Santrauka: Uzsidare sporto klubas Akropoly... Gal kas zino tikslesne informacija, kodel?
Tema sukurta: 2008.05.23 22:16
2008.05.23 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laikina
laikina
Pradedantysis
Turejau abonementa pusei metu, iki vasaros galo... Dabar uzsidare... Ir niekas nieko konkreciai nepasako , kodel... Gal daugiau cia yra tokiu likimo draugu?(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Babauzis
Babauzis
Naujokas
Specialiai uzsiregistravau net, kad replikuoti i sia tema. Pati esu soke ir visa savaitgali ieskau internete bent menkiausio pranesimo apie tai. nera. Vakar Akropolyje buvo ir pats Navickas. Sako, kad bankortas.(Akropolis jau visus lipdukus ir reklaminius stendus nueme, reklamuojancius sporto kluba). Kadangi tai bankrotas, tai net pinigu nieks negrazins. Na, nebent, jei tikime, kad gyvename teisineje valstybeje, kada nors su mumis turetu susisiekti bankroto administratorius, kuris bus ipareigotas atsiskaityti su klientais. Bet as vilciu daug neturiu. Praradau visiskai nauja abonementa menesiui, na virs 100 Lt, o kiti juk turejo tukstanti ir daugiau kainuojancius, metinius... siaubas...Dabar jau daug kalbu apie tai, kad cia specialus Navicko bizniukas. Kad lygiai taip pat jis "bankrutavo" Kaune ir Vilniuje, kad visiems skolingas. As cia ne pati sugalvojau, o taip kalbejo susirinke prie uzdaryto klubo lankytojai. Bjauru, kad pats ponas Navickas vaiksciojo orus, lyg jo tai neliestu ir visiskai nekaltas. Kaltino tik Akropolio uzkeltas nuomos kainas. Na bet sorry, as pati verslininke ir darydama bizni skaiciuoju bent metus dvejus i prieki. O kaip verslininkauja sis "poetas, daugiavaikis tete"... man nesuprantama... Geda, jei taip mulkina zmones, keliaudamas per Lietuvele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.25 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laikina
laikina
Pradedantysis
Aciu uz atsakyma... As irgi taip galvoju, kad niekas negrazins pinigu. Juk jokiu cekiu mes neturim, bent jau as... Viskas liko pas juos. Man dar galiojo iki rugsejo menesio. O pazistama nusipirko metams...(( Taip, ponas Navickas pasidare gera bizni... As labai senai girdejau, kad jis bankrutuoja, bet netikejau... As pati bendravau su juo... Atseit, parduos treniruoklius ir grazins... Bet cia tik nuraminimas buvo zmoniu... Tikiuosi, kad ateity jis jokio biznio neprasuks, nes " reklama" bus pasidares...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.04 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vitute
vitute
Naujokas
Mane taippat apgavo bet cia nieko nebepakeisi.Gal kas zinot nauja kluba netoli akropolio.Kazka panasaus ,nes buvau uzejus i maniezo sporto kluba ,ten tai baisu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.05 07:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laikina
laikina
Pradedantysis
tokio klubo niekur nebera... su tiek privalumu... Baltijos pr yra "Sansas", bet ten tik treniruokliai. Dar vienas buvo, jei tebera, buvusiam namu statybos kombinate... Kaip atrodo , tikrai nezinau... Lieka tik " Apelsinas"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai