Santrauka: Canon A 480
Tema sukurta: 2010.10.11 18:04
2010.10.11 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Laba vakara..

Turiu, o galbut turejau, paprasta, vidutines kokybes fotika - Canon A 480. Bet geresnio man ir nereikia,kol veike, buvau labai patenkinta. Skrendant lektuvu laikiau ji kuprineje, bet dezuteje, taciau kai bandziau ijungti, fotikas pradeda baisiai cirksti ir islenda tik puse objektyvo...Raso kazka panasau i:"Lence problem.Restart your camera" ir taip visuomet. Fotografuoja, taciau vaizdas baisiai susiliejes.. Skaiciau ivairiuose forumuose ka daryti ir dauguma zmoniu patare nesmarkiai papurtyti,pakratyti, trinkteleti i sonus arba pabandyti pusti i vidu. Galbut kazkokia dulkele ikritusi.. Visa tai dariau, bet vistiek.. Tas pats :/
Galbut yra kam nors taip atsitike? Esu toli nuo civilizacijos.. Bandziau nesti i taisykla, vienintele mieste,sake, kad netaiso ir pirkciau nauja.. O naujos kainuoja LABAI LABAI LABAI daug.
Lauksiu patarimu is zinanciu!
Dekoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUŠNIK
DARUŠNIK
Meistras
gavo smugi tavo fotikas,ir kazkas trukdo objektyvui normaliai slankioti,delto ir fotografijos susilieje..priezasciu gali buti daug,gal kas nuo smugio susiskersavo..gal kokia atskilusi dalelyte trukdo objektyvui islysti..aisku gali buti ir rimtesnes problemos susijusios su elektronika.jei jau meistru nera tai reiktu pirmiausia paciam ta fotika issiardyt,isardzius bandyt ijungti,galbut rasi priezasti.nesinori tiket kad ce kazkas rimto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Jei kreivos rankos, geriau net nebandyt atsuktuvo i rankas imt, aplamai patartina atsuktuvo namie neturet, bus saugiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Va as irgi netikiu, kad kazkas gali buti rimtai tam fotikui.. Juk problema tikrai labai nedidele atrodo. Del to ir nenoriu pirkti naujo..
O atsuktuvo i rankas imti man taip pat nesinori, nes is manes meistras......... Bet jeigu labai reikes, tai ir paimsiu! Del to ir klausiu TIKRAI ZINANCIU IR TOKIA PROBLEMA TUREJUSIU. Ka man reikia tiksliai daryti??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Atvezk man, sutaisysiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KarlitoX7
KarlitoX7
Naujokas
man taip pat objektyvas strigavo nes purvo buvo prieje i tarpus. as bandydavau per prievarta padeti objectyvui islysti bei susitraukt, zinau skamba ziauriai bet kartais veikdavo.
jei situacija nepataisoma ir kitos iseities nera, gali pabandyt naudoti mano metoda ir poto jau kazkas minejo - pakratyk fotoaparata. Gal tikrai stambesne dulke istrigo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai