Santrauka: Reno 19
Tema sukurta: 2008.12.23 15:57
1 2 Toliau Paskutinis
2008.12.23 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
Turiu mašiniuką Reno 19 (1992 metų), nežinau kas yra, bet benzo tai ryja nerealiai, kai atvėso oras, tai 15-20 litrų 100 km. vasarą 9-12 buvo. Gal kas galit patarti kas gali būti, pas kokius meisrus varyti
Nes pas ką klausiu visi sako, kad nesąmonė, o meistrai neranda kas yra, net nepataria ką galima bandyti taisyti, remontuoti. Negi viskas taip beprasmiška???

Suprantu, kad paprasčiausia būtų keisti mašiniuką, bet ... manau atsiras suprantančių ir galinčių padėti.
Iš anksto dėkoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
kuro ypurskimo sistemos gedimas.
tikrai yra servisu tau galinciu padeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
mono ar pilnas ipurskimas. seniau turejo tevas toki aparata kol nesudauziau tai irgi tas pats buvo bet sutvarke jis pats nes machanikas yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
Ačiū, gerai, kai mechanikas, o ką man daryti? Tipo diagnostiką darė, sako viskas tvarkoj, variklių meistras apžiūrėjo, mol viskas gerai veikia. Vienas meistras karbiuratorių patarė keist, pakeičiau, rezultato jokio. gal žinot kokį meitrą, Alytuje, ar bent jau kokios sritoes meistras turi būti, kaip vadintis turi. Suprantu, kad kvailokai skamba, bet aš dar tik pradedanti, tad man taip sunku susigaudyti. Aš visiškai rimtai. Iš anksto dėkoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Gingrida rašė:
Ačiū, gerai, kai mechanikas, o ką man daryti? Tipo diagnostiką darė, sako viskas tvarkoj, variklių meistras apžiūrėjo, mol viskas gerai veikia. Vienas meistras karbiuratorių patarė keist, pakeičiau, rezultato jokio. gal žinot kokį meitrą, Alytuje, ar bent jau kokios sritoes meistras turi būti, kaip vadintis turi. Suprantu, kad kvailokai skamba, bet aš dar tik pradedanti, tad man taip sunku susigaudyti. Aš visiškai rimtai. Iš anksto dėkoju

Laba,siulyciau patikrinti pas meistrus salto ir ikaitusio variklio darbo rezimu skirtumus.Po to laisvos eigos reguliatoriu,ir jei yra toksai-kuro pasildytoja.Paskutinis variantas butu kiauros vakumo membranos vakumineje sistemoje(meistrai zinos kur ju ieskoti)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.23 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mano mamos civic'ui taip buvo, irgi nerado, kame problema, tai pardavė Vistiek jau norėjo kitos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.24 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
Ačiū už atsakymus ir patarimus. Smagu, kad yra nesišaipančių ir bandančių padėti, nes ištikrųjų esu nepakenčiamoje padėtyje. Moteris užvairo ir dar su savo nesąmonėm. važiuok ten, važiuok ten, o kas darosi? Nu gal ir keista iš šono, bet nežinau aš kas jai darosi, apart to, kad rioja kurą, bijau, kad kelyje kas nepasidarytų.
O pas meistą tai kokį važiuot, pas variklių meistrą, važiuoklių, ...


Parduot tai nesudėtinga, bet kasd iš to, kuo važinėt, kitos šiai dienai nusipirkti negaliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oziris
Oziris
Patyręs
Kuro isiurbimo problemos, kazkas blogai su karbiuratorium.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gansu
Gansu
Pradedantysis
Tikrink liamdos zondus, sitie irgi ytakoja visa reikala
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.09 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
karbiuratorių keitė, bet nieko nedapėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.13 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


konkretus
konkretus
Pažengęs
...daugiau paaiskink, ar masina ryte gerai vedasi ar netrukcioja ir t.t. (kada oro filtrai keisti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
vedasi gerai, netrūkčioja, tik pvz pradejus važiuoti 1 bėgiu (jeigu reikia lėtai, tarp mašinų pvz kieme išvažiuoti) turiu pristatbdyti, nes ji pati rieda greičiqau, nei man norėtųsi. O kada oro filtrai keisti negaliu pasakyti, kai pirkau 2007 metu gruodį, keitė visokius dirželius, filtrus, o konkrečiai oro filtrus nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.28 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gingrida
Gingrida
Naujokas
antrą kartą padarė diagnostiką, susumiokėjau, sako viskas tvarkoj, ideali ta tavo mašina, ko tu iš jos nori, tik už diagnostiką 70 nulupo ((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.10 05:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukaz8
lukaz8
Pradedantysis
pasiziurek ar patsosas neistrauktas,sei patarciau pirk nauja auto o reno i siukslyna pigiau bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.10 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Keisk žvakes,oro,kuro filtrus.Gal tas "naujas" karbas užsikimšęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.15 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mires
mires
Naujokas
nera kataliko visos bedos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.19 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zurik
zurik
Naujokas
GALI PASAKYT KOKS VARYKLIS kokia kuro padavimo sistema mono ipurskymas ar ipurskimas ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.19 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
mires rašė:

nera kataliko visos bedos


drysciau abejot retai kuriom masinom pakenkia isimtas katalizatorius o jai jis dar pasikimses yra tainet nepakenkia o padeda jo isemimas aisku reiktu dar zet kur stovi lemnazondas ar pries katalizatoriu ar uz bet kas juos ima paziuri ir zino gali isimt ar ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.20 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
Costaz rašė:

Keisk žvakes,oro,kuro filtrus.Gal tas "naujas" karbas užsikimšęs?


na filtrus patarciau pasikeist bet pats logiskai pagalvok jai variklis graziai dirba traukia gerai toliau pazek i jos rasyma vedasi gerai, netrūkčioja, tik pvz pradejus važiuoti 1 bėgiu (jeigu reikia lėtai, tarp mašinų pvz kieme išvažiuoti) turiu pristatbdyti, nes ji pati rieda greičiqau, nei man norėtųsi. O kada oro filtrai keisti negaliu pasakyti, kai pirkau 2007 metu gruodį, keitė visokius dirželius, filtrus, o konkrečiai oro filtrus nežinau.

-------------------------
Gingrida
Atsakyti : Cituoti : Į viršų : Į apačią
gal truputi tik didokos apsukos o jai kaip tu manai uzsikimses butu karbas tai jai netik nereiketu pristabdyt bet ir nedirbtu tas variklis ant laisvu gestu ir panasiai o dar tikrai is jos pasakojimu nemanau kad uzsikimse gali but kazkas raset pasizet pacosa jai manau ji nepasizes pati nes bus jau ne rankinis jis o elektroninis idomu dar butu kokias apsukos pas ja o seip tai kalta ziema salta kuro visada daugiau ima o jai vazineji tik po miesta tai ir jauciasi tas skirtumas labiau beto visada rytais jau pasildai ko vasara nereik daryt po darbo vazuot namo tarkim vel pasildai uztai ir didelsnes sanaudos . manau pasikeisk oro filtra kazkiek sumazins sanaudu nes jai keistas tik 2007 tai jis tikrai jau baisus bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.26 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Petriukas
Petriukas
Naujokas
mano Renukui irgi buvo kazkokie x-failai, prasideje tai nemazi meistru praejau, kol suradau normalius. Pabandyk pasiskambinti tel. 861681141. jie randasi antakalnyje uz Petro ir Povilo baznycios ir kiek zinau remontuoja tik renault masiniukus. Paims ir sutvarkys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai