Tema sukurta: 2009.10.29 01:12
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.10.29 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esas1
esas1
Naujokas
Sveiki esu visiskai zalias fotoaparuose.Ruosiuosi pirkti muiline.Tik galvoji besirenkant noreciau bent kazkiek susipazinti su gamintojiu autoritetu foto pasaulyje ar panasiai.Pvz automobiliuose juk visi zino jog koks mercedes geriau nei hyundai ir panasiai.O fotoaparatu gamintojiu pavadinimai man nieko nesako.Gal kas turi kazkokiu apzvalgu ar pan kurie vertina kokybe gamintojiu.Pvz susiradau CANON,CASIO,FUJI,PANASONIC,OLYMPUS,PENTAX,PRAKTICA,SAMSUMG,SONY. Gal galit isskirt is ju bent geriausius bei prasciausius jusu manym.Kad susidaryciau kazkokia nuomone.Lauksiu atsakymu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Aš pati ketinu pirkti fotoaparatą. Labiausiai siūlo Canon ir Nikon.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Išskirt geriausius iš tų, tai būtų Canon, Olympus ir aišku Sony, šiaip skelbiasi, kad Olympus lyderiai, nors nesuprantu, ką turi omeny su ta muiline, bet man asmeniškai, tai tik Canon arba negailint investuot - Sony, nors ir Sony nebūtų didelis pasirinkimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Iš tavo paminėtų - Canon, Nikon, Pentax ir Sony (buvę Minolta), kitų nerekomenduoju, ypač visokių Panasonic ir Samsungų, kurie neturi gerų fotikų gamybos tradicijų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
bateman rašė:

Išskirt geriausius iš tų, tai būtų Canon, Olympus ir aišku Sony, šiaip skelbiasi, kad Olympus lyderiai, nors nesuprantu, ką turi omeny su ta muiline, bet man asmeniškai, tai tik Canon arba negailint investuot - Sony, nors ir Sony nebūtų didelis pasirinkimas.


Olympusas daugeliui fotografų ne aparatas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 01:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
niolika rašė:

bateman rašė:



Išskirt geriausius iš tų, tai būtų Canon, Olympus ir aišku Sony, šiaip skelbiasi, kad Olympus lyderiai, nors nesuprantu, ką turi omeny su ta muiline, bet man asmeniškai, tai tik Canon arba negailint investuot - Sony, nors ir Sony nebūtų didelis pasirinkimas.




Olympusas daugeliui fotografų ne aparatas.


uztai kokios nuotraukos gaunasi su jais, man atrodo, kad kartais ir DSLR praspjauna
Buvo toks modelis Olympus C310 tai as su juo neprastesnes nuotraukas darydavau nei su DSLR. Mano signaturej paziurek linka Flickr ir pabandyk palygint nuotraukas ar rasi skirtumu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 02:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fanatic
Fanatic
Pradedantysis
Atitrukes nuo muiliniu, bet venareiksmiskai teigt, kad tas ar anas yra kieciausias nedrysciau, kasmet kiekvienas rimtas gamintojas ismeta i rinka kanors kruto... ir tai kitais metais nebera taip kruta... muiliniu pasaulis kurkas maziau stabilus, nei rimtu veidrodziu karalyste, isleido full frame ir gamina metus 5... po to kanors patobulina ir vel... na ziurint kuo fotkina kieciausi, canon ir nikon, neziurint i exotini hasselblade, daugiau fotiku nera, pentax, olympus ,sony...ugiu pradeda nusileist, nors pats pries metus 5 zavejausi panasonico lumixu, atrode kad patalokas muilniu sferoj ir zoom'as bilekoks ir pixeliu yra, desertui stabilizatorius ir filmavo 30 fr/s, iso ziaurus...taip kad... svaikit toliau )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 03:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Kaip sako vienas draugas "nikonistas" - shooting people with canon?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 07:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
ziurint kieki nori isleisti, tarp skaitmeniniu muiliniu irgi yra ir hyundai ir bmx
ivairus modeliai Canon PowerShot (nuo 360 lt iki 1700 lt); Nikon Coolpix (nuo 400 iki 1650); kai kurie Fuji modeliai visai nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
nesvarbu kokia muiline, svarbu kokios nuotraukos gaunasi rezultate. Jei kuris fotomenininkas yra, tai manau jam ir su muilinem meniskos nuotraukos gautusi . Super duper kokybe man jau kazkaip nusibodo, nes visi juk dabar kokybikus produktus pakankamai leidzia.
Apskritai, kaipo tokiu geriausiu gamintoju kaip ir nerasi, reikia konkretu modeli ziureti ir lygint ar tau uztenka galimybiu ar ne.
Uzeik i http://reviews.cnet.com/digital-cameras daug atsiliepimu rasi apie foto aparatus ir konkretu modeli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 09:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DORINA
DORINA
Pradedantysis
CANON turiu, taip puikus ! , bet jis man sugedo ir gyvendama klaipedoje nerandu kam duoti taisyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzh
Dzh
Naujokas
Jei negaila pinigų, palauk kol atsiras didelė muilinė Canon G11.
jei perdidelė - sony TZ serija pagirta, Nikon geri, tačiau kai kurie modeliai lėtoki, panašiai ir su canon. Fijifilm geri jei nori geresnės kokybės tamsoje (nesitikėk "kažko")
geras puslapis www.dpreview.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
imk is canon arba nikon. canon powerShot sx200 is apie 1060 lt. ir sitas sony dsc h10 visai nieko. nebrangus, patogus ir parametrai visai nieko http://www.fotofabrikas.lt/items/Sony/Skaitmeniniai-fotoaparatai/585584.2-Sony-DSC-H10.html#spec-box-and-cont. is olympus neziurek. draugas svajojo apie olympus nusipirko ir dabar gailisi. dar nikon p6000 bet jis brangesnis apie 1600 lt. Canon g11 man atrodo perbrangus kaip muiline 1800 lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
seip patarciau uzsiregistruot www.fotofabrikas.lt. ten yra fotoparduotuve ir forumas. pasakysi ko nori ir tau profesionalai viska patars ir pasakys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzh
Dzh
Naujokas
Turiu G9. super nuotraukos, tik kartais tikrai reikia kai ką nustatyti, auto parametrai ne visų geri. AUTO geri nikon, tačiau sakau, lėtoki. o man asmeniškai muilinė reikalinga kad išsitraukei ir suspėjai kadrą nufotkinti. Sony H10 - irgi nemažas. Dpreview.com yra peržiūra jo...
o už kokią sumą žiūri?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
gsass rašė:

imk is canon arba nikon. canon powerShot sx200 is apie 1060 lt. ir sitas sony dsc h10 visai nieko. nebrangus, patogus ir parametrai visai nieko http://www.fotofabrikas.lt/items/Sony/Skaitmeniniai-fotoaparatai/585584.2-Sony-DSC-H10.html#spec-box-and-cont. is olympus neziurek. draugas svajojo apie olympus nusipirko ir dabar gailisi. dar nikon p6000 bet jis brangesnis apie 1600 lt. Canon g11 man atrodo perbrangus kaip muiline 1800 lt.


zmogus muilines nori, o ne muilines su tele objektyvu Ir man kazkaip Sony fotikai nlb kazkodel. Ir telikai Sony pastaruoju metu pradejo prarast kokybe Buvo namie TV LCD ir namu kinas Sony. Kad ir pirkti ziurint i atsiliepimus , bet nelabai.... deja. O va DVD grotuvas Denon , oooooo ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gsass
gsass
Pradedantysis
turiu sony dsc h9. jau antri metai eina. jokiu problemu. nuotraukos fantastiskos. patys paziutrekit http://gsassphotos.blogspot.com/
tele objektyvas ne kiek nemaiso. nes jis issitraukia ir sulenda, o nre styro visa laika . cia ne dslr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
DORINA rašė:

CANON turiu, taip puikus ! , bet jis man sugedo ir gyvendama klaipedoje nerandu kam duoti taisyti


Tai nunesk fotoaparata ten kur pirkai ir pasakyk, kad sugedo. Parduotuveje turetu zinoti kur taiso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marrior
Marrior
Pradedantysis
Teko testuoti vienodu kainu muilines Sony ir Fuji (apie 300 Lt).
Abu nustebino - Fuji - kokybe. Sony - kad ant tokio slamsto savo zenkla deda. Zeiss linzes, tfu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.29 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esas1
esas1
Naujokas
Oho kiek atsakymu sulaukiau Na seip per mazai parasiau savo kriteriju.Jus daugmaz apie kokybe sneket nuotrauku.Taciau manau man uztektu tos kokybes ten nuo 7mpix.Nes planuojiu ne kazkokius sedevrus fotkint.O tiesiog su seima pasifotkint,ten per sventes ir panasiai.Todel man reikia ne kosmines taciau padorios kokybes ,ka kaip supratau jau turi praktiskai visi gamintojai.
Tiesiog man svarbu ,kad butu fotikas mazas, bei patvarus.Kad nebutu pastovus vaiksciojimas po garantinius.Pvz mobiliuose nokia su visokiais sagem neimanoma net lygint.O kaip matau fotoapartu gamintojuose nera tokiu aiskiu lyderiu.
Susidariau nuomene kad geriausia ,canon ,sony ,olympus ,nikon.Ir greiciausiai ne viena is ju nusipirkus nereiks nusivilti.Pinigu planuojiu isleisti iki 400-500lt.Ir tikiuosi ju uzteks ,nusipirkti patvariam,pakenciamos kokybes fotikui?Jei kazka ne taip parasiau pataisykit mane
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai