Santrauka: Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę
Tema sukurta: 2012.05.09 18:51
1 2 Toliau Paskutinis
2012.05.09 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
Sveiki, esu dešimtokė ir man reikia pasirinkti tolimesnio ugdymo plana. Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie gamtos mokslus, ką patartumėt rinktis (Fizika, Biologija, Chemija), gal žinot šių dalykų pliusus minusus, ar sunku mokintis? Man gamtos mokslų turbūt neprireiks tai imčiau B kursą, norėčiau neturėti didelio spaudimo iš šios srities nes nemažai dalykų pasirinkau A lygiu. Taigi, ką patartumėt?
Iš anksto ačiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Tuomet fizika su chemija atkrenta.O biologija - tai ten nėr ką veikt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
aš taip ir galvojau, bet vienas pažįstamas sakė, kad ir biologija nėra lengva. Galvoju apie biologija arba fiziką, nes girdėjau, kad fizika B kursu irgi nėra sunki. Todėl ir abejoju dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciekavska
Ciekavska
Pažengęs
jo as renkausi bilgija irgi, kam sukt galva su tokiais sunkiais dalykais, geriau pasiruosi tiems dalykams kuriu tau reikes stojant...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Fizikoj kad ir b lygy reiks formulių ir visokio kitokio šūdo.Biologijoj pasakysi kad boružė raudona,o auksavabalis žalias ir fsio - gauni dešimt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciekavska
Ciekavska
Pažengęs
Tai rinkis ta dalyka kuri geriausiai ismanai. O dalyko sunkumas manau nepriklauso nuo lygio. Nuo lygio priklauso kiek tu to dalyko valandu turesi per savaite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
na , gal jūs ir teisūs.... Iš tikrųjų tai priklauso nuo dėstytojo, seniau bielkos turėjau 10 , o dabar 7, kai tuo tarpu fizikos turiu 9
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
Ciekavska rašė:

Tai rinkis ta dalyka kuri geriausiai ismanai. O dalyko sunkumas manau nepriklauso nuo lygio. Nuo lygio priklauso kiek tu to dalyko valandu turesi per savaite.


tai kad ir nuo lygio priklauso, nes perdaug nesigilinama, pavirsiu einama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Čia dar 90 proc priklauso nuo mokytojos ar bus sunku ar lengva Aš pvz turėjau fiziką A lygiu nors man jos visiškai nereikėjo ir kadangi neketinau laikyt egzo tai aš ten nieko galėjau neveikt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MylintisViska
MylintisViska
Pažengęs
imk biologija ir tiek. Paprasciausias variantas, jeigu tau tikrai nereikes nei vieno is siu dalyku. Tuo paciu ir vidurki turetum pasikelt, jeigu perskaitysi kartais tai, apie ka per pamokas kalbat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
jei nei vieno nereiks, o mokaisi pakankamai normaliai, pasiklausinėk vyresnių moksleivių pas kokią mokytoją lengviau ir eik - vidurkį pasikelsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

Čia dar 90 proc priklauso nuo mokytojos ar bus sunku ar lengva Aš pvz turėjau fiziką A lygiu nors man jos visiškai nereikėjo ir kadangi neketinau laikyt egzo tai aš ten nieko galėjau neveikt


tame ir esmė... ir jeigu man bielką dėstys ta mokytoja kuri dabar dėsto tai nieko gero nebus, o kas dėstys iš anksto neina sužinot, nebet paskui jau kai mokslo metai prasideda, bet ir tai tada reik eit per pavaduotojus, direktorius ir reikšt pretenzijas kad netinka mokytojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
taip ir reikės daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
pasiklausinėk,kokie mokytojai.Aš turiu biologiją B,tai reikia mintinai atkalt kokius tris-keturius sakinius ir viskas.Nėra net kontrolinių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
Gabė rašė:

pasiklausinėk,kokie mokytojai.Aš turiu biologiją B,tai reikia mintinai atkalt kokius tris-keturius sakinius ir viskas.Nėra net kontrolinių.


na tai gal ir visai nieko tada,..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.09 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Imk ne pagal mokytoja, o pagal reikala. patarciau biologija - pravers.
O kas zino, jei kur istosi prireiks biologijos, o turesi grazu pazymi, bet nieko nemokesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.10 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Taigi mes nezinom, kas tau lengviau sekasi, kas sunkiau, nes man pvz chemijoj nebuvo, ka veikt, viena idomiausiu pamoku, o biologija tai pirmu numeriu isbraukiau....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.10 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Kaip jus cia visi tokie mokslininkai niekad nesuprasiu, turejau biologija B lygiu, uzteko viena pusmeti ant 4 iseiti ir atsisakiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.10 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksandra7
Aleksandra7
Pažengęs
artc rašė:

Kaip jus cia visi tokie mokslininkai niekad nesuprasiu, turejau biologija B lygiu, uzteko viena pusmeti ant 4 iseiti ir atsisakiau


bet ar taip galima? man atrodo reikia vitiek koki nors is gamtos mokslu mokytis, isvis negalima atsisakyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.10 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MylintisViska
MylintisViska
Pažengęs
/\/\
jeigu pagal valandas iseina gali atsisakyti. Tokiu atveju kazkas kitas dasidetu pvz muzika, daile, teatras. Svarbiausia, kad butu minimum 28 valandos. Pries keleta metu buvo, kad galejai rinktis arba fizikas, chemijas arba tik geografijas,biologijas. Dabar kaip nori tai darai, svarbiausia, kad atitiktu dalyku ir valandu skaicius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai