Santrauka: viskas kas susije su galvos skausmu
Tema sukurta: 2007.02.07 18:13
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.02.07 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
buna skauda ne vissa galva bet viena didiji smegenu pusrutulli,nium reikskit mintis buna jum taip ar ne ir apskritai sakytit kam kokio problemos kyla su galva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.07 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asdfgh
asdfgh
Naujokas
Niu buna, viena puse skauda kita ne, viena vieną galvoji kita kitą... o galit man patart kaip cia tema sukurt, as naujoke nesusigaudau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tucker
Tucker
Patyręs
Originally posted by: saule

buna skauda ne vissa galva bet viena didiji smegenu pusrutulli,nium reikskit mintis buna jum taip ar ne ir apskritai sakytit kam kokio problemos kyla su galva


hmm kadangi tam tikros smegenu dalys atsako uz tam tikras funkcijas... tai tiesiog gal "apkroviai" smegeneles PS juk ne kas dien skauda... pvz pastovus stresas gali salygoti toki skausma ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
pas mane to streso daug nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tucker
Tucker
Patyręs
as stresa kaip pvz daviau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
man galva skauda jei neissimiegu arba miegu per ilgai, dar nuo garsios muzikos, del nuovargio, kai pagirios buna ir dar kai visi/viskas sunervuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sniega
Sniega
Pradedantysis
na kaikas pasakytu ''ka ten gali skaudeti gi vakumas ten voratinklis be voro" na buna skauda kai stprei susinervinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.25 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Naudokit Su Džok terapiją. Jūsų nykštys (bet kurios rankos ar kojos) yra galva, nago pusė tai pakaušis, o minkštoji dalis - priekis, čia nusipieškit savo veidą proporcingai, kakta, akys, nosis, burna ir smakras (iki sąnariuko). Šonuose ties nagu ausys. Žemiau nago - pakaušis. va čia ir ieškokite to skaudamo taško, o suradę - stipriai mąsažuokite, spaudykite, dar geriau mąsažuoti su pipiriukais, užklijuokite juos pleistriuku ir spaudykite, trinkite, po 5 - 15 minučių galvos skausmo nebus, įsitikinkite patys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.27 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
ta terapija naudota simta kartu nepadeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.26 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artas1
artas1
Pažengęs
vandens, nors ir paprasto ikalk dvi stiklines ir maža žiupsnelį druskos ant liežuvio užsiberk...
Tik nepamiršk pasakyti ar ka pastebejai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.26 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Pasiskaityk 2007 04 26 Bičiulystėje, ten smulkiau aprašyta ir piešiniais parodyta, gal ką ne tiksliai darėte, pabandykite, turi padėti. Aš iš pradžių irgi netikėjau, bet vėliau pati isitikinau ir supratau, kad tai tikrai gelbėja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.05 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzudita
dzudita
Naujokas
Gavos skausmais cia siame forume skundziasi paaugles.Tai brendimo laikotarpis ir tai normalu jei nera kokiu nors rimtu ligu.Jos jaunos ir megsta paselioti atrodo nepavargstancios taciau yra riba.Reikia duoti organizmui ir pailseti.Pacios prisipazystat kad nuvargina traki muzika, neissimiegojimas.Juk dabar madinga ir dumeli uztraukti ir be svaigalu neapsieinama. Taip isderinamas organizmas kuris siuo brendimo laikotarpiu yra trapus ir jautrus.Tai ir sauna per smegeneles.Smegenys pirmos reaguoja jei kas organizme negerai.Retai uzeinantys ir praeinantys galvos skausmai budingi visiems paaugliams veliau jie dings.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Nua as nei paaugle, naie audringai gyvenu, nei darbe streso gaunu. bet kai uzeina skausmas - tai staigiai suima vien sona, ir rodos, kad svino ten prikrauta, tokia sunki galva apsidaro.... Ir tada prasideda keliu dienu maratonas su skausmais.. Geriau ir stiprius vaistus nuo migrenos - nelabai ka jie tepadeda. I gyd tik Nutropil israso ir vsio, nuo kurio nepraeina visiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.14 08:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzudita
dzudita
Naujokas
Amry gal tau kartu skauda ir akies plote? Ar akis buna kaip svino pripilta?Vaistai tau tik turetu slopinti skausma jie ligos negydo.Skausmo metu stebek kraujo spaudima.Dazniausiai spaudimas buna zemokas.Bandyk konkreciau aprasyti skausmo pobudi ar buna tuo metu kitur skausmu?Ar gulint skausmai tokie pat ar jie sumazeja o gal praeina? Jei kazkiek konkreciau aprasytum turedama laiko bandysiu padeti.Ar dare daktarai galvos nuotrauka?Skauda daugiau kaktos plote ar pakausy ar pats virsugalvis? nepriskirkim visko migrenai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.08 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
mano gyvenimas normalus nei muzika tranki nei dar kas bet va ima ir pagauna migrena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.27 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langasidangu
langasidangu
Patyręs
visą laiką man skauda galvą..tiksliau...niekada galvos neskauda.man skauda smilkinius....pakaušį..na visad skaudėdavo ir gydytojai sakė dėl streso tai yra..bet jei guli ir kramtai ramunę pievoje ir skuda smilkinius,tai kažkas ne taip...ištiesų patikrino kraują,net galvos nuotrauką pasidariau,kad būtų ramiau...bet nieko...po akių tikrinimo suradom tą niekšelį....mano dešinėje akyje yra kraujagyslė,kuri lb siaura[ja reik vaistais plėst]...ir jei si strūktų,man šakės...bet jei spazmuoja ji,tai skauda ne tik smilkinį,bet ir žandikaulio bei puse veido nejaučiu..uzžtirpsta...bet kadangi jau nebenoriu plečiančių valgyt'',tai gydausi savaip.tiksliau gyvenu ir prie to jau pripratau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.27 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
uj, langasidangu taip baisiai cia parasei.. man seip daznokai skauda galva, net nuo kvepalu astresniu, nuo alkio, daznaiusiai viena galvos puse tvinkcioja nemaloniai, ir galva kartais svaigsta.. teta gydytoja, tai sake kad nuo migrenos kentesiu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langasidangu
langasidangu
Patyręs
na aš jau susitaikiau...ir kai apie tai negalvoji ir kenti,visai gerai jaučiuosi nei pirmus du kartus ,kai pradėjo skaudėt .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutvelike
Kutvelike
Naujokas
Migrena - ne juokai. Galvos skausmai testis gali net keleta dienu. Ir daznai skauda tik viena puse. O kartais, nes regejimas sustreikuoja. Tokie juodi rutuliai pradeda skraidyt. Tiems, kam taip darosi, reikia ypatingai kreipti demesi ka valgote- kad cukraus ( gliukoze) kiekis kraujyje butu stabilus. Jei jis sokines, tai iskvies migrena. Laikytis reikia kuo atokiau nuo paprastu angliavandeniu, nes jie ypac isbalansuoja gliukoze kraujyje- jis staigiai pakyla, ir staigiai nusileidzia- o tada, net gali samone prarasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MissLedi
MissLedi
Naujokas
na man tai uzeina skaudet tjp,kad net vaistai stipriausi nepadeda...nzn kas man yra,kad tjp jau niekas dazniausiai nepadeda.gal per daug pervargstu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai