, ar tik sentimentai del praejusiu santykiu, tegul issiaiskina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hamas
Hamas
Meistras
10 men. nera jau taip mazai - jei tikrai ja myli, ir ji NUOSIRDZIAI vel nori prie taves prisiglausti - manau verta. tikra meile egzistuoja viena per gyvenima, ir jei tai ji - nemanau, galima sau leisti tokia prabanga - isslysti jai is ranku, nes realiai veliau, nors ir abu susirastumes kitas antras puses - nemanau kad abu iki galo butumet laimingi.
be abejo, gali buti ir taip, kad tai nera tavo tikroji meile, bet manau verta vel susieiti nors ir tik del to, kad veliau issiskirti, bet kad tikrai netycia nepraleist savo gyvenimo sanso.
SEKMES
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


internas
internas
Meistras
10 menesiu per trumpas laiko tarpas? nori pasakyt,kad iki siol visi mano santykiai, isskyrus viena atveji,buvo nerimti? o kodel tada jos taip skaudziai reaguoja?ir paciam mazumele po to gruzas buna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Marek

draugavau su pana 10 menesiu, po to issiskyrem nes manau kad charakteriai nesueina... bet ji ikalbejo mane grizt... taigi dbr net nzn kaip vel reiks grazint tai kas buvo, pasitikejima, santykius su jos tevais.. net nzn ka ir daryt, kaip elgtis...


Jeigu tamstos nesieja jokie moraliniai ir materialieji isipareigojimai kitai merginai, jeigu tau asmeniskai svarbu tai, kas tarp Jusu vyko praeityje, jeigu duobe Jusu santykiuose nebetruko tiek laiko, kiek draugyste ir jiegu ABU is sios istorijos ko nors pasimokete ir norite suklijuoti dauztus puodus ir jausmus - manau, Jus teisingame gyvenimo kelyje. Juolab, kad tikroji meile jame nesimeto. 10 menesiu nera daug, bet ir nera mazai. Pats pagalvok ir nuspresk - visu Jusu santykiu subtilybiu mes negalime zinoti. As tavo vietoje grizciau pas ex.

Nebent kalba eitu apie vieno is istorijos dalyviu isdavyste. Tuomet itariu net Alachas nebepadetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
krc, kalbat kaip dainuojat. Ar nors vienas is ju ati padare savo gyvenime? Ar isdraugave, veliau nutrauke santykius grizo, ir dabar gali pasakyti, kad taip, as laimingas, taip, santykiai nuo to nenukentejo, taip, man nekyla mintys kas ivyko anksciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hamas
Hamas
Meistras
janson - kilti gali kas nori, be abejo - niekada to nepamirsi, bet is kitos puses tai tik stiprina santykius - jeigu sugebejo du zmones grizti vienas pas kita, kita puse to irgi niekada nepamirs, del to tik dar labiau tave kaip asmenybe, tavo poelgius ir veiksmus vertins ir gerbs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Jason:

Taip. ir esame sukure kuo puikiausia seima jau daugiau nei sesi metai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Jason

krc, kalbat kaip dainuojat. Ar nors vienas is ju ati padare savo gyvenime? Ar isdraugave, veliau nutrauke santykius grizo, ir dabar gali pasakyti, kad taip, as laimingas, taip, santykiai nuo to nenukentejo, taip, man nekyla mintys kas ivyko anksciau.


Taip tamsta Jason. Bet mano atveju bandymas viska suklijoti buvo nesekmingas. O cia vaikezas pats susilaukia pasiulymo! Man rodos abejingumas butu suvis pro sali ir spjuvis i viska, ka juos siejo. Tai yra jausmus, zavesi ir kt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: internas

10 menesiu per trumpas laiko tarpas?


Nelabai ilgas

Jau tokiais rimtai isibegejusiais santykiais laikau su 1-2 metu stazu. Nes gi pirmieji sesi menesiai (daugmaz) yra isimylejimo stadija, o Mareko atveju brandesniems santykiams teliko 4 menesiai, per kuriuos, matyt isryskejus skirtumams, ir subyrejo bendravimas. Kas iskelia siokiu tokiu klaustuku ar issiskyrimas nebuvo desningas bei tas "ikalbejo"...

Bet jei abiems vel norisi susieiti, kodel gi ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Dar idesiu trigrasi: stazas stazui nelygus. Jeigu pora susitinka vos keleta kartu per savaite (kad pratusint tevu duota pinigeli) arba keleta kartu i menesi (kaip, pvz., kai kurie musu politikai, kurie is tolimesniu salies krasteliu vyksta dirbti sostinen...). O apie tu santykiu nutraukimo priezastis galima tik spelioti: pirmuoju atveju santykiams tikriausiai gresdavo rutina, antruoju - letinis santykiu atsalimas arba neistikimybe... Itariu, kad pora buvo jauna, o jauni zmones nevisuomet kokybiskai draugauja, taciau jaunos poros jausmams "suklijuoti" reikia maziau pastangu, negu vyresniuju zmoniu poroms. Nes jaunimas kur kas paprasciau ziuri i gyvenima ir su juo susijusius dalykus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Gaila, kad jis pats nieko daugiau neraso, galetume ne tik paspeliot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Aniti

Gaila, kad jis pats nieko daugiau neraso, galetume ne tik paspeliot


Gal jau spejo susitaikyti su mergina! Butu saunuolis!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
tris kartus priemiau vaikina atgal.o 4taji pasakiau:"aciu.sudie.nebereikia." gailejausi tik vieno:kad visko padoriai nebaigiau pirma karta.daug labai nervu istampe visi tie aiskinimaisi kas ko nori ir pan.zinoma, yra tokiu poru, kurios issiskiria, o po kiek laiko, kartais net ir po keliu metu vel susibega ir toliau laimingai gyvena.zodziu, jei tau lemta buti su tuo zmogumi tai ir busi, jei ne-tai ne.per prievarta mielas nebusi.
o tai kad tu, jos ikalbetas grizai pas ja, neduos jokio rezultato nes tai buvo padaryta ne abipusiu noru, be jokio jausmo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
fifacka,

na taip, nera namu be dumu, bet del kiekvieno dumelio neverta skambinti i gaisrine... jeigu zmones savyje moketu suderinti savigarba (ar savimeile) ir meile kitam zmogui, butu labiau tolerantiski ir suprantingi - gyventu ilgai ir laimingi. Kai zmogus tvirtai nezino ko tiketis ir noreti is meiles, atiduoda savo meile kitam zmogui, mainais gauna tiek pat ar net maziau, tuomet ima galvoti, kad jo jausmai ir interesai kazkiek nukencia, atsiranda mintys "ar mane tikrai myli", "ar as tikrai myliu", "kas yra meile"... Galbut del to daznas klausimas, is merginu lupu, skamba daugmaz "Ar tu mane myli?"... Sis kaip taisykle erzina vyrukus ir vercia juos tai pat abejoti - "ar viskas gerai?" ir pan. Su laiku is tokiu dumeliu ir susidaro nemenkas debeselis nepasitenkinimo, nesupratimo, abejoniu ir panasiu dalyku. Siaip, man atrodo, kad saikingos ju "poricijos" santykiams tikrai nekenkia. Bet jeigu zmogus is prigimties yra melancholikas arba cholerikas, tuomet bet kokie "alergenai" sukelia emociju. Sios gali pakenkti. Nes tada paprastas nesusipratimas, pagardintas emocijomis ir asmeniskumais (=dalykais nesusijusiais su tam tikro konflikto esme ir kilme), perauga i skandala. Zinoma vieniems "smagu" tokiu budu "issikrauti", o veliau vel susitaikyti - jiems tai ne pramoga, bet butina salyga (jei neranda kaip kitaip atsikratyti blogos nuotaikos, emociju ar dar ko), savotiskas iprotis. Bet jeigu zmones niekuomet neperzengia pagarbos ribu, tuomet netenka trankyti durimis ir veliau irodyneti, kad daugiau tai nebepasikartos. Jaunam zmogui buna sunku iveikti savigarba ir kitus dalykus, tad ir klysta dazniau. Jaunas zmogus dazniau linkes viska griauti negu tobulinti tai ka jau turi. Veliau, zinoma, visi sio bei to ismokstame. Ai, plati tema... Svarbu, elgtis tai, kaip siule katinas Leopoldas! Tuomet nebus progu be reikalo liudeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.28 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Sidabrinis79,

man atrodo tu ne taip mane supratai.ne as vaikina tris kartus palikau, bet cia jis mane vis verte laukti, ir kiekviena karta as laukdavau kaip paskutine durnele, kiekviena karta jis grizdavo ir dar labiau iskaudindavo, kol galu gale kai jis paliko mane ketvirta karta, o po savaites vel uzsimane grizti, nusprendziau, kad gana!per daug man pilkuju lasteliu ir asaru kainuoja tokie santykiai.meiles, kaip tu sakai, is jo niekada neprasiau, nes manau jog zmoniu santykiai tokiam jausmui turi pribresti, ta jausma reikia uzauginti ir puoseleti, kad nebutu viena diena myliu, o kita-nekenciu.ir galu gale, kokia cia draugyste, jei tik viena puse stengiasi kazka kurti, o kita tik pasiviai stebi, netgi ne stebi, o visiskai ignoruoja.zodziu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai