Tema sukurta: 2009.03.08 22:20
2009.03.08 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
na ir kaip jums?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.08 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
draugas buvo miesto olimpiadoj sake sunku.. ;D 10procentų klausimų iš Lietuvos, o likę iš viso pasaulio.. žodžiu nelengva aš tai tik miesto ekonomikos ir matematikos dalyvavau tokie dalykaip kaip geografijos nedomina.. yra atlasas, enciklopedijos ten viskas surašyta..
Čia maždaug mokslas kas daugiau kala ir žino, tas krūtesnis O matiekoj atrodo daug žinai bet yra užduočių kad vistiek galvą suki suki ir nieko nesumąstai va čia jau kažkas man mielesnio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.08 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


minde88
minde88
Naujokas
lengva jauciu nes pernai lengvas egzas buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.08 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kriptonas
Kriptonas
Naujokas
...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.09 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
meslas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.09 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
Kriptonai, NUSIBODAI !!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.09 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DAY
DAY
Naujokas
esu dalyvavusi. man asmeniskai labai patinka geografija, tai bent ne toks sausas mokslas, kaip matematika ar kokia chemija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.07 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Dmxyler18 rašė:

draugas buvo miesto olimpiadoj sake sunku.. ;D 10procentų klausimų iš Lietuvos, o likę iš viso pasaulio.. žodžiu nelengva aš tai tik miesto ekonomikos ir matematikos dalyvavau tokie dalykaip kaip geografijos nedomina.. yra atlasas, enciklopedijos ten viskas surašyta..

Čia maždaug mokslas kas daugiau kala ir žino, tas krūtesnis O matiekoj atrodo daug žinai bet yra užduočių kad vistiek galvą suki suki ir nieko nesumąstai va čia jau kažkas man mielesnio


Gal kaip tik lengva, kai tiek mazai klausimu is Lietuvos? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.07 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
pirma ir paskutini karta - 6 klasej dalyvavua buvo ziauriai, nes vien tik kazkokie kvaili klausimai, pvz: kas yra saules konservai?
na zodziu, geografija buvo ne man, nors is visad 10 turejau, va matechos, chemijos, biologijos olimpiados - cia mmmm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.07 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akella5
Akella5
Pažengęs
na nemanyciau, kad geografija labai sausas mokslas, ten irgi supratimo reikia- reikia daug ziniu aisku, bet tada galima visas tas zinias apie atskirus elementus sudeti ir ieskoti atsakymu i ivairiausius klausimus
be to geografija tai ne tik gamtine- juk yra ir socialine geografija, sprendzianti daugybe siu dienu svarbiu klausimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
LisaCuddy rašė:

pirma ir paskutini karta - 6 klasej dalyvavua buvo ziauriai, nes vien tik kazkokie kvaili klausimai, pvz: kas yra saules konservai?

na zodziu, geografija buvo ne man, nors is visad 10 turejau, va matechos, chemijos, biologijos olimpiados - cia mmmm


Saules konservai???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai