Tema sukurta: 2013.11.30 20:37
1 2 Toliau Paskutinis
2013.11.30 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k11
k11
Pradedantysis
1.Sveiki, turiu tokia problemą į kurią norėčiau gauti paaiškinimą iš protingų žmonių. Draugu su mergina 9 mėnesius, bendraujame per atstumą, jei po kiekvieno barnio pradėjo skaudėti galvą, ar ji susipyktų su mama ar su manimi jai pradeda beproto skaudėti galvą ir ji kaip skaudą galvą tiesiog man parašo žinutę kaip: Man skauda galvą, nepyk bet nenoriu šiandien bendrauti einu miegoti (Žinutė rašyta 4h dienos, kalbu apie šiandienos žinutę, bet buvo panašių ir prieš tai), ji gyvena kaimelyje, į jį paskutinis autobusas eina 5h, o tėvai dirba ir pasiimti negali. Tad ar tiesa kad kaip merginai skauda galvą, ji apie mylimą žmogų mažiausiai galvoja ir nori nuo visko atsiriboti? Ir kodėl nuo kiekvieno barnio galvos skausmas būna (Prieš kokia 4 mėnesius to nebūdavo).

2. Mergina taipogi 2 kartus norėjo rimtai skirtis su manimi, dėl papraščiausių menkniekių, tai dėl to kad aš po varžybų ant jos užpykau, jog ji visą dieną nesugebėjo parašyti kol buvau užsienyje, tada iškėlė didelį barnį ir pasakė kad skiriamės, 1h jos atsiprašinėjau dėl savo klaidų ir ji suteikė dar 1 šansą, dabar jos stengiuosi neskaudinti, būti jai geras, viską laikau savyje, bet vėl norėjo skirtis taip pat dėl menkniekio, o gi dėl to kad jai skauda galvą ir aš noriu ją pamatyti, vėl susitaikėme po kokios 1h mano atsiprašinėjimų. Bet ji šių dalykų eigoje liejo ašaras, laikė rankose mano meškiną ir buvo puolus į didelę depresija. Ar gali būti kad apsimetinėjo, nes visą tai mačiau tik per SKYPE kamerą + abudu kartus buvo patarimas iš draugės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nemana
Nemana
Pažengęs
1. Taip, pilnai gali būti, jog nuo streso jai ima skaudėti galvą. Galbūt jai migrena, o gal tiesiog morališkai pavargsta nuo barnių. Jos teisė atsiriboti kada jai norisi, ir tu, jei protingas esi, dėl to nepriekaištausi ir paliksi jai erdvės.

2. Ne menkniekuose esmė, o visumoje. Jeigu pastoviai kiršinatės dėl smulkmenų, gali tiesiog trūkti kantrybė - normalūs žmonės stengiasi būti apsupti to, kas daro juos laimingais, o ne atvirkščiai. Galbūt ji nori skirtis, tačiau prisirišimas ir pirmųjų santykių emocijos neleidžia. Ne santykiai, o kančia. Juk jauni dar esat, kam tų problemų prisidaryt. Jų dar tiek laukia ateity, kad per gerklę išlys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k11
k11
Pradedantysis
Nemana rašė:

1. Taip, pilnai gali būti, jog nuo streso jai ima skaudėti galvą. Galbūt jai migrena, o gal tiesiog morališkai pavargsta nuo barnių. Jos teisė atsiriboti kada jai norisi, ir tu, jei protingas esi, dėl to nepriekaištausi ir paliksi jai erdvės.



2. Ne menkniekuose esmė, o visumoje. Jeigu pastoviai kiršinatės dėl smulkmenų, gali tiesiog trūkti kantrybė - normalūs žmonės stengiasi būti apsupti to, kas daro juos laimingais, o ne atvirkščiai. Galbūt ji nori skirtis, tačiau prisirišimas ir pirmųjų santykių emocijos neleidžia. Ne santykiai, o kančia. Juk jauni dar esat, kam tų problemų prisidaryt. Jų dar tiek laukia ateity, kad per gerklę išlys.



1. Na čia gali būti, nes keistai nuskamba tie žodžiai, taip mano kaip paauglio galvoje, mintys būna ar tai įmanoma pasakyti mylimam žmogui.

2. Na čia irgi gali būti visko, bet aš ją labai saugau, kažkaip įpratau kad ji man visad rašinėjo visą vasarą, su jokiais vaikinai nebendraudavo, o dabar prasidėjo mokslo metai ir rašinėjimas nusilpo ir su klasiokais gerai sutarę, daro už juos namų darbus, nežinau ar tai normalu. Bet gal galite pasakyti kaip man prie to pritapti ir kažkaip padaryti kad negalvočiau apie praradimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kaip gali žmogus galvoti apie kažkokias meiles,kai kovoja su skausmu, tai faktas kad taip gali būti ir net labai tikėtina. praeis skausmas - atsiras aukštesni jausmai.
o dėl tų skyrybų tai aplamai menkniekiai nei prie ko, nes tai santykių dalis. jei mergina nori skirtis, tai ir ieško visokių savęs pateisinimų, kad tai tas negerai tai tas ir t.t. perkopus penkiasdešimtmetį, kai vyrų ir moterų skaičius išsilygina ir pradeda mažėti vyrų skaičius, tai tada jau moterims viskas pradeda atrodyti gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Čia ji tau sako - tu man nusibodai,atstok..skirtis laikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Gal ji labai emocionalus zmogus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k11
k11
Pradedantysis
Pončikas rašė:

Čia ji tau sako - tu man nusibodai,atstok..skirtis laikas


Nu kad jeigu taip išvien būtų ir panašiai tai jo supraščiau kad taip sako, bet dabar kalbame viena diena ji man sako kaip manęs pasiilgo kaip norėtų susitikti išbučiuoti ir kaip susitinkame ji taip padaro, tikrai kartu laiką leidžiamą žiauriai mielai ir gražiai, niekad nebūna barnių. Tai va dėl šito abėjočiau ir jeigu ji manęs nemylėtų nesakytų kiekvieną dieną kad atvažiuočiau ir panašiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
vadinasi nėra reikalo pergyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Laikui bėgant praeis tos nesąmonės savaime. Paprastai visiems praeina be ženklesnių pėdsakų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k11
k11
Pradedantysis
antares rašė:

vadinasi nėra reikalo pergyventi.


Gal taip ir yra kad nėra reikalo, bet patikėk jau mane tas jos galvos skausmas, tie visi kalbėjimai apie skyrybas vemt verčia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Itampos galvos skausmas arba spaudimo padidejimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Nu taip didele problema istiesu suprast ka zodziai reskia...kartais.
o pvz ji tau yra pasakius ar parasius kad tave myli?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Visai net kai tu neklausei to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
k11 rašė:

Gal taip ir yra kad nėra reikalo, bet patikėk jau mane tas jos galvos skausmas, tie visi kalbėjimai apie skyrybas vemt verčia.


jeigu mergina tikrai tave myli, tai nemanau kad skirsis. na, o jūsų zodiako ženklai kokie?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Jauni dar esat, kuo ankščiau suprasi, kad jūsų keliai išsikirs tuo geriau. Čia dar tik ieškojimų stadija, ji niekada netrunka ilgai, juo labiau kad pora kart jau norėjot skirtis. Galiausiai taip ir bus. Susitaikyk su tuo, o merga tavo tai akyvaizdžiai mėto atmazus, nenori ji su tavim būt arba pati nežino ko nori, geriau mesk ją nafik, gyvenk kol jaunas, paskui ateisi kita moteris į tavo gyvenimą, o po jos galk dar kita, kol rasi tikrąją meilę ir su kuria nebus tokių nesąmonių. Pats irgi pragyvenau panašų tarpą kaip tu dabar, tai ne iš lempos čia šneku, o iš patirties. Nors aišku, patirtys skirasi, bet požymiai rodo, kad šiuo atveju niekur toli judu nenujudėsit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k11
k11
Pradedantysis
adeyaka rašė:

Nu taip didele problema istiesu suprast ka zodziai reskia...kartais.

o pvz ji tau yra pasakius ar parasius kad tave myli?


Labai dažnai taip sako


antares rašė:

k11 rašė:



Gal taip ir yra kad nėra reikalo, bet patikėk jau mane tas jos galvos skausmas, tie visi kalbėjimai apie skyrybas vemt verčia.




jeigu mergina tikrai tave myli, tai nemanau kad skirsis. na, o jūsų zodiako ženklai kokie?


mano Jautis, o jos Avinas (Kiek skaičiau blogi)

Piktaskeksas rašė:

Jauni dar esat, kuo ankščiau suprasi, kad jūsų keliai išsikirs tuo geriau. Čia dar tik ieškojimų stadija, ji niekada netrunka ilgai, juo labiau kad pora kart jau norėjot skirtis. Galiausiai taip ir bus. Susitaikyk su tuo, o merga tavo tai akyvaizdžiai mėto atmazus, nenori ji su tavim būt arba pati nežino ko nori, geriau mesk ją nafik, gyvenk kol jaunas, paskui ateisi kita moteris į tavo gyvenimą, o po jos galk dar kita, kol rasi tikrąją meilę ir su kuria nebus tokių nesąmonių. Pats irgi pragyvenau panašų tarpą kaip tu dabar, tai ne iš lempos čia šneku, o iš patirties. Nors aišku, patirtys skirasi, bet požymiai rodo, kad šiuo atveju niekur toli judu nenujudėsit


Negaliu aš jos palikti mūsų norai yra labai panašūs, mes nenorime vaikų, nenorime kokių užsidarymų, mes norime tiesiog laimingai kartu praleisti laiką, ta prasme vaikai tik nuo kokia 20 metų, o iki tol šėlionės, tai pagrindinis mūsų noras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
k11 rašė:

Piktaskeksas rašė:

Jauni dar esat, kuo ankščiau suprasi, kad jūsų keliai išsikirs tuo geriau. Čia dar tik ieškojimų stadija, ji niekada netrunka ilgai, juo labiau kad pora kart jau norėjot skirtis. Galiausiai taip ir bus. Susitaikyk su tuo, o merga tavo tai akyvaizdžiai mėto atmazus, nenori ji su tavim būt arba pati nežino ko nori, geriau mesk ją nafik, gyvenk kol jaunas, paskui ateisi kita moteris į tavo gyvenimą, o po jos galk dar kita, kol rasi tikrąją meilę ir su kuria nebus tokių nesąmonių. Pats irgi pragyvenau panašų tarpą kaip tu dabar, tai ne iš lempos čia šneku, o iš patirties. Nors aišku, patirtys skirasi, bet požymiai rodo, kad šiuo atveju niekur toli judu nenujudėsit


Negaliu aš jos palikti mūsų norai yra labai panašūs, mes nenorime vaikų, nenorime kokių užsidarymų, mes norime tiesiog laimingai kartu praleisti laiką, ta prasme vaikai tik nuo kokia 20 metų, o iki tol šėlionės, tai pagrindinis mūsų noras.


Kadanors suprasi ką norėjau pasakyt :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Oho, beveik kaip žodžiai iš dainos: "Kada nors suprasi tu, ką norėjau tau pasakyt tada... kad be pievų nebus medaus", smagu ir pamokoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
k11 rašė:

(Kiek skaičiau blogi)


nieko tame blogo tikrai nėra, taip paprasčiausiai yra ir tiek. šiaip visuose santykiuose suderinamumas neblogas. tavo merginą greičiausiai nervina, kad esi šiek tiek lėtas, stabdai visus jos projektus ir planus, o tai kitus gali tikrai labai nervinti, nes Avino ženklas - tai transformacija, o Jautis - atvirkščiai. tave greičiausiai nervina tai, kad tu pats to nežinodamas stabdai jos lūkesčius, o jai natūralu kyla "galvos skausmai". bet kai pradėsite šeimyninį gyvenimą, greičiausiai viskas susistyguos.
kiek pamenu čia jau ne pirmą kartą šis tandemas kartojasi diskusijose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Koki dar seimynini gyvenima? Jam 16metu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai