Tema sukurta: 2011.04.21 22:54
1 2 Toliau Paskutinis
2011.04.21 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
Zodziu, sumasciau pabandyti zoles :) Nebandykit atkalbineti, kad tai blogai - pats zinau. Bet juk gyvename juk tik karta :) Tai va zoles zinau is kur gauti, bet kaip susisukti, kaip surukyti, kad pagauti kaifa?
Dekingas uz patarimus.

P.S. Nebandykit aiskinti, kad zalinga, kad jei nemoki, tai reiskias neverta... Noriu suzinoti is cia, negu is gatves. Manau gatvej ismokes kaip elgtis su zole, veliau galiu pereiti prie rimtesnio sudo... :/
Dar kart dekui uz ats :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Narnija
Narnija
Patyręs
galima susisukti is cigaretėm skirtu popieriuku, arba per plastmasini buteli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
O step by step kaip sakoma, imanoma paaiskinti viska?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Narnija
Narnija
Patyręs
nusiperki popieriuku (be filtro) sumaisai su siek tiek tabako. palaizai popieriuko viena krastine, prilipdai. na zodziu susisuki suktini. uzsidegi! itrauki...palaikai...isputi... na ir sekmes ! Bet geriau nereikia!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Yra pirkt ir tų popieriukų, ir filtrų, ir tabakų. Nueik į tabako parduotuvę, išsirinksi. O vidun paskui dėk ką nori :) O ką čia dar aiškinti? Negi į popieriuką žolės nesusuksi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Narnija rašė:
nusiperki popieriuku (be filtro) sumaisai su siek tiek tabako. palaizai popieriuko viena krastine, prilipdai. na zodziu susisuki suktini. uzsidegi! itrauki...palaikai...isputi... na ir sekmes ! Bet geriau nereikia!


Čia turbūt sunkiausia dalis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Phant
Phant
Pradedantysis
Jei jau sugebi susirasti zole, tai nepatingek ir susirask instrukcijas pats, nemanau kad forumas yra ta vieta, kur reikia klausineti tokio dalyko. Nebent aisku yra norinciu tau padeti nusiristi zemyn. as tikrai ne....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cutie
Cutie
Pažengęs
Koks beviltiskas ir nuobodus turetu buti gyvenimas, kad dometis tokiom nesamonem. Gaila man tokiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.21 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai turbūt nemaža dalis yra visiškai beviltiški... Turbūt nustebtumėt sužinoję, kiek aplinkinių yra bent kartą tai pabandę. Bet rėkia ir agituoja prieš tai nebandę taip garsiai, kad atrodo, jog jų dauguma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nusiperki jointų, pasidarai filtriuką (tam tinka čili picos kuponėliai ) išsiardai cigaretę, į jointą įdedi tabako su žole, ir susuki. Degi ir rūkai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
mylimukė rašė:

Tai turbūt nemaža dalis yra visiškai beviltiški... Turbūt nustebtumėt sužinoję, kiek aplinkinių yra bent kartą tai pabandę. Bet rėkia ir agituoja prieš tai nebandę taip garsiai, kad atrodo, jog jų dauguma


Nepabandę ir bijo bandyt :) Aišku gal tai ir gerai, bet aš ir esu rūkęs ir tame nematau jokio blogio, nei aš jaučiu potraukį nei šalutinį poveikį. Vis geriau žolės pabandyt negu ratų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
mylimukė rašė:
Tai turbūt nemaža dalis yra visiškai beviltiški... Turbūt nustebtumėt sužinoję, kiek aplinkinių yra bent kartą tai pabandę. Bet rėkia ir agituoja prieš tai nebandę taip garsiai, kad atrodo, jog jų dauguma

Nepabandę ir bijo bandyt Aišku gal tai ir gerai, bet aš ir esu rūkęs ir tame nematau jokio blogio, nei aš jaučiu potraukį nei šalutinį poveikį. Vis geriau žolės pabandyt negu ratų.


Aha, aš irgi labai bijojau, kaip ir visi aplink kartojo, buvau prisigąsdinus, kad jei vieną kartą pabandysi, tai jau šakės, užsikabinsi ir nudegraduosi O iš tikro nė karto net jokio poveikio nepajutau. Geriau jau išgert
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalse009
smalse009
Pradedantysis
Sukt nesukau bet rukyt rukiau jokio poveikio nejauciau, bet per kaljana rukyt didesnis kaifas buvo nei susukta. Mylimuke ir gerimas nera gerai kaip ir ta pati zole bet gerai sako viena karta gyvenab reik viska isbandyt tik aisku su saiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
smalse009 rašė:
Sukt nesukau bet rukyt rukiau jokio poveikio nejauciau, bet per kaljana rukyt didesnis kaifas buvo nei susukta. Mylimuke ir gerimas nera gerai kaip ir ta pati zole bet gerai sako viena karta gyvenab reik viska isbandyt tik aisku su saiku


Kažkas man sakęs, kad geriau jau stikliukas negu dūmas ir kažkodėl tikiu tuo. Tuo labiau, kad saikingas kiekis vyno net naudinga, ar brendžio, o naudos iš žolės ar cigarečių jokios. Na o kai per daug, tai nė vienas, nei kitas negerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 03:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kietis
Kietis
Pažengęs
Jeigu esi išvis nerūkantis, turiu omeny cigaretes, ar gal išvis jų nebandęs rukyt (kaip aš) tai geriau ir žolės nebandyk Nes kai rūkai, tai taip šlykštu būna, po dūmo taip sumutina, kad nu na.... ,kartą net apsivėmiau. Bet užtai po to užvelka gerai, kaip robotas vaikščiot pradedi Nežinau, čia sako visiems taip nerūkantiems būna, sako nuo cizos apsinešt gali. Parūkau jos retai, todėl turbūt kiekvieną kartą ir ,,mutina" O šiaip, pritariu čia esantiems, geriau jau išgert, negu kasiaką rukyt. Nieko neprarasi, kad ir nepabadysi, tas pats šūdas, taippat apsvaigęs, tik tiek, kad žvengas ima, ir tai nevisada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 07:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis


Aciu, seniuk :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 07:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
Kietis rašė:

Jeigu esi išvis nerūkantis, turiu omeny cigaretes, ar gal išvis jų nebandęs rukyt (kaip aš) tai geriau ir žolės nebandyk Nes kai rūkai, tai taip šlykštu būna, po dūmo taip sumutina, kad nu na.... ,kartą net apsivėmiau. Bet užtai po to užvelka gerai, kaip robotas vaikščiot pradedi Nežinau, čia sako visiems taip nerūkantiems būna, sako nuo cizos apsinešt gali. Parūkau jos retai, todėl turbūt kiekvieną kartą ir ,,mutina" O šiaip, pritariu čia esantiems, geriau jau išgert, negu kasiaką rukyt. Nieko neprarasi, kad ir nepabadysi, tas pats šūdas, taippat apsvaigęs, tik tiek, kad žvengas ima, ir tai nevisada.


DDDD As nerukantis seip esu, bet kartais paimu Varydamas i tusa, paemiau baltarusiskos kontrabandos ;D viena surukiau, tai gal 15-20 minuciu buvau kaip gerai i*ises ) O del pabandymo - sakiau, ne*iskit proto - gyvename tik karta, tai kodel ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 07:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
mylimukė rašė:

Yra pirkt ir tų popieriukų, ir filtrų, ir tabakų. Nueik į tabako parduotuvę, išsirinksi. O vidun paskui dėk ką nori :) O ką čia dar aiškinti? Negi į popieriuką žolės nesusuksi?


O U-18 parduos filtrus ir visa kita reikalinga stuff'a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.22 08:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RoKo
RoKo
Pradedantysis
Tiesa, mano dede turi toky aparaciuka cigaretems darytis - nusiperka gal 100vnt tusciu cigareciu (be tabako, bet sufiltru ir tuo "popieriuku") uz kazkur 5 lt, ir tabako. Ideda i toky takely tabaka, uzmauna tuscia cigarete, pokst - paruosta cigarete. Toks budas tiktu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai