Tema sukurta: 2007.11.10 22:22
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.11.10 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lenderis
Lenderis
Naujokas
resykit sawo nuomune ir kaip jus baustumet tuos zmones ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
atimniti teises visam laikui ir pasodinti 2-3 metam uz grotu, butu teisinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
na pirmiausia tai rasyt reiktu pasimokyt siek tiek o siaip jau yra istatymai ir nuobaudos tam sugalvoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
tomasss, o tu noretum? likusi gyvenima be teisiu ir biografijoj irasa apie teistuma ir sedejima gaidyne turet? juk galiu garantuot kad 99% vairuotoju bent karta yra sedeje uz vairo isgere
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
atimt teise vairuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
tik skirtingi zmones skirtingai vairuoja isgere. vieni kaip debilai laksto, o kiti stengiasi tiesiog ramiai grizt namo issiblaivyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
bauda tai nesamone uzmokejo ir toliau vazineja, cia ne bausme jokia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
zmones visada linke teisti kitus, ir mano kad turi teise sprest kaip su kitais elgtis... taciau nenori kad tokioj pacioj situacijoj su jais butu elgiamasi taip, kaip jie noretu kad butu pasielgta su kitais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
pasodinti apie 500 zmoniu nevazinetu, butu tvarka... o pas mus ir tiap niera jokios tvarkos vazinek kaip nori be teisiu isgeres simtine duodi ir vazioji ramei toliau... ar cia normalu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
cia tiesiog tautos mentalitetas ir kultura atsispindi tokiuose kasdieniuose reiskiniuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
o su tokia tauta tai koki istatyma nepriimk vistiek tas pats gaunasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Na dar priklauso nuo to, kiek išgėręs ir po kurio laiko sėda už vairo, plius tai, kaip važiuoja... Teisingai buvo pasakyta, vieni laksto kaip ereliai, o kiti gi atvirkščiai stengiasi gražiai ir tvarkingai pasiekti tašką B
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
bet jai istatymas tai viesiem vienodas nieks negalibuti kazkuo... virs kazko kad jis kazkos geresnis uz visus, jai baust tai visus, negalima taip pasakyti kad vienam leistina kitam nea... nieks niera sventas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


texxas0
texxas0
Naujokas
na zinot esu vairuotojas ir tikrai neviena diena vairuojubet viena pasakysiu kad laikui einant ir diejant patirimui tai kiekvienas vairuotojas sau leidzia kazkoki kieki alkoholio isgertias pats sau leidziu net pora buteliu alaus o kartais ir daugiau isgerti ir vazineti po vilniubet viena galiu paskayti kad tada mano vaziavimo nepalyginsi su vaziavimu kai as esu blaivuskai esu blaivus pas mane yra labai arsus vairavimas o kai as isgeres tai man tada galioja visos taisykles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Originally posted by: Tomasss

bet jai istatymas tai viesiem vienodas nieks negalibuti kazkuo... virs kazko kad jis kazkos geresnis uz visus, jai baust tai visus, negalima taip pasakyti kad vienam leistina kitam nea... nieks niera sventas


Tai čia suprantama, niekas ir nesiginčija Bet aš tiesiog iš paprastos žmogiškos pusės pažiūrėjau... Be to, niekada niekam nebus lygių teisių. Pvz vienas mano pažįstamas yra valstybės tarnautojas ir bet kada jį sustabdžius dėl kokio pažeidimo, jis yra paleidžiamas, nes parodo savo pažymėjimą... Tai ką, jei jau esi kažkoks, atsiprašant, vienas iš tų nedaugėlio, tai jau tau galima daryt bet ką? Plius, kažkas vėl turi kažkokių įtakingų pažįstamų... Tie patys kyšiai- pasiseks, išsisuksi... Mane paskutinį kartą išvis be nieko paleido, nors greitį neblogai viršijau. Taip kad niekada niekam nebus lygybės čia... ir ne tik čia, o visur....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Texxas0, aš taip pat jau žinau savo galimybes ir taip pat esu dar drausmingesnė vairuotoja, kai tenka pavartoti alkoholio... O jei nėra būtinybės, tai stengiuosi išvis negerti prieš važiuojant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
texxas0 mldc, zino ka sako
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


texxas0
texxas0
Naujokas
aciu Marek21 ir barmene uz pritarima...tiesiog glaliu pasakyti tol kol as pats neturejau tu dvieju metu vairavimo stazo tai tikrai galiu ranaka prie sirdies prideti tikrai negerdavau nei laso jei man reikedavo vairuopti, bet dabar kai jis yra jau zymiai didesnis tai nemanau kad as labai nusizengiujuk beto manau kiekvienas vairuotojas(kuris turi prota ir gera mastysena) zino kad po kurio laiko jei negeri viskas issigaruoja ir seda uz vairosiaip geriasiai padeda stipri juoda kava(isbandytas dalykas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aras555
aras555
Naujokas
manau kad problema visai ne tame bausti reikia tuos kurie istikruju kalti girtas jis ar ne o dabar dazniausiai nueina lengviausiu keliu baudzia ta kuris girtas cia as apie avarijas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.10 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


texxas0
texxas0
Naujokas
Originally posted by: aras555

manau kad problema visai ne tame bausti reikia tuos kurie istikruju kalti girtas jis ar ne o dabar dazniausiai nueina lengviausiu keliu baudzia ta kuris girtas cia as apie avarijas


na galiu pasakyti cia nera teisybe...jei girtas pateko i avarija tai jis gauna bauda uz tai kad vairavo girtas, bet visa kita yra tai kas pazeide KET....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai