Santrauka: parasykite tik savo pamastymus gal kaikuriais ir pasinaudosiu
Tema sukurta: 2007.05.13 11:31
2007.05.13 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


petrukas
petrukas
Naujokas
turiu mergina tik pastaruoju metu santykai labai pablogo prasidejo nuo to viena vakara taip issikalbejom nu ji tada pasake kad manes nemyli bet ant rydienos nuros as laukau nemiegodamas pasake kad myli nu paskuj net nezinau taip kaistai na dar pasake kad jos gerausas draugas su kuruo draugauja 4m kad jis pasake kad noretu jos kaip panos dabar visaip kabina ja na as su juo esu susipazines viena karta supazindino ji jis dabar ant manes stume visokas nesamones o ji beveik juo tiki juk tai akyvaizdu kad stume nes nori kad ji mane paliktu ir kai paklausiu ka ji apie ji galvoja ji atsako nezinau as noriu su tuo jos gerausiu draugu pasikalbeti bent telefonu bet ji neduoda jo nr tai ka man galvoti o as je neaprepimai myliu ir tikrai nenoriu palikti jos seme gyvenime! parasykite savo pamastymus busiu lb dekingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daivux
Daivux
Pradedantysis
na manu kad pats turi jai tapti ne tik vaikinu bet ir geriausiu draugu, ir turi moketi ja suprast kad jei to geriausio draugo tiesiog nebereiketu. beto manau jog ji taves nemyli, nes jei myletu tai tau nepasakotu to kad ten jos gerioausias draugas nori jos kaip panos, ir manau jei meile ira vien puse vistiek nieko gero nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MrPete
MrPete
Naujokas
Pasimylek su 10 kitu merginu. Ir po to pagalvok ar ji tikrai tokia isskirtine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


petrukas
petrukas
Naujokas
zinau bet kodel man meile svarbesne nei seksas gal cia delto kad jaunas budamas lb gerai issilaksciau ir meile vertinu labau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
tai kad tiek tu, tiek aš ir dabar dar esame jauni labai jauni

nors man taip pat jausmai, bendrumas ir kiti emociniai dalykai pasidarė svarbesni už seksą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
ner jokios ten meiles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


annaMaria
annaMaria
Pradedantysis
o tu pabandyk kaip nors jos sirdele link sawes westi, pabandyk parodyti kad tikrai ja myli, pamaloninka ja... padaryk koki malonu siurpriza,romantiska wakariene dwiese ar dar kazka panasaus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
ne visoms tas patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


petrukas
petrukas
Naujokas
as visada darau daug staikmenu kaip tik ilgau budavom kartu visada sugalvodavau bent po tris o ji dabar net nekviecia pas save atvazuoti na zauru zauru man bet meile ir skausmas beveik neatskiremi dalykai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
namanau, kad jai esi ;labai brangus.jei taip butu ji tam savo geriausiam draugui tiesiai sviesiai pasakytu ir nubreztu aiskia riba tarp dragystes ir meiles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.14 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ciulyte
ciulyte
Pažengęs
na ka cia ismastysi. Ji duoda suprasti, kad tu jai nereikalingas. Ir jai ji nuspres tave pailikti, tu jos niekaip nesulaikysi. Nebent uzdarysi kambaryje ir niekur neisleisi))) O siaip buk savimi ir lauk kas bus toliau. Ir jei ji tave paliks nelysk jai i akis, nes kuo labiau lysi tuo labiau ji begs nuo taves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.15 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


annaMaria
annaMaria
Pradedantysis
grazusbernas>> kaip galima panelems nepatikti staigmenos. netiketos gal siektiek suglumina, gal nejauku tuo metu pasidaro, taciau sirdis tikrai dziaugiasi...

petrukas>> tai gal tikrai ta panele newerta tawo meiles...? o gal suprastu kad kito kaip tu nebus tik tuo atweju jai prarastu tawe....?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.15 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


internas
internas
Meistras
petruk, uzdek skyrybos zenklus,tada skaitysiu is naujo-gal ka nors suprasiu db nelabai kantrybes yra shifruot..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RRE
RRE
Pradedantysis
Grįžk į 5 klasę, išmok rašyt. Man toks plytelių klojėjas - tinkuotojas pasirodei (neįsižeiskit šio amato meistrai). Nesistebiu, kad mergina dėl tavęs dvejoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
nu bet ir randat iškasenų tik gaila, kad temos autorius neparašė, kaip viskas baigėsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
tais 2007 laikais nebuvo klaviatūroj ,./()-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.15 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Pzdc...
Ismok RASYT. Matosi kad grynas PETRIUKAS, peristuchinas taip sakant
Kodel viska negalejai rasyt glausciau, ir ZMONIU kalba?
Petriukas susirado kazkokia Shavalka, turint galvoje jo amziu, rasysena.. Ir apskritai destomas mintis, jis puikiai atitiktu, 20++ metu Pisuoklio asmenybes modeli, kuriais draugas.lt ir kitos svetaines yra pegrustos.. Jo mergina labai tiketina kad yra Nepilnamete, kvaisa, kuri alksto pas vyresnius nes bendraaamziai "per kvaijjlji"..
Ir matyt jai petriukas atsibodo, tad nori gryzt pas ankstesniji, kuris ko gero lygiai toksai pat MENKYSTA kaip ir petriukas..
Nu bet vis mat.. Paivairinimas pacankei butu
Bet ir ima i galva zmones del tokiu sudu atsiprasant, dievazi...
Ir ka tu su tuo draugu snekesi?
Cia butu panasiai kaip pries pora dienu po mano balkonu..
Pasnekesys buvo daugmaz toks:

-Eeee, a GIRDZ bachurs, tu neelendi ( kirtis ant i ) prie mano merges supratai ( kirtis ant pirmos a ).. Jin mano panelike..
- Prie ko as cia lendu, ka cia nusisneki?
- tu bl NEKRUSI mano mergos!!!
- Kokios da mergos, atsipeikek, Bachurs ( Ilgas kirtis ant U ) as su jokia merga neuzsiemiau, atsakau, Bachura zodis..
- tu man bl nepisk proto as.. As Zinau ( kirtis ant i) kaip is tikra yr..
- as tau sakau, stopudova, neziinau apie ka cia sneki.
Ateini cia!!! ( poto jau pikciau) Ateini cia.. VELNIAS!!!!!!!
VELNIAS!!! AAA TTTT EEEINI CIAA n**ui!!!
Cia isiterpia kitas rajoninis su tokiu nupiepusiu cypianciu balsa, ir lyg juos bando skirt..
- Eee vyrai.. Vyrai... ( solidziai taip ), ka cia GAMINAT bl?!!


Ivyktu tikru VYRU pasnekesys jeigu petriukas susieitu su tuo kitu.
Juokingiausia tai, kad mergiscios nuomones, sioj situacijoj niekas per daug nepaiso
Bet seip iskasena, nebloga, nuotaika pakele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai