Santrauka: Garso kokybė
Tema sukurta: 2009.12.14 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.12.14 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Šiais laikais muzikos yra visur aplinkui: mp3 grotuvai, mobilieji telefonai, automobiliai, prekybos centrai, televizija, radijas, kompiuteriai, internetas, netgi yra troleibusuose galima išgirsti muziką.

Kompiuteryje pas žmones takelių sąrašas (playlist ) yra tikrai didelis, pas kai kuriuos jis užima net virš 20gb.

Man yra keista, kad nors muzika užima vis daugiau vietos mūsų kasdieniniame gyvenime, žmonės, rodos, nesistengia muzikos klausytis kokybiškai . Tikrai nenoriu savo nuomonės pateikt kaip fakto, bet pastebėjau, kad žmonės nusiperka neaiškios kokybės kolonėles prie kompiuterio arba namų kiną su 5 mažom plastmasinėm kolonėlėm kurios skleidžia belenkokį triukšmą ir jiems atrodo kad jos skamba labai kokybiškai.

Man ydomu, kiek jūs pinigų skiriate buitinei garso aparatūrai arba kiek sau leistumėte skirti?
Per kokią aparatūrą šiuo metu klausotės muzikos? :)
O gal garso aparatūra jums neturi didelės reikšmės?

Pasidalinkite savo nuomone :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
O kokia prasmė pirkti hi-fi garso aparatūrą ir per ją klausytis mp3-ioškių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Deja nusipirkt geros kokybės garso įrašų kainuoja, kaip alternatyva yra internetas.. Aš muzikos klausau per savo tel arba Ipod, stereo ausinės kokybės kažkiek prideda, bet vis tik įrašas daug ką lemia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Aš nekalbu kad reikia hi-fi pirkt, išvis nekalbu kad reikia kažką pirkt :D

O iš tikrųjų tai tas pats mp3 gali labai kokybiškai skambėt ant geros aparatūros, o nesunku internete ir geresnės kokybės muzikos atsisiūst, ypač jeigu patinka muzika :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Laiškas rašė:

Aš nekalbu kad reikia hi-fi pirkt, išvis nekalbu kad reikia kažką pirkt

O iš tikrųjų tai tas pats mp3 gali labai kokybiškai skambėt ant geros aparatūros, o nesunku internete ir geresnės kokybės muzikos atsisiūst, ypač jeigu patinka muzika


Na tai vat tame ir esmė, kad užtenka ir pakankamai paprastos aparatūros, kad pajaustum koks mp3 failas yra lossy
Kaip gerai būtų jei greičiau pereitume ant mp3HD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
man kokybe labai svarbi. siunciuos tik geros kokybes irasus. jei parsisiuncia blogas irasas trinu iskart. klausaui dazniausiai per ausines kurias esu prijunges prie stiprintuvo technics, o stiprintuvas prie kompiuterio. jei tik tureciau pinigu iskart pirkciau gera hi fi. stiprintuva uz 10000 lt, koloneles uz tiek pat ir dvd uz tiek pat. va tada jau kazkas geresnio, bet dar toli iki aukstumu, nes jei nori tikrai super kokybes tai 50000 lt butu puiki pradzia turiu kompe virs 60 gb muzikos, tai vel viskas remias i pinigine. reiks isigyt terabaita kitaip neisiverciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
gsass rašė:

man kokybe labai svarbi. siunciuos tik geros kokybes irasus. jei parsisiuncia blogas irasas trinu iskart. klausaui dazniausiai per ausines kurias esu prijunges prie stiprintuvo technics, o stiprintuvas prie kompiuterio. jei tik tureciau pinigu iskart pirkciau gera hi fi. stiprintuva uz 10000 lt, koloneles uz tiek pat ir dvd uz tiek pat. va tada jau kazkas geresnio, bet dar toli iki aukstumu, nes jei nori tikrai super kokybes tai 50000 lt butu puiki pradzia turiu kompe virs 60 gb muzikos, tai vel viskas remias i pinigine. reiks isigyt terabaita kitaip neisiverciu.


O kokiu formatu muziką klausai? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Laiškas rašė:



Aš nekalbu kad reikia hi-fi pirkt, išvis nekalbu kad reikia kažką pirkt



O iš tikrųjų tai tas pats mp3 gali labai kokybiškai skambėt ant geros aparatūros, o nesunku internete ir geresnės kokybės muzikos atsisiūst, ypač jeigu patinka muzika




Na tai vat tame ir esmė, kad užtenka ir pakankamai paprastos aparatūros, kad pajaustum koks mp3 failas yra lossy

Kaip gerai būtų jei greičiau pereitume ant mp3HD



Užtenka ir prastos aparatūros, bet tas pats mp3 garsas skambėtų daug maloniau per kokybišką aparatūrą :)
mp3HD ? kam tai reikalinga? :D juk jau yra normalus muzikos formatas :)

Išvis nesuprantu, kam tada siūstis mp3 iš net'o? Yra daug puslapių kur galima atsisiūst normalius albumus su geros kokybės įrašais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
mp3 320kbps. tureciau gera hifi rinkciausi dar geresne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Laiškas rašė:
mp3HD ? kam tai reikalinga? :D juk jau yra normalus muzikos formatas :)

Lossless mp3 formatas :)
Tau vat gal normalus ir mp3, o aš va norėčiau biškį kokybiškesnio...

Išvis nesuprantu, kam tada siūstis mp3 iš net'o? Yra daug puslapių kur galima atsisiūst normalius albumus su geros kokybės įrašais.

Kas pagal tave yra tie "geros kokybės įrašai"? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
gsass rašė:

mp3 320kbps. tureciau gera hifi rinkciausi dar geresne.


kiek žinau virš 320kbps tu jau nebejaustum skirtumo
Ir jeigu turi gerą aparatūrą, tai kodėl neklausai Flac?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
gsass rašė:

man kokybe labai svarbi. siunciuos tik geros kokybes irasus. jei parsisiuncia blogas irasas trinu iskart. klausaui dazniausiai per ausines kurias esu prijunges prie stiprintuvo technics, o stiprintuvas prie kompiuterio. jei tik tureciau pinigu iskart pirkciau gera hi fi. stiprintuva uz 10000 lt, koloneles uz tiek pat ir dvd uz tiek pat. va tada jau kazkas geresnio, bet dar toli iki aukstumu, nes jei nori tikrai super kokybes tai 50000 lt butu puiki pradzia turiu kompe virs 60 gb muzikos, tai vel viskas remias i pinigine. reiks isigyt terabaita kitaip neisiverciu.




50 000lt ant aparatūros išleist būtų tikrai ohoho : )
Bet manau kad galima rasti ir pakenčiamos naudotos technikos. Juk pilnas internetas su skelbimais: resyveriai, ekvalaizeriai, stiprintuvai, kolonėlės ir pan. Aš kai pavarčiau visokius tokius skelbimus tai manau man užtektų apie 2000 - 3000lt ant padorios aparatūros, o jeigu pirkt tokių pat parametrų naują aparatūrą kainuotų bent 2-3 kart brangiau.
Manau ,,praktiškiems'' žmonėms reiktų pirmiau paieškot aparatūros skelbimuose prieš leidžiant litus parduotuvėse. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Skaičiau vieną interviu su kažkokiu audiofilu fanatiku, kurio aparatūra ten šimtais tūkstančių dolerių kainuoja
Ir net jis pripažįsta, kad užtektų ir 5000 dolerių nusipirkt aparatūrai, kurios PILNAI užtektų bet kuriam žmogui....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Skaičiau vieną interviu su kažkokiu audiofilu fanatiku, kurio aparatūra ten šimtais tūkstančių dolerių kainuoja

Ir net jis pripažįsta, kad užtektų ir 5000 dolerių nusipirkt aparatūrai, kurios PILNAI užtektų bet kuriam žmogui....



Tai jis turbūt pirmiausia susirikuoja kambaryje visas kolonėles, aparatūrą poto ieško kur lovą patalpint kad gero garso neiškraipytų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
tai taip. visada galima rast kazka pigesnio. devetas stiprintuvas uz 600 lt. pora koloneliu uz 2x500 lt pajungi prie kompo ir jau kazka turi pabildelint. bet kai as parduotuvej dirbu su hi fi ir pasiklausau aparaturos uz 50 000 lt, kokybes tai visus aplink privercia nutilt. aisku svarbu ne suma o pati kokybe, bet uz gera kokybe ir reikia moketi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Laiškas rašė:

Pasisiauses rašė:



Skaičiau vieną interviu su kažkokiu audiofilu fanatiku, kurio aparatūra ten šimtais tūkstančių dolerių kainuoja



Ir net jis pripažįsta, kad užtektų ir 5000 dolerių nusipirkt aparatūrai, kurios PILNAI užtektų bet kuriam žmogui....






Tai jis turbūt pirmiausia susirikuoja kambaryje visas kolonėles, aparatūrą poto ieško kur lovą patalpint kad gero garso neiškraipytų :D


Žinai kai perki aparatūrą už pusę milijono tai nemanau, kad gyveni vieno kambario bute :D:D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Laiškas rašė:

mp3HD ? kam tai reikalinga? :D juk jau yra normalus muzikos formatas :)


Lossless mp3 formatas :)

Tau vat gal normalus ir mp3, o aš va norėčiau biškį kokybiškesnio...



Išvis nesuprantu, kam tada siūstis mp3 iš net'o? Yra daug puslapių kur galima atsisiūst normalius albumus su geros kokybės įrašais.


Kas pagal tave yra tie "geros kokybės įrašai"? :)


FLAC formatą skaitau padoriu : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Laiškas rašė:



Pasisiauses rašė:







Skaičiau vieną interviu su kažkokiu audiofilu fanatiku, kurio aparatūra ten šimtais tūkstančių dolerių kainuoja







Ir net jis pripažįsta, kad užtektų ir 5000 dolerių nusipirkt aparatūrai, kurios PILNAI užtektų bet kuriam žmogui....












Tai jis turbūt pirmiausia susirikuoja kambaryje visas kolonėles, aparatūrą poto ieško kur lovą patalpint kad gero garso neiškraipytų :D




Žinai kai perki aparatūrą už pusę milijono tai nemanau, kad gyveni vieno kambario bute :D:D:D




bet aparatūra už pusę milijono kažin ar į 4 kambarius tilptų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Laiškas rašė:

FLAC formatą skaitau padoriu : )


Flac formatas yra pakankamai retas :)
Ypač jei klausai ne pačią populiariausią muziką... Tada Flac atsisiųsti neįmanoma :)
Įsivaizduok kaip fainai būtų, jeigu visur būtų ne mp3, o Flac :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.14 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Laiškas rašė:
bet aparatūra už pusę milijono kažin ar į 4 kambarius tilptų :D


O kodėl manai, kad ji daug vietos užima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai